Kossubörs

Muud jutud (sh arvutimängud)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Kossubörs

Postitus Postitas Oskar8 »

Endal jääb ikka väga hinge kripeldama, et ei olnud piisavalt kannatust, et saaks see nädal kokku supermeeskonna.
Treener mõistagi Visnapuu, ning mängijatest ostsin juba eelmise nädala alguses Veidemani (ostuhind 14.3 hetkehind 18.8) Kurbase (ostuhind 7.8 hetkehind 13.0) ja Timmu Soku (ostuhind 8.5 hetkehind 10.0 ) Lisaks valisin Callistuse ja Osby. Sellise kooseisuga ma päris puntkides välja ei tulnud ja oli vaja loota, et Osby hind oluliselt langeks. Kahjuks ei uskunud ma, et ta hind nii väga langeb ja vahetasin timmu Taneli vastu ära. Ometigi langes Osby hind just täpselt nii palju, et ma oleks saanud punkti pealt Timmu endale jätta :D aga jah nüüd hilja, pidin valima Tsini,Tamme ja T.Soku vahel. Valisin Tamme.
väike-tamma
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 07 Jaan 2009, 21:34
Asukoht: Vääna

Re: Kossubörs

Postitus Postitas väike-tamma »

Valisin endale siis Allingu, Paade, jätsin Arbeti, Hall ja Timmu. Hallilt peaks suht kindlalt head punktid tulema.
Kasutaja avatar
tont
Kasutaja
Postitusi: 376
Liitunud: 17 Jaan 2008, 12:47

Re: Kossubörs

Postitus Postitas tont »

Oskar8 kirjutas:Endal jääb ikka väga hinge kripeldama, et ei olnud piisavalt kannatust, et saaks see nädal kokku supermeeskonna.
Treener mõistagi Visnapuu, ning mängijatest ostsin juba eelmise nädala alguses Veidemani (ostuhind 14.3 hetkehind 18.8) Kurbase (ostuhind 7.8 hetkehind 13.0) ja Timmu Soku (ostuhind 8.5 hetkehind 10.0 ) Lisaks valisin Callistuse ja Osby. Sellise kooseisuga ma päris puntkides välja ei tulnud ja oli vaja loota, et Osby hind oluliselt langeks. Kahjuks ei uskunud ma, et ta hind nii väga langeb ja vahetasin timmu Taneli vastu ära. Ometigi langes Osby hind just täpselt nii palju, et ma oleks saanud punkti pealt Timmu endale jätta :D aga jah nüüd hilja, pidin valima Tsini,Tamme ja T.Soku vahel. Valisin Tamme.
räägitakse, et kurbas olevat käeluu ära murdnud...
Juku
Kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 07 Veebr 2011, 19:32

Re: Kossubörs

Postitus Postitas Juku »

Oskar8 kirjutas:Endal jääb ikka väga hinge kripeldama, et ei olnud piisavalt kannatust, et saaks see nädal kokku supermeeskonna.
Treener mõistagi Visnapuu, ning mängijatest ostsin juba eelmise nädala alguses Veidemani (ostuhind 14.3 hetkehind 18.8) Kurbase (ostuhind 7.8 hetkehind 13.0) ja Timmu Soku (ostuhind 8.5 hetkehind 10.0 ) Lisaks valisin Callistuse ja Osby. Sellise kooseisuga ma päris puntkides välja ei tulnud ja oli vaja loota, et Osby hind oluliselt langeks. Kahjuks ei uskunud ma, et ta hind nii väga langeb ja vahetasin timmu Taneli vastu ära. Ometigi langes Osby hind just täpselt nii palju, et ma oleks saanud punkti pealt Timmu endale jätta :D aga jah nüüd hilja, pidin valima Tsini,Tamme ja T.Soku vahel. Valisin Tamme.

