Michael Dunigan

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3608
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Michael Dunigan

Postitus Postitas Rix »

Egert kirjutas:Esmaspäeval selgub, kas jääb või mitte.
Kui ta nüüd esmaspäeval minema saadetakse, siis kelle me Dolphinsi ja VEFi vastu korvi alla paneme?
Pakun, et asi pole mitte oskustes ja tahtmistes, vaid reedel tehti ju arstlik läbivaatus, ju siis esmaspäeval on selle tulemused selged. ja eks täna ja pühap. mäng kah, pole vaja mehel kohe end lepingukinluse tõttu lõdvaks lasta. olen 99.99 % veendunud, et mees jääb.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Michael Dunigan

Postitus Postitas Patrioot »

Egert kirjutas:Kuidas nad üldse saavad Duniganis kahelda, arvestades millised meie teised tsentrid on. Krabbendami oleks pidanud juba eelmine kuu ära saatma ja selle 50k eest kellegi parema tooma.
Ammu räägiti ju, et asi ei ole tema oskuses vaid vigases põlves (vms), mille tõsiduse otsustab arstlik kontroll.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Michael Dunigan

Postitus Postitas Egert »

Kalev/Cramo kaupleb Duniganiga lepingu üle
http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=403583" onclick="window.open(this.href);return false;

See oleks küll geniaalne, kui ta enne Rootsi sõitu koju saadetakse.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Michael Dunigan

Postitus Postitas nojah »

Iseenesest muidugi õige nõudmine. Loodetavasti siiski jõutakse kokkuleppele, et lõppeks see "... aga läks nagu alati" jada.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Michael Dunigan

Postitus Postitas Kris »

Olen temalt rohkemat oodanud kui ta seni näidanud on. Tean et alles noor, 21 aastat, kuid ootused on olnud natuke kõrgemad.

Just 2 asja mida ootaks temalt rohkem - kindlam valitsemine lauas ja agressiivsus. Ta pole selline mees kes üle teiste peade lauad ära krabab, pole sellist lauavaistu nagu mõnel teisel mängijal on. Aga sellisel tasemel nagu Kalev teeb oma töö siiski enamvähem ära pikkuse ja atleetlikusega. Samas mõistan ka et kui tal oleks selline mindset nagu mõnel laualõvil, siis ta tänu oma füüsiliste eeldustele mängiks praegu paar astet kõrgemal kui Kalev. Ning ootaks temalt suuremat agressiivsust ka üldisemalt, rohkem võitluslikust. Sageli ta liiga pehme, ei tea kas pelgab kohtuniku vilet või milles asi. Eriti just kaitse kohta käib see, aga ka rünnakult ootaks agressiivsust.

Olen ma ainuke kes asju selliselt näeb? Ootan liiga palju?
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Michael Dunigan

Postitus Postitas Asjaajaja »

Kris, ma arvan, et kõik näeksid olukorda nõnda. Paraku on sellised mängijad, kes valitsevad kindlalt lauas, võtavad üle teiste peade pallid ära jms. vähemalt võrdväärses suurusjärgus Kalev/Cramo eelarvega.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Michael Dunigan

Postitus Postitas Mr. Aff »

Minu jaoks on vastupidi, Dunigan on jätnud parema mulje, kui oleks lootnud, BBL's hoolit mata kehvadest tulemustest ja sitast tiimitööst seni kõige kasulikum Cramo mängija. 11,2p ja 6,4rb+2bl ühe mängu kohta,visketabavus väljakult 62%.
Kahtlane, kas ilma temata Dolphinsit üldse oleks võidetud. Aga nagu ma aru saan, on mingi mure tema põlvedega?
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Michael Dunigan

Postitus Postitas spartaklane »

Mr. Aff kirjutas:Minu jaoks on vastupidi, Dunigan on jätnud parema mulje, kui oleks lootnud, BBL's hoolit mata kehvadest tulemustest ja sitast tiimitööst seni kõige kasulikum Cramo mängija. 11,2p ja 6,4rb+2bl ühe mängu kohta,visketabavus väljakult 62%.
Kahtlane, kas ilma temata Dolphinsit üldse oleks võidetud. Aga nagu ma aru saan, on mingi mure tema põlvedega?
Muideks ,miks ta siis ei mänginud viimases mängus Valga vastu,kas tõesti hakkab siis see põlv tal tundma andma, millest oleks muidugi kahju.Isiklikult leian ,et minuarvates on ta minugi lootusi ületanud ,kui alguses arvasin ja ega see vahetamine ja paremate otsimine nüüd ka tulemust enam ei too.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Michael Dunigan

