Vaba teema (off-topic).

Muud jutud (sh arvutimängud)
Ekuuuu
Kasutaja
Postitusi: 46
Liitunud: 09 Okt 2010, 23:20

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Ekuuuu »

Mina kui poole kohaga muusikakriitik avaldaksin ka veidi arvamust.
Mulle meeldib kõige rohkem Noorkuu lugu. Nad on kasutanud väga huvitavaid võtteid, tavapärase a capella asemel domineerib enamiku loost drum'n'bassi laadne biit, lõpus katsetatakse lausa hardstylega. Nende puhul väga üllatav ja lugu pole kokkuvõttes üldse halb, täheldatav on eesti aktsendiga inglise keel, aga see väga ei häiri. Kaasakiskuvuselt nr. 2 laul.
Esimene on selles vallas Getter Jaani "Rockefeller Street", just refrääniosa. Refräänis on segatud 2009-2010 aasta leidigagalik (kvaliteet)peavoolutümps ja nullindate europop. Laulu muud osad on aga väga uimased ja aktsent kriibib kõrva, eriti laivis.
Sümpaatne on ansambli MID laul, kuigi selle skenega (briti süntpop) pole mu emotsionaalsed sidemed just eriti tugevad.
Viimasele kohale asetaksin ma Ithaka-Maria laulu. Puhas Balkani poolsaare klišee. Nürid sõnad. See, et laul on eesti keeles, ei tee asja paremaks, sama hästi võiks Aafrika hõimude tantsud/laulud eesti keelde tõlkida ja end võõraste sulgedega ehtida. Eesti on kultuuriliselt Lääne-Euroopale hoopis lähemal kui Balkanile. Seega, kes tahab midagi eestipärast, valigu Orelipoiss.
Hoppaparei sobib külakõtsi karaokeõhtule, erikülaline Tanel Talve ja Motoreporter. Pärast saab tasuta Üllar Luubiga sauna minna ja pilti teha. Ühesõnaga see laul = lumpen, pööbel, kõnts ja nende mõtteviis. Kohe täitsa tõsiselt.

Seega, mina hoian pöialt Noorkuule, kahjuks olen üks vähestest.

PS! Oma hinnagutes ei lähtunud ma absoluutselt sellest, kes võiks Eurovisioonil potentsiaalselt edukas olla.
NB! Olen Tartu fänn, kõik maakate-teemalised naljad suunata palun mulle.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Egert »

infomees kirjutas:Ithaka laul on kõige parem, pealegi Ithakal on ilusad kõhulihased.
Minu arust on Ithaka lugu täielik koopia ühest laulust, mis paar aastat tagasi eurovisiooni võitis.
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas infomees »

Eks Ithaka tegi omad järeldused - poolpaljas keha müüb hästi!
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Stennu »

Oleks siis vähemalt mida vaadata.
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas infomees »

Stennu kirjutas:Oleks siis vähemalt mida vaadata.
Ei ole siis või.
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Stennu »

Ei ole jah, ilus ta pole...
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas infomees »

No kehv maitse siis. Üldiste standardite järgi võttes on ta ilus naine :D

ja siis veel need kõhulihased: http://pilt.delfi.ee/show.php?mode=1&id ... .jpeg&av=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Stennu »

infomees kirjutas:No kehv maitse siis. Üldiste standardite järgi võttes on ta ilus naine :D

ja siis veel need kõhulihased: http://pilt.delfi.ee/show.php?mode=1&id ... .jpeg&av=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Sorri, aga pole minu maitse. :) juba tema olemus on jama, tahab olla Shakira... kuigi tal ei tule see üldse välja...liiga kandiline
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Bawse »

infomees kirjutas:No kehv maitse siis. Üldiste standardite järgi võttes on ta ilus naine :D

ja siis veel need kõhulihased: http://pilt.delfi.ee/show.php?mode=1&id ... .jpeg&av=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Esimene asi, mida vaadatakse on kõhulihased, jah?
Oleks tal siis muid asju ka...
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas infomees »

Bawse kirjutas:
infomees kirjutas:No kehv maitse siis. Üldiste standardite järgi võttes on ta ilus naine :D

ja siis veel need kõhulihased: http://pilt.delfi.ee/show.php?mode=1&id ... .jpeg&av=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Esimene asi, mida vaadatakse on kõhulihased, jah?
Oleks tal siis muid asju ka...
Noh, eriti vormikas tal keha tõesti ei ole. Kui oleks vormikas, siis ei oleks ka neid kõhulihaseid vaata :D Spordiinimesena kipuvad mul tõesti lihased silma jääma. Treenitud keha on pop!
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Bawse »

infomees kirjutas:
Bawse kirjutas:
infomees kirjutas:No kehv maitse siis. Üldiste standardite järgi võttes on ta ilus naine :D

ja siis veel need kõhulihased: http://pilt.delfi.ee/show.php?mode=1&id ... .jpeg&av=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Esimene asi, mida vaadatakse on kõhulihased, jah?
Oleks tal siis muid asju ka...
Noh, eriti vormikas tal keha tõesti ei ole. Kui oleks vormikas, siis ei oleks ka neid kõhulihaseid vaata :D Spordiinimesena kipuvad mul tõesti lihased silma jääma. Treenitud keha on pop!
Kas sama pop kui su Janar Taltsi teema?
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Kasutaja avatar
infomees
Kasutaja
Postitusi: 99
Liitunud: 17 Nov 2009, 18:00

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas infomees »

Pisut popim nagu näha.
Mario
Kasutaja
Postitusi: 307
Liitunud: 13 Jaan 2009, 23:30

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Mario »

Tänud Veerpalule imeliste sõitude ja võitude eest! Erakordne sportlane Eesti kontekstis - ilmselt läheb kaua-kaua, enne kui siit maalt jälle mõni mitmekordne olümpiavõitja sirgub.
Kasutaja avatar
Kalev4ever
Kasutaja
Postitusi: 2728
Liitunud: 28 Juun 2008, 19:03
Asukoht: Paide

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Kalev4ever »

Suur Respect (just nimelt suure algustähega) Andrusele! Ma ei usu, et minu sugune mitte-eriline-suusa-fänn oleks väga vaadanud eestlaste sõite, kui poleks teda olnud, aga just nimelt need samused Veerpalud, Maed ja Šmigunid istutasid minu (ja kindlasti paljusid teisigi) paratamatult teleri ette. Ta elagu!

E: Ithaka ja tema loo kohta veel: Mulle ei meeldi see loo algus, kuidagi nagu mingist muinasjutust räägiks ja siis äkitselt tuleb see võimsam osa, mis pmst ongi loo ainuke hea osa + siis muidugi Ithaka. Saledad naised pole küll päris minu maitse üldiselt, but in this case I´ll make an exception :D
Igava loo alguse pärast ma pigem saadakski Getteri Eurovisioonile.
Fear the prophet!
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: Vaba teema (off-topic).

Postitus Postitas Stennu »

Ithakal tolle pildi peal kõht lihtsalt sisse tõmmatud :D
Suletud