Balti liiga 2010/2011

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Rix »

Mr. Aff kirjutas:Mul pole Kuusmaa vastu midagi peale selle, et kehvake treener oli ja on. Kust sa raevu välja loed? Lihtsalt naljakas, et ta siin foorumis mõne mehe jaoks iidol on, arvestades seniseid tulemusi. Neli-miinus senise põhjal, khmm... :D
Mis need selle aasta ootused siis olid, Rix? Ma küll ei mäleta, et sa ennustasid esikuuikust ehk siis playoffist välja jäämist, nagu hetkeseis näitab?
Sa nagu ilma liialdamata ka kirjutada saad? Iidolid olid mul vist viimati viisteist-kuusteist aastat tagasi. Kuid ma arvan, et Kuusmaa on praegusele Cramole hea treener, samuti mulle meeldib tema nägemus klubist.
Ja kui sa viitsiksid vähegi sorida postitustes, mis, ma möönan, pole mitte kerge, siis loeksid sa vist seda, mida ma uuesti kordan: see aasta peaks olema klubile stabiilsuse saavutamise aasta, kus eelkõige ootan võitluslikku mängu, kus võideldakse endast tugevamatega nii, et tahtmises alla ei jääda ja ei oleks piinlik publikul. VTBs seda eriti, sest vastased on tugevamad, kuigi endiselt ootan/ootasin sealt üht/kaht võitu. BBLis ootaks oma tasemel mängu, play-offi jõudmistmiinimumina. Mina ootan seda, et oleks meeskonnal sisu, sest ma tahaks meeskonna mänge käia vaatamas ja jälgida tele vahendusel teadmisega, et meeskond ei ole juba ette kaotanud.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Alex »

Ok. Poisid. Räägime ikka BBL'st.
Ma küll ei näe põhjust miks me peaksime lamenti lööm. Nagu Egert'gi mainis oleme siiamaani pidanud kodus kaks mängu (Perl,Valm) ja saldo on 100%. Sellega võivad veel kilgata eeldavad soosikud nagu VEF, Vents ja natuke üllatuslikult ka Nevezis. Ülejäänud on osanud juba 1-3 koduvõitu ära anda...Minu point ongi, et kui peaksime midagi kodus ära andma, siis saaks ma sellest räuskamisest aru.
Kui jätta nüüd VEF, Rock, Nevezise võõrsil saadud võidud välja siis üldseis ei tundugi nii hull.
:popcorn:
Minu tagasihoidlik ennustus oleks, et 15 vooru järel hoiab Cramo 3-5 kohta:)
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas BCKLV »

Viimased täiendused:
Ventspils - Sandis Buskevics
Liepaja - Raimonds Vaikulis
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Mr. Aff »

Minu arust: mängigu sitasti aga võitku, selle asemel, et mängivad hästi ja kaotavad, for f***'s sake!
See lause on muidugi BS, sest sita mänguga ei võideta. Aga minu arust on küll pidevalt tahtmises alla jäädud ja mängutase on nii et publikul ON piinlik. BBLi play-offis me praegu samuti pole, kuigi tõsi, et kodumänge on olnud vähem. Ja sa ju tead enne iga Cramo võõrsilmängu, et meeskond on 99% ette kaotanud, sest lõpuni ei peeta vastu.
Nii et millega sa täpselt rahul oled?
Rix kirjutas:eelkõige ootan võitluslikku mängu, kus võideldakse endast tugevamatega nii, et tahtmises alla ei jääda ja ei oleks piinlik publikul. VTBs seda eriti, sest vastased on tugevamad, kuigi endiselt ootan/ootasin sealt üht/kaht võitu. BBLis ootaks oma tasemel mängu, play-offi jõudmistmiinimumina. Mina ootan seda, et oleks meeskonnal sisu, sest ma tahaks meeskonna mänge käia vaatamas ja jälgida tele vahendusel teadmisega, et meeskond ei ole juba ette kaotanud.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Rix »

