Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

Põhihooajal ei olegi tegelikult vaja Heatil midagi muud kui mitte langeda 7. või 8. kohale, et minna vastamisi Magicu või Bostoniga. Muu on kõik boonus :koss:
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas suvakas »


+ "Mängijate ametühingu juht: Olen 99% kindel, et NBA-s tuleb lokaut"
http://sport.err.ee/index.php?06117142" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
MrKilp
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 05 Okt 2010, 17:51

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas MrKilp »

Olen suur LeBron'i fänn aga ütleks ,et kui Heat niimodi mängib ei jõua Playoff'igi.. Olen ise igat Heat'i mängu jälginud praegu v.a Grizzlies'i vastu ja tundub ,et Wade üldse teamitööd ei taha teha. Alguses olin ka õnnelik ,et LeBron saab nüüd hea teami omale jne.jne. aga sooviks nüüd ,et oleks Cavs'i või Knicks'i jäänud/läinud..
Ma ei ütle ,et Heat'il nüüd üldse võimalust ei ole aga kui teami mängu ei paranda siis ei ole eriti jah.. Ja ma tean ,et Wade , Haslem , Miller on vigastatud praegu aga isegi kui Wade polnud vigastatud siis ei tehtud teami tööd v.a siis Magic'u vastu.. Ootame uue aasta ära ja vaatame kuidas siis hakkab minema.
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

Oioi LeBron. Ma siin eelmine nädal kiresin valjult, et ta on selgelt maailma parim mängija. Ole nüüd hea mees ja tõesta seda!
Kuigi kokkuvõttes on Heati poolt raske olla ainuüksi Boshi pärast. Big 3 esitlusel möirgas küll, mänguline tegevus ei anna selleks põhjust. Lisaks veel aeglased big-manid Juwan Howard, Magloire ja Ilgauskas. Ei ole efektne vaatepilt. Ja nüüd saadi vana sõbranna Ericka ka kampa. Kuigi jah, ta oskab vähemalt kaitses veidi töötada ja isegi normaalselt pealt panna.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

NBAs lubatakse selliseid jookse ka teha:
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas suvakas »

mingi 5-6 sammu tegi :D tavaline
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

Tekib vahepeal küsimus ,et kas Bosh on ikka kõvem kui Beasley. Ma ei usu eriti :o
Beasley kõvasti jõulisem mängija ,mida ka Miamil vaja on. Samas jälle Beasley pole puhas PF.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Genuin »

Flash3 kirjutas:Tekib vahepeal küsimus ,et kas Bosh on ikka kõvem kui Beasley. Ma ei usu eriti :o
Beasley kõvasti jõulisem mängija ,mida ka Miamil vaja on. Samas jälle Beasley pole puhas PF.
Vaata eelmise aasta numbreid, siis oli Bosh ka rünnakul oma tiimi esimene valik ja numbrid olid tal paremad kui Beasley'l praegu. Ja Beasley pole kindlasti jõulisem mängija, korvi alla ei trügi ja viskab veel rohkem eemalt kui Bosh, kaitses on ta samuti kehvem. Ülikoolis oli ta kõva lauavõtja, aga NBA mõistes mitte eriti.
Kuigi Boshi kõige suurem viga on see, et ta ei suuda korvata Miami kõige suuremaid nõrkusi (korvialune rünnak/kaitse ja lauavõitlus), siis Beasley oleks nendes asjades veel hullem olnud.
Flash3
Kasutaja
Postitusi: 131
Liitunud: 03 Juun 2010, 22:10

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Flash3 »

Torontos mängitigi ainult tema peale. Minnesotas mängitakse ka Love'i peale palju. Samas Beasley on alles 21.
Arvan ,et aasta-kaks ja Beasley on üks kõvematest PF-dest.
Kasutaja avatar
Genuin
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 05 Jaan 2010, 23:52

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Genuin »

Flash3 kirjutas:Torontos mängitigi ainult tema peale. Minnesotas mängitakse ka Love'i peale palju. Samas Beasley on alles 21.
Arvan ,et aasta-kaks ja Beasley on üks kõvematest PF-dest.
Palun, ära aja naerma. Torontos oli ta vaieldamatult nr.1, aga kogu tiim oli täis korralikke ründemängijaid, kelle käest käis pall samuti kõvasti läbi ja kes olid samuti võimelised skoorima, eriti Bargnani ja Turkoglu, mis siis, et türklane on oma Magicu vormist üsna kaugele jäänud. Kui sa oled kursis sellise statistilise näitajaga nagu Usage %, siis Beasley'l on see näitaja sellel aasta kõrgem kui Boshil eelmine aasta.
Ja muide, see hooaeg on Beasley väikese ääre positsiooni mänginud ligi 2 korda rohkem kui PF-i. Kui ta suudab korralikult korvpallile keskenduda, saab temast kindlasti väga hea mängija, aga mitte sinu tingimustel.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas nub4you »

Miamile järjekordne kaotus .
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Bosh sai ka vigastada, kuid õnneks mänge ei pea vist vahele jätma.
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas hans »

vb on keegi juba küsinud seda, aga kas keegi siin NBA Pick One Challenget ka teeb?
ma ise Eesti liigas, praegu 825 punni ja üldkokkuvõttes 6674 ;)
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

hans kirjutas:vb on keegi juba küsinud seda, aga kas keegi siin NBA Pick One Challenget ka teeb?
ma ise Eesti liigas, praegu 825 punni ja üldkokkuvõttes 6674 ;)
Sama liiga, 1046p ja üldkokkuvõttes 1861 koht.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Cavaliers ramping up security for LeBron's return
http://www.nba.com/2010/news/11/26/cavs ... ef:nbahpt2" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta