Balti liiga 2010/2011

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Dorbek või Tamm
Viimati muutis --KingLeBron--, 30 Jaan 2011, 15:55, muudetud 1 kord kokku.
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Egert »

Oli küll Tamm jah. Skele saab selle andeks, võibolla ei teadnud veel, kes võib donki vajutada sealt :D

Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
cramokalev
Kasutaja
Postitusi: 128
Liitunud: 28 Apr 2010, 22:27

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas cramokalev »

Tüübid võiks olla rohkem keskendunud.Väga palju lolle pallikaotusi tegid.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Sten »

Jep. Eriti närvi ajavad need mõttetud pallikaotused söötudest, mis ei loo mingit teravust. Samuti mitu korda upitati küllatki suvalt Duniganile korvi alla, kui vend alles keha andis poistele seal.
Pilt
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas BCKLV »

Vanasti oli Kalevi hall just see, kus kaugvisked paremini läksid. Nüüd viimases neljas kohtumises protsendid 33.3, 22.7, 16.7 ja 22.2 :?
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas kalevif2nn »

See Riisi donk vääriks ka eraldi youtube's olemist.Lihtsalt super! :)
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas infomees »

BCKLV kirjutas:Vanasti oli Kalevi hall just see, kus kaugvisked paremini läksid. Nüüd viimases neljas kohtumises protsendid 33.3, 22.7, 16.7 ja 22.2 :?
Parem kui Saage 12,5 Kaunases :D
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Go Cramo! »

see kolmeste tabavusprotsent teeb tõesti muret
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas jyrgen »

Egert, ma arvan et Skele saab kuu aega kõik andeks, kuna nii pikk mängupaus ju seljataga :)
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas infomees »

Enne peaks Skelele ikka lepingut pakkuma. Aga kui leping ära tehakse, siis ma arvan, et antakse kuu aega andeks küll. Skele ilmselt väga palju pappi ei küsinud ja tema palkamine või mittepalkamine on mu arvates suht nobrainer küsimus - ehk siis JAH, palgake Skele! Tema mängu on ikka nauding vaadata, mis siis et praegu tuleb ka parajalt praaki. Tehniliselt on ta Sokust ja Tammest kindlasti üle. Kalevi algviisik võiks olla selline (kui vigastustest üle saadakse):

1: Sokk
2: Skele
3: Arbet (Arbet päris nr kolme välja ei vea, aga ega paremat asemele pole võtta ka)
4: Keerles
5: Dunigan

Vahetused: Tamm, Dorbek, Toome - kui näitab üles soovi mängida. Toome peaks tegelt 4 olema, aga kui vennal ikka isu ei ole, siis on ta ümmargune 0. Vahel võiks Kitsingut ka mängitada - sümpaatne mängija.
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Alex »

Ilma aegu vaatasin. Kiskus liialt palju haavu lahti.
Väga-väga valus kaotus.
Põhimõtteliselt, et veel kolmandaks jõuda...No, Siau vastu ei looda midagi ja Perlas om selline 50/50 meeskond. Kui lasta neil kahel ja poolel poisil joosta, siis pole midagi head loota, aga kui suudetakse kohe agresiivselt neilt mängutuju ära röövida, siis ootaks kindlalt võitu.
Üldiselt jääb... Õigemini kui Rixi sõnu kasutada siis iga mäng on meil ellujäämis mäng, aga kodu VEF ja võõris Rock on ikka ilged tähtsad!

Kõike tähtsam point on muidugi Sokku, Arbeti, Keerlese naasmine ja Toome ärkvel olek.
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas scorpion »

Kalev Kruus on ikka tegija kommentaator küll. Pole midagi öelda. Taas kahetsen, et mul Viasat Sporti pole... Aga kunagi... ükspäev... saab see mul olema! Ja oi kus ma siis vaatan seda! :D
Ei salvestanud siis keegi seda mängu või? Tahaks just neid eesti keelseid kommetaare kuulata.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3608
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Rix »

Alex kirjutas:
Ilma aegu vaatasin. Kiskus liialt palju haavu lahti.
Väga-väga valus kaotus.
Põhimõtteliselt, et veel kolmandaks jõuda...No, Siau vastu ei looda midagi ja Perlas om selline 50/50 meeskond. Kui lasta neil kahel ja poolel poisil joosta, siis pole midagi head loota, aga kui suudetakse kohe agresiivselt neilt mängutuju ära röövida, siis ootaks kindlalt võitu.
Üldiselt jääb... Õigemini kui Rixi sõnu kasutada siis iga mäng on meil ellujäämis mäng, aga kodu VEF ja võõris Rock on ikka ilged tähtsad!

Kõike tähtsam point on muidugi Sokku, Arbeti, Keerlese naasmine ja Toome ärkvel olek.
Krt, ma tegin sama vea. Vahest kõige valusamat hetke seal pole, kui kolmepunktilises eduseisus Dunigan korvi alt mööda viskab üsna lihtsa klaasipõrkega. 5 punktine edu neljandal veerandil sellises mängus oleks väga palju tähendanud. Ja siis need Berzinsi korvid...
Kuidagi selle aasta sümptomid said jätku: ebaõnn ja kaotatakse tasavägised, kuid ülitähtsad mängud. Leedu turnee kõige olulisem koht on koosseis. Selle kaotusega ollakse minu meelest 8 kaotuse kursil, mis heal juhul võib tuua kolmanda koha, halvemal juhul jätta isegi viiendaks. Üheksa kaotusega pole aga vist midagi muud teha, kui valmistuda eestikateks.
Krt võtku seda TTÜ kaotust ja leedu "kohtunikke" Nevezises...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas tonii »

Rix kirjutas:
Alex kirjutas:
Ilma aegu vaatasin. Kiskus liialt palju haavu lahti.
Väga-väga valus kaotus.
Põhimõtteliselt, et veel kolmandaks jõuda...No, Siau vastu ei looda midagi ja Perlas om selline 50/50 meeskond. Kui lasta neil kahel ja poolel poisil joosta, siis pole midagi head loota, aga kui suudetakse kohe agresiivselt neilt mängutuju ära röövida, siis ootaks kindlalt võitu.
Üldiselt jääb... Õigemini kui Rixi sõnu kasutada siis iga mäng on meil ellujäämis mäng, aga kodu VEF ja võõris Rock on ikka ilged tähtsad!

Kõike tähtsam point on muidugi Sokku, Arbeti, Keerlese naasmine ja Toome ärkvel olek.
Krt, ma tegin sama vea. Vahest kõige valusamat hetke seal pole, kui kolmepunktilises eduseisus Dunigan korvi alt mööda viskab üsna lihtsa klaasipõrkega. 5 punktine edu neljandal veerandil sellises mängus oleks väga palju tähendanud. Ja siis need Berzinsi korvid...
Kuidagi selle aasta sümptomid said jätku: ebaõnn ja kaotatakse tasavägised, kuid ülitähtsad mängud. Leedu turnee kõige olulisem koht on koosseis. Selle kaotusega ollakse minu meelest 8 kaotuse kursil, mis heal juhul võib tuua kolmanda koha, halvemal juhul jätta isegi viiendaks. Üheksa kaotusega pole aga vist midagi muud teha, kui valmistuda eestikateks.
Krt võtku seda TTÜ kaotust ja leedu "kohtunikke" Nevezises...
Nahhui oli sellel TTÜ-l vaja võita? Mis kasu nüüd sellest kas ollakse 10 või 11 või mis iganes. Krt kus mulle ei istu too klubi :evil:
Suletud