Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

Kas tuleb või mitte, igaljuhul on tegu mingi väga haige vennaga. Youtubes päris head videod temast, kas mees on tõesti 10m pealt üle kaitse visates hea protsendiga või on ta lihtsalt loll, aga igatahes nii lahendas ta yhe mängu lõpu olles 3'ga taga ja 10 seci mängida. Otsige see video kindlasti yles
BC Kalev/Cramo
Saarlane

Postitus Postitas Saarlane »

Sellisest mehest olen isegi mina kuulnud ja ka telekast näinud. Oli vist 2004. aasta olümpia, kui mees Puerto Rico koondisega seal mängis.
Karlsson

Postitus Postitas Karlsson »

Kahtlane kas see mees tuleb...Kui ma ei eksi mängis ta Ateena olümpial Puerto Rico koosseisus ja oli ikka väga kõva vend ...aga ma võin ka eksida ja vb see polndki tema
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ühesõnaga, siiski praegu ei ole mõtet siin spekuleerida, kui lubati ametliku kinnitust teisipäevaks, siis parem ootame selle ära ;)
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Kui selline mees meile tuleks siis oleks ikka üpris kõva vähemalt video pealt.
Lootus sureb viimasena!
Sego-Vallo

Postitus Postitas Sego-Vallo »

Kust üldse selline teave et mees on cibonast lahti lastud ? Euroliiga koduleheküljel Cibona koosseisus täitsa olemas.
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

Sego-Vallo kirjutas:Kust üldse selline teave et mees on cibonast lahti lastud ? Euroliiga koduleheküljel Cibona koosseisus täitsa olemas.
Ega nendel kodulhtedel seda päeva pealt ära ei muudeta, aga samas ei välista, et sul võib õigus olla
Marlon Parmer ju ka meie player's listis.
SAmas kiidaks bbl'i, kes Parmeri juba kõrvaldanud :)
Viimati muutis FANnrOne, 05 Jaan 2008, 16:09, muudetud 1 kord kokku.
BC Kalev/Cramo
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Kui see tõesti nii on, siis väga kõva vend ning Žalgiris ja Rytas peaksid kodutööd järgmisteks mänudeks rohkem tegema. Vend mängis Puerto Rico koondises mängujuhti või SG's selliste vendadega koos nagu Daniel Santiago, Carlos Arroyo ja ega teisedki kõrvalt ära kukkunud. Mängis USA koondise superinimeste vastu nagu võrdne-võrdsega. See on tõsine maiuspala kui selline mees nagu Ayuso saadakse tiimi. Üldsegi oleks ta siis parim/nimekaim mängija, kes Matici ajal siit läbi käinud.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

mina hetkel ei usu eriti seda, saatsin sl õhtulehte kirja koos selle tekstiga et need välja uuriks kas on tõepõhi all.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Video järgi naq K.J .
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

#7 kirjutas:Video järgi naq K.J .
Midagi paaaallju paremat, mees oleks Kalevis kaitsegeenius
BC Kalev/Cramo
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Ma usun, et kui Valdmaa oleks tahtnud fänne ennem teavitada, siis oleks koduleheküljel uudis.. :rolleyes:
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
BCKLVaaa

Postitus Postitas BCKLVaaa »

Sellex et selline meees kalevisse tulex ,peax kalev pool oma eelarvet tema pealke raiskama vüi mees oma palka nii par korda vähendama...aga noh lolle on igasuguseid kes kõike usuvad.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

BCKLVaaa kirjutas:Sellex et selline meees kalevisse tulex ,peax kalev pool oma eelarvet tema pealke raiskama vüi mees oma palka nii par korda vähendama...aga noh lolle on igasuguseid kes kõike usuvad.
Sina oled siin see kõikse targem, palga ja mai tea mille osas seletama.
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Puerto Rico alistas OM'il ju isegi USA..aga vaikselt hakkan ma ka maapeale tagasi tulema..see vend on ikka liiga pro. Loodame, et see pole mingi meie lollitamine lihtsalt. :P Lihtsalt mega oleks kui me Ayusoni saaksime,keda siiski me ilmselt vist ei saa..no ei usu :D
Vasta