TTÜ

Üleüldine korvpallijutt
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kas see võib tähendada, et Arnold liigub esimesse meeskonda?
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Kris »

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=399749" onclick="window.open(this.href);return false;
Balti liigas mängib Hughes esimese võistkonna koosseisus edasi. Tema kontosse kogunes eile 16 mänguminutiga 11 punkti ja 9 lauapalli. Ei midagi hullu, aga peatreener Üllar Kerde tahab numbrite taga näha suuremat sisu kaitses ja agressiivsemat tegutsemist rünnakul. "Kui ta saab korvi all palli, peab ta selle ainult ja ainult pealt sisse panema. Aga ta läheb sageli niisama viskama, on ameeriklaste Viljar Veski," vihjas Kerde mõlema nimetatud pika vähese agressiivsuse üle.
Õhtulehes on kirjas et kuuks ajaks, mitte kaheks kuuks.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Patrioot »

Kris kirjutas:Aga ta läheb sageli niisama viskama, on ameeriklaste Viljar Veski

:good:
Sellest ei väsi vist kunagi. Täielik klassika.
Villu peab ennast ikka mitu järjestikust hooaega tõestama, et rahvas tema üle enam ei naeraks.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas KalevForever »

Patrioot kirjutas:
Kris kirjutas:Aga ta läheb sageli niisama viskama, on ameeriklaste Viljar Veski

:good:
Sellest ei väsi vist kunagi. Täielik klassika.
Villu peab ennast ikka mitu järjestikust hooaega tõestama, et rahvas tema üle enam ei naeraks.
See nüüd küll mingi norimine ei ole.On ju kõigile teada ,et Veskil on olemas kõik eeldused korviall mängida ,aga ta eelistab kaugemalt peale tulistada.Pole see ka see aasta muutunud ja selletõttu võrreldi teda ka Hughesiga.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas vaim564 »

KalevForever kirjutas:
Patrioot kirjutas:
Kris kirjutas:Aga ta läheb sageli niisama viskama, on ameeriklaste Viljar Veski

:good:
Sellest ei väsi vist kunagi. Täielik klassika.
Villu peab ennast ikka mitu järjestikust hooaega tõestama, et rahvas tema üle enam ei naeraks.
See nüüd küll mingi norimine ei ole.On ju kõigile teada ,et Veskil on olemas kõik eeldused korviall mängida ,aga ta eelistab kaugemalt peale tulistada.Pole see ka see aasta muutunud ja selletõttu võrreldi teda ka Hughesiga.
Eks rahval on tekkinud millegipärast ettekujutus, et tsenter PEAB olema 150-kilone Baruto, kellel EI TOHI viset olla. Viskavaid tsentreid kohtab aga tänapäeval üsna palju, ka möödunud hooajal Kalevit külastanud Ken Johnson eelistas keskpositsioonilt peale visata, kuidas kellelegi mugavam on. Veskile tuleb kasuks, kui ta mitmekesistab oma arsenali ja suudab ka korvi alt rohkem ära realiseerida, mitte et ta ei tohiks kolme visata. Sellel Veski üle naermisel on omad põhjused ja ma arvan, et see ei sõltu üldse, kuidas ta mängib. Ta võib visata 25p ja võtta 10 lauda, ikka naerdakse. Küll vajadusel otsitakse ja leitakse, mille üle viriseda. Kaine peaga asjale vaadates on Veski juba praegu kasulikum mängija kui Monty või Shiauliai 220cm Gumenjuk, aga keda see kotib. Mis muidugi ei tähenda, et puuduseid pole, kaugel sellest, aga Eesti tasemel on ta täiesti korralik mängija.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Asjaajaja »

TTÜ/Kalev võitis siis Valmierat. Kobin nagu ta oli, aga vähemalt võit tuli ära. BBL-i peksupoisile ei tohikski nagu kaotada.

Osby on täiesti kirjeldamatult fantastiline mängija. Stabiilselt mängust mängu double-doubleid teha ikka iga mees ei suuda. Ma tõesti loodan, et järgmine hooaeg jätkab ta ka mõne Eesti meeskonna eest mängimist, kus ta saab rohkem meeskonna mängu harjutada ja enam võite nautida. Kuigi võib arvata, et selliste mängudega on tema koht küll kuskil tunduvalt kõrgemal (hoolimata, et ta mängib TTÜ eest).

