Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

Üks mees teeb mängu ära
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

nagu tarvase ja valga mängu lõpp
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas jyrgen »

hästi lukoil
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Nii nagu ma "Mehed ei nuta" ennustuses juba kirjutasin Lukoil +8.
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas hans »

oleks võinud ju sellele väiksele lõpus vigu teha veel,
lasi enne vabakaid 2/1 ja 2/0... ning selle asemel lasti veel kolmene panna
arusaamatu...
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas jyrgen »

hans kirjutas:oleks võinud ju sellele väiksele lõpus vigu teha veel,
lasi enne vabakaid 2/1 ja 2/0... ning selle asemel lasti veel kolmene panna
arusaamatu...
punktide vahe võib määravaks saada lõpus.
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas converse »

taltsilt super mäng, ainuke mees kes suutis oma mehe ette võtta ja üle mängida... rocki meeskond jäi aga rünnakul liiga pehmeks
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Põhimõtteliselt, kui Lugano täna Portugalis võidab, siis on selleks korraks eurohooajaga kõik. Mitte, et see poleks enne juba teada olnud, et Rock alagrupist edasi ei saa.
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas hans »

jyrgen kirjutas:
hans kirjutas:oleks võinud ju sellele väiksele lõpus vigu teha veel,
lasi enne vabakaid 2/1 ja 2/0... ning selle asemel lasti veel kolmene panna
arusaamatu...
punktide vahe võib määravaks saada lõpus.
seda küll aga oleks võinud ikkagi riskida tema vabakatega, kui 2p või 3p'sega...
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Go Cramo! »

Mängust - käisin saalis vaatamas ja tuleb tunnistada, et minumeelest Rocki poolt parim esitus sellel hooajal üldse. Rünnak jäi natuke pehmeks kui aus olla aga kaitse toimis suurepäraselt. Ok, teatud olukordades mängiti Rock ikka filigraanselt üle ja peteti ära, aga pole ka midagi imestada. Mida tuleks kohati imestada on see, et vahe jäi siiki suht väikeseks ja seda kui kehvalt vastane esimesel poolajal tabas
NoName
Kasutaja
Postitusi: 830
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas NoName »

Ei saa mainimata jätta, et tundub justkui Lukoil poleks ka enam päris nii tugev nagu ta eelnevatel hooaegadel oli...
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

Mängust. Saalist vaadates väga suurt võistkondade klassivahet küll esile ei tulnud, kui siis õige pisut. Aga kokkuvõttes vist need väiksed nüansid tõidki tabloole +8. Esimesel poolajal püsis rock mängus tänu leppikule, kes rocki poolelt tõesti tahtis ning ka tänu lukoilile, kes tabas vabaviskeid uskumatult halvasti. Teine poolaeg aga kadus leppik suht ära, rocki õnneks hakkas ennast leidma aga janar talts(talts 26 pts???) uskumatu, seda küll saalis tähele ei pannud.
Nagu ennist mainisin pisi nüansse, siis nagu ka ajakirjandus mainis et lukoili tagamehed on teravad, siis see ka pidas vett, kuigi peab nentima, et esimesel poolajal see väga paika ei pidanud. Üks asi, mis aga hakkas tagameeste puhul silma, oli see, kui nad hakkasid 1-1 tegema, siis kiiruse pealt põrgatades tehti kerge paus, siis kas cross-over ja/või murti edasi alla. Ning rocki kahjuks lõppesid need teravad nõelamised enamasti punktidega.
Nüüd Kambalast. Kõik vead mis talle vilistati olid igati õiged. Küll aga mina võin öelda, et mina oma silmaga pole veel nii võimast meest näind, just selg-ees mängu poolest, kui ta hakkas Allingu vastu tegema, siis enamasti Allingul pold lihtsalt midagi teha, ta lausa lendas järk-järgult korvialla. Kuisjuures, see ego mis Kambalal oli, see jättis väga sümpaatse mulje mulle, see ego oli kuidagi niivõrd suur, et isegi ameeriklased kahvatusid sellepoolest. Kuigi harilikult mulle sellised ego'd ei meeldi, siis Kambala puhul oli küll mingi X-factor, mis mulle isiklikult sümpatiseeris.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Bawse »

