Eestlased välismaal

Üleüldine korvpallijutt
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas väike-tamma »

scorpion kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Kindlasti ei olnud see põhjuseks. See on rohkem isiklikum põhjus. Ei ole teile mõeldud.
Tohoh, sa tead Lindmetsa isiklikku põhjust, miks ta ära läks? Nüüd just läks huvitavaks. :roll:
Tean kuna suhtlen temaga päris tihedalt. Ma ei hakka seda siin kuulutama. Tal oli juba suvel sealt pakkumine tehtud. Hoiame kõik talle pöialt ja loodame et näeme teda ka koondises mängimas
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma ei saa aru, kuidas on võimalik, et Lindmetsa siiamaani koondisega seostatakse? Eelmisel aastal kutsuti ta sellepärast, et treenerid polnud teda oma silmaga näinud. Nüüd on...
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas väike-tamma »

KalevRuus kirjutas:Ma ei saa aru, kuidas on võimalik, et Lindmetsa siiamaani koondisega seostatakse? Eelmisel aastal kutsuti ta sellepärast, et treenerid polnud teda oma silmaga näinud. Nüüd on...
Kas sa arvad, et ta ei ole piisavalt hea, et sinna saada? Kõik on võimalik ja mina ei loobu lootmast enne kui on selge, et ta sinna ei saa.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas KalevRuus »

Loomulikult pole piisavalt hea. Pealegi vanuse järgi enam noor ja perspektiivikas ka pole.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas väike-tamma »

KalevRuus kirjutas:Loomulikult pole piisavalt hea. Pealegi vanuse järgi enam noor ja perspektiivikas ka pole.
Kas Kangur ja Talts on noored ja perspektiivikad? Kui ta saab oma jala täiesti korda ja ennast vormi saab siis ta on vähemalt sama hea kui Kangur, või isegi parem.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Kivipallur »

väike-tamma kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Loomulikult pole piisavalt hea. Pealegi vanuse järgi enam noor ja perspektiivikas ka pole.
Kui ta saab oma jala täiesti korda ja ennast vormi saab siis ta on vähemalt sama hea kui Kangur, või isegi parem.
Sõber ütles Sulle seda ?
Pilt
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas väike-tamma »

Kivipallur kirjutas:
väike-tamma kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Loomulikult pole piisavalt hea. Pealegi vanuse järgi enam noor ja perspektiivikas ka pole.
Kui ta saab oma jala täiesti korda ja ennast vormi saab siis ta on vähemalt sama hea kui Kangur, või isegi parem.
Sõber ütles Sulle seda ?
Ma tegin temaga 3 nädalat trenni ja olin ta korteri kaaslane. Ma lugesin artikleid kuidas ta USA suveliigades lammutas ja tänu sellele sai ka kutse Portland Trail Blazersi treeninglaagrisse aga kahjuks just enne seda vigastas ta oma jalga mis tal siiani probleemiks on.
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Zog »

väike-tamma kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Loomulikult pole piisavalt hea. Pealegi vanuse järgi enam noor ja perspektiivikas ka pole.
Kas Kangur ja Talts on noored ja perspektiivikad? Kui ta saab oma jala täiesti korda ja ennast vormi saab siis ta on vähemalt sama hea kui Kangur, või isegi parem.
No ega ikka ei ole küll. Portugali madalam liiga ja itaalia kõrgliiga on ikka kaks eri maailma.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas väike-tamma »

Zog kirjutas:
väike-tamma kirjutas:
KalevRuus kirjutas:Loomulikult pole piisavalt hea. Pealegi vanuse järgi enam noor ja perspektiivikas ka pole.
Kas Kangur ja Talts on noored ja perspektiivikad? Kui ta saab oma jala täiesti korda ja ennast vormi saab siis ta on vähemalt sama hea kui Kangur, või isegi parem.
No ega ikka ei ole küll. Portugali madalam liiga ja itaalia kõrgliiga on ikka kaks eri maailma.
Ta tänu sellele vigastusele läkski Portugali tagasi ja nagu ta ütles oli see viga kuna jalg läks sellega hullemaks.
Kasutaja avatar
Kivipallur
Kasutaja
Postitusi: 488
Liitunud: 19 Mai 2009, 15:48

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Kivipallur »

Ahsoo...Sel juhul oleks ta jah Kanguriga vähemalt sama hea . Arvatavasti isegi parem ,sest Kangurit ei ole ju kutsutud NBA klubi laagrisse.
Pilt
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas Karl »

