Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Alex »

Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Soho »

Kalev4ever kirjutas:Kuigi ma pole eriline uisu fänn, siis meie uisuliidu otsus MM-ile mineja üle on küll naeruväärne. Aus sportlik printsiip, yea right. Nagu juba erakonnad, kes alguses lubavad ja lõpuks ikka ei vii neid täide.

Teiseks jättis Gunnar Kuura (alaliidu peasekretär) intervjuu Õhtulehele temast väga ülbe ja ennast täis tegelase mulje. Kui ikka kaks vastust hakkavad sõnaga "Kuulge, ..." siis vist ei kannatata väga hästi kriitikat või oli äkki närvis, kuna kriitika on õigustatud?

"Uisuliidu juhatuses Gerli Liinamäe MMile saatmise poolt ehk Jelena Glebova vastu hääletanud uisuliidu asepresident Margus Hernits sõnas, et koosolek ei möödunud põrmugi rahulikus õhkkonnas." - Gunnar Kuura aga väitis, et koosolek möödus väga rahulikult.
kus nüüd uisufännid välja ilmunud :D alles oli siin foorumis teema,et miks etv mingit mõtetut uisutamist näitab, aga kossu ei näita :)
Juss1992
Uus kasutaja
Postitusi: 11
Liitunud: 21 Aug 2010, 18:52

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Juss1992 »

Oleks üks väike mure. Nimelt oleks vaja teada kas on olemas selline programm millega saaks piltidelt ruudukesi ükshaaval eemaldada nagu seda tehakse bingo lotos. Aitäh
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Kalev4ever »

Vaatamise mõttes igal juhul ikka populaarsemate spordialade (koss ja jalka) poolt, aga antud hetkel on selgelt noorele tulevikutähele liiga tehtud. Ega uisuliit pole meil ka ainuke liit, kus asjad mädad on, nii et mis siin ikka pikemalt peatuda.
Fear the prophet!
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas KalevRuus »

Mis iluuisutamisse puutub, siis keegi ühes teises foorumis rebis hea killu:
"Aga selle eest on meil suuskamise asemele sündimas uus meelierutav rahvussport - figurnoje glebovanije."
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Alex »

TV-6 : Eesti liiga võrkpall ja nüüd ka kohaliku jalgpalli meistriliiga mängud.
http://www.eestisport.ee/section-blog/3 ... anile.html
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Kalev4ever »

"Eesti laulu" finaal:
1. Ithaka Maria, "Hopa’pa-rei!"
2. Rolf Roosalu, "All & Now"
3. Orelipoiss, "Valss"
4. Getter Jaani, "Rockefeller Street"
5. Jana Kask, "Don’t Want Anything"
6. MID, "Smile"
7. Outloudz, "I Wanna Meet Bob Dylan"
8. Mimicry, "The Storm"
9. Noorkuu, "Be My Saturday Night"
10. Victoria, "Baby Had You"

Lemmik lugu on Getteri oma ning usun, et Eurovisioonil lööks see läbi küll (ehk pääseks finaali). Orelipoisi lugu ka väga meeldib, aga seda ainult Eesti mastaabis. Eurovisiooni lugu ta paraku pole. Muidu väga viis lugu!
Mis veel meeldivad, on Victoria, Rolfi ja Ithaka lood. Mimicry ja Outloudz on sellised keskmised lood imo. Paljud küll kiidavad, aga paraku jääb see "Old an ga... *khm* ... Old and grey" liiga tuimaks looks. Ma olen ikka sellise vaatega, et lugu peab olema meeldejääv ja haarav. MID, Jana ja Noorkuu on täielik below the table minu jaoks ja eks nad reaalselt saavd ka olema (Jana vast vähe kõrgem koht, aga siiski).

Pakun lõpptulemuseks: 1. Getter 2. Ithaka 3. Outloudz 4. Victoria 5. Orelipoiss 6. Rolf 7. Jana 8. Mimicry 9. MID 10. Noorkuu

Kelle poolt siis teie olete ja avaldage arvamust, mis meeldivad ja mis üldse ei meeldi? :)
Viimati muutis Kalev4ever, 22 Veebr 2011, 18:25, muudetud 1 kord kokku.
Fear the prophet!
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Karl »

Mulle meeldis kõige rohkem Sõpruse puiestee laul, finalistidest Mimicry või MID
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Soho »

Mulle ka MID ja mimicry plnd ka kõige hullem :P
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Mario »

Mõned päris head laulud on finaali jõudnud, eelkõige pean silmas "Valssi" ja seda MIDi lugu, kuid ka selliseid, mille suhtes on isegi ette kujutada keeruline, et need kellelegi meeldida võiks (Mimicry ja Jana Kase lood), aga maailm on ju imelik ja erinevate inimeste maitsed veel imelikumad. :)
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas theundertaker »

Mina kui muusik, kes teeb elektroonilist muusikat. Aga mulle meeldib Outloudzi lugu, sest ta on lihtne ja mõnus kuulata ja hakkab kummitama.
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Stennu »

Orelipoiss kõige parem, ta ei sobi eurovisioonile, kuid lauludest on kõige parem ;)
Kasutaja avatar
plix18
Kasutaja
Postitusi: 205
Liitunud: 03 Nov 2008, 10:04

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas plix18 »

Minu meelest olid kõik lood üsna keskpärased.Kui raadiost tuleks siis vast kuulaks kõiki neid laule aga selliseid mille pärast plaadi ostaks polnud seal ühtegi.
Kuna kellegi peab Eurovisioonile saatma siis mina valiks Outloudzi, Ithaka Maria, Rolfi või Getter Jaani.
"Kui päike paistab, laenab Pank sulle vihmavarju; ja kui sadama hakkab, küsib selle tagasi."-Mark Twain
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas infomees »

Ithaka laul on kõige parem, pealegi Ithakal on ilusad kõhulihased.
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas kasutaja123 »

http://sport.err.ee/index.php?06121133" onclick="window.open(this.href);return false;

Suur aitäh kõikide heade elamuste eest !!
Suletud