Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Sanro
Kasutaja
Postitusi: 155
Liitunud: 30 Apr 2010, 10:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Sanro »

Miami ja Knicksi vahel käib päris vihane andmine. poolaeg 57 - 57.
Season to remember: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... f1B4HZjlYU" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Alex »

Sanro kirjutas:Miami ja Knicksi vahel käib päris vihane andmine. poolaeg 57 - 57.
Kolmandal veerandil keerati totaalselt enda kasuks mäng. Viimast ei viitsinudki enam vaadata. Amare +30p. soolod said ka tänasega otsa.
http://www.nba.com/games/20101217/MIANY ... GIboxscore" onclick="window.open(this.href);return false;

:popcorn: Ja mis teema Arenas'ga on, et maandub Orlandos? (Unhappy)
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas xrip55 »

Hiina korvpallihiiglane, NBAs Houston Rocketsis mängiv Yao Ming peab taas minema jalalõikusele ning hooaeg on talle lõppenud.
Pidevalt traumadega hädas olnud ja pärast aastast vigastuspausi väljakule naasnud Yao Mingi hooaeg jäi lühikeseks. 229 cm pikkuse tsentri jalast tuvastati väsimusmurd, mis vajab lõikust ja seejärel kümnekuist paranemist.
"Väsimusmurrud on nii koguka mängija puhul tavalised," tõdes Rocketsi arst Walter Lowe. "Samas pole Yao Mingi karjäär veel lõppenud."
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

muidugi karjäär ei ole läbi, raha tiksub ikka
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Egert kirjutas:muidugi karjäär ei ole läbi, raha tiksub ikka
Tegelikult Rocketsist mitte enam nii kaua. See hooaeg peaks tema leping läbi saama, mis tekitab üsna huvitava olukorra. Rocketsil tasuks küll Ming ära vahetada mõnda meeskonda, kes enne uut CBA möllu tahab natuke finantsseisu parandada. Isegi Rocketsi jäädes, mis oleks tema motivatsioon suvel selle meeskonnaga?

Tiitlit ei paista lähiaastad toovat ja raha on juba küllaga kokku aetud. Yao leping oli vist 80 milli? Rookie leping ka ja nii 100 miljonit (miinus maksud) juba olemas. Arvatavasti ehk saab suvel mõne lühiajalise 4-7 miljonit/aasta lepingu, siis kas tasub üldse jätkata? Hiinas teeniks ta isegi eriti pingutamata arvatavasti ainult reklaamide pealt samasuure summa, ilma tervist rikkumata. Seega ehk ainult jätkata kuskil meeskonnas mis tiitlile võitleb? Seega ma ausaltöeldes ei imestaks kui 2011 sügis näeme Yao Mingi Lakersi (arvestades milline hiinlaste kogukond seal on, siis eriti sobiv paik) või Heati särgis.
Pilt
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas hans »

ja Magic vahetas...
Arenas-Rashard Lewise vastu,
Turko,J-Rich, Earl Clark-Mikael Pietrus,Gortat,Carter, 1.roundi pikk ja raha...
sunsiga diil vist väga hea ei olnud....või mis te arvate?
suvakas
Kasutaja
Postitusi: 760
Liitunud: 25 Dets 2008, 22:45

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas suvakas »

hans kirjutas:ja Magic vahetas...
Arenas-Rashard Lewise vastu,
Turko,J-Rich, Earl Clark-Mikael Pietrus,Gortat,Carter, 1.roundi pikk ja raha...
sunsiga diil vist väga hea ei olnud....või mis te arvate?
vot need olid paugud.
arenas-rashard lewis --- orlandol nagu pole vaja veel ühte head mängujuhti, ei saa väga aru. samas jälle wizardil pole ka, minu arust vähemalt, 3-4 positsioonile mängijat vaja.
teine diil -- põhimõtteliselt j-rich vahetati carteri vastu. ja vaadates selle hooaja statse siis magic sai parema mehe asemele. gortat vahetati turko vastu. ei tea. nüüd jääb magicul korvi alune suht hõredaks, sest turko ei mängi hästi 4-5. magic kaotas 2 head meest pingi pealt. ei tea. eks näis kuidas tiimidel hakkab minema. kuigi arvan et esimeses diilis võitis wizards (sest arenas on sellel hooajal mänginud suhteliselt silma märkamatult), teises võitis magic.



