Hääletage kalevlaste poolt!

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Karl kirjutas:
TDK kirjutas:Lööge keegi mulle keele pihta, kui ma olen valesti aru saanud.
Aga kas keegi väidab vastupidist, et ka tartlased pole sellest asjast teada saanud ?
Tsinn ka juba 200 häälega ees, arvan et ka nemad lahmivad samamoodi Allingule ja Tsinnile.
Ega meil ei jää muud üle kui Skelele anda, sest varsti on juba 4 tartlast sees ja Tallinnas tartlaste triumfi nagu väga vaadata ei viitsi.
Igaljuhul, KEDŽO sisse.
Allingu saab täna öösel/õhtul 1-0 ära aga kas ma hakkan siis skelet sisse aitama või kuidas?
võin ka maciulise taltsi asemele tuua
Jätame eestlastest ainult sisse Kanguri ja Taltsi, aitab ka ja võõrleegionäridest Reed ja Tsinn
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

kedzo kh arvan mina!!!!
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

jyrgen kirjutas:kedzo kh arvan mina!!!!
Mida rohkem erinevatest riikidest seda mõnusam.
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

villu123 kirjutas:Jätame eestlastest ainult sisse Kanguri ja Taltsi, aitab ka ja võõrleegionäridest Reed ja Tsinn
õige, nõus! :)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

EI KARL!!!! KRIISA VÕI ARBET SISSE! !!! POHHUI SEE SKELE!!! ta saaks niikuinii Kriisa ei saaks!
tartust

Postitus Postitas tartust »

mis te arvate et te olete mingid otsustajad siin et keda jätate sisse ja keda välja? ma võin öelda seda et ma andsin praegu tunni aja jooksul umbes 200 häält Tartlaste kasuks. :)
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

tartust kirjutas:mis te arvate et te olete mingid otsustajad siin et keda jätate sisse ja keda välja? ma võin öelda seda et ma andsin praegu tunni aja jooksul umbes 200 häält Tartlaste kasuks. :)
ja mis sa arvad et meie ei tea kuidas 200 häält tunnis anda we?
tartust

Postitus Postitas tartust »

Karl kirjutas:
tartust kirjutas:mis te arvate et te olete mingid otsustajad siin et keda jätate sisse ja keda välja? ma võin öelda seda et ma andsin praegu tunni aja jooksul umbes 200 häält Tartlaste kasuks. :)
ja mis sa arvad et meie ei tea kuidas 200 häält tunnis anda we?
no teate küll, aga see on minu arust natukene imelik, et te arutate siin kes välja ja kes sisse. Eestis on veel inimesi peale teie kes hääletavad ja neid on ka lätis ja leedus seega te ei saa kuidagi garanteerida sedagi kas Kangur teil algviisikusse pääseb.

Peace! :)
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Ma arvan jälle et parem Skelele anda, ;)
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

tartust kirjutas:
Karl kirjutas:
tartust kirjutas:mis te arvate et te olete mingid otsustajad siin et keda jätate sisse ja keda välja? ma võin öelda seda et ma andsin praegu tunni aja jooksul umbes 200 häält Tartlaste kasuks. :)
ja mis sa arvad et meie ei tea kuidas 200 häält tunnis anda we?
no teate küll, aga see on minu arust natukene imelik, et te arutate siin kes välja ja kes sisse. Eestis on veel inimesi peale teie kes hääletavad ja neid on ka lätis ja leedus seega te ei saa kuidagi garanteerida sedagi kas Kangur teil algviisikusse pääseb.

Peace! :)
Kangurit algviisikust võib viia vaid ime!
Sama on Reediga ja Tsindzatsega!
Peace!

Tundub et lätakad ja leedukad ei tea sest miks keegi neist ei hääleta?
tartust

Postitus Postitas tartust »

Eelmisel aastal oli ka ju nii, et eestlased juhtisid kõvasti isegi viimasel päeval, aga siis hullusid nii lätakad kui leedukad ja oligi kööks . :) Loodame, et see aasta nii ei juhtu! :D
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Mina olen praeguse seisuga väga rahul, kui Allingu välja arvata.
Kui asi on rahvusvaheline, siis on kõik eestlased :)
Kasutaja avatar
Karl
Kasutaja
Postitusi: 2374
Liitunud: 06 Jaan 2008, 01:57

Postitus Postitas Karl »

tartust kirjutas:Eelmisel aastal oli ka ju nii, et eestlased juhtisid kõvasti isegi viimasel päeval, aga siis hullusid nii lätakad kui leedukad ja oligi kööks . :) Loodame, et see aasta nii ei juhtu! :D
Loodame:D
greystone
Kasutaja
Postitusi: 1914
Liitunud: 11 Nov 2006, 13:28

Postitus Postitas greystone »

Mina oleks ka rahul, kui ainult allingu asemele petraviciuse ja suskauskase saaks.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

mul kyll tekib selline tunne juba, et kalevi foorumis pannakse asjad paika, kes päeseb kes mitte :P
Suletud