Balti liiga 2010/2011

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
kalevcramo
Kasutaja
Postitusi: 1092
Liitunud: 16 Veebr 2008, 23:16

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas kalevcramo »

sul on mingi x teema, mul on kõik ilusti Kalevi spordihall. eitea miks sul nii näitab :S
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas maik »

kalevcramo kirjutas:sul on mingi x teema, mul on kõik ilusti Kalevi spordihall. eitea miks sul nii näitab :S
Rakverespordikeskuse kodulehe kalendris on ka kirjas, et Kalev vs Lauvas! http://www.rakverespordikeskus.ee/index ... mon=022011" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Rix »

maik kirjutas:
kalevcramo kirjutas:sul on mingi x teema, mul on kõik ilusti Kalevi spordihall. eitea miks sul nii näitab :S
Rakverespordikeskuse kodulehe kalendris on ka kirjas, et Kalev vs Lauvas! http://www.rakverespordikeskus.ee/index ... mon=022011" onclick="window.open(this.href);return false;
Kui kodukal võtta järgmised mängud, siis on Kalevis, kui aga vaadata kalendri alt, siis Rakvere. Müstika.
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Egert »

Kui juba Rakvere spordihalli koduleht seda väidab, siis vast ikka toimub Rakveres.
Mulle igatahes see ei meeldi. Arvatavasti siis ei jõua mängule.
TÄHTIS INFORMATSIOON!
19.02.2011 toimuv BC Kalev/Cramo - Liepaja Lauvas mäng toimub Rakveres Sph-s kell 17.00. Tänu sellele, et Tallinnas pole sel hetkel ühtki vaba saali, kus kohtumist pidada.
Iluvõimlejad lükkavad arvatavasti Cramo Kalevist välja siis.
LeenaT
Uus kasutaja
Postitusi: 8
Liitunud: 09 Veebr 2011, 13:23

Jube

Postitus Postitas LeenaT »

Neli põhimeest pole :S Kunas Sokk ja Arbet tulevad? :smash:

Loodame, et võidame nendeta selle Zalgirise mängu :yahoo:
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas spartaklane »

No mis puutub nüüd sellesse Lauvase kodumängu siis see on küll laus lollus juhtkonna poolt ,pidada mäng Rakveres,ma küsiks kas kaugemale polnud võimalik selle mängu korraldamist viia ,näiteks Kuresaarde või siis Tartusse Ülikooli spordihoonesse näiteks. Kuna ise olen tööl siis ei jõua kmingi valemiga Tallinnast Rakverre seda olulist mängu vaatama.Olen igaljuhul väga pettunud Kalev/Cramo juhtkonnas ,et mäng fännide silme alt ära viiakse.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

Et kuna Tallinnas pole ühtki saali, kuhu kõik fännid ära mahuksid, siis viime mängu hoopis mujale, et (peaaegu) ükski fänn ei saaks kohale tulla?
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas theundertaker »

siis jätaks ära ja paneks kohe kaotuse kirja:) see on parem idee kui tallinnas pole kohta ja edasi viia ei saa?
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

TTÜ hall? Audentes? Soku KK? Midagi ikka leiaks. Minu teada BBL-is ei ole miinimumsuurusega halli kehtestatud? Või on nüüd? Ja see pole ka mingi vabandus, et liiga väike ja kõik huvilised ei mahu sisse - mäng Rakveres tähendab seda, et suur osa huvilisi ei saa kohalegi tulla. Ka Keila oleks ilmselt parem variant.
Charly
Kasutaja
Postitusi: 399
Liitunud: 01 Okt 2007, 15:01
Asukoht: Kurtna

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Charly »

nojah kirjutas:TTÜ hall? Audentes? Soku KK? Midagi ikka leiaks. Minu teada BBL-is ei ole miinimumsuurusega halli kehtestatud? Või on nüüd? Ja see pole ka mingi vabandus, et liiga väike ja kõik huvilised ei mahu sisse - mäng Rakveres tähendab seda, et suur osa huvilisi ei saa kohalegi tulla. Ka Keila oleks ilmselt parem variant.
Paberlehest lugedes selgub, et TTÜ ka mingitel põhjustel ei olevat saada, samuti põlati Keila oma ca 500 kohaga ära, ning mingid variandid veel...
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

Lehest pole üheselt aru saada, kas TTÜ hall ei olnud saadaval või lihtsalt ei tahetud seda.
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas Rix »

nojah kirjutas:TTÜ hall? Audentes? Soku KK? Midagi ikka leiaks. Minu teada BBL-is ei ole miinimumsuurusega halli kehtestatud? Või on nüüd? Ja see pole ka mingi vabandus, et liiga väike ja kõik huvilised ei mahu sisse - mäng Rakveres tähendab seda, et suur osa huvilisi ei saa kohalegi tulla. Ka Keila oleks ilmselt parem variant.
Eks pigem ikka sponsorite teema
Kes maksab, tellib ka muusika:)
Üldiselt ei ole ma vastu sellistele regionaalpoliitilistele meetmetele, tegemist on küll tähtsa, aga mitte ka päris kõige atraktiivsema mänguga. Tartu mängis ka kunagi omi mängu vähe kodust eemal. Ja objktiivsed põhjused antud juhul on olemas. Mängudepuudust sel aastal ju ei ole kodus. Seetõttu: miks ka mitte. Korvid on sama kõrgel ju...
Eks ole kindlasti ka teisi halle Tallinnas, aga eks nende üür pluss tribüünide paigaldamine jne ka maksa miskit.
Edit: millises paberlehes see lugu on?
“I know it when I see it” - Potter Stewart
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=413956" onclick="window.open(this.href);return false; seal oli lõik "Ülejäänud hallidest kukkus järelikult ära peale suurhalli ka TTÜ spordihoone. Miks seda ei valitud, ei soovinud Sibul täpsustada."

No minu poolest mängigu Valga ja Võruga kus iganes aga BBL mängud (eriti, kuna tegu on väga otsustava mänguga, jah ei ole kõige tugevam vastane aga ka Rock oli nendega kodus hädas) võiks ikka kodupubliku jaoks olemas olla. Kasvõi kusagil lähemal. Jätab lihtsalt halva mulje, kui kodupublikust ei hoolita. Ega kõigil pole ju autot, paljud ka alaealised jne, nende jaoks on käik Rakverre selgelt väga keeruline, veelgi raskem õhtul tagasi tulla jne. Sponsorid sponsoriteks, küsimus on pigem selles, kas ja kuidas klubi oma fännidest ja publikust lugu peab.

Mind isiklikult see muidugi väga ei sega, nii või naa ei saaks mängule tulla sellel laupäeval (kui nad just mängu Tartus ei kavatse pidada) aga pigem küsimus printsiibis.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas marxx762 »

Klubi võiks välja panna tasuta bussi mis viib mängule, siis kõigil kel soov, saavad mängule.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Balti liiga 2010/2011

Postitus Postitas nojah »

See oleks hea lahendus muidugi. Kuigi tasuta sõidu huvilisi oleks vast rohkemgi, kui bussitäis.
Suletud