Postitus Postitas Egert »

spartaklane kirjutas:
Mr. Aff kirjutas:Minu jaoks on vastupidi, Dunigan on jätnud parema mulje, kui oleks lootnud, BBL's hoolit mata kehvadest tulemustest ja sitast tiimitööst seni kõige kasulikum Cramo mängija. 11,2p ja 6,4rb+2bl ühe mängu kohta,visketabavus väljakult 62%.
Kahtlane, kas ilma temata Dolphinsit üldse oleks võidetud. Aga nagu ma aru saan, on mingi mure tema põlvedega?
Muideks ,miks ta siis ei mänginud viimases mängus Valga vastu,kas tõesti hakkab siis see põlv tal tundma andma, millest oleks muidugi kahju.Isiklikult leian ,et minuarvates on ta minugi lootusi ületanud ,kui alguses arvasin ja ega see vahetamine ja paremate otsimine nüüd ka tulemust enam ei too.
Aga milleks ta oleks pidanud Valga vastu mängima? Krabbendam sai oma võimaluse.
xrip55
Kasutaja
Postitusi: 1443
Liitunud: 04 Mär 2008, 11:49

Re: Michael Dunigan

Postitus Postitas xrip55 »

leping jääb euro aega ?
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Michael Dunigan

Postitus Postitas kalevif2nn »

Huvitab selline asi , et kas keegi spetsiaalselt kogub mingeid videoid ka Duniganist Kalevi särgis.
Sest see hooaeg on ikka päris palju ilusaid hetki tema poolt ja oleks hooaja lõpus kindlasti meeldiv näha kokkuvõtet :)
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Michael Dunigan

Postitus Postitas Bawse »

kalevif2nn kirjutas:Huvitab selline asi , et kas keegi spetsiaalselt kogub mingeid videoid ka Duniganist Kalevi särgis.
Sest see hooaeg on ikka päris palju ilusaid hetki tema poolt ja oleks hooaja lõpus kindlasti meeldiv näha kokkuvõtet :)
Egert kindlasti on kogunud, aga ta bänniti ära. :cry: :cry:
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Michael Dunigan

Postitus Postitas kalevif2nn »

Bawse kirjutas:
kalevif2nn kirjutas:Huvitab selline asi , et kas keegi spetsiaalselt kogub mingeid videoid ka Duniganist Kalevi särgis.
Sest see hooaeg on ikka päris palju ilusaid hetki tema poolt ja oleks hooaja lõpus kindlasti meeldiv näha kokkuvõtet :)
Egert kindlasti on kogunud, aga ta bänniti ära. :cry: :cry:
miks sis nii?:(
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Michael Dunigan

Postitus Postitas Bawse »

kalevif2nn kirjutas:miks sis nii?:(
Oh, täpselt ei tea, äkki Rocki mängu teemas läks midagi ütlemiseks, täpselt ei oska öelda, aga kui aus olla, siis üsna kurb on küll. Aga ma olen kindel, et ta on Kalevi ja seega Dunigani highlighte jäädvustanud, nii et kunagi on ka mix tulemas.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Michael Dunigan

Postitus Postitas kalevif2nn »

Kuigi muidu Mike'i mängust rääkides , sis on ta päris hästi viimastes mängudes esinenud , ta võikski saada kuskil 25-30 min per game raudselt.Noor mees ka veel , loodame et aitab kalevit palju ja arendab ennast ka ning jõuab kunagi ehk Eurocupi parematesse tiimidesse. :P
Meeldiv on ka see , et ta pole vigu kiirelt täis saanud ehk selles suhtes juba kohanenud Euroopa stiiliga.Kahju, et need kerged TO vahest tekivad , aga küll saab ka neist lahti. Keep it up , Mike!
KML-EUROCUP-VTB
Vasta