Viktoriin

Muud jutud (sh arvutimängud)
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Viktoriin

Postitus Postitas KalevRuus »

Meeles on mäng ühest hooajast Rapla-Rock, kus Rapla eest olid platsil kõik leedulased-lätlased. Sel hooajal oli Raplas üldse vahepeal kas 8 või 9 leegionäri
Neile väidetele tahaks küll tõestust.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Patrioot »

KalevRuus kirjutas:
Meeles on mäng ühest hooajast Rapla-Rock, kus Rapla eest olid platsil kõik leedulased-lätlased. Sel hooajal oli Raplas üldse vahepeal kas 8 või 9 leegionäri
Neile väidetele tahaks küll tõestust.
See oli vist hooaeg 2004-2005, kus tollasest BIG/new balance Rapla meeskonnast käis tõesti palju lätlasi ja leedukaid läbi.
Seda, kas nad ka korraga platsil käisid ei tea kahjuks.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
AK47
Kasutaja
Postitusi: 82
Liitunud: 28 Dets 2007, 19:02

Re: Viktoriin

Postitus Postitas AK47 »

pelmeen kirjutas: Kes eesti korvpalluritest oleks kunagi Iisraelis ära uppund?
Heiko Niidas ja Vaiko Riives ilmselt :roll:
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Korx300 »

Patrioot kirjutas:
KalevRuus kirjutas:
Meeles on mäng ühest hooajast Rapla-Rock, kus Rapla eest olid platsil kõik leedulased-lätlased. Sel hooajal oli Raplas üldse vahepeal kas 8 või 9 leegionäri
Neile väidetele tahaks küll tõestust.
See oli vist hooaeg 2004-2005, kus tollasest BIG/new balance Rapla meeskonnast käis tõesti palju lätlasi ja leedukaid läbi.
Seda, kas nad ka korraga platsil käisid ei tea kahjuks.

Kergelt OT aga sa mõtled seda hooaega, kus see kähmlus Rocki ja Rapla meeste vahel oli ja mängust 19 meest kokku eemaldati? Lõpuks mängiti minu mälu järgi 2-3 vastu :D See oli jah kindlasti 2004/2005 hooaeg.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Patrioot »

Korx300 kirjutas: Kergelt OT aga sa mõtled seda hooaega, kus see kähmlus Rocki ja Rapla meeste vahel oli ja mängust 19 meest kokku eemaldati? Lõpuks mängiti minu mälu järgi 2-3 vastu :D See oli jah kindlasti 2004/2005 hooaeg.
Täpselt nii. Ja sina mõtled seda mängu
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Re: Viktoriin

Postitus Postitas pelmeen »

Õiged vastused thekid ja ak47
See Rapla ja Rocki vaheline mäng kanti üle telekast, sellepärast mäletan hästi seda võõrleegionäride koosseisu platsil, kuid see mäng ei lõppenud kähmlusega. Lisaks kui vaadata mänguminuteid, siis ei saanud kuidagi 5 leegionäri korraga platsil olla.
Kasutaja avatar
Korx300
Kasutaja
Postitusi: 350
Liitunud: 10 Okt 2009, 12:23

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Korx300 »

pelmeen kirjutas:Õiged vastused thekid ja ak47
See Rapla ja Rocki vaheline mäng kanti üle telekast, sellepärast mäletan hästi seda võõrleegionäride koosseisu platsil, kuid see mäng ei lõppenud kähmlusega. Lisaks kui vaadata mänguminuteid, siis ei saanud kuidagi 5 leegionäri korraga platsil olla.
Oota, millega see lõppes siis. Või noh, kähmlus pole tõesti õige sõna, kaklusega.
Patrioot kirjutas:
cramo kirjutas:Aga Toome on minu meelest kindlasti parem mängija kui seda on Paade.
Võta üks ja viska teist. Ühel päeval võivad mõlemad väga korraliku mängu teha, kuid järgmisel on nad nagu üks latt saaremaa vorsti.
Kasutaja avatar
Patrioot
Kasutaja
Postitusi: 1582
Liitunud: 28 Aug 2008, 17:44
Asukoht: Eesti