Ei oskagi öelda, kas Osby väga hea valik see nädal on (mängud küll Rocki ja Cramoga, aga mees oli alles haige ka). Meeskonna valisin samuti varakult, ehk võitsin punkites päris palju. Enamus kohtade valikus pole erilist kahtlust, kuid positsioon 4 on väga raske valik: kas võtta Osby, Keerles või Paade. Paadel küll 3 mängu kuid vana suht ebastabiilne, Keerles hetkel ikka väga odav (7.5) ja Osby valimiseks peaksin loobuma kas Eichfussist või Visnapuust, kellelt kaotaks suht kindlalt 12 punkti. Praegu siis selline huvitav seis, et 8.3 punkti üle ja ei oska neid kohe kuidagi ära kasutada :D Peab vist lootma, et Keerles ei jää efektiivuselt siis Osby'le eriti alla :)
elchukakabra
Kasutaja
Postitusi: 306
Liitunud: 29 Dets 2010, 20:56

Re: Kossubörs

Postitus Postitas elchukakabra »

Kurbase mängud selleks hooajaks arvatavasti mängitud, kossubörsil jõuab veel muudatusi teha selleks nädalaks.
http://sport.err.ee/index.php?06121707" onclick="window.open(this.href);return false;
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Kossubörs

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Ma kaalusin ka kahe variandi vahel: Kurbas-Osby või Eichfuss-Paade. Õnneks lugesin 10 min enne 16:00 uudist Kurbase vigastusest ja jätsin Paade. Osby viimase mängu kasutegur oli 6 (tingitud ilmselt haigusest) ja vastased on ka sel nädalal tugevad. Samas Paade on Pärnu ja muude nõrgemate vastu näidanud head mängu.
Allingu asemel pani Eziukwu, kuna arvata on, et Pärnu vastu Allingu kindlasti ei mängi kuna eelenaval päeval on olnud BBL mäng Ventspilsiga ja vana meest niimodi ei räsita. Ega võimatu pole tema eemale jäämine v väga vähene mänguaeg TTÜ duubliga. Seevastu Juku on üldiselt kõik mängud kaasa teinud.
Kasutaja avatar
munz
Uus kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 18 Mai 2009, 12:16

Re: Kossubörs

Postitus Postitas munz »

ärgem pahandagem aga vahetu konkurendina võtaks kerge rõõmukilke välja küll kui oskaril kurbas koosseisu jäi :)
a tanelile head paranemist!
Kasutaja avatar
munz
Uus kasutaja
Postitusi: 18
Liitunud: 18 Mai 2009, 12:16

Re: Kossubörs

Postitus Postitas munz »

Kalevpoiss kirjutas:Ma kaalusin ka kahe variandi vahel: Kurbas-Osby või Eichfuss-Paade. Õnneks lugesin 10 min enne 16:00 uudist Kurbase vigastusest ja jätsin Paade. Osby viimase mängu kasutegur oli 6 (tingitud ilmselt haigusest) ja vastased on ka sel nädalal tugevad. Samas Paade on Pärnu ja muude nõrgemate vastu näidanud head mängu.
Allingu asemel pani Eziukwu, kuna arvata on, et Pärnu vastu Allingu kindlasti ei mängi kuna eelenaval päeval on olnud BBL mäng Ventspilsiga ja vana meest niimodi ei räsita. Ega võimatu pole tema eemale jäämine v väga vähene mänguaeg TTÜ duubliga. Seevastu Juku on üldiselt kõik mängud kaasa teinud.
juku-allingu dilemmas eelistaks allingut, kuna juku target on ilmselgelt koguda bblis statsi (uue hooaja kontrahti tarvis) ja vähemalt mulle on jäänud mulje, et poiss paneb kml'is suht londot. samas, äkki hoopis treenib koduliigas teini juhendamisel siduvat mängustiili!? krt teab
Juku
Kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 07 Veebr 2011, 19:32

Re: Kossubörs

Postitus Postitas Juku »

munz kirjutas:ärgem pahandagem aga vahetu konkurendina võtaks kerge rõõmukilke välja küll kui oskaril kurbas koosseisu jäi :)
a tanelile head paranemist!

