Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

Kalevpoiss kirjutas:Andres Liinat ütles täna Õhtulehes väga selgelt välja, et Rocki eesmärgid on see hooaeg:
- võita Eesti meistritiitel
- arendada oma noori

Ütelge siis mulle üks põhjus, miks on vaja tuua väljast üks mees juurde? Paadel ja Raadikul ju 3a lepingud - arendagu siis neid mehi.
Minule jättis see Liinati jutt vähe arusaamatu mulje. Esiteks ei saa ju erilisest noorenduskuurist rääkida, sisuliselt vaid Tein lahkus ja Veidekas tuli. Teiseks, Balti liiga jaoks on kedagi Taltsi asemel kindlasti juurde vaja sest päris võimatu Final Fouri jõudmine ei ole. Mis Paadesse ja Raadikusse puutub, siis jagan irooniat.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

No talts on siiski testimisel esialgu. Seega on tema saatus esialgu ikka lahtine. Pigem arvan ka, et tuuakse keegi asemele, mehi võtta on kindlasti, iseasi, kuidas neid joonisesse sobitada, seetõttu noort ameeriklast vast ei tooda, pigem mõni vanem ameerika-eurooplane.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nojah »

Kõige pullim oleks, kui Rock tooks Foxi asemele. Tsintsadzega samasse meeskonda :) Mitte, et ma sooviks, et Foxist rocklane saaks aga see oleks suht naljakas.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

nojah kirjutas:Kõige pullim oleks, kui Rock tooks Foxi asemele. Tsintsadzega samasse meeskonda :) Mitte, et ma sooviks, et Foxist rocklane saaks aga see oleks suht naljakas.
Mina küll sooviks, see oleks väga mõnus süst käesolevale hooajale!
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Tervitan kõiki indiviide, kellega meil oli kõva argumenteerimine selle üle, kas Talts siirdub sel hooajal välisklubisse.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nojah »

Tunnistan, et minu jaoks tuli see siiski mõningase üllatusena. Aga muidugi positiivse üllatusena. Just oli tekkimas mulje, et ega ta enam nii väga ei otsigi. Aga muidugi lepingut pole veel sõlmitud - loodame parimat (st, et ta saab lepingu).
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas jyrgen »

zero0 kirjutas:Tervitan kõiki indiviide, kellega meil oli kõva argumenteerimine selle üle, kas Talts siirdub sel hooajal välisklubisse.
ära siis pahane ole, et rocki taktika teda hoida luhta läks
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

jyrgen kirjutas:
zero0 kirjutas:Tervitan kõiki indiviide, kellega meil oli kõva argumenteerimine selle üle, kas Talts siirdub sel hooajal välisklubisse.
ära siis pahane ole, et rocki taktika teda hoida luhta läks
Hehe, ei ole üldse pahane, mul on hea meel, et läks välismaale. Mõni persoon siin lihtsalt väitis, et ei ole selleks piisavalt hea. Olin kindel, et hiljemalt jõuludeks ta siit kadunud.
Ära Rocki pärast üldse muretse, võid täna rahulikult magada, teades, et Rock suudab komplekteerimisega alati päris edukalt hakkama saada.
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas plix18 »

Väga hea uudis!Taltsile edu uues klubis!
Mis Rocki puutub, siis kubi juhid ja treenerid ju teadsid võimaluset, et Talts hooaja keskel lahkub.Ma tahaks loota, et nad on eelnevalt mõelnud selle peale kuidas edasi minna.
Uue mehe toomisse suhtun mina kahtlevalt.Oma mehed peaks ikka kaela hakkama kandma.
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

Isegi endal hea meel.
Aitäh nopponen
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas korvpallur89 »

Taltsi pärast väga hea meel.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

zero0 kirjutas:
jyrgen kirjutas:
zero0 kirjutas:Tervitan kõiki indiviide, kellega meil oli kõva argumenteerimine selle üle, kas Talts siirdub sel hooajal välisklubisse.
ära siis pahane ole, et rocki taktika teda hoida luhta läks
Hehe, ei ole üldse pahane, mul on hea meel, et läks välismaale. Mõni persoon siin lihtsalt väitis, et ei ole selleks piisavalt hea. Olin kindel, et hiljemalt jõuludeks ta siit kadunud.
Ära Rocki pärast üldse muretse, võid täna rahulikult magada, teades, et Rock suudab komplekteerimisega alati päris edukalt hakkama saada.
Nii ja naa. Tsinn on sel hooajal ikkagi flopp, mis flopp olnud ning hooaja päästmiseks on vaid veel kolm mängu. Seega, never say never again.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas nojah »

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=405167" onclick="window.open(this.href);return false;

:(
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas kasutaja123 »

Tohoh, tohoh !!

Kahju mehest, sai korraks lootuskiire, aga see kustus sama kiiresti.
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas AAAA »

Järelikult pole mees piisavalt hea, et välismaal mängida.
Vasta