NBA Elite 2011 ja NBA 2K11

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
MinaRainz
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Sept 2010, 21:55
Asukoht: Pärnu/Tartu

Re: NBA Elite 2011 ja NBA 2K11

Postitus Postitas MinaRainz »

ega kellegil ei ole siis juhuslikult PC cd-key pakkuda???
There are really only two plays: Romeo and Juliet, and put the darn ball in the basket.
Sanikidze
Kasutaja
Postitusi: 200
Liitunud: 15 Mär 2009, 13:35

Re: NBA Elite 2011 ja NBA 2K11

Postitus Postitas Sanikidze »

oleks ka vaja
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: NBA Elite 2011 ja NBA 2K11

Postitus Postitas Stennu »

Keegi ei vastand mu küsimusele, et kas Eesti liiga meeskondadega ei saagi Seasonit teha ?
jasson2
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 23 Juul 2009, 10:17

Re: NBA Elite 2011 ja NBA 2K11

Postitus Postitas jasson2 »

saad asendada mõne nba meeskonnaga, aga 30 tiimi peab ikka mängima
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: NBA Elite 2011 ja NBA 2K11

Postitus Postitas Stennu »

Mul viskab lambist kinni mängu, kui ma Panen Eesti meeskonnad ka sinna
Heiki
Uus kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 29 Aug 2010, 21:25

Re: NBA Elite 2011 ja NBA 2K11

Postitus Postitas Heiki »

Mängin myplayerit aga on probleem. Kuidas saaksin starting rosterisse? Eelmine hooaeg olin Hawksis kogu hooaeg 6th man. 28 min(kui mängiksin 48 minti) Sain Rookie All Star algviisikusse ja All Star Easti varusse. Hooaja lõpus valiti Rookie of the yeariks ning 6th man of the year. MVP valimisel jäin LeBroni järel teiseks. Aga kuna Johnson ja Hindrich olid ikka erilised ballhogid siis tulin nüüd uueks hooajaks Orlandosse. Seal kõik tundub hea olevat just tegin Hawksi vastu 6 bloki ja 20 punni kusjuures nii hindrich kui ka johnson said kopa ning üle johnsoni panin donki kui ka üle käte paar mediumi. (Huvitav muidugi et minu tiimis johnson pani kõik kolmed mööda peaaegu siis minu vastu mängides ladus nii mõne ka üle käte sisse) Igaljuhul oli väga magus mäng. Sel hooajal siis korra A- saanud ning 3 A ning 3A+ ning siiani algusest peale 28 minti ja siiani sama (no ma teen 5 min veeranditega seega saan mingi 11-12minti) 6 MVP mängu oma see hooaeg ning 1 kaotasime lisaajal (aga kuna ma pole põhimees ei mänginud seal, se vaid 3 minti vist või isegi vähem) Igaljuhul mida veel paremini saaks teha, teen nii double tiimi kaitses kui ka screene ründes(tihti ka screen for score) Kõike mida ma googlist otsides leidsin peaksin nagu juba tegema, seega ei saagi nüüd aru.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: NBA Elite 2011 ja NBA 2K11

Postitus Postitas marxx762 »

Heiki kirjutas:Mängin myplayerit aga on probleem. Kuidas saaksin starting rosterisse? Eelmine hooaeg olin Hawksis kogu hooaeg 6th man. 28 min(kui mängiksin 48 minti) Sain Rookie All Star algviisikusse ja All Star Easti varusse. Hooaja lõpus valiti Rookie of the yeariks ning 6th man of the year. MVP valimisel jäin LeBroni järel teiseks. Aga kuna Johnson ja Hindrich olid ikka erilised ballhogid siis tulin nüüd uueks hooajaks Orlandosse. Seal kõik tundub hea olevat just tegin Hawksi vastu 6 bloki ja 20 punni kusjuures nii hindrich kui ka johnson said kopa ning üle johnsoni panin donki kui ka üle käte paar mediumi. (Huvitav muidugi et minu tiimis johnson pani kõik kolmed mööda peaaegu siis minu vastu mängides ladus nii mõne ka üle käte sisse) Igaljuhul oli väga magus mäng. Sel hooajal siis korra A- saanud ning 3 A ning 3A+ ning siiani algusest peale 28 minti ja siiani sama (no ma teen 5 min veeranditega seega saan mingi 11-12minti) 6 MVP mängu oma see hooaeg ning 1 kaotasime lisaajal (aga kuna ma pole põhimees ei mänginud seal, se vaid 3 minti vist või isegi vähem) Igaljuhul mida veel paremini saaks teha, teen nii double tiimi kaitses kui ka screene ründes(tihti ka screen for score) Kõike mida ma googlist otsides leidsin peaksin nagu juba tegema, seega ei saagi nüüd aru.
Tartu Eksperss.
Hea kokkuvõte. :clap: mängi aasta lõpuni või oota vigastusi või vaheta klubi.
Heiki
Uus kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 29 Aug 2010, 21:25

Re: NBA Elite 2011 ja NBA 2K11

Postitus Postitas Heiki »

Et siis peabki nii olema et mängid 82+19 mängu neist umbes pooled MoM ja ikka 28 minutit nagu alguses? ja kas tõesti 7 mängu min A- ei teeni 1 minutitki juurde?
IpodNaNo
Kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 19 Sept 2010, 11:39

