Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3608
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Rix »

Jaak54 kirjutas:Mind pigem huvitab see, et kas siis Krabbendami lepingusse polnud sissekirjutatud mingisugust vigastus klauslit, mille alusel saaks vabandeda temast ilma trahvideta ? Seda juhul kui ala vigastus osutub niivõrd tõsiseks, et meest võib-olla see hooaeg väljakul üldse ei näe ?
Eks midagi sellist ikka lepingus ole, mis teebki vigastuse korral temast vabanemise võimalikuks ilma kogu hooaja palka välja maksmata. Pole päris kindel, aga võib olla oli teatud sorti vigastuse riski jaoks kindlustus, kuigi selle tegemine võib päris kulukas olla klubile ning seda ei tehtud. Eks see olegi võtmeküsimus, aga arv an ise ka, et majanduslikult uut meest võtta pole jõukohane.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Kummaline, et ma ei mäleta eesti ajakirjandusest ühtegi artiklit kus sellistest asjadest juttu - kas lepingut saab trauma tõttu ilma kompensatsioonita lõpetada, kuidas on lood kindlustusega jne.

Aga nagu siin eespool öeldi - kuni vigastusi ei tule, saavad Dunigan, Toome ja Keerles kolme peale hakkama küll ja uut meest väga vaja polegi. Kui aga keegi peaks rivist välja langema, eriti kevade poole, on asjad hapud.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4269
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

KalevRuus kirjutas:Kummaline, et ma ei mäleta eesti ajakirjandusest ühtegi artiklit kus sellistest asjadest juttu - kas lepingut saab trauma tõttu ilma kompensatsioonita lõpetada, kuidas on lood kindlustusega jne.

Aga nagu siin eespool öeldi - kuni vigastusi ei tule, saavad Dunigan, Toome ja Keerles kolme peale hakkama küll ja uut meest väga vaja polegi. Kui aga keegi peaks rivist välja langema, eriti kevade poole, on asjad hapud.
Ma võin sulle 100% kindlusega väita, et nendes punktidest on olnud juttu ning need peaks olema meie mõlema võõrlegionäri lepingus kirjas.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma võin sulle 100% kindlusega väita, et nendes punktidest on olnud juttu ning need peaks olema meie mõlema võõrlegionäri lepingus kirjas
.
Kas täpsustaksid, kus neist nüanssidest on juttu olnud, kui avalikkusele teadaolevast infost rääkida?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4269
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

KalevRuus kirjutas:
Ma võin sulle 100% kindlusega väita, et nendes punktidest on olnud juttu ning need peaks olema meie mõlema võõrlegionäri lepingus kirjas
.
Kas täpsustaksid, kus neist nüanssidest on juttu olnud, kui avalikkusele teadaolevast infost rääkida?
Need jutud on käind Õhtulehest jms välja annetest läbi käind, ausalt ma ei viitsi tõesti hetkel neid vanu tekste välja otsida.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

marxx762 kirjutas:
KalevRuus kirjutas:
Ma võin sulle 100% kindlusega väita, et nendes punktidest on olnud juttu ning need peaks olema meie mõlema võõrlegionäri lepingus kirjas
.
Kas täpsustaksid, kus neist nüanssidest on juttu olnud, kui avalikkusele teadaolevast infost rääkida?
Need jutud on käind Õhtulehest jms välja annetest läbi käind, ausalt ma ei viitsi tõesti hetkel neid vanu tekste välja otsida.
Minu meelest oli Krabi lepingu puhul see, et tuli 24h jooksul otsustada ja kiirelt leping ära sõlmida. Ei mäleta et meedias oleks lepingutingimusi lahatud.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4269
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

No mõne mehe puhul nende punktide sättimine ei võtagi kaua aega. Aga Mike'i lepingus on küll see punkt olemas. Kui mahti leian siis otsin kuskilt üles.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Invisibl3 »

Reimo Tamm'ele Palju õnne Sünnipäevaks :) :clap:
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

No nagu Kuusmaa mõista andis ,et siis lõpetatatakse Krabendamiga leping ära ja minnakse edasi ,aga kuidas edasi minnakse ja kas siis on Krabendami asemele loota ka kedagi uut korvialla ongi küsimus mille tõstataks ja ootaks nüüd kõigi fännide arvamusi ja oletusi.
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kristo »

Mina usun, et kedagi juurde ei tooda. Vähemalt esialgu mitte.
Krabbendam on mänginud pärast Dunigani tulekut neljas mängus (9, 2, 7, 7 minutit). Need mõned minutid jagatakse Dunigani, Toome ja Kitsingu vahel ära. Nii arvan mina.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas YO »

Vähemalt see on hea, et sats oli 31. augustiks komplekteeritud. Hea meel on mul ka Arbeti üle, kellest on saanud tõeline liider:)!
Siimu
Kasutaja
Postitusi: 430
Liitunud: 16 Mär 2009, 11:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Siimu »

YO kirjutas:Vähemalt see on hea, et sats oli 31. augustiks komplekteeritud. Hea meel on mul ka Arbeti üle, kellest on saanud tõeline liider:)!
Mul on nii hea meel, et sa oled väga geniaalne, tore lausa !
BC KALEV/CRAMO
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Krabbendami saatuse võiks juba ära otsustada ja mees officialy koju saata , aitab sellest naljast.
KML-EUROCUP-VTB
huh im kito
Kasutaja
Postitusi: 732
Liitunud: 06 Aug 2010, 20:33

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas huh im kito »

kalevif2nn kirjutas:Krabbendami saatuse võiks juba ära otsustada ja mees officialy koju saata , aitab sellest naljast.

Tõesti, võiks juba ära otsustada. Pole mõtet vigast mees hoida, parem sebida mingi odavam ja parem mees kuskilt ;). (kui turul järgi neid üldse)
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Charly »

Kalev/Cramo kolis Kalevi spordihalli: http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=409020" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta