Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas michaelEP »

Bosh For The Win kirjutas:No bandwagonite kohta ma ei oska öelda, aga oma tuttavate Miami fännidega vaatame mänge koos (mitte iga mängu loomulikult) , jagame linke ,pilte, gif-e, kanname Lebroni või Wade'i tosse jne. Üldiselt see kogukonna ja pere mõte tuli sellest, et ma pole Miami fännide puhul tähele pannud mingeid hulle kraaklemisi ja sõnasõdasid nagu nt Cramo toetajate seas hetkel on. Minu arust võiksid kõik meist õppust võtta.
Pilt
Kasutaja avatar
raido41
Kasutaja
Postitusi: 304
Liitunud: 03 Nov 2009, 17:58
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas raido41 »

Marcus kirjutas:Raido, Kidd on loomulikult Knicksile väga tugev (eelkõige mentaalne) tugi, nagu ka kõik teised vanameistrid (mängijate poolt enim esile tõstetud Camby), kuid eelkõige peaksin praeguse edu valemiks Woodsoni suurepärast tööd. Meestel on kõigil sama ja mis veel tähtsam - õige - suhtumine ning loodetavasti lõppeb see hooaeg edukalt. Potentsiaali selle jaoks igatahes on.
Woodson jah on ka kindlasti abiks. Hawksi ajal lõi minu arust ka seal päris head meeskonnamängu esindava tiimi. Aga Kiddi juuress mulle tundub, et ta suudab selliseid väga äärmuslikke ja vb juba gängsteriks minevaid mängijaid enda kontrolli all hoida. Ma näiteks ei usuks, et näiteks Nashil või Chris Paulil oleks selliste vendade üle sellist võimu. Eks ta oma olemuselt ole ka selline paras latiino gängster ja alfaisane.
Pilt
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

No Knicks võitis ikka suuresti tänu sellele, et Spursi vendadel jooksis juhe kokku ja Parkeril ei olnud kõige parem päev. Viskas neljandal veerandajal päris palju temapäraseid viskeid mööda. Kidd seevastu pani seal paar rünnakut järjest kolme ja lõpuminutitel mängisidki Dallase endised vanad õiget mängu (Kidd'i Vaheltlõige, kolmene ja Chandleri pealtpanek ründelauast) ja tõid Dallase suurima rivaali vastu võidu:D Ainult mitte Dallasele vaid Knicksile :D Ja niipalju kui ma tähele panin siis Melo sai seda pingilt jälgida :D

Esimene võit Knicksile mis alla 10 punkti. Päris muljetavaldav, kui nende hulgas on mängud nii Miami, Dallase ja Sixersiga, kes kõik on ikka üle keskmise NBA meeskonnad.

Eks näis kaua see hoog jätkub...
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

"There's a reason why they're (6-0). They lead the league in steals. They lead the league in lowest points allowed. They lead the league in 3-point percentage. It's a hell of a team. They won the game. I think we ran out of gas. They just didn't have enough left in the tank after that road trip [to the West Coast for four games in the past week]."
-- Spurs coach Gregg Popovich.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Pole midagi öelda. Rondo on lihtsalt ulme vend. 20 assisti mängus ja see oli see hooaeg JUBA teine kord.
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Mr. Aff
Kasutaja
Postitusi: 935
Liitunud: 27 Okt 2008, 19:15

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Mr. Aff »

Word up, brotha! ka minul on LeBroni pildiga iPhone ümbris ja tunnen, et meie perekond saab see aasta jälle NBA tiitli. beetaisastest haterid jäävadki vihkama ja kaotama, neid leidub siin foorumiski palju, ent positiivsuse vōidu vastu nad ei saa! päikest teile ja LeBron rules the world!
Bosh For The Win kirjutas:No bandwagonite kohta ma ei oska öelda, aga oma tuttavate Miami fännidega vaatame mänge koos (mitte iga mängu loomulikult) , jagame linke ,pilte, gif-e, kanname Lebroni või Wade'i tosse jne. Üldiselt see kogukonna ja pere mõte tuli sellest, et ma pole Miami fännide puhul tähele pannud mingeid hulle kraaklemisi ja sõnasõdasid nagu nt Cramo toetajate seas hetkel on. Minu arust võiksid kõik meist õppust võtta.
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas michaelEP »

Mr. Aff kirjutas:Word up, brotha! ka minul on LeBroni pildiga iPhone ümbris ja tunnen, et meie perekond saab see aasta jälle NBA tiitli. beetaisastest haterid jäävadki vihkama ja kaotama, neid leidub siin foorumiski palju, ent positiivsuse vōidu vastu nad ei saa! päikest teile ja LeBron rules the world!
Bosh For The Win kirjutas:No bandwagonite kohta ma ei oska öelda, aga oma tuttavate Miami fännidega vaatame mänge koos (mitte iga mängu loomulikult) , jagame linke ,pilte, gif-e, kanname Lebroni või Wade'i tosse jne. Üldiselt see kogukonna ja pere mõte tuli sellest, et ma pole Miami fännide puhul tähele pannud mingeid hulle kraaklemisi ja sõnasõdasid nagu nt Cramo toetajate seas hetkel on. Minu arust võiksid kõik meist õppust võtta.
+1
Mõni noorem "fänn" ei pruugi sarkasmist küll aru saada.... kui siiski :D
Kasutaja avatar
Bosh For The Win
Kasutaja
Postitusi: 83
Liitunud: 14 Mär 2011, 17:21
Asukoht: Key West