Kriisa, 11 assisti? Midagi pole öelda - meeskonna mängija, mängumootor. 5 viga ikka ka, muidu ei saa. :lol:
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Kalev4ever »

Kriisa sai tehnilise ka. Eks liigne emotsionaalsus kindlasti jälle :D
Aga muidu on hästi sümpaatne mängumees!

Pääsesid siis ikka lõpuks, mõni mees läks vastastel liialt ise ära tegema ja see maksiski kätte. Paneb imestama ikka, et Amolinsi ja Ciprussi sugustel lasti laamendada.

Tore oleks ka, kui Hughes hakkaks resultatiivsemalt mängima ja taas esiklubi eest mängida saaks. Kõik eeldused on selleks olemas, aga kokkuvõttes pole tavaliselt ikka see, mida päris oodatakse :)
Fear the prophet!
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Kris »

Osby on vahel täiesti küsimärk. Esimesel poolajal oli tema kaitse olematu, täiesti null, ei jooksnud korralikult ründesse tagasi ka, tahtmist oli ümmargune null, sai poolaja lõpul Kerdelt korraliku peapesu. Teisel poolajal oli kaitses ümbersündinud, võtles hoolega ja oli energiat täis. Mind paneb hämmastama miks ta vahel nii passiivne on, ja järgmine hetk täielikult domineeriv. Kokkuvõttes korralik esitus täna, teisel poolajal oli hea näha kuidas ta võitles kaitses, ja tema osa võidus oli päris suur. Olen sellega nõus et parim leegionär sellel hooajal meie klubides.

Olen selline kes tavaliselt ei nuta vilet taga, kuid täna tundus ka mulle et see kaldus Valmiera poolele. Kriisa tehnilise kohapeal olen siiski nõus, kuid samas kui ikka vile selline siis närv läheb püsti ja ta kees lihtsalt üle.

Pärnal polnud ka täna parim päev. Samas Makke tegi päris häid liigutusi rünnakul.
Kasutaja avatar
_78
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 03 Okt 2010, 10:27
Asukoht: Kopli

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas _78 »

Asjaajaja: Kriisa, 11 assisti? Midagi pole öelda - meeskonna mängija, mängumootor. 5 viga ikka ka, muidu ei saa.
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1209844742681" onclick="window.open(this.href);return false;
Kriisa VIIES viga 1 minuti ja 17 sekundi juures
Peace :)
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Rix »

_78 kirjutas:
Asjaajaja: Kriisa, 11 assisti? Midagi pole öelda - meeskonna mängija, mängumootor. 5 viga ikka ka, muidu ei saa.
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1209844742681" onclick="window.open(this.href);return false;
Kriisa VIIES viga 1 minuti ja 17 sekundi juures
Peace :)
Kuidagi ilma facebooki kontota ei saaks vaadata?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Alex »

Kris kirjutas:Olen selline kes tavaliselt ei nuta vilet taga, kuid täna tundus ka mulle et see kaldus Valmiera poolele. Kriisa tehnilise kohapeal olen siiski nõus, kuid samas kui ikka vile selline siis närv läheb püsti ja ta kees lihtsalt üle
Kodanik Peerandi kaotab varsti igasuguse austuse väljakumängijatel. Olgu selle tehnilisega kuidas tahes aga ta käis juba ennem hoiatamas, et Kriisa oma siutsumised seal väljakul lõpetaks.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas nojah »

Osby ikka selles mõttes puhas nr 5 ei ole, et suudaks kaitses Ciprussi tüüpi tsentrid kinni saada. Ta pigem ikka suur äär. Ja Makke ei saa samamoodi suurte keskmängijatega hakkama. Selles mõttes peaks TTÜ ikka keskmängija probleemile mõtlema. Hughes küll võeti pingile aga minuteid millegipärast ei antud. Jah TTÜ II mehi on veelgi BBL-iks üles antud (Kurg, Kaja) aga nemad said veidi mängida ka. Või andku siis Arnold BBL-iks üles (kuigi ma ei tea, kuidas ta kaitses mängib). Igatahes minu arust oleks võinud Ciprussi vastu Hughesi korra väljakule saata, kasvõi selleks et paar korda haiget teeks ja tuju ära võtaks. Teine asi on see, et huvitav miks Keedust ei kasutatud, viimasel ajal ta üsna häid mänge teinud.