Re: Viktoriin

Postitus Postitas Patrioot »

pelmeen kirjutas:Õiged vastused thekid ja ak47
See Rapla ja Rocki vaheline mäng kanti üle telekast, sellepärast mäletan hästi seda võõrleegionäride koosseisu platsil, kuid see mäng ei lõppenud kähmlusega. Lisaks kui vaadata mänguminuteid, siis ei saanud kuidagi 5 leegionäri korraga platsil olla.
Keegi ei olegi väitnud, et nad selles konkreetses mängus korraga platsil olid. Lihtsalt, kuna sellel hooajal oli neid Raplas niivõrd palju, siis ei imestaks, kui nad ka korraga trehvasid platsile sattuma.
"Siin ilmas pole midagi kindlat peale surma ja maksude".Benjamin Franklin
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Viktoriin

Postitus Postitas KalevRuus »

Ma arvan, et selles Rapla satsis siiski korraga viis välismaalast üheski mängus platsil ei olnud, muidu sellest oleks meedias juttu olnud ning see oleks meelde jäänud. Ja välismaalasi oli seal, nagu ka eelpooltoodud lingi põhjal näeme, viis (ehk mingil hetkel ka kuus aga mitte 8-9 nagu Pelmeen väitis).

Aga see selleks, thekid või AK47 võiks küsida.
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Re: Viktoriin

Postitus Postitas pelmeen »

Siis ei tasu esitada küsimusi, millele vastust raske anda. see et sina arvad ei tähenda et mina tea
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Viktoriin

Postitus Postitas KalevRuus »

pelmeen kirjutas:Siis ei tasu esitada küsimusi, millele vastust raske anda. see et sina arvad ei tähenda et mina tea
No ma enda arust enne kontrollisin küsimust ja meedias nimetati seda samuti nii nagu mina arvasin. Muidugi võib olla, et eksisin või eksisid allikad aga sinu pakutud 8-9 välismaalast Rapla satsis on ju päris umbluu. Olen harrastusmälumängur ja kogenud korduvalt, et eksimusi võib sisse tulla ka proffide vahel (kelle hulka ma ise ei kuulu).

Aga see selleks, küsin uue küsimuse. Kunagi ütles Jaak Salumets ühes Aivar Kuusmaast rääkivas artiklis huumoriga pooleks öelduna , on Kuusmaa kossukarjääri edu saladus on tema p...s. Salumets ka põhjendas oma arvamust, mida ta selle istmiku kohta käiva fraasiga silmas pidas?
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Viktoriin

Postitus Postitas väike-tamma »

KalevRuus kirjutas:
pelmeen kirjutas:Siis ei tasu esitada küsimusi, millele vastust raske anda. see et sina arvad ei tähenda et mina tea
No ma enda arust enne kontrollisin küsimust ja meedias nimetati seda samuti nii nagu mina arvasin. Muidugi võib olla, et eksisin või eksisid allikad aga sinu pakutud 8-9 välismaalast Rapla satsis on ju päris umbluu. Olen harrastusmälumängur ja kogenud korduvalt, et eksimusi võib sisse tulla ka proffide vahel (kelle hulka ma ise ei kuulu).

Aga see selleks, küsin uue küsimuse. Kunagi ütles Jaak Salumets ühes Aivar Kuusmaast rääkivas artiklis huumoriga pooleks öelduna , on Kuusmaa kossukarjääri edu saladus on tema p...s. Salumets ka põhjendas oma arvamust, mida ta selle istmiku kohta käiva fraasiga silmas pidas?
Ta tuharalihased olid nii tugevad ja need võimaldasid tal teha tema firma petet nii efektiivselt.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Viktoriin

Postitus Postitas KalevRuus »

Täpselt nii.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Viktoriin

Postitus Postitas väike-tamma »

Palju teenis Müürsepp esimesel aastal Iisraelis?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Viktoriin

Postitus Postitas marxx762 »

väike-tamma kirjutas:Palju teenis Müürsepp esimesel aastal Iisraelis?
150 000 $
Suletud