Nike Hyperdunks 2010 vs. Nike Hyperfuse

Muud jutud (sh arvutimängud)
LH81
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 20 Jaan 2011, 10:07

Nike Hyperdunks 2010 vs. Nike Hyperfuse

Postitus Postitas LH81 »

Plaan tellida endale uued tossud. Hetkel mängin Nike Hyperdunksidega, mis on väga head tossud. Parimad, mis mul on olnud. Nüüd olen aga valiku ees.

On teil kogemusi? Mõtlesin just Hyperfuse poole pealt. :koss:

Jään vastuseid ootama!!!
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Nike Hyperdunks 2010 vs. Nike Hyperfuse

Postitus Postitas väike-tamma »

LH81 kirjutas:Plaan tellida endale uued tossud. Hetkel mängin Nike Hyperdunksidega, mis on väga head tossud. Parimad, mis mul on olnud. Nüüd olen aga valiku ees.

On teil kogemusi? Mõtlesin just Hyperfuse poole pealt. :koss:

Jään vastuseid ootama!!!
Hyperdunk 2010 lähevad väga ruttu katki. Hyperfuse soovitavad kõik.
Kasutaja avatar
Ragles136
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 15 Juul 2010, 02:15
Asukoht: Soome, Espoo / Eesti, Saku

Re: Nike Hyperdunks 2010 vs. Nike Hyperfuse

Postitus Postitas Ragles136 »

väike-tamma kirjutas:
LH81 kirjutas:Plaan tellida endale uued tossud. Hetkel mängin Nike Hyperdunksidega, mis on väga head tossud. Parimad, mis mul on olnud. Nüüd olen aga valiku ees.

On teil kogemusi? Mõtlesin just Hyperfuse poole pealt. :koss:

Jään vastuseid ootama!!!
Hyperdunk 2010 lähevad väga ruttu katki. Hyperfuse soovitavad kõik.
Mis mõttes katki? Kustkohast täpsemalt? :o
Miami Heat Is The Best !
Tallinna BC Kalev/Cramo Is The Best !
Kasutaja avatar
brutality
Kasutaja
Postitusi: 120
Liitunud: 10 Dets 2008, 04:48

Re: Nike Hyperdunks 2010 vs. Nike Hyperfuse

Postitus Postitas brutality »

väike-tamma kirjutas:
LH81 kirjutas:Plaan tellida endale uued tossud. Hetkel mängin Nike Hyperdunksidega, mis on väga head tossud. Parimad, mis mul on olnud. Nüüd olen aga valiku ees.

On teil kogemusi? Mõtlesin just Hyperfuse poole pealt. :koss:

Jään vastuseid ootama!!!
Hyperdunk 2010 lähevad väga ruttu katki. Hyperfuse soovitavad kõik.

T6estus?? Oled ise m2nginud nendega?? Kes soovitavad?? Konkreetseid viiteid negatiivsetel reviewdele?? v6i niisama saunas naised r22kisid?

Enamus inernetis olevatest ylevaadetes, kiidetase korralikult. Vastupidavuse kohta pole ka keegi erilist halba maininud.
LH81
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 20 Jaan 2011, 10:07

Re: Nike Hyperdunks 2010 vs. Nike Hyperfuse

Postitus Postitas LH81 »

Tänan vastuste eest!

Mul hetkel Nike Hyperdunksid, mis olnud ca. 2 aastat. Siiamaani ütlen, et need tossud on parimad, mis mul on olnud. Kerged, toetavad hüppeliigest, vastupidavad jne jne. Ühe vea ma olen nendega teinud. Nimelt mõni aeg tagasi peale trenni olid need mul ummuksis ja ei saanud õhku, et korralikult kuivada. Tänu sellele lagunes mul kanna all olev õhkpadi. Õmblused muidu kõik terved.

Aga uurides netis ning lugenud arvamusi, otsustasin seekord Nike Hyperfuse kasuks. Nike.com-ist saab 79.90 dollariga kätte. Eestis seevastu mingi 120-130 EUR-i. Tellitud sai musta värvi ja rohelise tallaga. Kui kätte saan, siis saan oma arvamuse ka öelda.

Vaidluses petub tõde :yahoo:
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Nike Hyperdunks 2010 vs. Nike Hyperfuse

Postitus Postitas väike-tamma »

brutality kirjutas:
väike-tamma kirjutas:
LH81 kirjutas:Plaan tellida endale uued tossud. Hetkel mängin Nike Hyperdunksidega, mis on väga head tossud. Parimad, mis mul on olnud. Nüüd olen aga valiku ees.

On teil kogemusi? Mõtlesin just Hyperfuse poole pealt. :koss:

Jään vastuseid ootama!!!
Hyperdunk 2010 lähevad väga ruttu katki. Hyperfuse soovitavad kõik.

T6estus?? Oled ise m2nginud nendega?? Kes soovitavad?? Konkreetseid viiteid negatiivsetel reviewdele?? v6i niisama saunas naised r22kisid?