Aga noh võit on võit ja ega liiga kahe kõige kehvema võiduprotsendiga võistkonna omavahelisest kohtumisest ei saagi teab mis ilusat võitu oodata.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas vaim564 »

Arnold on BBL-i registreeritud, aga mina ei saa ka aru, miks nad teda siis ei kasuta. Võiks vähemalt proovida, sest KML-s on ta päris hästi hakkama saanud. Praegu on TTÜ-2 tsentrite poolest isegi paremini komplekteeritud, kuigi eks KML-s saab Osby tsentrit samuti mängida.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Alex »

nojah kirjutas:Osby ikka selles mõttes puhas nr 5 ei ole, et suudaks kaitses Ciprussi tüüpi tsentrid kinni saada. Ta pigem ikka suur äär. Ja Makke ei saa samamoodi suurte keskmängijatega hakkama. Selles mõttes peaks TTÜ ikka keskmängija probleemile mõtlema. Hughes küll võeti pingile aga minuteid millegipärast ei antud. Jah TTÜ II mehi on veelgi BBL-iks üles antud (Kurg, Kaja) aga nemad said veidi mängida ka. Või andku siis Arnold BBL-iks üles (kuigi ma ei tea, kuidas ta kaitses mängib). Igatahes minu arust oleks võinud Ciprussi vastu Hughesi korra väljakule saata, kasvõi selleks et paar korda haiget teeks ja tuju ära võtaks. Teine asi on see, et huvitav miks Keedust ei kasutatud, viimasel ajal ta üsna häid mänge teinud.

Aga noh võit on võit ja ega liiga kahe kõige kehvema võiduprotsendiga võistkonna omavahelisest kohtumisest ei saagi teab mis ilusat võitu oodata.
Keeduse kohta ei mäleta aga Hughes oli vähemalt dressis ja miks Kerde teda ei kasutanud...noh jumal teab. Ega ta nüüd nii *** ka pole, et tal poleks kõlvanud Cipruss'ga maadelda.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Rix »

Alex kirjutas:
nojah kirjutas:Osby ikka selles mõttes puhas nr 5 ei ole, et suudaks kaitses Ciprussi tüüpi tsentrid kinni saada. Ta pigem ikka suur äär. Ja Makke ei saa samamoodi suurte keskmängijatega hakkama. Selles mõttes peaks TTÜ ikka keskmängija probleemile mõtlema. Hughes küll võeti pingile aga minuteid millegipärast ei antud. Jah TTÜ II mehi on veelgi BBL-iks üles antud (Kurg, Kaja) aga nemad said veidi mängida ka. Või andku siis Arnold BBL-iks üles (kuigi ma ei tea, kuidas ta kaitses mängib). Igatahes minu arust oleks võinud Ciprussi vastu Hughesi korra väljakule saata, kasvõi selleks et paar korda haiget teeks ja tuju ära võtaks. Teine asi on see, et huvitav miks Keedust ei kasutatud, viimasel ajal ta üsna häid mänge teinud.

Aga noh võit on võit ja ega liiga kahe kõige kehvema võiduprotsendiga võistkonna omavahelisest kohtumisest ei saagi teab mis ilusat võitu oodata.
Keeduse kohta ei mäleta aga Hughes oli vähemalt dressis ja miks Kerde teda ei kasutanud...noh jumal teab. Ega ta nüüd nii *** ka pole, et tal poleks kõlvanud Cipruss'ga maadelda.
Delfi videolõigus Kerde põhjendab, miks Gabriel mängida ei saanud. Kui palju sellest uskuda, igaüks ise otsustagu. A noh, kahekesi Osbyga väljakul poleks vast lauavõitlust niimoodi kaotatud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta