Hääletage kalevlaste poolt!

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

jyrgen kirjutas:
Karl kirjutas:
jyrgen kirjutas: vatasin jah, et helmanis kõvasti hääi saanud :), aga teini asmele võiksid arbetile anda :), oleks mul kah elion :(
Vaatasin et suht pointless arbetile anda, sest ta mingi 4000 hääle peal ja sealt ta niikuinii 6000 peale ei tõuse ja ega arbet5 see hooaeg mingis erilises vormis ka pole olnud:S Teinil aga Valtersist 700 häält puudu... vahet ple et tartlane aga ikka eestlane:D
kui arbet nii maas siis teinile jah, ma mõtlesin et mingi 5000 on koos, aga kui pole siis teinile jah...
Isegi Kriisa on ARbetist ees ja tal on ka mingi 4300
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Karl kirjutas:
jyrgen kirjutas:
Karl kirjutas: Vaatasin et suht pointless arbetile anda, sest ta mingi 4000 hääle peal ja sealt ta niikuinii 6000 peale ei tõuse ja ega arbet5 see hooaeg mingis erilises vormis ka pole olnud:S Teinil aga Valtersist 700 häält puudu... vahet ple et tartlane aga ikka eestlane:D
kui arbet nii maas siis teinile jah, ma mõtlesin et mingi 5000 on koos, aga kui pole siis teinile jah...
Isegi Kriisa on ARbetist ees ja tal on ka mingi 4300
ma ise ei näe neid hääli jah kahjuks :( näen ainult neid kes top 5 igalpool
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

jyrgen kirjutas:
Karl kirjutas:
jyrgen kirjutas:kui arbet nii maas siis teinile jah, ma mõtlesin et mingi 5000 on koos, aga kui pole siis teinile jah...
Isegi Kriisa on ARbetist ees ja tal on ka mingi 4300
ma ise ei näe neid hääli jah kahjuks :( näen ainult neid kes top 5 igalpool
mul lihtne 2 klõpsu (disconnect,connect, uus ip olemas) ja kohe hääletan 1 hääle ma olen juba käigile andnud et näha pallu neil hääli koos on


Väike paus ja siis peab Taltsi ja Maciulisega turvalise vahe sisse saama (oma 300-400häält)
Viimati muutis Karl, 11 Jaan 2008, 15:33, muudetud 1 kord kokku.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

hästi paned karl! super töö :D aga kle! Allingut ausalt pole vaja! tegelt ka! Allingu ja all-star algviisikus :D las C koha saab leedukas!
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ilmselt Tartlased nägid et Taltsiga läheb lootusetuks, nüüd lahmivad Allingule.
Samas ega ka tema vastu pole midagi, aga Tähtede mängul peaksid olema ikka iga võistkonna staarid!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

aga... ei tea kas tasuks tein sisse teha... siis oleks mingi rockil 4 ja meil kaks :S kalevlased hääletavad rocki mehed sisse :S
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Kui Tein ka sisse saab on Rockil 4 mängijat sees w, see pole nagu eriti hea ju:S


Tsinn ka esimene varsti, lõppude lõpuks ikka Rock parem.
Ei tea kas Kedžot oleks võimalik Jurakist ette saada ?
Viimati muutis TDK, 11 Jaan 2008, 16:02, muudetud 1 kord kokku.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Karl pane ikka Kriisale ka! seis pole lootusetu! tsin oli ka ju kahe tuhandega maas!
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Oskar8 kirjutas:Karl pane ikka Kriisale ka! seis pole lootusetu! tsin oli ka ju kahe tuhandega maas!
teen pistonsiga yhe väikse nba ja siis läheb hääletamiseks lahti:P:P
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ma arvan, et kedzoga on lootust kyll, teaks ainult palju hääletamise lõpuni on jäänt ..
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

no nädal ennem pannakse kinni ma usun, varem küll mitte.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

kyllap vist...
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

jyrgen kirjutas:kyllap vist...
sl õhtulehes oli et jaanuari keskel
http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=261833
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Petravicuisele pole mõtet C kohal anda, andke parem Zukauskasele, vahe väiksem. See Leedu koll on paras legend ka juba. Mul pole midagi Rocki vastu, aga olgem ausad, Vallingut pole mõtet All-Starile saata. Ja andke ikka Taltsile ka edasi, teeme kaks eesti poissi algviisikusse. Maciulisel ainult ~100 häält rohkem.

Kangur, Talts, Reed ja Tsin, rohkem pole oma poisse algviisikusse vaja. Eks treenerid ise vaatavad, kas tahavad veel kedagi.
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

Alan kirjutas:Petravicuisele pole mõtet C kohal anda, andke parem Zukauskasele, vahe väiksem. See Leedu koll on paras legend ka juba. Mul pole midagi Rocki vastu, aga olgem ausad, Vallingut pole mõtet All-Starile saata. Ja andke ikka Taltsile ka edasi, teeme kaks eesti poissi algviisikusse. Maciulisel ainult ~100 häält rohkem.

Kangur, Talts, Reed ja Tsin, rohkem pole oma poisse algviisikusse vaja. Eks treenerid ise vaatavad, kas tahavad veel kedagi.
Siis pole enam midagi kui Allingu jõuga maha
Suletud