Mr. Aff kirjutas:Minu arust: mängigu sitasti aga võitku, selle asemel, et mängivad hästi ja kaotavad, for f***'s sake!
See lause on muidugi BS, sest sita mänguga ei võideta. Aga minu arust on küll pidevalt tahtmises alla jäädud ja mängutase on nii et publikul ON piinlik. BBLi play-offis me praegu samuti pole, kuigi tõsi, et kodumänge on olnud vähem. Ja sa ju tead enne iga Cramo võõrsilmängu, et meeskond on 99% ette kaotanud, sest lõpuni ei peeta vastu.
Nii et millega sa täpselt rahul oled?
Rix kirjutas:eelkõige ootan võitluslikku mängu, kus võideldakse endast tugevamatega nii, et tahtmises alla ei jääda ja ei oleks piinlik publikul. VTBs seda eriti, sest vastased on tugevamad, kuigi endiselt ootan/ootasin sealt üht/kaht võitu. BBLis ootaks oma tasemel mängu, play-offi jõudmistmiinimumina. Mina ootan seda, et oleks meeskonnal sisu, sest ma tahaks meeskonna mänge käia vaatamas ja jälgida tele vahendusel teadmisega, et meeskond ei ole juba ette kaotanud.
Ok. Kuna see on B. liiga teema, siis vaatame neid mänge. Võõrsil on võetud Lauvas, Dolphins. Ventspilsi ja Nevežise mängu ma ei kommenteeriks, seal oli pisut teisi tegureid. Mäng oli neis mängudes täitsa ok, Ventsu vastu eriti (polnud meeskond koos veel), Nevežist ei näinud, lähtun treenerite kommentaaridest. Mängutase on olnud piinlik TTÜ vastu ja kommentaaride järgi ka Perlase vastu. Vefi vastu pigem nõrk neljas veerand, aga mitte piinlik mäng. Seega? 99%? Ma vist kuskilt su varasematest kommidest mäletan, et sa seda piinlikku korvpalli vaatamas ei käi. Ja ometi kommenteerid siin tahtmist ja võitluslikkust, mis minu jaoks näiteks väljendub sageli kaitsemängus (rünnakul pigem lihtsalt oskused on piiratud, midagi pole teha). Su emotsionaalset lajatamist seega B. liiga tulemused ei toeta.
Ja veel, olen vist korduvalt osundanud, et rahuloluks ei ole põhjust, B liigas oleks ma rahul siis, kui oleks võetud TTÜ, võõrsil Nevežis, väga rahul siis, kui oleks võetud üks neist nn võidetavatest mängudest (Ventspils, kohtunike kiuste, või Vef). A ma ei näe ka mingit vajadust siin paanikahäiret anda, frustratsioonist kiunuda ega Kuusmaad mutta tampida. Ju siis ebastabiilsus käib asja juurde, pooled mehed on uued ning meeskond ei ole 10 miljonilise eelarvega, et oleks ka alust rusikaga põrutada.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kalev4ever »

Avades Liepajase - Valmiera mängu live-skoori, märkasin enda üllatuseks, et Liepajasel pole Jureviciuse nime üles antud, mis teeb asja veelgi põnevamaks. Kas Valmiera võtab lõpuks esimese ära või niigi hale saldo muutub veelgi haledamaks?
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Rix »

hea uudis nii Cramole kui Rockile: Teisipäeval alistas Prienai Rudupis koduplatsil 84:64 (47:30) Nevežise, Nevežisel on üldse palju võõrsil mänge ees. Rudupis muidugi on kodus viimasel ajal üsna vaba käega skooriv meeskond.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas BCKLV »

