BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas scorpion »

Pilt
Päeva pilt!
Vene sel hooajal esimest ja tõenäoliselt viimast korda Eestis mängimas ning Pokla esimene mäng Tarvas! :koss:
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Sõber jätkab üllatamist, Tarva treeningutega ühines Sven Pugonen!

http://sport.delfi.ee/news/korvpall/ees ... 1&l=fplead" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalev4ever »

Pugonenist räägiti juba eelmisel hooajal, et ehk teeb väikse come-backi jälle kõvemal tasemel ja just nimelt Tarvases. Eks näis, kuidas hakkab sujuma.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Karl »

No ei mõista ma Sõbra taktikat enam, korjama aga kõik kes vähegi mängida võiksid Tarvasse kokku?
NoName
Kasutaja
Postitusi: 822
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas NoName »

Noh, aga miks ka mitte. Eestis on küllalt ripakil "keskealisi" mängijaid, kes meistriliiga tasemel välja veaksid.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Asjaajaja »

NoName kirjutas:Noh, aga miks ka mitte. Eestis on küllalt ripakil "keskealisi" mängijaid, kes meistriliiga tasemel välja veaksid.
Siis oleks olnud mõistlik teha BC Tarvas II. Praegu jääb selgusetuks, kuidas kõiki neid mehi peaks hakkama mängitama. Kas lasevad nooremate ja tegijamate arvelt mängida neil ripakil "keskealistel" või jäävad need ripakil "keskealised" pinki nühkima? Minu jaoks on väga mõistetamatu, mis eesmärgiga Sõber üritab luua endale mitmekümne pealist meeskonda.

Samas, kui vaadata, millise nõrga füüsisega Tarvase mängijad on ja kuidas neil on probleem mitmes liigas korraga mängida, võib-olla ei ole see ka nii hull variant.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Samas on meeskonnas Oliver "Ricky Rubio" Metsalu ja Martin Dorbek. Kihvtid noored poisid, kelle pärast ju Sõber üldse seda Tarva asja ajab. Miks siis tuua 30a Pugonen noorte kihvtide poiste mänguaega röövima?
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

BC Tarvas II on täitsa olemas ja möllab II liigas, põhitegijad on seal Metsalu ja Mattias Hunt, ka Joonas Vaino mängib seal.
NoName
Kasutaja
Postitusi: 822
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas NoName »

Iseenesest oleks ju mingil määral mõeldav, et kui Pugonenil veel piisavalt taset, siis saadetakse Hall minema. Kuigi jah, ülimalt kaheldav. Samas mis neid noori ikka nüüd ülehellitada. Tarvas pole ju Pärnu sugune noortetiim ja eks ka meie tulevikumeestel on vaja ka oma koht päikese all kätte võidelda, mitte seda kandikul presenteeritud saada. Pealegi ei ole see tagaliin neil nüüd nii üleküllatud ka veel.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Mr. Aff »

Hirm, et sel hooajal veavad asja lõpuni ja löövad Rocki mättasse?
Asjaajaja kirjutas:Minu jaoks on väga mõistetamatu, mis eesmärgiga Sõber üritab luua endale mitmekümne pealist meeskonda.

Samas, kui vaadata, millise nõrga füüsisega Tarvase mängijad on ja kuidas neil on probleem mitmes liigas korraga mängida, võib-olla ei ole see ka nii hull variant.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Halli asemele? No ma ei tea, ma pole päris kindel, kas Pugoneni annab isegi Rannulaga võrrelda, rääkimata Hallist. Ta on vahepeal juba tükk aega amatööritsenud. Muidugi, kui Halli vigastus osutub niivõrd tõsiseks, et temast pole tükk aega mängulooma, siis on teine asi.
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas pelmeen »

Keegi oskab täpsemalt öelda, miks Mattias Hunt ei mängi esinusvõistkonnas. Juba aastaid tagasi oli mees 16 aastane aga mängis meistriliigas, hiljem ta järsku kadus planeedilt.
kevvv
Kasutaja
Postitusi: 89
Liitunud: 05 Jaan 2007, 23:42

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas kevvv »

Peale põlvevigastust ja oppi ta vist üldse vahepeal lõpetas mängimise ära, nüüd harrastaja tasemel toksib. Ilmselt polnud siis seda tahtmist profikarjääri alustada...
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

Pokla on ikka tase... teine mäng pärast mitu kuud treenimata olemist, ja tagajärjeks 16 punkti, 10 lauda, 3 vaheltlõiget, 3 resultatiivset söötu, 1 blokk...

Seda, et Pugonen'ist mingi suur tegija Tarvas saab, ma enam eriti ei usu, aga tagaliin Dorbek, Pokla ja Saage on niigi kõva.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Karl »

Ma küsiks, et mis on lahti Veskiga?
Juba teist mängu järjest väga kahvatu.
Vasta