Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Aga kõik mängud on mängitud hästi ja hea tundega. Häbeneda pole midagi ja järjest paremaks läheb. Nende 3 euromängu ilusa kaotuse pealt on jälle hea edasi minna.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mr. Aff »

Kalevpoiss kirjutas:Aga kõik mängud on mängitud hästi ja hea tundega. Häbeneda pole midagi ja järjest paremaks läheb. Nende 3 euromängu ilusa kaotuse pealt on jälle hea edasi minna.
IRW :D good one. Mängigem ilusasti ja kaotagem!
Ekuuuu
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 09 Okt 2010, 23:20

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Ekuuuu »

Kalevpoiss kirjutas:Aga kõik mängud on mängitud hästi ja hea tundega. Häbeneda pole midagi ja järjest paremaks läheb. Nende 3 euromängu ilusa kaotuse pealt on jälle hea edasi minna.
Tõepoolest, kusjuures kõik kaotused on järjest ilusamaks läinud. Täna isegi juhiti 3 minutit enne lõppu!
Ja kui veel Janar oma mängu käima saaks ja Tsinn kaitses paremini suruks ja kui see kolmene läheb ja siis veel blokk pannakse on kõik võimalused olemas. Samas olid vastastel Kobe Bryantit ja Michael Jordanit järgi tegevad 35-aastased vedruketsidega mustad, ei oskagi rohkem midagi kosta.
NB! Olen Tartu fänn, kõik maakate-teemalised naljad suunata palun mulle.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Patrioot »

Ekuuuu kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Aga kõik mängud on mängitud hästi ja hea tundega. Häbeneda pole midagi ja järjest paremaks läheb. Nende 3 euromängu ilusa kaotuse pealt on jälle hea edasi minna.
Tõepoolest, kusjuures kõik kaotused on järjest ilusamaks läinud. Täna isegi juhiti 3 minutit enne lõppu!
Ja kui veel Janar oma mängu käima saaks ja Tsinn kaitses paremini suruks ja kui see kolmene läheb ja siis veel blokk pannakse on kõik võimalused olemas. Samas olid vastastel Kobe Bryantit ja Michael Jordanit järgi tegevad 35-aastased vedruketsidega mustad, ei oskagi rohkem midagi kosta.
Kõik on ju õige, aga ükskord, kui see kõik juhtub on eurohooaeg ammu läbi.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Ekuuuu kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Aga kõik mängud on mängitud hästi ja hea tundega. Häbeneda pole midagi ja järjest paremaks läheb. Nende 3 euromängu ilusa kaotuse pealt on jälle hea edasi minna.
Tõepoolest, kusjuures kõik kaotused on järjest ilusamaks läinud. Täna isegi juhiti 3 minutit enne lõppu!
Ja kui veel Janar oma mängu käima saaks ja Tsinn kaitses paremini suruks ja kui see kolmene läheb ja siis veel blokk pannakse on kõik võimalused olemas. Samas olid vastastel Kobe Bryantit ja Michael Jordanit järgi tegevad 35-aastased vedruketsidega mustad, ei oskagi rohkem midagi kosta.
Talts on siiani üks parematest olnud, eilene mäng läks pisut aia taha, aga Benfica tõmbas korvi alt kenasti kokku ka ning Talts oleks pidanud eile kindlasti algviisikus olema. Lihtsalt ei ole mehi, kes visked sisse paneksid ja teravust teksid. Hooaja eel paugutati ka siin foorumis, et Eesti parim tagaliin, aga nüüd....tundub, et isegi Euroopa madalaimas sarjas, mitte sugugi tugevaimas alagrupis, pole sellise tagaliiniga suurt miskit teha...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Mr. Aff »

Mind üllatab see, et ükski neist karjast juhmidest Eesti korvpalliajakirjanikest pole tõstatanud fakti, et Tsintsadze, keda hooaja algul päästjana serveeriti on olnud totaalne katastroof. Väikest Sokku alahindamata (ta on tõesti kenasti arenenud) võib öelda, et kui Tsinn isegi temale enamikes mängudes alla jääb, siis mida ta Rockis teeb??? Kahe aasta taguse Tsinniga oleks Rockil vähemalt kaks võitu euroalagrupis, aga praegusega on supersaavutus kui 1/6 tuleb.
Lisaks muidugi veel segane situatsioon Taltsiga, ei ole normaalne, et tõenäoliselt parimat korvialust mängijat põhikoosseisus pole, mingid pinged tema välismaale minekusoovi ja Visnapuu vahel ilmselgelt valitsevad.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas theundertaker »

hea et rock pähe sai:) krdi rahul olen:)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas TDK »