Et võrrelda Lindmetsa Kanguriga peab olema samasugune mõtlemine nagu Sõbral, kes väitis, et Saage nüüd kohe-kohe Zalgirisse saab, tegelik põhjus ju ammu teada, et Triobet maksis Kaunasele pappi et eestlase võtaksid ja et LKL liiga eestlastest ennustajate seas huvitavam oleks.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas vaim564 »

KalevRuus kirjutas:Ma ei saa aru, kuidas on võimalik, et Lindmetsa siiamaani koondisega seostatakse? Eelmisel aastal kutsuti ta sellepärast, et treenerid polnud teda oma silmaga näinud. Nüüd on...
Võrreldes siin taevasse kiidetud Montyga on ta siiski mängumees ja reaalne koondise kandidaat. Jätame nüüd Kangurid ja Taltsid välja, aga ma ei ütleks, et Keerlese kasutegur palju suurem oleks v.a. see, et ta on "oma poiss" ja viskab ka kaugelt, mida Renato eriti ei tee. Kaido Saksast aga näiteks ei hakka rääkimagi. Appi, jooge vähem, palun! Eesti liiga ja isegi koondise jaoks on tal siiski päris arvestatav tase. Ma ei ütle, et ta on koondises nüüd mingi põhitegija, aga kandidaat kindlasti. Päris terav mängija, kes teenib palju vabaviskeid ja teeb vaheltlõikeid. Kui Kangur ja Talts välja jätta, siis meie tase ongi selline, paraku.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas KalevRuus »

Võrreldes siin taevasse kiidetud Montyga on ta siiski mängumees ja reaalne koondise kandidaat. Jätame nüüd Kangurid ja Taltsid välja, aga ma ei ütleks, et Keerlese kasutegur palju suurem oleks v.a. see, et ta on "oma poiss" ja viskab ka kaugelt, mida Renato eriti ei tee. Kaido Saksast aga näiteks ei hakka rääkimagi. Appi, jooge vähem, palun!
Oh issand küll. Lindmets ei olnud isegi Tarvas mingi eriline tegija, viskas küll 10 punni ja võttis 5 lauda mängus aga keegi ei hakka 26 aastast mängijat selle peale koondisse kutsuma nagu ka Varest, kes paneb Valga eest lausa 15 silma mängus. Lindmetsa positsioonil on meil veel lisaks eelmainitutele Vene, Eichfuss, kindlasti kutsutakse laagrisse ka kari noori.
ja eriti imelikud on võrdlused, et Monty on veel viletsam. No mina olen omakorda ka Montyst kehvem mängija, mis see asja puutub?
Mis puutub sellesse, et tulid vigastused ja osales suvelaagrites jne... Kõik see on tore aga Eestisse tuli ta Portugali teisest liigast, siin imet kahjuks ei teinud ja lahkus Islandi liigasse. Fakt.
Muide neid NBA, suveliigade, ülikooli rekordite purustamise juttu on rääkinud enamus neist Eestis mänginud ameeriklastest, kellega keegi on vaevaks võtnud intervjuu teha...
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4486
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas vaim564 »

KalevRuus kirjutas:
Võrreldes siin taevasse kiidetud Montyga on ta siiski mängumees ja reaalne koondise kandidaat. Jätame nüüd Kangurid ja Taltsid välja, aga ma ei ütleks, et Keerlese kasutegur palju suurem oleks v.a. see, et ta on "oma poiss" ja viskab ka kaugelt, mida Renato eriti ei tee. Kaido Saksast aga näiteks ei hakka rääkimagi. Appi, jooge vähem, palun!
Oh issand küll. Lindmets ei olnud isegi Tarvas mingi eriline tegija, viskas küll 10 punni ja võttis 5 lauda mängus aga keegi ei hakka 26 aastast mängijat selle peale koondisse kutsuma nagu ka Varest, kes paneb Valga eest lausa 15 silma mängus. Lindmetsa positsioonil on meil veel lisaks eelmainitutele Vene, Eichfuss, kindlasti kutsutakse laagrisse ka kari noori.
ja eriti imelikud on võrdlused, et Monty on veel viletsam. No mina olen omakorda ka Montyst kehvem mängija, mis see asja puutub?
Mis puutub sellesse, et tulid vigastused ja osales suvelaagrites jne... Kõik see on tore aga Eestisse tuli ta Portugali teisest liigast, siin imet kahjuks ei teinud ja lahkus Islandi liigasse. Fakt.
Muide neid NBA, suveliigade, ülikooli rekordite purustamise juttu on rääkinud enamus neist Eestis mänginud ameeriklastest, kellega keegi on vaevaks võtnud intervjuu teha...
See Montyga võrdlus on toodud eelkõige sellepärast, et mulle selline jaotamine õigeteks ja valedeks, omadeks ja võõrasteks, jne eriti ei meeldi. Monty puhul lihtsalt puhuti need ootused üleliia suureks, Lindmetsa hakati aga kohe mängu nägemata üksmeelselt maha tegema. Ilmselt on see miski eestlaste ksenofoobiline eripära maha teha kõike, mis mulgikapsast ja verivorstist teistmoodi on.
Üle 20-aastaste mängijate mahakandmine on samuti sellele foorumile küll iseloomulik, aga ma olen pidanud seda siiski selliseks ealiseks iseärasuseks. Kõik te saate kunagi 26-teks. Saks näiteks on Lindmetsast vist ainult aasta või paar noorem. Eichfuss on ka vist juba üle 20, peaks vist ketsid varna viskama.
Portugali teine liiga - vii need samused üles haibitud noored staarid sinna mängima (kui võetakse) ja ma tahan näha, palju neist seal läbi lööb. Kuigi ma ei ole väitnudki, et see Lindmets miski imemees on, on seal McGeega esiviisiku koha peale võistelnud, algul oli üks edukam, siis teine. Ma isegi ei tea, milline tema keskmine statistika on, järelduse tegin nähtud mängude põhjal. Aga kõike tingimusteta maha teha, tunnistan, et see suhtumine on mulle võõras. Ma arvan, et ta on koondise kandidaat mitte selle tõttu, et ta oleks imemees, vaid sellepärast, et meie koondise tase ongi selline nagu ta on ja selle tagumise otsaga kannatab ta võrdluse täiesti välja.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Eestlased välismaal

