BC Rakvere Tarvas

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas scorpion »

Hea meel Matt Halli super mängu üle. Olen temasse alati uskunud! Ei oleks ta viie veaga välja langenud, oleks võit ka vast käes olnud. Annab ikka paari minutiga mingi -15p vastasele anda! See oli küll valus. Muidu suht ok mäng, välja arvatud jah, 2 viimast minutit.
Saage on üldse see kuu liimist lahti olnud, aga teisel poolajal ei pannud Sõber tõenäoliselt sellepärast enam Saaget platsile, kuna homme palju tähtsam mäng ees...
Pokla säravamad esitlused jäid ka sinna paari nädala tagusesse aega.... kahju.
Mis Veskisse puutub, siis müts maha siiski mehe ees. Näiteks rõõm oli näha, kuidas ta Kalev/Cramo vastu pingutas, samas kui Kalevis mängides istus ta vaid pingil. Hea mängu tegi ta ka Pärnu vastu, surudes vähemalt kolmel korral palli pealt korvi (ok, Pärnul pole korvi all eriti kedagi vastu panna, aga ikkagi). Veski mängu pärast ma nii väga ei muretseks, pigem hoopis Andersoni mängu pärast...
Aga eks homme saab selgema pildi. Kui homme tuleb sama kindel kaotus Rockile nagu seda oli kaotus Kalev/Cramole, siis võib küll öelda, et Tarvases on miskit mäda.
Oma silmaga näen Tarvast taas Karika mängudel, nii et siis on veel selgem pilt! :)
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas nojah »

Miks see homne mäng muidu tähtsam on?
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas scorpion »

nojah kirjutas:Miks see homne mäng muidu tähtsam on?
Tänane Balti liiga mäng ei otsustanud tabeliseisus näiteks midagi enam. Lihtsalt oleks olnud ilus võita. KML-s aga ju pool hooaega veel ees.
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas tempo »

Uus neeger juba väidetavalt läinud, polnud pingil ka.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Kalevpoiss »

scorpion kirjutas:
nojah kirjutas:Miks see homne mäng muidu tähtsam on?
Tänane Balti liiga mäng ei otsustanud tabeliseisus näiteks midagi enam. Lihtsalt oleks olnud ilus võita. KML-s aga ju pool hooaega veel ees.
Jah aga tänane mäng oli võidetav. Homne kohe kindlasti ei ole. Seega hoiti mehi, et saab ehk ilusa kaotuse kätte. Ma ise arvasin, et Saage sai vigastada.
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas scorpion »

Kalevpoiss kirjutas:Ma ise arvasin, et Saage sai vigastada.
See oleks küll jama. Ma kahjuks ei oska selle kohta midagi kindlat öelda, kuna ise kohapeal ei olnud. Linefilmi kaudu vaadates aga küll ei märganud, et oleks vigastada saanud. :roll:
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Invisibl3 »

scorpion kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Ma ise arvasin, et Saage sai vigastada.
See oleks küll jama. Ma kahjuks ei oska selle kohta midagi kindlat öelda, kuna ise kohapeal ei olnud. Linefilmi kaudu vaadates aga küll ei märganud, et oleks vigastada saanud. :roll:
Ei saanud vigastada ega midagi, uurisin, ta on haige.
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas korvpallur89 »

Invisibl3 kirjutas:
scorpion kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Ma ise arvasin, et Saage sai vigastada.
See oleks küll jama. Ma kahjuks ei oska selle kohta midagi kindlat öelda, kuna ise kohapeal ei olnud. Linefilmi kaudu vaadates aga küll ei märganud, et oleks vigastada saanud. :roll:
Ei saanud vigastada ega midagi, uurisin, ta on haige.
Krt siis ta ei pruugi ka täna platsile tulla.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Zog »

Rock'i kodukalt näeb praegu Rocki ja Tarva mängu; esimene poolaeg tartlastele 43-40. Ütleks et Tarvas on üllatavalt hästi mänginud, eriti teisel veerandajal, mille nad võitsid... rünnakul pall liigub korralikult ja pääsetakse normaalsetelt positsioonidelt viskele. Ehk nende ainus nõrkus on senimaani olnud suhteliselt juhuslik kaitsetegevus, eriti Anderson jääb tihti aeglaseks.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Egert »

oi mis naljad uttv kommentaatoritel. frier näitas kombinatsiooni patsutades pead ja kommentaator ütles, et fieril kirbupesa peas.
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas korvpallur89 »

Mida need tagamängijad teevad? Söödavad vastu Rocki mängijaid + ei taheta veel pikkadele alla mängida. Anderson ja Veski võivad seal all võimelda palju tahavad, kuid palli saavad nad väga harvadel kordadel. Lisaks visatakse taaskord vabaviskeid väga halvasti.
Viimati muutis korvpallur89, 22 Dets 2010, 19:11, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Bawse »

Egert kirjutas:oi mis naljad uttv kommentaatoritel. frier näitas kombinatsiooni patsutades pead ja kommentaator ütles, et fieril kirbupesa peas.
Soovitus sullegi: tee rohkem nalja ja ära ole kogu aeg nii sapine.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas tempo »

Kas keegi võiks öelda, miks Villu hakkab põrgatama ja nägu ees korvi poole minema, kui see tal kunagi ei õnnestu.
Tänane lõpp oli sama sitt kui eile.
Randme Ants
Uus kasutaja
Postitusi: 12
Liitunud: 15 Dets 2010, 20:32

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Randme Ants »

Villu pudistamisi on vahest lausa kurb vaadata,mulle tundub,et kui ta korra kaks eksib siis läheb mees endast nii välja ,et ei õnnestu enam mitte midagi.Ainuke lahendus on mees 5minutiks pingile rahunema saata :o
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: BC Rakvere Tarvas

Postitus Postitas Rix »

Randme Ants kirjutas:Villu pudistamisi on vahest lausa kurb vaadata,mulle tundub,et kui ta korra kaks eksib siis läheb mees endast nii välja ,et ei õnnestu enam mitte midagi.Ainuke lahendus on mees 5minutiks pingile rahunema saata :o
Tarva mäng on ikka nii aimatav ja kuna materjali ei ole, et seda rullivat stiili mängida, siis... Lõpus oli küll tunne, et seal korvi all võiks suvaline töll olla, palli nagunii ei anta, peaasi, et saaks kolmese airballi lasta jälle. Oleks natukenegi mõistust kasutatud, oleks vast 5 min enne lõppu mängu tagasi saadud. Rock pakkus oma möödavisete ja arusaamatute lahendustega veel Tarvale võimalust, aga nojah. Tsinn mängis päris hästi, aga sellest ei maksa väga suuri järeldusi vist teha. Taltsita kahjuks ei kujuta Rocki hetkel ette, kui ta peaks minema, siis....
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Vasta