Sokk tegi väga ilusa mängu tõesti, Benfical oli kodutöö tehtud lihtsalt Taltsis osas.
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas seeker »

Olen Rocki fänn, kuid need kaotused eurosarjas ajavad hinge täis ja langetavad minu silmis kõvasti meeskonna aktsiaid. Kas siis ongi nii, et eurosarja ei peeta tähtsaks? Minu meelest peaks eurosari prioriteet nr 1 olema, aga tundub, et Rock oskab ainult nende vastu mängida, kellega on juba aastaid toksitud ning keda tuntakse läbi ja lõhki. Vaatasin Rocki mängu Šveitsi klubi vastu ja lihtsalt valus tõdeda, kuidas mingi random jänki kotib terve mängu Vallot või Kallistust fade-awayga.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas spartaklane »

seeker kirjutas:Olen Rocki fänn, kuid need kaotused eurosarjas ajavad hinge täis ja langetavad minu silmis kõvasti meeskonna aktsiaid. Kas siis ongi nii, et eurosarja ei peeta tähtsaks? Minu meelest peaks eurosari prioriteet nr 1 olema, aga tundub, et Rock oskab ainult nende vastu mängida, kellega on juba aastaid toksitud ning keda tuntakse läbi ja lõhki. Vaatasin Rocki mängu Šveitsi klubi vastu ja lihtsalt valus tõdeda, kuidas mingi random jänki kotib terve mängu Vallot või Kallistust fade-awayga.
Ja vaata ,kui kohtutakse siin Kalev/Carmoga ja võidetakse siis on kõik Rocki mehed sillas ,et näe oleme jälle hea mängu leidnud.Ehk teisisõnu võib öelda ,et konnatiigi efekt elab meie klubikorvpallis täiega edasi.
seeker
Kasutaja
Postitusi: 133
Liitunud: 27 Jaan 2010, 19:28

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas seeker »

spartaklane kirjutas:
seeker kirjutas:Olen Rocki fänn, kuid need kaotused eurosarjas ajavad hinge täis ja langetavad minu silmis kõvasti meeskonna aktsiaid. Kas siis ongi nii, et eurosarja ei peeta tähtsaks? Minu meelest peaks eurosari prioriteet nr 1 olema, aga tundub, et Rock oskab ainult nende vastu mängida, kellega on juba aastaid toksitud ning keda tuntakse läbi ja lõhki. Vaatasin Rocki mängu Šveitsi klubi vastu ja lihtsalt valus tõdeda, kuidas mingi random jänki kotib terve mängu Vallot või Kallistust fade-awayga.
Ja vaata ,kui kohtutakse siin Kalev/Carmoga ja võidetakse siis on kõik Rocki mehed sillas ,et näe oleme jälle hea mängu leidnud.Ehk teisisõnu võib öelda ,et konnatiigi efekt elab meie klubikorvpallis täiega edasi.
Kahju tõdeda, kuid su jutus on iva sees. Ainult nii pääseksime konnatiigi efektist, kui seaksime kõrged sihid eurosarjas, mitte BBL's, mille tugevus on sel aastal juba üsna nõrk, ja koduliiga võiks üldse olla treeningmängude eest.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Bawse »

Well, asi on selge. Kalev/Cramo on Eesti kõige tugevam klubi, ta mängib kõige tugevamas sarjas jne. Miks on spordiajakirjanikel ja peataolevatel fännidel üldse kahtlust tekkinud?
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Ma üritan kokku võtta mõned viimased postitused:

Kalev/Cramo ja TÜ Rock on mõlemad Euroopa mõistes hädised meeskonnad. Nagu Rock'i tapetakse Euro-sarjas, nõnda saab Kalev VTB-l. Ka BBL-il ei ole kumbki särav täht, kuigi siiani on silmad ette näidanud Rock. Kokkuvõttes on kahest hädisest, siiski veidi vähem hädisem TÜ Rock, kes on vähenatukese suutnud viimastel aastatel korda saata (Eesti I, BBL-i top 4).
Kasutaja avatar
fudzix
Kasutaja
Postitusi: 130
Liitunud: 25 Juun 2010, 21:56
Asukoht: Riga, Latvia
Kontakt:

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas fudzix »

Ex-Tartu Rock
Politechnika Halychyna signs Todd Abernethy http://bit.ly/dZG6oB" onclick="window.open(this.href);return false;
Pilt
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

fudzix kirjutas:Ex-Tartu Rock
Politechnika Halychyna signs Todd Abernethy http://bit.ly/dZG6oB" onclick="window.open(this.href);return false;
Morrison ja Abernethy siis jälle ühes klubis.
Vasta