Heh. Päris huvitav seis tabelis, kus kaks esimest ja kaks viimast on Läti klubid. Kahju muidugi, et Valmiera silma pähe ei saanud, päris masendav võib Valmiera kossu fänn olla. Üllatus minujaoks, et Rudupis nii kindlalt seni väga hästi mänginud Nevežisest üle oli. Viis mind kohe mõttele, et need 4 Leedu keskmiku võivad omavaheliste mängude tulemustega manipuleerida. Kuid hea on see, et järgi jäänud 13st mängust on Kalevil 9 kodus. Tabeliseis peaks tublisti paranema... Reedel siis tuleb kindlasti Šiau ära võtta!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas vaim564 »

Kalev4ever kirjutas:Avades Liepajase - Valmiera mängu live-skoori, märkasin enda üllatuseks, et Liepajasel pole Jureviciuse nime üles antud, mis teeb asja veelgi põnevamaks. Kas Valmiera võtab lõpuks esimese ära või niigi hale saldo muutub veelgi haledamaks?
Jurevicius mängib Itaalia teises liigas nüüd, Veronas.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Rix »

Pagan, Nevezis võitis kodus 1 punniga Perlas. Jama.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kalev4ever »

Minu meelest just hea. Nevežis on tugevam, kui alguses paljud arvasid. Sama moodi ka Rudupis. TTÜ ja Kalevi jaoks oli Perlase kaotus kindlasti hea uudis.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kalev4ever »

Ei mina usu, et Kalev suudab Nevežist püüda. Rudupis on ka selline üks päev hästi, teine päev kehvalt. Šiauliai on ka küsimärk, aga kuuendaks on kõik võimalused olemas.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Rix »

Kalev4ever kirjutas:Ei mina usu, et Kalev suudab Nevežist püüda. Rudupis on ka selline üks päev hästi, teine päev kehvalt. Šiauliai on ka küsimärk, aga kuuendaks on kõik võimalused olemas.
Cramo võiks ikka pisut kõrgemale sihtida kui kuues. Oleks Nevezis nt täna kaotanud, siis oleks olnud 7/3 e sama seis, mis Rockil. Võimalused on isegi hetkel olemas, sest Nevezisel on raskeid mänge võõrsil ja tundub, et esialgne hoog on raugemas.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas vaim564 »

reaalsus on ilmselt see, et kohad 5.-8. jagunevad meeskondade vahel nagu Rudupis, Shiauliai, Kalev, Dolphins. Kaotus Shiauliaile oleks juba suur tagasilöök.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Rix »

vaim564 kirjutas:reaalsus on ilmselt see, et kohad 5.-8. jagunevad meeskondade vahel nagu Rudupis, Shiauliai, Kalev, Dolphins. Kaotus Shiauliaile oleks juba suur tagasilöök.
Suure tõenäosusega, aga vaadates, kellega Cramol mängida kodus ja nt Nevezisel mängida võõrsil, siis mine tea. Rockiga mängud, kus nagu ajalooliselt koduväljakueelist ei ole kummalgi, on samuti ülitähtsad. Võõrsil ongi ju kolm mängu: Siau ja Rock, mõl (väga) rasked, aga ikkagi võidetavad ning Perlas (võidetav). Ülejäänud mängud kodus, mis aga tähendab, et pähklid nagu Vef ja Vents tuleb siiski kodus ära karistada...

Nevezisel veel 10 mängu, millest 5 võõrsil keeruliste vastaste vastu (sh Cramo, Vents, Vef) ja kaks sellist suht ebamugavat võõrsil (seesama Perlas ja TTÜ)
Kodus paar kergemat, aga ka sh nt VEF ja Rock ja Siau. Seega, ennustaks neile 4 võitu ja 6 kaotust, kokku 12-8, Cramo ei tohiks siis kaotada ülejäänud mängudest rohkem kui 3 (nt Vef, Rock, Siau võõrsil). Aga nagu näha, hetkel on see siin puhas spekulatsioon.

Aga jah, kui homne mäng kaotatakse, on rongi tagatuled juba tõesti kaugel kaugel.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Suletud