Kalevpoiss kirjutas:Põhimõtteliselt, kui Lugano täna Portugalis võidab, siis on selleks korraks eurohooajaga kõik. Mitte, et see poleks enne juba teada olnud, et Rock alagrupist edasi ei saa.
Lol, eriti kõva Nostradamus siin kohal. Ma võin ka pärast kahte mängu oma tagantjärele ennustusi teha, näiteks see oli juba enne teada, et tõeline nisanäpp Veideman paneb kahe mängu peale viskeid 18/2.
Igatahes, jou Rock lõpeta see jama järgmine mäng ära ja kaota, siis saavad kõik rahus elada ja Rocki poolehoidjad ei pea oma ootusi üles kütma ja Kalevi fännid ei pea enam bulgaaria ja portugali tiimidele pöialt hoidma.
Lol Kambala. Loodan, et teda Eestimaa pinnal enam ei näe, ükskõik kelle vastu. Kuigi täna tal mäng välja ei tulnud, siis kurat temaga. Igavene lohh.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Go Cramo! »

marxx762 kirjutas:Nüüd Kambalast. Kõik vead mis talle vilistati olid igati õiged. Küll aga mina võin öelda, et mina oma silmaga pole veel nii võimast meest näind, just selg-ees mängu poolest, kui ta hakkas Allingu vastu tegema, siis enamasti Allingul pold lihtsalt midagi teha, ta lausa lendas järk-järgult korvialla. Kuisjuures, see ego mis Kambalal oli, see jättis väga sümpaatse mulje mulle, see ego oli kuidagi niivõrd suur, et isegi ameeriklased kahvatusid sellepoolest. Kuigi harilikult mulle sellised ego'd ei meeldi, siis Kambala puhul oli küll mingi X-factor, mis mulle isiklikult sümpatiseeris.
Selles on sul õigus, et mehel on meeltu füüsis ja juba ennem mängu oli näha kuidas ta end pidevalt "üles küttis" Ta läks platsile justkui poksiringi :) Ja just sellist suhtumist ( minna ja teha! ) tahaks rohkem näha ka meie poistelt. Allingu ja Talts ( Callistusest ei räägigi ) olid tema selg ees tegemise vastu olematud, nad lihtsalt suruti minema. Pole küll statistikat vaadanud kuid minumeelest Kambala täna väga ei skoorinud, tegi palju lolle möödaviskeid. Mina isiklikult vaidleksin talle antud viimase vea suhtes. Istusin seal suhteliselt lähedal ja 10-st 9-l korral antakse sellisest olukorras ründeviga. Aga ego on mehel vähemalt sama suur kui ta ise :)
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Bawse kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Põhimõtteliselt, kui Lugano täna Portugalis võidab, siis on selleks korraks eurohooajaga kõik. Mitte, et see poleks enne juba teada olnud, et Rock alagrupist edasi ei saa.
Lol, eriti kõva Nostradamus siin kohal. Ma võin ka pärast kahte mängu oma tagantjärele ennustusi teha, näiteks see oli juba enne teada, et tõeline nisanäpp Veideman paneb kahe mängu peale viskeid 18/2.
Igatahes, jou Rock lõpeta see jama järgmine mäng ära ja kaota, siis saavad kõik rahus elada ja Rocki poolehoidjad ei pea oma ootusi üles kütma ja Kalevi fännid ei pea enam bulgaaria ja portugali tiimidele pöialt hoidma.
Lol Kambala. Loodan, et teda Eestimaa pinnal enam ei näe, ükskõik kelle vastu. Kuigi täna tal mäng välja ei tulnud, siis kurat temaga. Igavene lohh.
Rock on juba 2 hooaega oma alagrupis viimaseks jäänud. Eelmine hooaeg saadi 6st mängust 1 võit. Vaadates selle aasta koosseisu ei näe miks peaks paremini minema. Selleks ei pea Nostradamus olema.
Vasta