Enamus inernetis olevatest ylevaadetes, kiidetase korralikult. Vastupidavuse kohta pole ka keegi erilist halba maininud.
Ise nendega mänginud ei ole aga olen küsinud inimestelt kes on mänginud. Kõik ütlevad, et lagunevad ruttu ära. Ka Nike esinduses öeldi, et hyperfuse on parem ja kindlam valik. Ise mängin üldse Kobedega.
LH81
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 20 Jaan 2011, 10:07

Re: Nike Hyperdunks 2010 vs. Nike Hyperfuse

Postitus Postitas LH81 »

Küsimus Kobe tossude kohta. Kas need natuke madalad ei ole? Kuidas need hüppeliigest toetavad?
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Nike Hyperdunks 2010 vs. Nike Hyperfuse

Postitus Postitas väike-tamma »

LH81 kirjutas:Küsimus Kobe tossude kohta. Kas need natuke madalad ei ole? Kuidas need hüppeliigest toetavad?
Ma ainult kuu aega sain mängida tänu vigastusele. Aga need vajavad sisse mängimist. Aga selle ajaga kui mängisin küll mingit ohtu ei olnud. Ainuke jama nendega aga see võib ka minul olla on see, et tallad kisuvad krampi veits. Aga asi võib ka minu taldades olla. Mugavad on küll.
LH81
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 20 Jaan 2011, 10:07

Re: Nike Hyperdunks 2010 vs. Nike Hyperfuse

Postitus Postitas LH81 »

Hetkel ma ootan oma Hyperfuse tossu ja vaatan kuidas need käravad!
Ma ei saa aru, miks siin on tossude hinnad võrreldes USA hindadega nii üüratud?!?! :roll: 200% juurdehindlus.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Nike Hyperdunks 2010 vs. Nike Hyperfuse

Postitus Postitas väike-tamma »

LH81 kirjutas:Hetkel ma ootan oma Hyperfuse tossu ja vaatan kuidas need käravad!
Ma ei saa aru, miks siin on tossude hinnad võrreldes USA hindadega nii üüratud?!?! :roll: 200% juurdehindlus.
No transpordikulud ja kasumit tahetakse ka teenida ju.
Kasutaja avatar
Ragles136
Kasutaja
Postitusi: 186
Liitunud: 15 Juul 2010, 02:15
Asukoht: Soome, Espoo / Eesti, Saku

Re: Nike Hyperdunks 2010 vs. Nike Hyperfuse

Postitus Postitas Ragles136 »

Ostsin endale ka siis sini-valged Hyperdunkid. Jalas on head aga ainuke loll viga mis neil on on see, et nike märk tahab jube kiiresti maha kuluda.
Miami Heat Is The Best !
Tallinna BC Kalev/Cramo Is The Best !
LH81
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 20 Jaan 2011, 10:07

Re: Nike Hyperdunks 2010 vs. Nike Hyperfuse

Postitus Postitas LH81 »

Ragles136 kirjutas:Ostsin endale ka siis sini-valged Hyperdunkid. Jalas on head aga ainuke loll viga mis neil on on see, et nike märk tahab jube kiiresti maha kuluda.

Huvitav küll, minu tossudel küll seda muret pole olnud. Olnud ligi 2a ja märk on kulunud minimaalselt. Mängin 3 x nädalas.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Nike Hyperdunks 2010 vs. Nike Hyperfuse

Postitus Postitas #7 »

Endale sai ostetud ka septemrbi alguses siis hyperfused, nüüd hakkavad ära väsima vaikselt. Ilmselt ei kannata ikka 5 korda nädalas kanda..
LH81
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 20 Jaan 2011, 10:07

Re: Nike Hyperdunks 2010 vs. Nike Hyperfuse

Postitus Postitas LH81 »

Nii, hyperfused käes. Olen 2 nädalat mänginud. Kaks esimest trenni pigistasid, eriti külgede pealt. Need üpris kitsad tossud. Nüüd aga täpselt jala järgi ära veninud ja pean ainult kiidusõnu ütlema. Hetkel on Hyperfused sama pulgapeal Hyperdunkidega. Mõlemad väga-väga head tossud.
Tahaks proovida veel Nike Zoom Kobe VI, aga kardan, et need liiga madalad ja mulle ei sobi. On keegi nendega mänginud? Kuidas on?
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Nike Hyperdunks 2010 vs. Nike Hyperfuse

Postitus Postitas Alan »

Mul on Hyperfuse'd olnud hooaja algusest. Millegi pärast on mul tossudega alati see probleem, et tald kulub seest ära või deformeerub kuidagi. Eelmistel jalanõudel (Zoom BB III) läks kohe nii hullusti, et pidi välja vahetama. Aga 'fusest veel, head kerged jalanõud, kuid pärast pikemat pausi, kui ma tosse üldse ei kasutanud, muutusid need pisut jäigaks ja seetõttu põrutasin jalga. Üldiselt on tegu üsna populaarse jalanõuga, näiteks ühel TTÜ Balti liiga mängul oli selline moment, kus platsil jooksis ringi 10 paari Hyperfuse. Eestis saadaolevatest jalanõudest üsna lollikindel valik.
Vasta