Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kris »

Asjaajaja kirjutas:Nn. pingipoistest saaks praktiliselt täpselt sama hea algviisiku moodustada, kui nendest, kes tegelikult algviisikus alustavad.
Rockil on väga korralik koosseis ja pink hea, kuid loodan et sa seda lauset nüüd täie tõena ei mõelnud. Pink on hea kuid minuarust selge vahe algviisikuga olemas.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Mnjaa, lõpplahendus on selline nagu ainult oodata võiski. Samas peab tunnistama, et ega see Rocki mäng ilus ei olnud küll. Esimene poolaeg läks nii nagu minema pidi, teine seevastu oli päris katastroofne ning Cramo ka parasjagu ületas ennast.

Oluline on, et selliseid tempe ei tehta enam BBL-il.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Asjaajaja kirjutas:Mnjaa, lõpplahendus on selline nagu ainult oodata võiski. Samas peab tunnistama, et ega see Rocki mäng ilus ei olnud küll. Esimene poolaeg läks nii nagu minema pidi, teine seevastu oli päris katastroofne ning Cramo ka parasjagu ületas ennast.
Naera surnuks... :smash:
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Asjaajaja kirjutas:Mnjaa, lõpplahendus on selline nagu ainult oodata võiski. Samas peab tunnistama, et ega see Rocki mäng ilus ei olnud küll. Esimene poolaeg läks nii nagu minema pidi, teine seevastu oli päris katastroofne ning Cramo ka parasjagu ületas ennast.

Oluline on, et selliseid tempe ei tehta enam BBL-il.
aa, kus see jutt sul nüüd oligi, et eks mängitakse nii, kuidas vastane lubab. Äkki otsid üles ja tsiteerid iseend?
Paar tabavat viset emmale-kummale poole. Vaata kust otsast tahad, hetkel on need võistkonnad võrdsed. nuta või naera.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Ma just mõtlen seda, et Rock ei oska ju oma korvialust ülekaalu üldse ära kasutada. Rünnaku alguses topitakse pall kas Tsinile või Sokule ja siis pannaks kuskil keskpositsioonilt peale, samal ajal kui Cramol on korvi all Toome ees. Kui meie nüüd on korvialuse tugevduse ja lauavõitluse paremaks saame, hakkab siin see Asjaajaja hala peale Rocki kaotust või siis Cramo võitu pihta.
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Siimu »

Egert kirjutas:Ma just mõtlen seda, et Rock ei oska ju oma korvialust ülekaalu üldse ära kasutada. Rünnaku alguses topitakse pall kas Tsinile või Sokule ja siis pannaks kuskil keskpositsioonilt peale, samal ajal kui Cramol on korvi all Toome ees. Kui meie nüüd on korvialuse tugevduse ja lauavõitluse paremaks saame, hakkab siin see Asjaajaja hala peale Rocki kaotust või siis Cramo võitu pihta.
Asjaajaja satub alati peale Cramo kaotust siia, nii et peale Rocki kaotust ei näe teda siin päris pikka aega !
BC KALEV/CRAMO
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Rix kirjutas:aa, kus see jutt sul nüüd oligi, et eks mängitakse nii, kuidas vastane lubab. Äkki otsid üles ja tsiteerid iseend?
Paar tabavat viset emmale-kummale poole. Vaata kust otsast tahad, hetkel on need võistkonnad võrdsed. nuta või naera.
Ma olen päris kindel, et sa ajad mind kellegi teisega segamini. Aga sa võid ju ise "mu" tsitaadi üles otsida, kui usinust üle jääb.

Btw. kas nüüd võib siia oodata suurt kaotuse valus cramolaste tulva? Pikkade vaatluste põhjal olen leidnud kummalise, aga vettpidava korrelatsiooni selle vahel, et iga Cramo kaotuse või Rocki võidu (mistahes mängus) järel spammitakse see teema paksult täis vihast ülekülvatud postitustega.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Asjaajaja kirjutas:
Rix kirjutas:aa, kus see jutt sul nüüd oligi, et eks mängitakse nii, kuidas vastane lubab. Äkki otsid üles ja tsiteerid iseend?
Paar tabavat viset emmale-kummale poole. Vaata kust otsast tahad, hetkel on need võistkonnad võrdsed. nuta või naera.
Ma olen päris kindel, et sa ajad mind kellegi teisega segamini. Aga sa võid ju ise "mu" tsitaadi üles otsida, kui usinust üle jääb.

