Balti liiga 2010/2011

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Go Cramo! »

kurb,tundub et Rock võtab siiski oma lõpuga
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Asjaajaja »

Go Cramo! kirjutas:kurb,tundub et Rock võtab siiski oma lõpuga
KURB? Sitt lugu küll, et vähemalt üks Eesti meeskond üritab BBL-il edasi jõuda.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Egert »

Asjaajaja kirjutas:
Go Cramo! kirjutas:kurb,tundub et Rock võtab siiski oma lõpuga
KURB? Sitt lugu küll, et vähemalt üks Eesti meeskond üritab BBL-il edasi jõuda.
naerukoht
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Asjaajaja »

Egert kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:
Go Cramo! kirjutas:kurb,tundub et Rock võtab siiski oma lõpuga
KURB? Sitt lugu küll, et vähemalt üks Eesti meeskond üritab BBL-il edasi jõuda.
naerukoht
Mis siin naljakat on? Kas sa parem näeksid ainult Läti ja Leedu meeskondi mängimas parimate kohtade eest?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas marxx762 »

Asjaajaja kirjutas:
Go Cramo! kirjutas:kurb,tundub et Rock võtab siiski oma lõpuga
KURB? Sitt lugu küll, et vähemalt üks Eesti meeskond üritab BBL-il edasi jõuda.
Asjataja .... kuhu su signatuur on kadunud? Rocki foorumis on küll see olemas..
Mida sa keksid siin... tehti sulle foorum, mine kisenda seal enda mõtte kaaslastega.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Asjaajaja »

marxx762 kirjutas:Asjataja .... kuhu su signatuur on kadunud? Rocki foorumis on küll see olemas..
Mida sa keksid siin... tehti sulle foorum, mine kisenda seal enda mõtte kaaslastega.
Oled sa mul kunagi näinud siin signatuuri? Kui jah, siis oled sa pime ja kui ei, siis oled lihtsalt väga rumal, et selliseid küsimusi esitad. Kas see on minust väga vale eeldada, et eestlased ikka toetavad Eesti meeskondi? Kalev/Cramo toetajad paistavad nagu kuskilt võõrriigist pärit olevat. Kui on võimalik, et vähemalt üks Eesti meeskond jõuab BBL-il edasi, siis mis selles nii halba on? Kas Rudupise mängu on toredam jälgida kui Rocki omi?
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Mr. Aff »

Läbi ussim***i tulid nii Rocki kui Kalevi võidud, ei ole kummagi klubi fännidel siin muud hõisata, kui et võit siiski tuli.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kalev4ever »

Nonii, ei olnud ilus päev täna Eesti klubidel mängu poolest. Favoriidid väristasid. Rock siis sai ikka võidu kätte, aga lubamatult palju pallikaotusi tehti. 22-st 10 tegid Veidekas ja Tsinn kokku. Aga eks suuresti tänu Veidekale Rock võitiski tegelikult. 7 resultatiivset söötu on ka kuidagi vähe Rocki kohta. Raske saab olema meie omadel, aga loodame, et hiiud mõlemad pääsevad edasi :)
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas marxx762 »

Asjaajaja kirjutas:
marxx762 kirjutas:Asjataja .... kuhu su signatuur on kadunud? Rocki foorumis on küll see olemas..
Mida sa keksid siin... tehti sulle foorum, mine kisenda seal enda mõtte kaaslastega.
Oled sa mul kunagi näinud siin signatuuri? Kui jah, siis oled sa pime ja kui ei, siis oled lihtsalt väga rumal, et selliseid küsimusi esitad. Kas see on minust väga vale eeldada, et eestlased ikka toetavad Eesti meeskondi? Kalev/Cramo toetajad paistavad nagu kuskilt võõrriigist pärit olevat. Kui on võimalik, et vähemalt üks Eesti meeskond jõuab BBL-il edasi, siis mis selles nii halba on? Kas Rudupise mängu on toredam jälgida kui Rocki omi?
Ei ole näind jah. Aga siin foorumis esindad ennast kui eesti kossu fännina, siis rocki foorumis on selgelt kirjas TÜ/Rock'i fänn, sellega pidasin silmas seda et huvitav miks sa seda siin ei ole avalikustand vaid ajad mingit muud häussi suust välja.
Võibolla osad fännid ongi kuskilt mujalt riigist/planeedilt pärit, sh ka mina... Päris ausalt mind ei huvita miski muu Kui K/C koht,minul on absoluutselt suva rocki koht st. Kui Kalev ei jõua nt FF ja rock jõuab, siis mis mul sellest, ainult pettumus suureneb ning lootus et saadakse kolakat seega pigem vaatan tõesti rudupist.
Ja ega BBL'is edasi jõudmine polegi halb, lihtsalt mulle ei meeldi see et praegu räägid, et tuleb eesti klubide poolt olla, aga alles mõni lehekülg tagasi ütlesid et Kalev saab täna tappa TTÜ käest. Kuigi TTÜ'l pole enam võimalust PO'sse saada aga Kalevil on... Ja sa räägid et saavad tappa, sina kui õige eestlane peaks ju ikka lootma nendele eesti klubidele kel on veel võimalust...? Mõtle siis kelle poolt sa oled, K/C;TTÜ/Kalevi; või eesti korvpalli toetaja? Või ainult Rocki, mida sa tegelikkuses ka oled.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Valmiera kodus cramo + rock +
Liepaja võõrsil cramo + rock +
Rudupis võõrsil cramo - rock +
TTÜ/Kalev võõrsil cramo - rock +
TTÜ/Kalev kodus cramo + rock +
Dolphins võõrsil cramo + rock -
šiauliai kodus cramo + rock +
Omavaheline cramo + rock -
Perlas kodus cramo + rock +
Nevežis kodus cramo + rock -
Vef võõrsil cramo - rock -

