PCF11 ehk üks hea kossumanager

Muud jutud (sh arvutimängud)
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: PCF11 ehk üks hea kossumanager

Postitus Postitas Stennu »

Kas siin üldse kuidagi mõne eesti meeskonnaga ka mängida saab ? mul aind et Itaalia omadega ??
jasson2
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 23 Juul 2009, 10:17

Re: PCF11 ehk üks hea kossumanager

Postitus Postitas jasson2 »

343rg1z3r kirjutas:
IpodNaNo kirjutas:Kas sa saad seal ise ka nagu mängida ?
ei... see manager

skele on ttü kalevisse mängima pandud :S
Kasuta Editori! :)

Eesti Tiimidega mängimiseks võta new game - international
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: PCF11 ehk üks hea kossumanager

Postitus Postitas Stennu »

Tänud:)
Ricky
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 06 Mär 2009, 09:21

Re: PCF11 ehk üks hea kossumanager

Postitus Postitas Ricky »

Natuke unreal mäng.
Nt mingi Tanel Kimask tuli just Minski võistkonnas VTBi võitjaks :D
Lisaks see, et oma võistkonnaga sa ei saa pmst ühtegi head mängijat juurde osta( mõtlen kui olen Eesti meeskonna manager) aga samas nt Võru ostis omale mingi 8 leegionäri ja tuli 2 hooajal Eesti meistriks.
Samamoodi ka minu meeskonna noormängijad eriti ei arene, võtsin Rapla ja sinna juurde veel Raabi ja Veidemanni. Ei tulnud küll mingid suured staarid. Aga näiteks Cramol oli teisel hooajal Puidet põhimees.
Sellised täiesti võimatud tehingud toimuvad ka, nt TTÜs mängis see Y.Li (eesnimi ei tule meelde aga see mees käis oli Hiina põhimees ja mängib NBAs)
Natuke selline jama mäng on, aga ehk arendavad veel seda.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: PCF11 ehk üks hea kossumanager

Postitus Postitas nub4you »

Yianlian peaks olema tal eesnimi :D
Pilt

Pilt
jasson2
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 23 Juul 2009, 10:17

Re: PCF11 ehk üks hea kossumanager

Postitus Postitas jasson2 »

Eesti liiga tasemel mängija väga ei arenegi nö staariks kui ta istub pingil (võta või reaalses elus). Kui oled suutnud osta ntx 10 tärni treeneri ja mees on sul pidevalt algviisikus, siis areneb ta päris kiirelt. Ma suutsin saada Rannar Raapi 87 peale ja hooajal 2016 mängib ta Real Madridis.
Välismängijate ostmisega on veidi jama jah, kuna reaalselt saab eesti liigas lubada võistkond max 2 välismängijat, ilma et liiga maksu maksma peaks ja tiimid kes mängivad baltiliigas ja eurocupil nendel on leebem see asi. Aga kuna mängutegijad meie liiga reegleid ei tea on see tehtud kõigi jaoks võrdseks.
Mängus on päris palju Eesti mängijaid, kellest ma pole kuulnudki ning keda võib vahel kohata mõne juhusliku tiimi pingil.
Ricky
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 06 Mär 2009, 09:21

Re: PCF11 ehk üks hea kossumanager

Postitus Postitas Ricky »

Mul olidki Raap ja Veidemann algviiskus.
Aa üks asi mida unustasin mainida on koondised :D
No need mehed, kes seal Eesti koondises on, need on ikka täitsa nalja mehed seal koos :D Ainuke mees kes oli õige koondise põhikooseisus Talts. Lisaks olid veel Sokk ja Kangur pildid. Teised olid sellised mehed, kes koondisesse pole elu sees pääsenud :D
Samamoodi ka Hispaania koondis. Esimesel hooajal olid Gasol ja Calderon, ülejäänutel aastatel mitte, Navarro nt ei saanud koondise pingilegi :D
Neile, kes jagavad kossu hästi, nende jaoks ikka väga ebaloogiline mäng
jasson2
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 23 Juul 2009, 10:17

Re: PCF11 ehk üks hea kossumanager

Postitus Postitas jasson2 »

viimane lause läks küll kontekstist mööda
Ricky
Kasutaja
Postitusi: 79
Liitunud: 06 Mär 2009, 09:21

Re: PCF11 ehk üks hea kossumanager

Postitus Postitas Ricky »

jasson2 kirjutas:viimane lause läks küll kontekstist mööda
Kuidas mööda? Ma saan kossust aru nagu oma 5 sõrmest ja seega on minu jaoks täiesti ebaloogiline, et Timo Oja on Euroliiga võistkonna põhimees. Need, kes ei mängi või ei tea korvpalli mängijaid, nende jaoks ei ütle Timo Oja nimi midagi, ja nende jaoks vb ei ole midagi imelikku, et mees on euroliigas. Samamoodi nagu see Yialian Li tuleb Eestisse mängima ja kusjuures, ta ei olnud siin mingi meeskonna liider.
Ütlen veel kord mõte suurepärane aga teostus alla keskmise. Kui esimene hooaeg on asi veel normaalne, siis hiljem need vahetused ja teiste meeste areng ikka rikub mängu.
jasson2
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 23 Juul 2009, 10:17

Re: PCF11 ehk üks hea kossumanager

Postitus Postitas jasson2 »

sellepärast, et see ongi mäng!
kui sinu arust see mäng ei toimi, võta loojatega ühendust. väga kasutaja sõbralikud inimesed ning valmis aitama.
Vasta