Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Ekuuuu
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 09 Okt 2010, 23:20

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Ekuuuu »

Tore, et ta klubi leidis. Ja kuigi eelmine aasta pani ta mind mitmeid kordi päris kõvasti vihastama, ei tundugi ta tagantjärele nii hull. Vaja on vaid halvasti mängivat Tsinni ja arvamused pöörduvad nagu kompass lõunanabal.
NB! Olen Tartu fänn, kõik maakate-teemalised naljad suunata palun mulle.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nojah »

Ilmselt päästis Todd oma maine väga hästi õnnestunud play-offidega. Põhihooajal ei olnud ta sugugi parem, kui Tsin praegu. Lihtsalt Sokk oli eelmisel hooajal alavormis ja ta sai palju rohkem mänguaega. Aga eks Tsinn võib samuti veel play-offides särama hakata.

Antud teema all küll off-topic aga eurobasketi andmetel on näiteks Fox endiselt lepinguta, Fisher ja Lyde oma klubist lahkunud... Samuti pole pärast Kalevist lahkumist leidnud töökohta endale Jones ja "kopamees" Johnson. Kui siin viimaste hooaegade mängijatest juba jutt tuli.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas theundertaker »

no fox ja lyde võiksid olla küll aga ei usu et meil raha oleks sellejaoks
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nojah »

hetkel ma küll ei näe põhjust kedagi vähemasti eesliini juurde tuua. Või noh seni, kuni koosseis püsib. Ega 100% kindel selles ikka veel ei saa olla.
Ekuuuu
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 09 Okt 2010, 23:20

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Ekuuuu »

nojah kirjutas:Ilmselt päästis Todd oma maine väga hästi õnnestunud play-offidega. Põhihooajal ei olnud ta sugugi parem, kui Tsin praegu. Lihtsalt Sokk oli eelmisel hooajal alavormis ja ta sai palju rohkem mänguaega. Aga eks Tsinn võib samuti veel play-offides särama hakata.
Ja loomulikult on oma roll ka ootustel, ja nendele pole Tsin kohe kindlasti vastanud.
Ja Toddi maine päästmisest pole vast suurt vaja rääkida, see on tal siiani üsna madal.
NB! Olen Tartu fänn, kõik maakate-teemalised naljad suunata palun mulle.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Eks Toddi taseme näitas siiski ära eurosari. Pane ta kõrvale näiteks Benfica Henry ja...pole nagu eriti võrrelda. Aga temata poleks äkki seda EMV tiitlit ja B. liiga play offi nähtud? Mine võta kinni.
Aga jah, teada on, et sel aastal on mängijateturul kõvasti ülejääki, sest klubidel pole lihtsalt raha, samas ei lase ka mängijad eriti (va noored) oma hinda alla. Kui Rock peaks nt eurosarjast välja kukkuma selliste tulemustega nagu hetkel, on Tsinn isegi enne B. Liiga ja G4S sarja otsustavaid mänge flopp, sest neid mänge oleks võinud ka oma poiste (Sokk) ja mõne odavama välisjõuga mängida. Aga jah, kes seda oskas muidugi oodata... meil lihtsalt pole klubidel korralikke skaute, kes suudaks nt mitte vaid oskusi, vaid ka vormi näha meestel.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Rocki eelmise aasta ebaõnnestumisi nüüd Toddi kaela on ka narr ajada. Loomulikult pole ta supertäht, kes igas mängus särab, siis mängiks ta mõnda teist liigat. AGA, ja ma ei väsi seda kordamast, KUI võrrelda teda kohalike "staaridega", siis pole tal ka midagi häbeneda. Ei olnud ükski Sokk temast üle, teistest rääkimata. Täiesti korralik täiendus Rockile ja nii mõnegi olulise võidu tõi ta lõpuks ära.
Kasutaja avatar
MinaRainz
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Sept 2010, 21:55
Asukoht: Pärnu/Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas MinaRainz »

nüüd on siis teie kaua oodatud Tsinni "kojunaasmine" Rocki ämber hoopis, mitte päästeingel??
teik seal Rocki fännamisel ikka asjad väga ära kuidagi, see et mehel vorm on maas seda teadsin nii klubimehed kui ka Tsinn ise kes ütles kohe saabudes et vaja end vormi ajada....ei saa mehelt oodata kohe samasuguseid esitusi kui ta oma tipphetkeil näitas!!!!
There are really only two plays: Romeo and Juliet, and put the darn ball in the basket.
Kasutaja avatar
Raja
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 21 Nov 2006, 09:11
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Raja »

http://basket.ee/?news_id=9630&mid=1286" onclick="window.open(this.href);return false;


Vot siis.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

No siis Raadik esiliigast tagasi ja eurosarja kohe lammutama.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevForever »

Opaaa!
Igast küljest positiivne.Nii Janari seisukohalt kui ka arvestades ,et maakad nõrgenevad:).
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nub4you »

Kalevile panevad ikka ära :)
Pilt

Pilt
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nojah »

Hästi, Talts!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4488
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas vaim564 »

Tore uudis, olin tegelt kindel, et midagi peab talle tulema.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevForever »

nub4you kirjutas:Kalevile panevad ikka ära :)
Sinu ennustamis võimed avaldavad mulle sügavalt muljet.
Vasta