Hetkel siis seis Cramo kasuks 8-7. Rudupis ja Ventspils tuleb igal juhul kodus ära võtta, et konkurentsis püsida.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Bawse »

Asjaajaja, sa oled paika pandud; kinni seotud; peadpidi jäätunud järve uputatud jne. Sul pole midagi enda õigustuseks öelda.

Anyway, mul on BBLis veel isiklikult raske täielikult Rocki vastu pöörduda, kuna hetkel on mõlemal võimalus nelja sekka pääseda. Kui on on olukord, et Kalev ja Rock võitlevad otseselt neljanda koha peale, siis jah, tuleb ka mul täiega Rocki vastu olla ja neid siunata.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Kaska »

Bawse kirjutas:Asjaajaja, sa oled paika pandud; kinni seotud; peadpidi jäätunud järve uputatud jne. Sul pole midagi enda õigustuseks öelda.

Anyway, mul on BBLis veel isiklikult raske täielikult Rocki vastu pöörduda, kuna hetkel on mõlemal võimalus nelja sekka pääseda. Kui on on olukord, et Kalev ja Rock võitlevad otseselt neljanda koha peale, siis jah, tuleb ka mul täiega Rocki vastu olla ja neid siunata.
siis loodame et kohtuvad finaalis alles :P
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas KalevRuus »

Minu arvamus selles vaidluses on see, et kui olla kohaliku konkurendi vastu mängus näiteks lätlastega ainult seepärast, et nad on konkurendid, siis see on nõme. Jätab sellise odava ja kahjurõõmsa mulje,minu arust peaks ikka oma kaasmaalaste poolt olema, isegi kui nad konkurendid on. Seda enam, et Kalevil on vaja oma olemasoluks selgelt tasemel Rocki nagu ka vastupidi.

Kui situatsioon oleks selline, et BBLi viimases põhiturniiri mängus aitaks näiteks Rocki kaotus Rudupisele Kalevi edasi, siis oleks muidugi teine asi.
Samas, näiteks jalkas on jälle omaette situatsioon. Sillamäe või Narva edasipääs mingis eurosarjas jätab mind ükskõikseks kuna mul on raske pidada neid Eesti satsideks.
Kasutaja avatar
mikoza
Kasutaja
Postitusi: 196
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:50

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas mikoza »

Mida te jahute siin jälle sellest Cramo ja Rocki vastasseisust ja toidate seda Asjaajaja-trolli, rääkige parem tänasest mängust.

Ma siis püüan otsa lahti teha - midagi ilusat ei olnud, mõlemalt poolt palju pallikaotusi, kõvasti vigu ja laes pingeid eriti teisel poolajal. Kohtunikke kritiseerida pole mõtet, aga tänane trio jättis küll päris naljaka ja mitte just eriti tõsiseltvõetava mulje. Kuusmaa pärast mängu lõppu ütles Hallikule ilusasti, et ta peaks vähem asju välja mõtlema. See selleks.

Tore oli vaadata, et Keerles oli endiselt hingega asja juures ja see positiivne energia temas ei jäänudki ainult Prokomi mängu. Kahjuks tagamängijate viskeprotsendid midagi roosilist ei ole, aga ega teisedki hästi visanud. Samas arvestades, et poolajal oli kolmeste protsent vist umbes 15, siis hilisem areng 33 peale kõige hullem polegi.

Eesliin oli tubli, vaid Toomelt oleks suuremat panust oodanud. Kui Kitsing esimesel poolajal väljakul käis, siis rabistas kõvasti, aga pärast Toome-Dunigan-Keerles trio vigadega välja kukkumist ja platsile pääsemist oli igati korralik, sudis Osby vastu ilusasti ja tegi kaks väga olulist vaheltlõiget, mis millegipärast statistikas ei kajastu.

Krabbendam oli ka saalis, aga kui temast lähiajal abi pole, siis loodetavasti jõutakse temaga kiiresti kokkuleppele.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

Kalevpoiss kirjutas:1.21 time out
1.20 Keerlese ründeviga???

Seisus, kus peaks pikka rünnakut mängima... :smash:

Lõpp hea, kõik hea. Loodame, et tehakse omad järeldused ja Rudupisega on mängupilt hoopis teine.
See oli ikka suht naljakalt antud viga ka. Keskjoone juurest mängiti pall lahti, sööt jõudis suht keskjoone lähedal seisva Keerleseni, kes siis palli enda ligi, natukene küünarnukid õieli, hoidis ja siis Kriisa jooksis talle lihtsalt vastu küünarnukki ja kukkus pikali.... kohtunik, keda olukorda nägemast lahutas veel paar mängijat, andis ründaja vea.....
Suletud