Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Rix »

Asjaajaja kirjutas:
Rix kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Cramo fänni jaoks võimenduvad ikka kõik Rocki negatiivsed juhtumised mitmekordselt.
Ja jah, muidugi. Üldiselt võib asjale punkti panna. rahatrahv siis rahatrahv, kuigi arvestades eeskuju, mida meeskonna liidriks palgatud mees peaks näitama, oleks minu meelest mehele võinud teha absoluutselt viimase hoiatuse ning seda ka avalikult öelda.
Paraku ei morjenda mitte kedagi mitte vähemalgi viisal, mida sinu meelest oleks või ei oleks pidanud tegema. Lihtsalt tuletan meelde, kuna tundub, et sul on tekkinud mingi illusioon, milles sina oled Eesti korvpallis mingi tähtis nina.
Aa, okei. Tore muidugi, et sa mu illusioonid purustasid, ma olin siiani arvamusel, et tõesti, ma olen david stern ja peep aaviksoo ise. Sul on muidugi lahedad ja sisukad postid, ma vaatan. Eriti toredad argumentum ad hominem, kuna arutleda sa asjada üle vist lihtsalt ei oska. Aga plõkspostitamises sa muidugi oled suht kunn ja tähtis nina pigem ise.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas KalevRuus »

See Tsinni ja Foxi riistade võrdlus on tõesti eriti nõme - mõlemal juhtus.
Soovitan parem keskenduda Sõbra sõnadele Mürka raamatu esitlusel: Martin on õige eesti mees - mängib kossu, paneb kärakat kui vaja ja vahib võõraid (naisi). Kes ei tea, siis sama käib ka grusiinide kohta ja topelt. :wink:
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas TDK »

Uskumatu kui palju pa*ka saab tekitada ühel teemal heietamisega. Igal ühel erinev fakt ja teisi pritsitakse jamaga. Kõige suurem fakt kogu selle loo juures on see, nagu keegi ka kohe alguses mainis, et ilmselt jäi Tsinnil lihtsalt natukene sõiduoskustest vajaka ja libedaga läks auto käest ära, sellise ilmaga teeb päevas 50 kainet inimest samamoodi avarii. Poleks seda vahejuhtumit olnud, siis me ilmselt ei räägiks praegu sellest, sest keegi poleks teada saanudki. Samamoodi 1 õlle või 1 klaasi veini ära joonuna on kindlasti sõitnud veel sajad sportlased. Punkt!
Asjaajajale kommentaari peale, et meie jaoks võimenduvad Rocki negatiivsed asjad mitmekordselt ütleks nii, et tuleta meelde mis hala oli Rocki fännide poolt siis kui Foxil kohtunikuga ja Tsinniga erinevad vahejuhtumid olid, see puhuti nii hulluks asjaks nagu oleks kellegi ära tapnud, tegelikult oli lihtsalt puhas mänguline kahevõitlus, väike viha ja töötlmine käib asja juurde.

Uskumatult labane on samuti hakata seda juhtumit Foxiga üldse võrdlema. See on siin foorumis üsna tavaks saanud: ''Mina ei pissi sinu liivakasti enam.'' suhtumine.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kurb on vaadata, kuidas meeskonnast, kus hooaja alguses kõik stabiilselt hästi mängisid on saanud selline tiim, kus ainult üksmees midagi teeb. Sellest ühest mehest peaks küll piisama Cramo kottimiseks, aga see ei ole mingi näitaja.

Mis on Rockist saanud? :?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

asjaajaja on nagu tarmo paju. see võrdles ka täna mängu ajal rocki maccabiga.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalev4ever »

Minu jaoks savi, kellega mingit klubi võrreldakse, aga peamine, et kommentaator(id) oleks erapooletu(d). Minu jaoks on Pehka teatud kommentaarid väheke arusaamatud. Meenub üks Euroliiga mäng, kus vahe oli tema meelest juba nii kindel, et sealt "Ei tohiks mingit võimalust olla kaotada". Aga siiski oli. Korvpallur peaks enamgi veel teadma, et mäng lõpeb siis, kui lõpuvile kõlab :)

Rockil siis uue aasta alguses kohe mäng Perlasega. Siiralt loodan, et pannakse end varakult mängus maksma ja noored ning pinginühkijad saavad piisavalt mänguaega.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

kui rock pingimeestega perlase vastu läheb, saavad nad suurelt kotti
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

Tartu Rocki suurim probleem on alkohol ja distsipliini puudumatus. Siiamaani saadi hakkama puhtalt talendi pealt, aga paistab, et nüüd on äravajumise algus. Tanel Tein ei ole asjata naljanumbriks saanud. Suur osa Tartu crew'st on joodikud ning kes vähegi Tartut teab ja tunneb, siis ka teab, et Rocki mängijad on suured pidutsejad ja napsisõbrad.