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Bosh For The Win »

Mr. Aff kirjutas:Word up, brotha! ka minul on LeBroni pildiga iPhone ümbris ja tunnen, et meie perekond saab see aasta jälle NBA tiitli. beetaisastest haterid jäävadki vihkama ja kaotama, neid leidub siin foorumiski palju, ent positiivsuse vōidu vastu nad ei saa! päikest teile ja LeBron rules the world!
Bosh For The Win kirjutas:No bandwagonite kohta ma ei oska öelda, aga oma tuttavate Miami fännidega vaatame mänge koos (mitte iga mängu loomulikult) , jagame linke ,pilte, gif-e, kanname Lebroni või Wade'i tosse jne. Üldiselt see kogukonna ja pere mõte tuli sellest, et ma pole Miami fännide puhul tähele pannud mingeid hulle kraaklemisi ja sõnasõdasid nagu nt Cramo toetajate seas hetkel on. Minu arust võiksid kõik meist õppust võtta.
Mhmh ,see ümbris on jah kena. Paneks siia tänase võidu puhul mõned säutsud ja gif-id, aga kurat nett juksib.
Pilt
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Kusjuures Bosh for the ein oligi see, kes sarkamist aru ei saanud...
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas jyrgen »

Mr. Aff kirjutas:Word up, brotha! ka minul on LeBroni pildiga iPhone ümbris ja tunnen, et meie perekond saab see aasta jälle NBA tiitli. beetaisastest haterid jäävadki vihkama ja kaotama, neid leidub siin foorumiski palju, ent positiivsuse vōidu vastu nad ei saa! päikest teile ja LeBron rules the world!
Bosh For The Win kirjutas:No bandwagonite kohta ma ei oska öelda, aga oma tuttavate Miami fännidega vaatame mänge koos (mitte iga mängu loomulikult) , jagame linke ,pilte, gif-e, kanname Lebroni või Wade'i tosse jne. Üldiselt see kogukonna ja pere mõte tuli sellest, et ma pole Miami fännide puhul tähele pannud mingeid hulle kraaklemisi ja sõnasõdasid nagu nt Cramo toetajate seas hetkel on. Minu arust võiksid kõik meist õppust võtta.
hahahaha :)
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas tonii »

Samas sa võiks oma nime ka muuta ju - Miami family for the win
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Kena võit Dallasele. Emotsiooni kui palju, kuid võit endiste dallaslaste kidd'i ja chandleri vastu on tõsiasi. Ilma Marionita poleks see võit tulnud, sest tema kaitse viimastel minutitel Melo vastu oli ikka ülihea..
See näitabki, kui tugev West tegelt on sest Easti tippmeeskonnal on korralikul pusimist iga westi meeskonnaga
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Marcus
Kasutaja
Postitusi: 841
Liitunud: 01 Mär 2012, 16:41
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Marcus »

Ei taha Dallaselt midagi ära võtta, kuid eks Knicksil tegi asja kindlasti kõvasti raskemaks back to back võõrsilmäng (tugeva satsi vastu). Vaevalt Dallasel muidu 114 punkti oleks lastud panna. Mayo on siiani ikka väga heas hoos olnud. Ütlesin enne hooaja algust juba, et ma ei saa aru nendest, kes hädaldasid selle meeskonna üle.
Kasutaja avatar
mavs
Kasutaja
Postitusi: 622
Liitunud: 04 Apr 2009, 16:03

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas mavs »

Marcus kirjutas:Ei taha Dallaselt midagi ära võtta, kuid eks Knicksil tegi asja kindlasti kõvasti raskemaks back to back võõrsilmäng (tugeva satsi vastu). Vaevalt Dallasel muidu 114 punkti oleks lastud panna. Mayo on siiani ikka väga heas hoos olnud. Ütlesin enne hooaja algust juba, et ma ei saa aru nendest, kes hädaldasid selle meeskonna üle.
Kindlasti mõjutab see back-to back mäng ka mingil määral, kuid mitte väga palju.
Kidd ja Chandler tegid ikka väga kõvad mängud. Pigem võti oligi selles, et Marion suutis Melo mängu päris korralikult häirida.

Mayo on jah väga heas hoos ning Carterist on ka korralik snaiper saanud. Kui Nowitzki tagasi tuleb ja endale päris tihti double-teami tõmbab, siis jäävad ikka päris head snaiprid vabaks. Crowder rookie'na pani ka päris korralikult. West on see hooaeg ikka tõesti ikka väga tihe.

Vaatasin just huvipärast rookie reporte ja endalegi üllatuseks on monokulm seal alles 4 kohal?
KG mängu olen ma ainukesena näinud ning tema on ka suuresti põhjuseks miks Charlotte praegu idas 3-5 kohta jagav.

Nii, et kes on siin warriorsi ja blazersi fännid, siis mis mulje teile teie rookied Barnes ja Lillard jätnud on?
Average is acceptable in some NBA cities. It’s a disaster in Dallas.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Ookeani tagune liiga (NBA)

Postitus Postitas Egert »

Kahte Blazersi mängu olen näinud ja see Lillard on täielik loom. Oma kasvu juures murrab korvi all väga lihtsalt. Blazersi kasuks mitu mängu ka ära otsustanud.
Minu teada on ta juba erinevaid rookie rekordid seal purustanud punktide ja söötude osas. Hetkel kindlasti esikandidaat ROY-le.
Vasta