NBA 2K13

Muud jutud (sh arvutimängud)
Stennu
Kasutaja
Postitusi: 153
Liitunud: 30 Dets 2010, 13:51

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Stennu »

http://rghost.net/40704526" onclick="window.open(this.href);return false; eelmisel lehel oli kirjas
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas tonii »

Kust kohast mängu osta saaks?? Progamesist vaatasin, sealt näitas aind 2k9 PCle.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Egert »

tonii kirjutas:Kust kohast mängu osta saaks?? Progamesist vaatasin, sealt näitas aind 2k9 PCle.
http://www.progames.ee/product_info.php ... 3d2c7d6c80" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas tonii »

Tänud, nii näen mängu, aga kui ise otsin sealt, siis jumala 0.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Soho »

Teine võimalus andrico.ee leht.. pmst sama firma oma..
Või poest : Tallinas ja Tartus vast kah..
Thumser
Kasutaja
Postitusi: 33
Liitunud: 17 Okt 2009, 11:41
Asukoht: Tartu

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Thumser »

Väga lamp.. Mu mängija on mingi 185 cm pikk PG ja ühel hetkel pandi mind järsku C kohale mängima..
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas nub4you »

No ma olen 190cm PG, sain Memphisesse, seal Conley PG peal ees, siis lõpuks mängisin SG positsioonile põhisse ennast, aga päris tihti kasutatakse SF ja PF-ina ka...
Imo arvutile mõttetu osta seda. Xbox ja PS3 peal palju rohkem võimalusi.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Mihkel111 »

Thumser kirjutas:Väga lamp.. Mu mängija on mingi 185 cm pikk PG ja ühel hetkel pandi mind järsku C kohale mängima..
nub4you kirjutas:No ma olen 190cm PG, sain Memphisesse, seal Conley PG peal ees, siis lõpuks mängisin SG positsioonile põhisse ennast, aga päris tihti kasutatakse SF ja PF-ina ka...
See probleem on NBA 2k mängudel juba vähemalt 3-4 aastat olnud...

Mina tegin 206cm SF'i ja ei ole Milwaukees vist ainult PG positsioonil mänginud...
Stat
Kasutaja
Postitusi: 317
Liitunud: 10 Jaan 2011, 20:04

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Stat »

Ei saa myplayerit mängida ,kui see playvision ei tööta.Täielik gamebreaker imo.
Manchester City
Miami Heat
San Anotnio Spurs
Michael Schumacher
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Jukapuka »

Playvisioni pead gameplay settingute alt sisse lülitama. Ja lisaks avastasin ka, et controller optionsis saab vahetada ära shot sticki ja isomotioni järjekorra, nii et shot sticki saab kasutada nagu eelmistel aastatel ning triblada saab siis clutch(? või oli see mingi teine nupp) all hoides, mis teeb asja minu arvates eriti mugavaks. Kindlasti annab parema kontrolli mängija üle.
Pilt
Kasutaja avatar
toivo
Kasutaja
Postitusi: 654
Liitunud: 04 Jaan 2011, 11:07

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas toivo »

Olen 6'3" athletic PG ja läksin vist mingi 17-18 valikuna Portlandi.
Annan kaasrookie Damian Lillardile puhkust ja ilmselt mängin ta pingile varsti, kuna mänguaeg järjest suureneb. Esimeses mängus pidin paar minutit kaitses PF-ina võtma Pau Gasoli, siis mõtlesin küll, et wtf kas nii hakkabki olema. Õnneks edaspidi olen olnud põhiliselt PG kohal, paar minutit mängu jooksul (5min veerandajad) ka SG positsioonil.
Mis silma on hakanud, siis assistide andmine tundub oluliselt lihtsam kui 2k12-s. Vist mingis viiendas mängus õnnestus 6 minutiga 11 assisti anda. 2k12-s olin sama prototüübiga mängija ja rekordiks läbi kahe hooaja jäi vist 12 söötu kui ma ei eksi. Nüüd lihtsalt triblad kolmesekundiala piiri lähistel ja ootad kuni meeskonnakaaslane korvi alla lõikab ja annad talle söödu, mis enamasti suht kerge korviga lõppeb. A see võib raskusastmest ka tulla.
Kasutaja avatar
nub4you
Kasutaja
Postitusi: 1541
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas nub4you »

Assistide andmine imo ka kergemaks tehtud aga see mulle meeldib et saab ise põrke söötu panna kui tahad. :P Ma küll mängin põhiliselt SG kohta kuigi olen PG, aga assiste keskmiselt 9.7(5min veerandajad). Conleyst kindlalt üle, võiks Conley mõne SG vastu tradeda et saaksin ise PG koha üle võtta. Aga statsi üle ei kurda hetkel. Pass First PG tegin ka, SG kohale ei sobigi eriti aga keskmised siis jah, 11.5PPG ja 9.7APG.
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Jukapuka »

Assiste on jah lihtsam anda, eriti tuleneb see minu arust sellest, et see aasta on ka võimalik pick&rolli mängida, millest eelmine aasta mingit kasu polnud. Mees, kes korvi alla pööras jäi alati kinni, nüüd on see õnneks muutunud.
Pilt
Tiibet
Uus kasutaja
Postitusi: 24
Liitunud: 23 Sept 2012, 22:05
Asukoht: Saaremaa

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Tiibet »

Ise sain 17 pickiga Dallasesse, väga 5+ mäng aga mõned switch nupud lihtsalt ei tööta, nt tahan skille arendada, Offensive-deffensive aga vot ei saa, sest switch nupud ei tööta?!
Kasutaja avatar
MarttiH
Kasutaja
Postitusi: 253
Liitunud: 02 Dets 2011, 23:16

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas MarttiH »

Sain üle ootuste kiiresti mängu kätte - eile. Väga pole jõudnud proovida, aga 3-4 korda siiski mängus käinud ja koguaeg pean ma oma sünniaasta ja jutud uuesti panema. Tahan mängus online minna, siis tuleb kiri, et pead sisse logima. Kust kohast see sisselogimine toimub?
Toronto Raptors
Tartu Rock
FC Bayern Munich
Vasta