Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas AAAA »

Miks idiootlik. Eelmine aasta küll enamus kiitsid Toomet ja Tamme. See aasta, aga need mehed ei kõlba kuskile enam. Kahjuks juhtub kõigi meestega nii kes cramosse tulevad va.Kangur.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

AAAA kirjutas:Miks idiootlik. Eelmine aasta küll enamus kiitsid Toomet ja Tamme. See aasta, aga need mehed ei kõlba kuskile enam. Kahjuks juhtub kõigi meestega nii kes cramosse tulevad va.Kangur.
Toome ja Tamm ei olnud lihtsalt valmis nii kõrgle tasemel mängima. Võid ju BBL Challanges staar olla. Aga ma ütlen ikka endiselt, et Tamm on normaalselt hakkama saanud.
AAAA
Kasutaja
Postitusi: 135
Liitunud: 24 Veebr 2010, 17:45

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas AAAA »

No selles ma olen ka kindel, et Raadik ja Hämarsalu ei saa ammugi sellel tasemel hakkama:D
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Raadik on näidanud vähemalt tahet ja vaata kui noored nad on. Vastavalt 19 ja 21, palju arenemisvõimelisemad kui need 25-26 aastased nolgid.
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas #7 »

Raadikute ja Härmsaludega võib eestikatel 5. koha peale mängida.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Miks te nii arvate , ega nad ainsad mängijad ei ole...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
kalevif2nn
Kasutaja
Postitusi: 558
Liitunud: 23 Sept 2010, 17:50

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas kalevif2nn »

Minu meelest ka , põhiraskust ju kannavad leegionärid
KML-EUROCUP-VTB
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tonii »

Kõige suurema lugupidamisega Raadiku ja Hämarsalu suhtes, aga kujutad sa ette neid BBL-is või VTB-s madistamas? Hullemad pudistajad kui Kitsing. KML jaoks ei ole ka suuremat mõtet neid hankida, saavad samasuguse sõimu kaela nagu Veski, Orula jne.
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Sten »

Minu arust mängis TTÜ Toome peale päris palju ja enamus punktid tulid välja mängitud kohtadest, mitte selg-ees tegemistest. Ühesõnaga Kalevi mängustiil on vähe teistsugune kui oli TTÜl ja see ei sobi ehk Toomele. (Sama peatreener aga eelmiste aasta TTÜ-d ja tänase Kalevi stiili ei saa võrrelda, kuigi on sarnasusi) Samas Tamm mängis hooaja alguses väga korralikult ja paljud kiitsid teda aga peale vigastust läks tema jaoks kõik alla mäge. Sellesmõttes võiks ikka uusi noormehi (Raadik vms) võtta meeskonda või kasvõi proovida hooaja eelsetes trennides ja mängudes. Kuigi hetkel ei tea millise struktuuriga meeskond töötama hakkab.
Pilt
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

tonii kirjutas:Kõige suurema lugupidamisega Raadiku ja Hämarsalu suhtes, aga kujutad sa ette neid BBL-is või VTB-s madistamas? Hullemad pudistajad kui Kitsing. KML jaoks ei ole ka suuremat mõtet neid hankida, saavad samasuguse sõimu kaela nagu Veski, Orula jne.
Mis mõte siis üldse on noortemeeskonnal Pärnul , kui sealsetele mängijatele ei anta isegi võimalust enda tõestamiseks...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

Noortemeeskondi peaksgi olema rohkem. 2 peaks olema meistrikas nii kalevi duubel kui ka rocki oma. Oleks neil hea madistada ja noored saaksid mängida.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tonii »

--KingLeBron-- kirjutas:
tonii kirjutas:Kõige suurema lugupidamisega Raadiku ja Hämarsalu suhtes, aga kujutad sa ette neid BBL-is või VTB-s madistamas? Hullemad pudistajad kui Kitsing. KML jaoks ei ole ka suuremat mõtet neid hankida, saavad samasuguse sõimu kaela nagu Veski, Orula jne.
Mis mõte siis üldse on noortemeeskonnal Pärnul , kui sealsetele mängijatele ei anta isegi võimalust enda tõestamiseks...
Nende mõte on selles, et võistkonna staar liiguks astme(mitte kaks) kõrgemale(Tarva?), saaks seal staariks ja liiguks siis Kalevisse või Rocki ning hakkaks seal ennast tõestama. Heaks näiteks on Veideman.
T Reed
Kasutaja
Postitusi: 96
Liitunud: 11 Sept 2010, 16:41

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas T Reed »

Ei tea milline see meeskond järgmine hooaeg on. loodan parimat.
pelmeen
Kasutaja
Postitusi: 206
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:37

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pelmeen »

no cammooon... marko riis võib sinna cramo duublisse minna koos nende andekate noortega. kui ma lähen saali ja olen maksnud pileti eest, siis ma tahan näha et see meeskond ka võidaks, mitte ma ei lähe mingit kogemuste lisandumist ja supikukkede patsutamist vaatama.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

... arvas Kuusmaa, kes ka selle aasta alguses klubiga liitunud Armands Škele panusega pole rahule jäänud. Postimees 07.03.2011.
Vaataks selle lause valguses tänast mängu:
Arbet,Sokk,Tamm,Dorbek - lauapalle kokku 13, Škele 9
Arbet,Sokk,Tamm,Dorbek - punkte kokku 12, Škele 12
Arbet,Sokk,Tamm,Dorbek - sööte kokku 8, Škele 5

Škele koju???
Vasta