Btw. kas nüüd võib siia oodata suurt kaotuse valus cramolaste tulva? Pikkade vaatluste põhjal olen leidnud kummalise, aga vettpidava korrelatsiooni selle vahel, et iga Cramo kaotuse või Rocki võidu (mistahes mängus) järel spammitakse see teema paksult täis vihast ülekülvatud postitustega.
Vabandust, aga see on just vastupidi (sa võiksid mõningaid omi postitusi cramo teemas vaadata, peale teatud kaotusi). Mul on hea meel pingelise ja dramaatilise mängu üle. rock vääris võitu, sest dikteeris seda mängu algusest peale. Erinevalt eelmisest aastast on aga cramol sel aastal sisu, alates peatreenerist kuni mõningate eestlastest mängijateni. Ja seda on hea vaadata.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalev4ever »

Samas: vaadake etv spordiuudistest tänase mängu kohta lõiku, kus Kuusmaaga väike intervjuu on. Tema kommentaar peaks kõigi nende suud kinni panema, kes siin kohtunike kuidagi ei taha süüdistada kaotuses.

Ise tehti ka muidugi totakaid otsuseid, visked ei läinud, aga ka vile võib otsustada nii mõnegi korvi. Kuusmaa oli küll igatahes väga löödud...
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Korx300 »

Mängul käidud, spordiuudised vaadatud. Kuusmaa, head trahvi maksmist :) Kohtunikud olid üli sitad täna, nii Rocki kui Cramo vastu, teisel poolajal läks mäng neil täiesti käest ära...

Rock mängis esimese poolaja korralikult, kuid teisel poolaja alguses, ma ei tea mida nad mõtlesid, aga mänguks nad küll valmis ei olnud. Talts ei saanud rünnakul küll käima ennast, aga see 1 rünnaku ajal Krabile(oli vist tema) 2 koppa panna, pole paha, mis sest et lõpuks vea sai.. :D Timmu mööda pandud lay-up :fp: Esimese poolajaga jäin rahule, teise poolajaga mitte... Rock lausa pakkus seda võitu Cramole enda lollide vigadega, aga õnneks otsustasid Cramo mehed vastata sama lollide vigadega. Hea, et selline mäng tehti EKML, mitte BBLis.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mr. Aff »

Nii ja naa, kahtlemata on üldine mängupilt parem kui hooaja alguses loota võis, arvestades ainult ühte võõrleegionäri, kes pole ka kaugeltki go-to guy. Tamm on teinud üllatava arengu, ma ei oodanud, et ta sel tasemel nii hästi hakkama.
Teisest küljest...pole seni õnnestunud ühelgi vähegi võrreldaval Läti või Leedu klubil selga prügiseks teha, mitu nappi kaotust, tundub ka kuidagi Kuusmaa kaubamärk olevat - sisu on, aga tulemust mitte.
Ja kompplekteerimine on sama ligadi-logadi nagu ikka, tsentrit pole, mille taha on võibolla jäänud 2 võitu Ühisliigas, sellesama tsentri palk.
Rix kirjutas:Erinevalt eelmisest aastast on aga cramol sel aastal sisu, alates peatreenerist kuni mõningate eestlastest mängijateni. Ja seda on hea vaadata.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Kas Kurbas sai vigastada Võruga mängus?
RK
Kasutaja
Postitusi: 1773
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas RK »

zero0 kirjutas:Kas Kurbas sai vigastada Võruga mängus?
hüppeliiges aga vist mitte väga hull max 2-3 nädalat audis aga homme selgub täpsemalt , bussi läks ühel jalal hüpates , lisaks läks ka Paade põlv ca 6 min enne lõppu aga see pidi paari päevaga korda saadama , Muideks Kurbase ainuke korv oli väga vinge pealtpanek , hüpe algas vabaviskejoonelt ühe käega kiirelt ja kõrge hüppega.
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas plix18 »

RK kirjutas:
zero0 kirjutas:Kas Kurbas sai vigastada Võruga mängus?
hüppeliiges aga vist mitte väga hull max 2-3 nädalat audis aga homme selgub täpsemalt , bussi läks ühel jalal hüpates , lisaks läks ka Paade põlv ca 6 min enne lõppu aga see pidi paari päevaga korda saadama , Muideks Kurbase ainuke korv oli väga vinge pealtpanek , hüpe algas vabaviskejoonelt ühe käega kiirelt ja kõrge hüppega.
Ai-ai see on küll halb uudis.
Ausalt öeldes mina ei saa aru miks peavad Rock ja Kalev üldse Võru suguse meeskonnaga mängima (ja veel 4x hooaja jooksul)???
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas BCKLV »

plix18 kirjutas:Ai-ai see on küll halb uudis.
Ausalt öeldes mina ei saa aru miks peavad Rock ja Kalev üldse Võru suguse meeskonnaga mängima (ja veel 4x hooaja jooksul)???
No eks ikka selleks, et konnatiigistumine jätkuks ning mudaliiga populaarsena püsiks.
Vasta