Oh õelust :D Tegelikult kuluksid mullegi piletid Leedu EM-le ära :D
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: Kossubörs

Postitus Postitas korvpallur89 »

Krt Kurbasega läks küll nüüd nihu. Aga samas ei ole ma ka seal eesotsas nii, et minu jaoks see eriti midagi ei muutnud.... kui vaid seda, et nädala lõpuks on mu koht kõvasti peale 1000-ndet
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Kossubörs

Postitus Postitas Oskar8 »

Kurbase vigastus tuli ootamatult, õnneks jõudsin kiirelt reageerida ja vahetasin ta Doronini vastu.
Doronin on viimasel ajal parem kui Eichfuss olnud ka õnneks.
Osby puhul olen ma siiski suhteliselt kindel, et ta võtab oma positsioonil parimad punktid ja nende ees kes Paade võtsid on mul nüüd võimalus suuri punkte vahelt saada. Põnevaim osa on Tamm, eelistasi teda Tsinile. Enamus võtsid Timmu, ehk peab lootma, et timmu ei näita häid esitusi.
Kasutaja avatar
MinaRainz
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Sept 2010, 21:55
Asukoht: Pärnu/Tartu

Re: Kossubörs

Postitus Postitas MinaRainz »

ma jäin napilt hiljax kurbasega ja sinna arvatavasti see 26 koht ja sealt pidev tõusmine jääbki :S
olin juba ilusti liikuma saand ja tõusin usinalt alustades esimene nädal pangepanekuga ja 500 kohalt mindagi eelmise nädala lõpux olin juba 26....krt ajakirjandus tööta spordiuudistega kiiremini, mitte ära passi ainult valimisi :D
There are really only two plays: Romeo and Juliet, and put the darn ball in the basket.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Kossubörs

Postitus Postitas Kalevpoiss »

munz kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:Ma kaalusin ka kahe variandi vahel: Kurbas-Osby või Eichfuss-Paade. Õnneks lugesin 10 min enne 16:00 uudist Kurbase vigastusest ja jätsin Paade. Osby viimase mängu kasutegur oli 6 (tingitud ilmselt haigusest) ja vastased on ka sel nädalal tugevad. Samas Paade on Pärnu ja muude nõrgemate vastu näidanud head mängu.
Allingu asemel pani Eziukwu, kuna arvata on, et Pärnu vastu Allingu kindlasti ei mängi kuna eelenaval päeval on olnud BBL mäng Ventspilsiga ja vana meest niimodi ei räsita. Ega võimatu pole tema eemale jäämine v väga vähene mänguaeg TTÜ duubliga. Seevastu Juku on üldiselt kõik mängud kaasa teinud.
juku-allingu dilemmas eelistaks allingut, kuna juku target on ilmselgelt koguda bblis statsi (uue hooaja kontrahti tarvis) ja vähemalt mulle on jäänud mulje, et poiss paneb kml'is suht londot. samas, äkki hoopis treenib koduliigas teini juhendamisel siduvat mängustiili!? krt teab
Siin pean sinuga nõustuma, et ega Juku neid eestikaid üleliia tõsiselt ei võta. Samas Allingu ei pruugi üldse mängida ja Pärnu vastu peaks Juku ikka lauda omajagu noppima.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Kossubörs

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Rockil reedesel päeval kaks mängu korraga TTÜ II ja Ventspils. Seega võib Rock see nädal KML-s ainult 2 mängu pidada :evil:

E: Ja nii ongi, mäng toimub 22. märts. Kurja küll ...
Juku
Kasutaja
Postitusi: 179
Liitunud: 07 Veebr 2011, 19:32

Re: Kossubörs

Postitus Postitas Juku »

Kalevpoiss kirjutas:Rockil reedesel päeval kaks mängu korraga TTÜ II ja Ventspils. Seega võib Rock see nädal KML-s ainult 2 mängu pidada :evil:

E: Ja nii ongi, mäng toimub 22. märts. Kurja küll ...
Aiaiai, siin oleksid küll selgeltnägija võimed kasuks tulnud :D
Vasta