Kalevi kohtumised KMLis

Eesti meistriliigast ja karikavõistlustest
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas xrip55 »

jasson2 kirjutas:Derek winston on vigastatud w?
peaks olema jah. Siis kui tarvaga mäng oli siis vigastas jalga..
sepik
Kasutaja
Postitusi: 42
Liitunud: 27 Apr 2010, 19:43

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas sepik »

marxx762 kirjutas:
sepik kirjutas:
marxx762 kirjutas:http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=10852 kuidas saab sellise viskega nagu 7. sekundil sooritatakase üldse korvpallurina leiba teenida???
Sry, aga viska või peapeal hüpates ja teise käega kotte sügades, aga kui paned ära, siis on ju savi. Ega stiili eest lisapunkte anta :?
Seda küll, aga koguelu jooksul õpitud korvpalli ABC alla võiks kuuluda, ka mingine visketehnika.
Äkki siis defineerid ära, mis on "korralik" visketehnika?
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Mr. Aff »

Marxx, no offense, aga mul on Kalevi mänge vaadates sageli samasugune küsimus: kuidas saab niimoodi korvi alt mööda visates nagu Sokk, niukese visketabavusega nagu Arbet kolmese taga, või täiesti keskendumata vabaviskeid lajatades nagu Keerles ÜLDSE KORVPALLURINA LEIBA TEENIDA? Kuidas on võimalik, et need mehed juba töötukassas pole? :lol:
Siukeste asjade kõrval jätab mind mingi Valga poolprofi shawnmarionlik viskeliigutus küll ükskõikseks.
marxx762 kirjutas:http://sport.err.ee/index.php?0&popup=video&id=10852 kuidas saab sellise viskega nagu 7. sekundil sooritatakase üldse korvpallurina leiba teenida???
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas marxx762 »

Äkki siis defineerid ära, mis on "korralik" visketehnika?
Mitte et ma mingi "monk" oleks kes ajab *****karva lõhki, aga noh lihtsamas keeles öeldes, et on nagu normaalne vaadata.

Umbes midagi sellist, kuigi siin on kah omad vead, muidugi ütlen ära, et ega nba staarid ongi vähe teist masti mehed, et tihti on nende keha mingis X asendis ja jalad Y asendis(loe kiirelt üle ja peale st. ei kontrolli).

Ühesõnaga, ma ei oska sulle siin seletada, ma usun siiralt et saad aru mis on normaalne vise. Tegelt peaks Kobe'l veel korrektsem vise olema.
Marxx, no offense, aga mul on Kalevi mänge vaadates sageli samasugune küsimus: kuidas saab niimoodi korvi alt mööda visates nagu Sokk, niukese visketabavusega nagu Arbet kolmese taga, või täiesti keskendumata vabaviskeid lajatades nagu Keerles ÜLDSE KORVPALLURINA LEIBA TEENIDA? Kuidas on võimalik, et need mehed juba töötukassas pole?
Siukeste asjade kõrval jätab mind mingi Valga poolprofi shawnmarionlik viskeliigutus küll ükskõikseks.
Kas euroliiga mänge vaadates ei ole tihti samasugust tunnet?NBA-d vaadate? Nt kuidas NBA-s saab nii amatöristliku kaitset mängida nagu Vasalemma SK. Mis Arbeti kolmestel viga, BBL-is 41%, pole väga hull, võiks lausa öelda, et hea. KML-is 34%. Kas Eesti koondise mängu Ukraina vastu ka nägid?, mäletad üldse seda mängu? Siis sõimasid ka lõpus Tanelit amatööriks? Võta otsi delfist video välja, kus Kerde kommenteerib seda olukorda...
Kui valga poolprofi...mai tea mis asjad sind külmaks jätavad, siis seda ei saa öelda küll cramo meeste kohta, tundub et sul ikka sööb väga hinge ja ei lase ööseti magada, see kuidas tanel sokk on niivõrd saast, et peaks kuskil pargis juba lehti riisuma ja keerles, no kuidas see mees veel korvpallini jõudis?
Tunnista, et sulle meeldib lihtsalt mai tea purjus peaga mingit iba suust välja ajada ja tunned sellest kõigest vaid rõõmu kui suudad jälle mingi paarileheküljelise läbu käima tõmmata...
Kasutaja avatar
_78
Uus kasutaja
Postitusi: 13
Liitunud: 03 Okt 2010, 10:27
Asukoht: Kopli

