BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas tempo »

No kurat Peerandi tehniline vinge rsk. Viskas närvi nii püsti. Pärast kriban mängust ka rohkem, hetkel närvi rahustus.

Nii.. Mäng oli mõlemat poolt rabe ja mängupilt polnud kiita.
Pokla tegi üldiselt väga hea partii, kaugelt visked läksid ja lauas oli ka aktiivne. Oli sportlikku viha täis, üritas midagi ära teha, kahju ainult et lõpp ebaõnnestus.
Saagelt seekord keskpärane mäng, oli närviline ja vaidles palju.
Frieri kohta niipalju, et Tarva jaoks hea tasemega mees. Seda on näha juba esimeset mängust. Palju ta see hooaeg üldse Rootsis mängis? Loodame, et läheb veel paremaks. Ründes tundus igatahes Dorbekust parem olema. Loodame et Martini mänguaeg väga palju ei vähene.
Veski mnjah, kiirelt 4 viga täis ja pingile. Korvi all juba saab positsiooni kätte võideldud, aga vormistamine on jama. Need poolhaagid ei taha tal sisse kukkuda.
Riho hetkel väga terav ei tundu, aga see kuidas ta Osby täna maha tõmbas oli muljeltavaldav. Ebasportlik küll järgnes, aga näitas Osbyle, et Eestis on mõni vihane mees veel korviall :D
Üldiselt lõhuti ikka meid korvi alt palju. Riho jäi mitmes olukorras lihtsalt aeglaseks. Ja TTÜ sai kergeid korve alt.

Ei tea mis Matt'ist saab?

Ja Peerandi. Ma ei viitsi sust üldse kirjutada, sa ei ole seda väärt. Anda täiesti tavalise vea eest ebasportlik 7 seki enne mängu lõppu. Jah oled boss, õhtul hea magama minna ja hommikul ei pea seda lõviputru ka sööma.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

Postimees teab rääkida, et Rakvere poole olla järjekordne ameeriklane teel - 206 pikk tüüp.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas vaim564 »

Arvata on, et nad kellestki siis loobuvad - kas Andersonist, Hallist või mõlemast.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas theundertaker »

mingu keegi siis võrusse mängima:)
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

Pigem Pärnusse.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas theundertaker »

kas või et oleks huvitavam:)
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas korvpallur89 »

Kui peakski see 206cm pikkune tüüp Tarvasse jõudma ja temaga leping tehtama, siis tõenäoliselt saadetakse koju Anderson ja Hall. Anderson on juba mitmendat mängu näidanud, et tema jaoks hakkab Tarva jookse viska mäng juba üle jõu käima ja tundub, et seoses Frieri tulekuga hakkab ka Hall'i mänguaeg kokku kuivama.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas KalevRuus »

Sõbra loogikat teades on see ennustamine muidugi loterii. Võib-olla lähevad mõlemad, võib-olla mitte kumbki. Kes oleks pool aastat tagasi sellist võõrleegionäride armeed Tarvases prognoosida osanud? Seda enam, et kas mitte Sõber ei rääkinud kevadel või suvel umbes sellist juttu, et meil tublid noored, kasvatame ja panustame uutele Veidemanidele jne?
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Asjaajaja »

Naljamehed loodavad tõesti saada 5 euri mingisuguse miniatuurse pildi pealt, mille kvaliteet on kaheldav.

(Igaks juhuks ütlen ära, et ma tean, et tänane mäng on Leedus).
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas korvpallur89 »

Asjaajaja kirjutas:Naljamehed loodavad tõesti saada 5 euri mingisuguse miniatuurse pildi pealt, mille kvaliteet on kaheldav.

(Igaks juhuks ütlen ära, et ma tean, et tänane mäng on Leedus).
Pildi kvaliteet on vägagi korralik... palju ilusam kui tasuta pildi näitamisel.

PS: Tarvas on poolaja siis kaotanud 25:32. Loodetavasti jõuab uus mees kiiresti kohale ja ka tase on selline mis lubab talle lepingut pakkuda. Andersonil on poolajaks juba 3 viga.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Asjaajaja »

korvpallur89 kirjutas:Pildi kvaliteet on vägagi korralik... palju ilusam kui tasuta pildi näitamisel.
Eks see ole suhteline, nagu kõik muugi siin ilmas. Mina olen harjunud vaatama kõike HD-s, seetõttu mingi niru 320x320pix pilt mind ei rahulda. Võin ju suuremaks teha, aga siis läheb halvemaks ka kvaliteet.
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas korvpallur89 »

Andersonil siis selleks korraks mäng läbi. Eesti klubidele vist Leedus mängimine ikka ei sobi.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalev4ever »

No offence, aga tänavust Andersoni ei anna võrreldagi eelmise hooaja omaga. Olen küll ainult ühte Tarva mängu näinud, aga mul on küll selline tunne, et kui kedagi peaks ära saatma, siis just tema.
Venel ka kehv päev :(
Fear the prophet!
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas korvpallur89 »

Kalev4ever kirjutas:No offence, aga tänavust Andersoni ei anna võrreldagi eelmise hooaja omaga. Olen küll ainult ühte Tarva mängu näinud, aga mul on küll selline tunne, et kui kedagi peaks ära saatma, siis just tema.
Venel ka kehv päev :(
Kui sa ühte mängu näinud oled tema esituses siis sa sa pole ka millestki ilma jäänud. Tema ülejäänud mängud on kas samalaadsed või veel kehvemad olnud.
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas korvpallur89 »

korvpallur89 kirjutas:
Kalev4ever kirjutas:No offence, aga tänavust Andersoni ei anna võrreldagi eelmise hooaja omaga. Olen küll ainult ühte Tarva mängu näinud, aga mul on küll selline tunne, et kui kedagi peaks ära saatma, siis just tema.
Venel ka kehv päev :(
Kui sa ühte mängu näinud oled tema esituses siis sa sa pole ka millestki ilma jäänud. Tema ülejäänud mängud on kas samalaadsed või veel kehvemad olnud.
PS: Saage on liiga ühekülgne mängija. Kui sul ikka kolmesed ei lähe siis tuleks luua teravusi ja ka korvi alt proovida, mitte järjekindlalt kolme visata.
Vasta