Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

oskar, ei solva duncanit, ta hea mees!! :)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

:D jajaja
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Ohh 22:10 ei peagi öösel üleval olema. :P Spurs siis pmst mu lemmik..eesotsas jasoni, timi ja manuga :P
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Chirs Paul on lihtsalt hämmastav mängujuht! MÄNGUJUHT!

söödud,stealid ja punktid, aga see kuidas ta mängu lõpus ringi põrgatab ja siis kui rynnakuaega jäänud 3 sekundit teeb hea läbimurde/viske või super söödu on lihtsalt julm!!! ja niikui double-teami teed leiab ta vaba mehe kolmese joone tagant ja selle joone taga on new orleands võimas! nii hästi ei saa mängu lugeda!RESPECT CHRIS PAUL!
Viimati muutis Oskar8, 05 Jaan 2008, 07:59, muudetud 1 kord kokku.
Karl

Postitus Postitas Karl »

pmtsl oli eile yks väga kõva mäng:) Houston - Orlando:D Yao Ming lammutas ikka täiega:D lõpus tegi alston 4 sekki enne lõppu lay uoi ära ja siis ei loetud magicu viimase sekundi viset ära:D Pärast korduses oli näha kah et vise oli peale aega:D hmm. täna vist nii häid mänge ei tule:S
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

On ikka.Pistons-Celtici mäng.Celtici viimane kaotus pärineb Detroidi satsilt.Ega nad tänagi kergelt pääse.
YNWA
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Karl kirjutas:pmtsl oli eile yks väga kõva mäng:) Houston - Orlando:D Yao Ming lammutas ikka täiega:D lõpus tegi alston 4 sekki enne lõppu lay uoi ära ja siis ei loetud magicu viimase sekundi viset ära:D Pärast korduses oli näha kah et vise oli peale aega:D hmm. täna vist nii häid mänge ei tule:S
see vise poleks pidanud lugema... hiljem mingis nba mängus ytles, et kohtunikud tegid õige otsuse....
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Back-to-back Netsi mängud tähendavad mulle back-to-back magamata öid. Aga noh, hea mängu nimel võib pisut und loovutada. Saavad pärast head hooaja algust (4-1 kui ma ei eksi) taas üle .500.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

mulle tähendavad mavsi mängud magamata öid :)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Karl kirjutas:pmtsl oli eile yks väga kõva mäng:) Houston - Orlando:D Yao Ming lammutas ikka täiega:D lõpus tegi alston 4 sekki enne lõppu lay uoi ära ja siis ei loetud magicu viimase sekundi viset ära:D Pärast korduses oli näha kah et vise oli peale aega:D hmm. täna vist nii häid mänge ei tule:S
Just! Kuidas sa ütled, et ei ole häid mänge täna :S
Celtics - Pistons on lagimäng ju!
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Jep.Mina panustan Pistonsi peale.Küll Wallace ja co.Celticu staarid vaikseks teevad.
YNWA
Karl

Postitus Postitas Karl »

andy72o kirjutas:Jep.Mina panustan Pistonsi peale.Küll Wallace ja co.Celticu staarid vaikseks teevad.
Isegi kui Celticsi staarid enam-vähem kahjutuks teha on neil pingi pealt ka võtta nt. T. Allan jne. Eile tegi T:allen väga hea mängu:) viskas kolme ja murdis läbi jne.:D
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

andy72o kirjutas:Jep.Mina panustan Pistonsi peale.Küll Wallace ja co.Celticu staarid vaikseks teevad.
mõlemad on kõvad satsid, olen Pistonsi poolt Billups on hea .
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

pistonsi poolt... :)
Viimati muutis jyrgen, 06 Jaan 2008, 00:49, muudetud 1 kord kokku.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

kle :D mis magamata ööd :D ma ärasin täna kell 23:20

edit:rocki mänguajal oli väike paus... :D
Viimati muutis Oskar8, 06 Jaan 2008, 01:43, muudetud 1 kord kokku.
Vasta