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas _78 »

Mõned pildid Kramo vs. Valga kohtumisest 7.12.2010
http://www.facebook.com/#!/album.php?ai ... 1725625086" onclick="window.open(this.href);return false;

Peace
#78
jyri
Kasutaja
Postitusi: 56
Liitunud: 07 Dets 2008, 21:23
Asukoht: Aespa

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas jyri »

Väga õige jutt marxilt selle affi kohta,nagu mingi krdi kibestunud vanaeit,ainult pasandaks koguaeg.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Mr. Aff »

Paarileheküljelise läbu tõmbasid käima ikka sina, kes sa Vasara viset halvustasid. Ma pole tema fänn, aga olen korvpalli tõenäoliselt kauem jälginud kui sina ja mäletan teda kui äärmiselt visa ju lugupidamist väärt võitlejat Tartu Rockis, kelle karjäärile kahjuks seadis piirangud mingi tõsine südameprobleem.
Minu arust on suhteliselt madal vastasvõistkonna üht parimat võitlejat halvustada viskeliigutuse pärast, eriti kui võit tuli läbi suure häda. sa tegid ikka margi parajalt täis endal. Kritiseeri pallikaotusi, visketabavust, platsil jalutamist, aga mitte viskeliigutust. Sulle meeldib tänaval ka lonkajate üle ilkuda vahest või?
Kui meeldib kriitiline olla, julge seda ka oma meeste sita mängu puhul olla, ära hoia suud vett täis ja küsi samamoodi, kuidas saab niimoodi korvpallurina leiba teenida? Ma tegin seda sinu eest.
marxx762 kirjutas:Kas euroliiga mänge vaadates ei ole tihti samasugust tunnet?NBA-d vaadate? Nt kuidas NBA-s saab nii amatöristliku kaitset mängida nagu Vasalemma SK. Mis Arbeti kolmestel viga, BBL-is 41%, pole väga hull, võiks lausa öelda, et hea. KML-is 34%. Kas Eesti koondise mängu Ukraina vastu ka nägid?, mäletad üldse seda mängu? Siis sõimasid ka lõpus Tanelit amatööriks? Võta otsi delfist video välja, kus Kerde kommenteerib seda olukorda...
Kui valga poolprofi...mai tea mis asjad sind külmaks jätavad, siis seda ei saa öelda küll cramo meeste kohta, tundub et sul ikka sööb väga hinge ja ei lase ööseti magada, see kuidas tanel sokk on niivõrd saast, et peaks kuskil pargis juba lehti riisuma ja keerles, no kuidas see mees veel korvpallini jõudis?
Tunnista, et sulle meeldib lihtsalt mai tea purjus peaga mingit iba suust välja ajada ja tunned sellest kõigest vaid rõõmu kui suudad jälle mingi paarileheküljelise läbu käima tõmmata...
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas marxx762 »