Mind isegi rõõmustavad mingil määral need kaotused tunduvalt nõrgema tasemega meeskondadele. Ehk lõpuks jõuab ka juhtkond arusaamale, et midagi tuleb ette võtta meeskonnas toimuvaga. Kahju on näha ühte sümpaatsematest Eesti korvpallimeeskondadest hääbumas.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

Asjaajaja kirjutas:Mind isegi rõõmustavad mingil määral need kaotused tunduvalt nõrgema tasemega meeskondadele. Ehk lõpuks jõuab ka juhtkond arusaamale, et midagi tuleb ette võtta meeskonnas toimuvaga. Kahju on näha ühte sümpaatsematest Eesti korvpallimeeskondadest hääbumas.
naera surnuks :smash:
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Egert kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Mind isegi rõõmustavad mingil määral need kaotused tunduvalt nõrgema tasemega meeskondadele. Ehk lõpuks jõuab ka juhtkond arusaamale, et midagi tuleb ette võtta meeskonnas toimuvaga. Kahju on näha ühte sümpaatsematest Eesti korvpallimeeskondadest hääbumas.
naera surnuks :smash:
Millal sellele poisile "aeg maha" antakse? Kahe sõnalised postitused, mis ei sisalda mitte mingit informatsiooni, üldjuhul on need ka provokatiivsed, mis tekitavad mõttetut diskussiooni.
Egertikene, katsu ikka põhjendada ka.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Egert »

zero0 kirjutas:
Egert kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Mind isegi rõõmustavad mingil määral need kaotused tunduvalt nõrgema tasemega meeskondadele. Ehk lõpuks jõuab ka juhtkond arusaamale, et midagi tuleb ette võtta meeskonnas toimuvaga. Kahju on näha ühte sümpaatsematest Eesti korvpallimeeskondadest hääbumas.
naera surnuks :smash:
Millal sellele poisile "aeg maha" antakse? Kahe sõnalised postitused, mis ei sisalda mitte mingit informatsiooni, üldjuhul on need ka provokatiivsed, mis tekitavad mõttetut diskussiooni.
Egertikene, katsu ikka põhjendada ka.
kui kõik mängud nö "nõrgematele" kaotatakse, siis on nad ise nõrgad. kas pole mitte loogiline.
sina ära mind õpetama ka tule :) sinul oleks siis siin foorumis ju väga igav, kui mind ei oleks. ei saaksi enam mu postitusi kommenteerida.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Egert kirjutas: kui kõik mängud nö "nõrgematele" kaotatakse, siis on nad ise nõrgad. kas pole mitte loogiline.
sina ära mind õpetama ka tule :) sinul oleks siis siin foorumis ju väga igav, kui mind ei oleks. ei saaksi enam mu postitusi kommenteerida.
Ma ei ole selle teema kohapealt arvamust avaldanud, lihtsalt juhtisin taaskord tähelepanu, et Sinu postitused on sisutühjad, risustavad foorumit. Põhjenda oma arvamust!
Mul oleks tegelikult väga hea meel, kui taolised indiviidid siit foorumist vehkat teeks, loeks parema meelega vaid sisukaid, analüüsivaid postitusi, mida siin ka leidub.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Alex »

Asjaajaja kirjutas:Tartu Rocki suurim probleem on alkohol ja distsipliini puudumatus. Siiamaani saadi hakkama puhtalt talendi pealt, aga paistab, et nüüd on äravajumise algus. Tanel Tein ei ole asjata naljanumbriks saanud. Suur osa Tartu crew'st on joodikud ning kes vähegi Tartut teab ja tunneb, siis ka teab, et Rocki mängijad on suured pidutsejad ja napsisõbrad.

Mind isegi rõõmustavad mingil määral need kaotused tunduvalt nõrgema tasemega meeskondadele. Ehk lõpuks jõuab ka juhtkond arusaamale, et midagi tuleb ette võtta meeskonnas toimuvaga. Kahju on näha ühte sümpaatsematest Eesti korvpallimeeskondadest hääbumas.
Pilt
Kasutaja avatar
MinaRainz
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Sept 2010, 21:55
Asukoht: Pärnu/Tartu

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas MinaRainz »

Kui Cramo nii tunduvalt nõrgem meeskond on siis kuidas kurat nad Rockile juba mängu algusest saati koti pähe tõmbasid ja asja kontrollisid siis ah?
Tark arvamuseavaldus :P
There are really only two plays: Romeo and Juliet, and put the darn ball in the basket.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Palun asjaajaja selgita mulle kuidas on Cramo nõrgem , kui Rock? Selle hooaja mängud on 2-1 Cramole ja ka Eesti liigas ning BBL-is ollakse suht võrdselt esinetud!Ei väida , et Cramo on tugevam , suhteliselt võrdsed on.
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Vasta