Re: NBA Elite 2011 ja NBA 2K11

Postitus Postitas IpodNaNo »

kui mängiks 12 veerand aegadega siis mul oleks 41 min.Mul kõik mängud a+ hawksi eest,aga üks mäng c kui sain kohe 5 sekki pärast mängu algust vigastada.Tegin enne vigastust 6 mängu järjest 2 tuubli ja draftiti spursi,tradeti celticuse,siis lakersisse ja siis hawksi. :D 36 mängu tehtud
Heiki
Uus kasutaja
Postitusi: 15
Liitunud: 29 Aug 2010, 21:25

Re: NBA Elite 2011 ja NBA 2K11

Postitus Postitas Heiki »

tegin kah oma esimese 12 min mängu, Magic vs Heat. 1 poolaeg lõppes 55-53 Magicule, sain 29p. 1 assist 5 blocki ja 4 lauda. A+ sai juba 1 veerandi lõpuks. Muidugi lasin kaitses ka paar korda Milleri ja LeBroni läbi suht raske on oma 2.11 PFiga mängida SG ja SFi nende kiirete vastu, a pole hullu noh, blocke tuleb lihtsamalt. 3 veerand vahetati 12-0 Heati runi järel sisse tegin oma mängu ainsa TO kohe ning lasin nad kiiresse ning 14-0 run ning -12 seis. Aga 4 veerandid alustasime juba -2 ning lõpuks tuli 110-103. Iga mängu küll ei viitsi nii pikalt teha aga päris mõnus oli. Lõpuks siis 51p. 10 lauda 5 blocki jäi (ei suutnud ühtegi 2 poolaeg juurde panna) Üritasin vahepeal ka assiste koguda juurde aga no mehed ei viska ka vabana ära, kuigi vastastel mingid varumehed lasevad isegi üle käte :(

Aga peale mängu siis pressikonverentsil peale meie 8ndat järjestikust võitu küsiti et kuidas LeBroniga hakkama ei saanud (16p+4 lauda) Valisin indifference vastuse aga ei olnud see see mis tahtnuks ning peale sellist head mängu sain pressika eest kõik 3 asja punased :\\\ Aga ei anta mulle minuteid miskit juurde, sain küll 30 min mängida aga siiski kui vaatan my carreer siis seal ikka 28.
Kasutaja avatar
Invisibl3
Kasutaja
Postitusi: 547
Liitunud: 07 Mär 2010, 14:29

Re: NBA Elite 2011 ja NBA 2K11

Postitus Postitas Invisibl3 »

Heiki kirjutas:tegin kah oma esimese 12 min mängu, Magic vs Heat. 1 poolaeg lõppes 55-53 Magicule, sain 29p. 1 assist 5 blocki ja 4 lauda. A+ sai juba 1 veerandi lõpuks. Muidugi lasin kaitses ka paar korda Milleri ja LeBroni läbi suht raske on oma 2.11 PFiga mängida SG ja SFi nende kiirete vastu, a pole hullu noh, blocke tuleb lihtsamalt. 3 veerand vahetati 12-0 Heati runi järel sisse tegin oma mängu ainsa TO kohe ning lasin nad kiiresse ning 14-0 run ning -12 seis. Aga 4 veerandid alustasime juba -2 ning lõpuks tuli 110-103. Iga mängu küll ei viitsi nii pikalt teha aga päris mõnus oli. Lõpuks siis 51p. 10 lauda 5 blocki jäi (ei suutnud ühtegi 2 poolaeg juurde panna) Üritasin vahepeal ka assiste koguda juurde aga no mehed ei viska ka vabana ära, kuigi vastastel mingid varumehed lasevad isegi üle käte :(

Aga peale mängu siis pressikonverentsil peale meie 8ndat järjestikust võitu küsiti et kuidas LeBroniga hakkama ei saanud (16p+4 lauda) Valisin indifference vastuse aga ei olnud see see mis tahtnuks ning peale sellist head mängu sain pressika eest kõik 3 asja punased :\\\ Aga ei anta mulle minuteid miskit juurde, sain küll 30 min mängida aga siiski kui vaatan my carreer siis seal ikka 28.
:clap: Naljakas on lugeda su kokkuvõtteid siin !! :D :D
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: NBA Elite 2011 ja NBA 2K11

Postitus Postitas zero0 »

Kas keegi seletaks mulle veidi vabavisete süsteemi? Näiteks kui poolaja lõpus on paar viga tehtud meeskonna poolt ja siis tehakse veel, järgnevad vabavisked. Samas vahel pannakse küljejoonelt pall mängu, müstika minu jaoks.
Teine asi on see, et kui ma season'it save'in, siis ma ei saa kuidagi tagasi sinna lehele, kust järgmist mängu võtta, millist klahvi peaksin vajutama (kuigi olen kõik läbi proovinud).
IpodNaNo
Kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 19 Sept 2010, 11:39

Re: NBA Elite 2011 ja NBA 2K11

Postitus Postitas IpodNaNo »

Peaks number 1 vajutama
IpodNaNo
Kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 19 Sept 2010, 11:39

Re: NBA Elite 2011 ja NBA 2K11

Postitus Postitas IpodNaNo »

kristo siit sab nba 2k11 reditori http://download.nba-live.com/index.php? ... ory&id=126" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Kristo
Kasutaja
Postitusi: 1294
Liitunud: 15 Okt 2006, 16:18
Asukoht: Tallinn

Re: NBA Elite 2011 ja NBA 2K11

Postitus Postitas Kristo »

Pole midagi teha selle tasuta versiooniga.
Vasta