Balti liiga 2010/2011

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas tonii »

MinaRainz kirjutas:tekib tunne naqu polekski kohati tegu profitiimiga...on ju olemas gripivaktsiinid ja kui yks meeskonnast on juba haige siis lihtsal kokkupuutel saavad ka teised pisku ju....ei pea siin laatsaretti pidama sellepärast!
Kui võistkonnast jääb keegi grippi, siis see peaks tähendama et tegu amatöörtiimiga? Sinu arusaamad professionaalsusest on küll natuke imelikud.
Kasutaja avatar
MinaRainz
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Sept 2010, 21:55
Asukoht: Pärnu/Tartu

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas MinaRainz »

ei kui võistkonnas juba on yks selline juhtum siis võiks arvata, et meeskond teeb sellest järeldused ja laseb mehed vaktsineerida et edasi selliseid asju ei juhtux aqa ei ikka vaja mingit laatsaretti korraldada, eriti praegusel gripi puhangu ajal.
There are really only two plays: Romeo and Juliet, and put the darn ball in the basket.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Go Cramo! »

õnneks ei ole Saksa puudumine just eriline kaotus kuna abi on paraku temast väga vähe.Küll aga teeb tuska Arbeti ja eriti Soku puudumine.
Ehk suudavad nii Toome kui Kitsing endid kokku võtta ja teha nii homme kui ülehomme üle oma keskmise mängud.
Edu meeskonnale! Ootaks loomulikult kahte võitu et BBLis lootus säiliks
:clap:
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Egert »

ei tasu vaktsineerida ka, pärast on kõigil narkolepsia :D
T Reed
Kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 11 Sept 2010, 16:41

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas T Reed »

Loodame ikka kahte võitu, aga raskeks läheb.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas KalevRuus »

MinaRainz kirjutas:tekib tunne naqu polekski kohati tegu profitiimiga...on ju olemas gripivaktsiinid ja kui yks meeskonnast on juba haige siis lihtsal kokkupuutel saavad ka teised pisku ju....ei pea siin laatsaretti pidama sellepärast!
Täpselt nii. Ma olen alati imestanud kuidas saab olla, et iga jumala aasta sama häda saab olla. Ilmselt ebaprofessionaalsus on küsimus, olgu klubi või mängija poolt. Kas vitamiinegi tarbitakse?
Sirvisin raamatupoes Shmiguni raamatut, kus ta kirjeldas kuidas karjääri jooksul haigustest hoidus. Nimelt: toppis viinapudeli küüslauku täis, lisas vist ka punaseid piprakaunu vms ja nii kui keegi kõrval aevastas, võttis väikse lonksu. Haises küll aga sihuke rüübe tappis kõik batsillid läheduses.
Tundub, et Kalevi juhtkond peaks igaühel laskma samamoodi peale iga trenni sõrmkübaratäie võtta...
Muidugi pole asi ainult Kalevis, näiteks Paade puugiteema, mistõttu terve hooaeg p...se läks, oli veelgi masendavam.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

samas kui mõnele mehele lonks pudelist anda, siis ei pruugi enne pidama saada, kui pudelil põhi peal....

aga jah, kõigil juhtub, kuid tihedad vigastused ja haigused peegeldavad ikkagi mõnes mõttes ka klubi puudulikku professionaalsust. Üleüldse mulle tundub, et kogu raha kulutatakse meil treenerite-mängijate palkadele ning transpordi ja saalidega seotud kuludele ära ning muud taustajõud on kuidagi tagaplaanil. NL meistriks tuli Kalev just seetõttu, et oldi ka igas muus mõttes kõige professionaalsemalt ette valmistatud meeskond kogu liigas.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas väike-tamma »

Oskab keegi öelda mõnda pubi või baari mis näitab Viasat Sporti. Tahaks Cramo mängu kusagil linnas vaadata.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Asjaajaja »

Esimest korda otsustasin gamblinguga tegeleda ja võrdlemisi suure summaga. Kalev/Cramo ärgu parem vedagu alt. :lol:

(Kui keegi leiab mõne streamingu lingi, siis oleks väga tänulik priva eest)
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Karl »

koef oli ikka väga võimas: 3.30 triobetis.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas theundertaker »

väike-tamma kirjutas:Oskab keegi öelda mõnda pubi või baari mis näitab Viasat Sporti. Tahaks Cramo mängu kusagil linnas vaadata.

tommi grill näitab küll.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

kihlvedude jaoks on muidu oma teema. koefitsent on küll magus aga siiski ma arvan, et veidi tõenäolisem on Siauliai võit. Selline "korja raha maast üles" diil nagu Kalev-Rudupisega ikka ei ole (ma endiselt arvan, et tõenäosus, et Kalev sellele klubile kodus kaotab on nii 1 mäng 4st umbes).
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

väike-tamma kirjutas:Oskab keegi öelda mõnda pubi või baari mis näitab Viasat Sporti. Tahaks Cramo mängu kusagil linnas vaadata.
Hiiu pubis on kindlasti üks variant. Kamikaze on ka alati olnud aga ma olen kuulnud kõlakaid, et seal ei ole enam Vana-Villemi kett operaator vaid tuleb hoopis nende grusiinide koht, kes peavad seda Pirosmani???
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Alex »

nojah kirjutas:
väike-tamma kirjutas:Oskab keegi öelda mõnda pubi või baari mis näitab Viasat Sporti. Tahaks Cramo mängu kusagil linnas vaadata.
Hiiu pubis on kindlasti üks variant. Kamikaze on ka alati olnud aga ma olen kuulnud kõlakaid, et seal ei ole enam Vana-Villemi kett operaator vaid tuleb hoopis nende grusiinide koht, kes peavad seda Pirosmani???
Hiiul täna ei näidata, neil seal muu üritus aga sinna võib hommset mängu Perlasega vaatama minna.

Ja mängu kohta. Noh isegi kui peaks kaotus tulema siis annaks jeebus, et see alla -12 punkti jääks.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas maik »

Netist täna mängu ei näe?
Suletud