Postitus Postitas KalevRuus »

See Montyga võrdlus on toodud eelkõige sellepärast, et mulle selline jaotamine õigeteks ja valedeks, omadeks ja võõrasteks, jne eriti ei meeldi. Monty puhul lihtsalt puhuti need ootused üleliia suureks, Lindmetsa hakati aga kohe mängu nägemata üksmeelselt maha tegema.
See võrdlemine ja jaotamine toimub peamiselt su enda peas. Montyt haipis meedia küll rohkem kuna ta ilmus välja varem ja on hiiglasekasvu. Ei ole mina näinud, et ühte peaks keegi rohkem omaks või, et Lindmetsa hakati kuidagi eriti maha tegema. Pigem selgus õige pea mõlema puhul, et nad imemehed ei ole ja pigem suhtutakse neisse kui Eesti liiga reamängijatesse kes nad ka on.
Üle 20-aastaste mängijate mahakandmine on samuti sellele foorumile küll iseloomulik, aga ma olen pidanud seda siiski selliseks ealiseks iseärasuseks. Kõik te saate kunagi 26-teks. Saks näiteks on Lindmetsast vist ainult aasta või paar noorem. Eichfuss on ka vist juba üle 20, peaks vist ketsid varna viskama.
Minu arust on pigem Eesti fenomen vastupidine - 20tes aastates olevaid peetakse endiselt noorteks aga see selleks.
Kas keegi peab Saksagi nooreks ja andekaks kes võib oluliselt kaugemale välja jõuda kui Lindmets? Pole tähele pannud. Eichfuss sai hiljuti 22 - noor enam pole aga siiski suure tõenäosusega arenguvõimelisem kui 26-aastane, kas pole?
Portugali teine liiga - vii need samused üles haibitud noored staarid sinna mängima (kui võetakse) ja ma tahan näha, palju neist seal läbi lööb. Kuigi ma ei ole väitnudki, et see Lindmets miski imemees on, on seal McGeega esiviisiku koha peale võistelnud, algul oli üks edukam, siis teine.

Heh, aga umbes seda siin öeldud ongi - et pole imemees ja tavaline Eésti liiga mängija. Mitte koondise tasemega ega ka noor ja andekas.
Ma arvan, et ta on koondise kandidaat mitte selle tõttu, et ta oleks imemees, vaid sellepärast, et meie koondise tase ongi selline nagu ta on ja selle tagumise otsaga kannatab ta võrdluse täiesti välja.
Ta mitte on vaid oli kandidaat. Oli seepärast, et anda tundmatule mehele võimalus. Ega minul pole midagi vastu ja pole ka koondisse kutsumise vastu - aga ilmselt teda sinna tänavu enam ei kustuta nagu ka Varest, Vasarat, Rannulat või Ringmetsa. Pole lihtsalt mõtet.
Ilmselt on see miski eestlaste ksenofoobiline eripära maha teha kõike, mis mulgikapsast ja verivorstist teistmoodi on.
Jätaks sellise möla korvpalliteemalistest aruteludest välja?
Vasta