TTÜ

Üleüldine korvpallijutt
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Kalev4ever »

Sellist asja ei näe küll väga tihti: TTÜ/Kalev ei visanud esimese poolajaga ühtegi kolmest peale :shock:

E: TTÜ/Kalev kaotas Dolphinsile 78:87.
Huvitav, miks Osby lõpus üldse ei mänginud? Sai vigastada?
Võimalus oli ju täitsa olemas. Vahe oli vahepeal ainult 3 punkti.
Fear the prophet!
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Charly »

TTÜ/Kalev likvideeris palgavõlad meeskonnale: http://sport.postimees.ee/?id=363785" onclick="window.open(this.href);return false;
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Asjaajaja »

Keegi oskab täpsemalt rääkida või on kellelgi video, mis täna Kriisaga Rocki vastu juhtus?
tempo
Kasutaja
Postitusi: 277
Liitunud: 20 Dets 2009, 19:05

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas tempo »

Asjaajaja kirjutas:Keegi oskab täpsemalt rääkida või on kellelgi video, mis täna Kriisaga Rocki vastu juhtus?
Kriisa sai ründevea, ei olnud rahul. Lõi palliga vastu maad, sai tehnilise. Läks palliga Peerandi juurde, müksas teda palliga. Anti eemaldamine, Kriisa läks riietusruumi ja viskas rätiku näkku Peerandile.
Üldse oli väga närviline mäng see TTÜ ja Rocki mäng.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Alex »

TTÜ/Kalev kutsub koolivaheaja lõpu puhul kõiki kooliõpilasi ja TTÜ üliõpilasi tasuta kaasa elama TTÜ/Kalevi meeskondade kodumängudele.

See on igati väärt ettevõtmine ja portaal eestisport.ee leiab, et seda võiksid rakendada tulevikus teisedki klubid ja võistluste korraldajad. Palju räägitakse, et silmapaare, kes mänge koha peal vaatab, on napi võitu. Analoogseid "kampaaniaid" on tehtud varemgi, kuid midagi suurt pole siiski veel korda saatnud.

Siinkohal teeme ettepaneku edaspidiseks klubidele, et koolivaheaegadel võiksid üle Eesti kõik klubid lubada oma saali õpilased ja üliõpilased tasuta mänge vaatama!

Seekordsed tasuta mängud õpilastele ja üliõpilastele:
Reedel, 7. jaanuaril kell 18:30 TTÜ spordihoones
MasterCard Balti liiga mäng
TTÜ/Kalev - Kedainiai Nevežis

Pühapäeval, 9.jaanuaril kell 16.00 TTÜ spordihoones
G4S Korvpalli Meistriliiga mäng
TTÜ/Kalev II - Võru KK

Oodatud on ka kõik teised poolehoidjad, kellele piletid maksavad 1.50/3.00€
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Charly »

Osby ülistajad, vaadake praegu mängu - see on lihtsalt hale, kuidas see mees kaitses mängib. Lihtsalt keha korras seal korvi all. Korvialune on täielik läbisõiduhoov, kui vastane natukenegi üle keskmise taseme on.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Tulevad meelde Kalle sõnad - meil on paremad välismängijad , kui Rockil ja Cramol , lubage naerda - Hughes saadeti lihtsalt koju , Arnold ei saa lihtsalt mängida , Osby ei saa mingi Nelyuboviga hakkama ja on 1 halvemaid kaitsemängijaid keda mina näinud olen , Archibald on lihtsalt puukäsi kes viskab kolmeseid 20% ja kahesed 35%-ga ning on täielik pudru....
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas theundertaker »

Ja neil oli raha rohkem kui meil. irw müstika jah:) kalev pole suutnud tuua mehi siia korralike vahepeal, siis nüüd ttü jätkab seda traditsiooni vähemalt:)
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas tonii »

--KingLeBron-- kirjutas:Tulevad meelde Kalle sõnad - meil on paremad välismängijad , kui Rockil ja Cramol , lubage naerda - Hughes saadeti lihtsalt koju , Arnold ei saa lihtsalt mängida , Osby ei saa mingi Nelyuboviga hakkama ja on 1 halvemaid kaitsemängijaid keda mina näinud olen , Archibald on lihtsalt puukäsi kes viskab kolmeseid 20% ja kahesed 35%-ga ning on täielik pudru....
Halvustad siin kõvasti Osbyt.. vaata mis Sul kirjas on signatuuri üleval :o
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Kalevpoiss »

tonii kirjutas:
--KingLeBron-- kirjutas:Tulevad meelde Kalle sõnad - meil on paremad välismängijad , kui Rockil ja Cramol , lubage naerda - Hughes saadeti lihtsalt koju , Arnold ei saa lihtsalt mängida , Osby ei saa mingi Nelyuboviga hakkama ja on 1 halvemaid kaitsemängijaid keda mina näinud olen , Archibald on lihtsalt puukäsi kes viskab kolmeseid 20% ja kahesed 35%-ga ning on täielik pudru....
Halvustad siin kõvasti Osbyt.. vaata mis Sul kirjas on signatuuri üleval :o
Minu arust on väga positiivne, et Osby ennast kaitses ei liiguta. Oskate öelda mõne mängu, kus Osbl on vigadega probleem tekkind?

E: Sõnusin ära ...
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

tonii kirjutas:
--KingLeBron-- kirjutas:Tulevad meelde Kalle sõnad - meil on paremad välismängijad , kui Rockil ja Cramol , lubage naerda - Hughes saadeti lihtsalt koju , Arnold ei saa lihtsalt mängida , Osby ei saa mingi Nelyuboviga hakkama ja on 1 halvemaid kaitsemängijaid keda mina näinud olen , Archibald on lihtsalt puukäsi kes viskab kolmeseid 20% ja kahesed 35%-ga ning on täielik pudru....
Halvustad siin kõvasti Osbyt.. vaata mis Sul kirjas on signatuuri üleval :o
Panin selle hooaja alguses , kui tema mängu veel näinud ei olnud ja puhtalt statistika pealt , olen nüüd paari mängu näinud ja olen arvamusel , et tema kaitse nullib ta ründe....
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Egert »

Eilses ülekandes ütles Kalev Kruus: Valters jääb vabaks ja paneb sealt käsi taskus kolmese kotti.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas theundertaker »

Hullemat võistkonda pole ausalt:) Ei suuda nad kellegile vastu saada, mida nad sealt kõrgemast divist tahavad ei saa mina aru sellest!
raigo556
Kasutaja
Postitusi: 25
Liitunud: 07 Mär 2010, 13:38

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas raigo556 »

theundertaker kirjutas:Hullemat võistkonda pole ausalt:) Ei suuda nad kellegile vastu saada, mida nad sealt kõrgemast divist tahavad ei saa mina aru sellest!
34:33 Teine veerandaeg läbi! TTÜ juhib Ventspilsi vastu :clap:
Võit oleks hea :clap:
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: TTÜ/Kalev

Postitus Postitas Egert »

Kus Kriisa on?
Vasta