Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Madis
Kasutaja
Postitusi: 236
Liitunud: 06 Sept 2008, 19:11
Asukoht: Läänemaa

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Madis »

Nüüd on Ventspilsile mõned juurde jah vilistatud. Kui sa seda ütlesid oli vigade arv 25-16, nüüd 25-19.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Charly »

Madis kirjutas:Nüüd on Ventspilsile mõned juurde jah vilistatud. Kui sa seda ütlesid oli vigade arv 25-16, nüüd 25-19.
Kes sulle seda on öelnud, et korvpallis peab vigu võrdselt vilistama? Vilistatakse ikka siis, kui viga tehakse, võistkondlikust kuuluvusest hoolimata.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Go Cramo! »

Rocki võidu kindlustasid täna vabavisked ja Venspilsi suhteliselt halb viskeprotsent...
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Ei lähe küll siia teemasse , aga küsin seda , et mitu meeskonda see hooaeg BBL-is play-offi saavad? 6 või8?
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Go Cramo! kirjutas:Rocki võidu kindlustasid täna vabavisked ja Venspilsi suhteliselt halb viskeprotsent...
Ma katsun nüüd tõlkida seda, mida Cramolane üritas meile teada anda:
Rocki võidu kindlustasid kohtunikud ja Ventspilsi vilets mäng...
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Asjaajaja kirjutas:
Go Cramo! kirjutas:Rocki võidu kindlustasid täna vabavisked ja Venspilsi suhteliselt halb viskeprotsent...
Ma katsun nüüd tõlkida seda, mida Cramolane üritas meile teada anda:
Rocki võidu kindlustasid kohtunikud ja Ventspilsi vilets mäng...
Sa oled pea peale kukkunud? :smash:
--KingLeBron-- kirjutas:Ei lähe küll siia teemasse , aga küsin seda , et mitu meeskonda see hooaeg BBL-is play-offi saavad? 6 või8?
6.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kokkuvõttes tubli mäng Rockilt, see näitas ilusasti, et sõltumata eelarvest puutumatuid lehmi siin divisjonis Rytase/Zalgirise puudumisel pole ja Cramol on samuti head shansid Ventspilsi kodus võita. Kuigi endiselt ma arvan, et just lollide kaotuste tõttu endast nõrgematele pole kummalgi Eesti klubil TOP4 asja.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Üllatav, et Leppik peale vigastust kohe mängumeheks sai ja Kurbase sedavõrd kindlalt pingile sõi. Kui Tsin ka mängima hakkaks...
Miks muidu Eichfuss ei mänginud?
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

KalevRuus kirjutas: Miks muidu Eichfuss ei mänginud?
Mängis küll, ligi 5min. Alguses.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mr. Aff »

Leppik on tüüpiline hootine viskaja, täna oli tema päev lihtsalt. Tuleb veel selliseid, aga kindlasti näeme ka mõne nõrgema Leedu klubi vastu temalt 2 punkti 0/4 kolmeseid ja 4 pallikaotust. Mismõttes kohe pärast vigastust, ta on juba oktoobri algusest mänginud BBLs ju, ükski teine mäng pole väga silmapaistev olnud.
KalevRuus kirjutas:Üllatav, et Leppik peale vigastust kohe mängumeheks sai ja Kurbase sedavõrd kindlalt pingile sõi. Kui Tsin ka mängima hakkaks...
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

Eesti kohtunikud on ikka uskumatud olevused jube kuidas ei suudeta kordki koduvõistkonda natuKENEGI soosida.
Kasutaja avatar
Sigmar
Kasutaja
Postitusi: 524
Liitunud: 28 Dets 2008, 22:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Sigmar »

marxx762 kirjutas:Eesti kohtunikud on ikka uskumatud olevused jube kuidas ei suudeta kordki koduvõistkonda natuKENEGI soosida.

Seda on näha juba A-klassist...Kus alati soositakse vastast. (Tartu satside eest ei vilistata kunagi)
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas theundertaker »

no aga see ju on loomulik:) võõrad loevad et oleks parem mulje eestlastest:)
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nojah »

Nii kuna varem polnud mahti, siis ka mõni rida "vanast asjast" ehk laupäevasest mängust. Meeskond oli väga tubli aga kui tõesti oleks asi käest läinud, siis mina oleks selle puhtalt Visnapuu kaela ajanud. Just nendel hetkedel, kui vastane leidis kindluse ja hakkas järele tulema, hoidis Visnapuu korraga platsil kahte sellist udu nagu Paade ja Doronin. Korraga! Mõlemad on kaitses lahjad ja ei suuda ka rünnakul otsustavalt mängu enda peale võtta. Ja ei ole küsimus ka selles, et pingilt poleks kedagi võtta. Nii Kurbas kui Eichfuss istusid mõlemad pingil ja ei olnud neil probleeme ei väsimuse ega vigadega.

Ja tahaks veel seda lisada, et selliseid pussysid nagu meie kohtunikud ma pole varem näinud. Vastased mitu korda järjest lausa norisid tehnilist viga aga siis olid meie meistsersirtsutajatel küll suud nagu sitta täis. Pluss veel see Callistuse müstiline viies viga... eriti masendav on selliseid selgrootuid limukaid vaadata selle kõrval, mida Ventspilsis kuuevarbalised kohtunikud viimastel minutitel teevad.

