Balti liiga 2010/2011

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

krt ei ole tänases koosseisus rohkem mängumehi, kui Dunigan, Keerles ja Dorbek - aga kolme mehega ei jõua. Skele on täiesti alavormis ja teised mehed - täiesti mõttetu seda kampa pingil hoida, saksad-kitsingud-tammed-orulad jne. Isegi leedu koolipoisid teevad neile absoluutselt igast asendist ära. Kogu see Kuusmaa poolt kaasa toodud kamp TTÜ-st on ikka väga suur pettumus kogu hooaeg olnud.
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas korvpallur89 »

Ma ei saa aru, et kui Kuusmaa näeb, et on nii palju vigastusi. Siis miks ei võetud leetu paar noort kaasa või mis veelgi hullem ei ole noori ka treeningprotsessiks klubi juurde kaasatud.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas theundertaker »

Ma ka ei saa aru sellest kahjuks. Võiks ju kaasa võtta nagu eile oleks saanud nad mängida.
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Mr. Aff »

ilus kaotus Kuusmaa ja Kalevi klassikaline firmamärk see hooaeg võõrsil kas kiire häving masendav kottisaamine nagu Siualiai või kangelasliku võitluse järel napp kaotus. nautigem fännid see on parim mida eesti korvpall alati pakub napid viimase sekundi kaotused :D


öökima ajab kui aus olla.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Egert »

BBL siis selleks hooajaks läbi. Võime need viimased mängud ära põrgatada.
xzibit78
Kasutaja
Postitusi: 28
Liitunud: 24 Mär 2009, 21:09

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas xzibit78 »

Kõige rohkem on kahju sellistest lollidest pallikaotustest ja valesöötudest. Samuti vead, mis on tehtud kusagil korvist kaugel ja otsest ohtu korvile pole.

Dunigan ja Dorbek tegid hea mängu. Kahjuks sai Dunigan vist jalale viga. tra küll. jälle kaotus.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas tonii »

Tra ma ütlen nohh, Tamm ja co. giljotiini alla :cry:
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

Lõpuks näitas ka Skele, et hoolimata halvast vormist on tema ka mängumees. Aga peale nende nelja (Dorbek, Duningan, Keerles, Skele) on ülejäänud kamp seal väljakul küll üks kari udupäid ja täiesti kasutuid sudijaid. Ja kogu meeskonna osas - kui ikka hooaja jooksul ei suudeta leedust ühtegi võitu saada (kuigi vastased ei ole kõik just leedu parimad), siis ei ole siin midagi rääkida. Selgelt ebaõnnestunud hooaeg.

Vastased on olnud siis see hooaeg Leedu liiga tabeli järgi 3, 4, 7 ja 10 meeskond. Ja kõik neli mängu seal tappa saada. Võib küll kiruda ebaõnne ja süüdistada kohtunikke või mida iganes - aga kui ikka kõik mängud peksa saad, siis on viga ikka eelkõige iseendas.
Viimati muutis nojah, 05 Veebr 2011, 19:54, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas scorpion »

Olen täiesti nõus nendega, kes ütlesid, et Balti liiga lõppes Kalevi jaoks Keerlese vigastusega Ventspilsi mängus. Kuni sinnamaani oli kõik ilus ja isegi reaalne võimalus põhiturniiri teiseks tõusta... Ei viitsi enam isegi arvestada, kas mingi ime läbi on veel võimalik neljandaks tõusta, aga no karta on, et selleks tuleb nüüd kõik ülejäänud mängud võita, mis aga täna mänginud koosseisuga oleks juba väikestmoodi ime.
Kasutaja avatar
Go Cramo!
Kasutaja
Postitusi: 1152
Liitunud: 28 Sept 2009, 20:09

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Go Cramo! »

Kuusmaa ütles time-out`i ajal õigesti-nagu kari sitakotte!
Igatahes paistab, et selleks hooajaks on bye-bye BBLiga. Krt. nüüd veel Dunigani jalg vigastuses...nagu needus oleks meeskonnale peale pandud. Kõige rohkem ajab närvi see, et sisuliselt lõpus pakuti kandikul meile võitu ja seda ei kasutatud ära :smash:
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Egert »

scorpion kirjutas:Olen täiesti nõus nendega, kes ütlesid, et Balti liiga lõppes Kalevi jaoks Keerlese vigastusega Ventspilsi mängus. Kuni sinnamaani oli kõik ilus ja isegi reaalne võimalus põhiturniiri teiseks tõusta... Ei viitsi enam isegi arvestada, kas mingi ime läbi on veel võimalik neljandaks tõusta, aga no karta on, et selleks tuleb nüüd kõik ülejäänud mängud võita, mis aga täna mänginud koosseisuga oleks juba väikestmoodi ime.
Kõikide mängude võitmiseks ei piisa kindlasti nelja hulka jõudmiseks. Kõikide mängude võitmisega tuleb loota, et 6 hulka saaks. Kõikide meeskondadega ollakse miinuses.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas theundertaker »

no 6 hulka saadakse ikka selles pole probleemi aga edasi on jah kahjuks raske.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

See Kuusmaa ütlus oli igati kohane jah seal time-outi ajal :) Kuigi kogu meeskonna kohta ma nii siiski ei ütleks - Dunigan ja Dorbek näiteks väärivad täna küll kiitust, esimene pidas vaatamata vigastusele mehiselt vastu ja mängis edasi ning teine andis endast kõik ja võitles kõvasti ja tegi ka skoori. Aga suure osa kohta sellest kambast on see tõesti väga õigesti öeldud.
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas barons »

Kuusmaa ütles augustis 2010, et kui kuu lõpuks pole meeskond komplekteeritud, siis ta ei ole oma tööga hakkama saama!?
Kuigi vigastused ja gripid on ettenägematud, siis võiks siiski oletada, et neist terve hooaja peale ei pääse! Vaadates seda koosseisu täna ja avestades et ka Ventspilsi mäng läks peale Keerlese vigastust p....e, ja teades et peale hollandlase aut`i pole korvialla otsitudki meest, siis oletaks, et hr.Kuusmaa pole oma tööga hakkama saama!
Võibolla olen ma peatreeneri suhtes liiga kriitiline, sest ei tea, milline on hetkel Kalev/Cramo rahaline seis...aga trio omanikud/manager/treenerite staff on siiski midagi kahesilma vahele jätnud! Kas on valitud valed mehed( nä. Toome ), või siis ongi meeskonna eesmärk nn. klubis mugavus tsoonis olemine ja sportlikud eesmärgid ei ole tähtsad;(? Siis tekib küsimus, et sponsorid vaadake ette, kuhu oma papi panustate!?
See, et Leedust tullakse see hooaeg ära NULLIGA, oli vanasti nagu rohkem Rock`i rida...aga nagu näha, siis Cramo on need õigused omastanud;(((!
Kahju!
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Nüüd ei sõltu kõik vaid meist vaid ka vastastest , kuid mängujuurde siis mina nägin isegi midagi positiivset - Dunigan kurat see on mängumees , poolvigaselt mängib nagu polekski vigane , Skele oli lõpus päris hea , enne seda just ütlesin sõbrale , et ei usu , et mees Cramos lepingu saab. Tamm tuleks küll ma ei tea kuhu saata mees võtab täielikult meeskonna tempo alla ja teeb lolle vigu , pallikaotuseid!Selle raipe kasulikkuse tegur oli suht hea -10!!!
Viimati muutis --KingLeBron--, 05 Veebr 2011, 20:08, muudetud 1 kord kokku.
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Suletud