.
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas kalevif2nn »

Minu arvates just esimene trade on hea , Wizardsi tagaliin oligi liiga ülepingutatud , nüüd hea Kirkil ja Johnil seal lammutada.Samas Orlando sai endale hea nr 2 , sest vaevalt Nelson sealt pingile jääb.
Teises diilis võitsid mõlemad tiimid , ainuke kahtlus ja et kas nüüd Magicul korvialune liiga hõredaks ei jää , aga eks näis.Suns kindlasti võitis selles diilis rohkem , kuna sai endale korvi alla jõudu juurde Gortati näol.
Minu nägemus , algviisikud:
Magic:Nelson-Arenas-J-Rich-Turko(Bass)-Howard
Suns:Nash-Carter-Hill(Pietrus)-Frye-Lopez(Gortat)
Wizards:Wall-Hinrich-Lewis-Blatche-McGee

Pole kindel kas Richardson hakkab nr 3 mängima , aga ise sooviks nii näha. :D
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Soho »

ja Turko tagasi magicus lol
Kasutaja avatar
Ragles136
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 15 Juul 2010, 02:15
Asukoht: Soome, Espoo / Eesti, Saku

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Ragles136 »

Mis teie siis arvate, kes on top 5 nba meistrisoosikud ja kes top 5 mvp?

1: Spurs
2: Heat
3: Lakers
4: Boston
5: Magic

1: LeBron James
2: Amare Stoudemire
3: Kevin Durant
4: Russell Westbrook
5: Kobe Bryant
Miami Heat Is The Best !
Tallinna BC Kalev/Cramo Is The Best !
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Sa üldse vaatad ka NBA-d? Litid lampi mingid lemmikmängijad ja meeskonnad?:D
Spursi esimeseks pakkuda? ja MVP tiitlikohalt nowitzki välja (praegu player rankingus esimesel kohal) ja mingi Westbrook sinna panna? No ma ei tea...
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

mavs kirjutas:Sa üldse vaatad ka NBA-d? Litid lampi mingid lemmikmängijad ja meeskonnad?:D
Spursi esimeseks pakkuda? ja MVP tiitlikohalt nowitzki välja (praegu player rankingus esimesel kohal) ja mingi Westbrook sinna panna? No ma ei tea...
ega aint mavs elu ei ole, igaüks võib oma arvamust avaldada
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Karl »

mavs kirjutas:Sa üldse vaatad ka NBA-d? Litid lampi mingid lemmikmängijad ja meeskonnad?:D
Spursi esimeseks pakkuda? ja MVP tiitlikohalt nowitzki välja (praegu player rankingus esimesel kohal) ja mingi Westbrook sinna panna? No ma ei tea...

Mis sellel viga on et Spurs esimene on?
Kui lähtuda sellest nagu sina, mingitest rankingutest, siis on Spurs samamoodi liiga esimene praegu :?
Kasutaja avatar
Ragles136
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 15 Juul 2010, 02:15
Asukoht: Soome, Espoo / Eesti, Saku

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Ragles136 »

mavs kirjutas:Sa üldse vaatad ka NBA-d? Litid lampi mingid lemmikmängijad ja meeskonnad?:D
Spursi esimeseks pakkuda? ja MVP tiitlikohalt nowitzki välja (praegu player rankingus esimesel kohal) ja mingi Westbrook sinna panna? No ma ei tea...
See ei tähenda seda, et kui sa põline Mavsi fänn oled, et mina ei või Mavsi meeskonda ja/või mängijaid oma valikust välja jätta.Ja põhjenda kuidamoodi lampi? Rahu, see on ainult minu arvamus ;) ;) ;)
Miami Heat Is The Best !
Tallinna BC Kalev/Cramo Is The Best !
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bawse »

mavs kirjutas:Sa üldse vaatad ka NBA-d? Litid lampi mingid lemmikmängijad ja meeskonnad?:D
Spursi esimeseks pakkuda? ja MVP tiitlikohalt nowitzki välja (praegu player rankingus esimesel kohal) ja mingi Westbrook sinna panna? No ma ei tea...
Sa oled selle foorumi üks kehvemaid postitajaid, imho.
Kuna hetkel pole väga palju mänge mängitud, siis kui Dallas kaotaks paar mängu järjest, lendaks ka Dirk ESPN'i ja nba.comi rankingutes paar kohta tagapoole. Ja MVP antakse kogu hooaja peale, paljugi võib veel muutuda.
Ragles136 antud top5 meeskondade listiga olen nõus, võib-olla kohtade osas võib veits vaielda, aga jah. Muidugi Magicu kohta peab ära vaatama, kuidas uus kooslus töötab, potentsiaali on aga küllaga.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Vasta