Ja lisaks tahaksin tuua veel eraldi välja ühe mehe, keda ma varem eriti tõsise korvpallurina pole võtnud ja pigem parajaks pooletera meheks pidasin. Nimelt Leppik. See hooaeg on ta tõesti hea mulje endast jätnud. Mitte ainult Ventspilsi mängus (mis tal eriti hästi välja tuli) vaid üleüldiselt. Põhiline muutus on minu arust vaimne. Mees on tunduvalt enesekindlam, kui kunagi varem. Hea käsi oli tal ka enne, kaitses pingutas ka ja vaheltlõigetele nina oli ka varem. Aga nüüd on käeväristajast saanud kindel mees väljakul. Varasemad pallikaotused ja pudistamised ei olnud tingitud mitte kiirustamistest ja temperamendist ja üleliigsest ebakindlusest nagu Tsintsadzel vaid hoopis enesekindluse puudumisest. Tundub, et talle on Teini lõpetamine hästi mõjunud. Esiteks, oli ju nagu aamen kirikus maha öeldud see, et Teini koht algviisikus on puutumatu ning tal ei olnud sisulist võimalust esile tõusta. Hetkel konkureerimine nooremate meestega nagu Veidemann ja Kurbas on talle hästi mõjunud. Sellist psühholoogilist tõrget pole ees, et mina neist nii või naa ei või parem olla. Ja teiseks see, et kogu see Rocki tartlaste (eelkõige Tein, Doronin jne) mentaliteet, et "treening on nõrkadele" ja "pingutada on lubatud ainult viimases hädas (loe play-off seerias Kaleviga" pole talle ilmselt kunagi sobinud. Nüüd kui "põhiplatnoi" on lahkunud ilmselt ta tunneb ennast ka meeskonna siseselt mugavamalt.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:Nii kuna varem polnud mahti, siis ka mõni rida "vanast asjast" ehk laupäevasest mängust. Meeskond oli väga tubli aga kui tõesti oleks asi käest läinud, siis mina oleks selle puhtalt Visnapuu kaela ajanud. Just nendel hetkedel, kui vastane leidis kindluse ja hakkas järele tulema, hoidis Visnapuu korraga platsil kahte sellist udu nagu Paade ja Doronin. Korraga! Mõlemad on kaitses lahjad ja ei suuda ka rünnakul otsustavalt mängu enda peale võtta. Ja ei ole küsimus ka selles, et pingilt poleks kedagi võtta. Nii Kurbas kui Eichfuss istusid mõlemad pingil ja ei olnud neil probleeme ei väsimuse ega vigadega.

Ja tahaks veel seda lisada, et selliseid pussysid nagu meie kohtunikud ma pole varem näinud. Vastased mitu korda järjest lausa norisid tehnilist viga aga siis olid meie meistsersirtsutajatel küll suud nagu sitta täis. Pluss veel see Callistuse müstiline viies viga... eriti masendav on selliseid selgrootuid limukaid vaadata selle kõrval, mida Ventspilsis kuuevarbalised kohtunikud viimastel minutitel teevad.

Ja lisaks tahaksin tuua veel eraldi välja ühe mehe, keda ma varem eriti tõsise korvpallurina pole võtnud ja pigem parajaks pooletera meheks pidasin. Nimelt Leppik. See hooaeg on ta tõesti hea mulje endast jätnud. Mitte ainult Ventspilsi mängus (mis tal eriti hästi välja tuli) vaid üleüldiselt. Põhiline muutus on minu arust vaimne. Mees on tunduvalt enesekindlam, kui kunagi varem. Hea käsi oli tal ka enne, kaitses pingutas ka ja vaheltlõigetele nina oli ka varem. Aga nüüd on käeväristajast saanud kindel mees väljakul. Varasemad pallikaotused ja pudistamised ei olnud tingitud mitte kiirustamistest ja temperamendist ja üleliigsest ebakindlusest nagu Tsintsadzel vaid hoopis enesekindluse puudumisest. Tundub, et talle on Teini lõpetamine hästi mõjunud. Esiteks, oli ju nagu aamen kirikus maha öeldud see, et Teini koht algviisikus on puutumatu ning tal ei olnud sisulist võimalust esile tõusta. Hetkel konkureerimine nooremate meestega nagu Veidemann ja Kurbas on talle hästi mõjunud. Sellist psühholoogilist tõrget pole ees, et mina neist nii või naa ei või parem olla. Ja teiseks see, et kogu see Rocki tartlaste (eelkõige Tein, Doronin jne) mentaliteet, et "treening on nõrkadele" ja "pingutada on lubatud ainult viimases hädas (loe play-off seerias Kaleviga" pole talle ilmselt kunagi sobinud. Nüüd kui "põhiplatnoi" on lahkunud ilmselt ta tunneb ennast ka meeskonna siseselt mugavamalt.
Nõustun Leppiku osas. Kindlasti tuli talle ka kasuks koondise füüsiline ettevalmistus, tundub, et Leppiku suutlikkus terve mäng vastu pidada ning ka kaitses pingutada tuleb suuresti sealt. Samuti suruti teda kunagi palju mängujuhi kohale, mida nüüd pole enam vaja teha. Siiski tuleb muidugi terve hooaeg ära oodata, hetkel on liiga vähe mänge mehel vöö vahel, et lõplikke järeldusi teha.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta