Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Davis saab Czarni foorumis üha rohkem kiita. Tundub, et seal Poola klubis on seis selline, et oodatakse üht ameeriklasest keskmängijat tagasi (keski Oakes), kes eelnevatel hooaegadel klubi suuresti vedanud on. Mees on aga endiselt vigane, kuid peatselt peaks väljakule tagasi pöörduma. Arvata võib, et kui mees tagasi, siis ongi Davis üle, kui ma sellest poolakelsest jutust seal enam-vähem korrektselt aru saan.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Myles on kunagi olnud ka Knicksi vaateväljas.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Noh, mida oligi pärast pühapäevast Kreeka liiga mängu karta: Myles ei tule. Nüüd siis tehakse otsus nädala lõpus. Loodetavalt vähemasti Valmiera mänguks on keegi ikkagi katsetel. Kisub nutuseks.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

oleks pidanud tooma selle vaba mehe ja kõik
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Ei midagi uut siin päikese all. Ja tuletan meelde, mis oli põhiargument Jonesi ära saatmisel - uut meest on vaja KOHE, pole aega oodata, kuni keegi vormi kogub. Ning uuel mehel tuleb samuti meeskonna käekirjaga ja liikumistega kohanemiseks nullist alustada...
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas cramokalev »

nojah kirjutas:Ei midagi uut siin päikese all. Ja tuletan meelde, mis oli põhiargument Jonesi ära saatmisel - uut meest on vaja KOHE, pole aega oodata, kuni keegi vormi kogub. Ning uuel mehel tuleb samuti meeskonna käekirjaga ja liikumistega kohanemiseks nullist alustada...
Kle kao minema siit.Ajuvaba on mingit kuradi jones'i siin taga nutta.Praegu ttü/kalev ootab ka millal gabriel vormi saab.Näha on,et mõni jobu lihtsalt ei viitsigi liigutada.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Karl »

• New Jersey waived center Brian Zoubek.


Jääb vist natuke kalliks:D
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

cramokalev kirjutas:
nojah kirjutas:Ei midagi uut siin päikese all. Ja tuletan meelde, mis oli põhiargument Jonesi ära saatmisel - uut meest on vaja KOHE, pole aega oodata, kuni keegi vormi kogub. Ning uuel mehel tuleb samuti meeskonna käekirjaga ja liikumistega kohanemiseks nullist alustada...
Kle kao minema siit.Ajuvaba on mingit kuradi jones'i siin taga nutta.Praegu ttü/kalev ootab ka millal gabriel vormi saab.Näha on,et mõni jobu lihtsalt ei viitsigi liigutada.
Kle cramokalev, võta broomi ja rahune maha. Igal mehel oma arvamus, selleks need foorumid ongi, kedagi ei solvatud ega pritsitud tatti, küll aga teed seda siin sina.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Minu põhipoint ei olnud sugugi Jonesis vaid selles põhjenduses, millega mees minema saadeti. Vahet ei ole, kes konkreetselt oleks selle põhjendusega ära saadetud.
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Raja »

Myles ei liitu Kalev/Cramoga -> http://sport.postimees.ee/?id=332004" onclick="window.open(this.href);return false;
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

teame juba seda ju:)
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Nüüd saab siis võibolla täide minu unistus, et tuuakse Bryan Davis :D
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Patrioot »

Egert kirjutas:Nüüd saab siis võibolla täide minu unistus, et tuuakse Bryan Davis :D
Eriti nutune oleks see, kui ootame punnis silmadega kuu lõpuni ja siis tehakse teatavaks, et davis ka ei liitu.
Lõppkokkuvõttes vaatame jälle nende meeste poole, kes oleksid olnud nõus juba ammu tulema.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Mr. Aff »

Näed öösiti unes ja õhkad: "Oo Davis kullakalli, tule meie kluppi"!? :D
Egert kirjutas:Nüüd saab siis võibolla täide minu unistus, et tuuakse Bryan Davis :D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Mr. Aff kirjutas:Näed öösiti unes ja õhkad: "Oo Davis kullakalli, tule meie kluppi"!? :D
Egert kirjutas:Nüüd saab siis võibolla täide minu unistus, et tuuakse Bryan Davis :D
Ei, ta on mulle algusest peale kõige parema mulje jätnud nende nelja valiku hulgas.
Vasta