Paarileheküljelise läbu tõmbasid käima ikka sina, kes sa Vasara viset halvustasid. Ma pole tema fänn, aga olen korvpalli tõenäoliselt kauem jälginud kui sina ja mäletan teda kui äärmiselt visa ju lugupidamist väärt võitlejat Tartu Rockis, kelle karjäärile kahjuks seadis piirangud mingi tõsine südameprobleem.
Minu arust on suhteliselt madal vastasvõistkonna üht parimat võitlejat halvustada viskeliigutuse pärast, eriti kui võit tuli läbi suure häda. sa tegid ikka margi parajalt täis endal. Kritiseeri pallikaotusi, visketabavust, platsil jalutamist, aga mitte viskeliigutust. Sulle meeldib tänaval ka lonkajate üle ilkuda vahest või?
Kui meeldib kriitiline olla, julge seda ka oma meeste sita mängu puhul olla, ära hoia suud vett täis ja küsi samamoodi, kuidas saab niimoodi korvpallurina leiba teenida? Ma tegin seda sinu eest
Väga kahju küll, tõsiselt, et südamega probleemid olid. Ja võitlejaid ma respekteerin. Aga tõesti, minu loomuses on juba see, et mulle meeldib näha normaalset viset ja ka kõike muid elemente, kuigi peaaegu mitte kunagi neid ei esine 100% headuses.
Ja Ma ei ole niivõrd mats, et inimesi nende vigastuse/avarii/või mõne teise õnnetuse pärast , maha teha.
Sulle võib tunduda, et mul suu vett täis, pärast igast K/C kaotatud mängu, aga kui ma sulle päris ausalt ütlen, siis ma lihtsalt hoian arvutist ja internetist pärast kaotatud mänge eemale(eriti veel oma lollusest tingitud kaotused), sest ma lähen ikka tõsiselt tõsiselt närvi ja olen pettunud, kuidas suudetakse koguaeg selliseid jamasid korraldada.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Mr. Aff »

Peace, eks isegi kaotused rusuvad ja üleliigne pessimism minul vahel siin foorumis on ehk lihtsalt selletõttu, et pessimist ei pea vähemalt kunagi pettuma ja on alati positiivselt üllatunud, kui läheb paremini. 8)
marxx762 kirjutas:Väga kahju küll, tõsiselt, et südamega probleemid olid. Ja võitlejaid ma respekteerin. Aga tõesti, minu loomuses on juba see, et mulle meeldib näha normaalset viset ja ka kõike muid elemente, kuigi peaaegu mitte kunagi neid ei esine 100% headuses.
Ja Ma ei ole niivõrd mats, et inimesi nende vigastuse/avarii/või mõne teise õnnetuse pärast , maha teha.
Sulle võib tunduda, et mul suu vett täis, pärast igast K/C kaotatud mängu, aga kui ma sulle päris ausalt ütlen, siis ma lihtsalt hoian arvutist ja internetist pärast kaotatud mänge eemale(eriti veel oma lollusest tingitud kaotused), sest ma lähen ikka tõsiselt tõsiselt närvi ja olen pettunud, kuidas suudetakse koguaeg selliseid jamasid korraldada.
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas hans »

järgmine teisipäev on kalevil kohtumine TTÜ'ga, TTÜ spordihoones
et kui palju seal pilet maksab ja kuidas oleks kõige parem sinna minna, tulles trolli pealt maha?
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Mihkel111 »

hans kirjutas:järgmine teisipäev on kalevil kohtumine TTÜ'ga, TTÜ spordihoones
et kui palju seal pilet maksab ja kuidas oleks kõige parem sinna minna, tulles trolli pealt maha?
http://www.ttu.ee/ttusport/kontakt/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas hans »

seda ma nä gin isegi, tahtsin teada kas oleks mõttekam minna suure tee pealt või majade vahelt?
pileti maksumust ikka ei leidnud...
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Alex »

hans kirjutas:seda ma nä gin isegi, tahtsin teada kas oleks mõttekam minna suure tee pealt või majade vahelt?
pileti maksumust ikka ei leidnud...
25/50 peaks olema.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Asjaajaja »

hans kirjutas:seda ma nä gin isegi, tahtsin teada kas oleks mõttekam minna suure tee pealt või majade vahelt?
Olulist vahet ei ole. Ilmselt praeguse lumega on suure tee poolt mugavam tulla.
Kasutaja avatar
Ragles136
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 15 Juul 2010, 02:15
Asukoht: Soome, Espoo / Eesti, Saku

Re: Kalevi kohtumised KMLis

Postitus Postitas Ragles136 »

Krabb ei mängi siis täna :(
Miami Heat Is The Best !
Tallinna BC Kalev/Cramo Is The Best !
Vasta