Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

Minu arust mängis Moldoveanu oma koha igati välja, eestikate finaalis valiti ju MVP-ski.

Aga intekas oli väga lahe. Päris palju sai targemaks ja mitmed asjad, mida seni vaid aimata võis, leidsid kinnitust.
Lõbus fakt oli muidugi see, et Mürka käis (või käib?) Delfi kommentaariumis provotseerimas. :D
Äkki ka siin?
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

michaelEP kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/bas ... d=71466793

Üks parimaid korvpalli-alaseid intervjuid, mida ma näinud olen

Varrak annab üsna üheselt mõista, et Moldoveanu ja Abbott olid eelmine aasta need, kes keemiat lõhkusid.
Pakun, et need olid Millage ja Abbott. Moldoveanut kohe kindlasti ei usu.
KossuF2nn
Kasutaja
Postitusi: 171
Liitunud: 20 Dets 2014, 22:01

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KossuF2nn »

vaim564 kirjutas:Mul pole põhjust Moldoveanut kliimarikkumises süüdistada, aga tema kasutegur jäi meeskonnale väiksemaks kui Foxil, Freimanisel või isegi Petšerovil, isegi Wilkinsoniga võrreldes. Mitte et ta halb mängija oleks, seda näitab ka tema edasine karjäär.
Mis ta karjääril siis viga on? See hooaeg euroliigas 17 minutiga 7 punkti mängus, Poola liigas veel paremad numbrid. Wilkinsonist oli mees ikka kõvasti üle
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas zero0 »

Moldoveanu ju hoiab siiani Cramole pöialt, kui ma ei eksi. Vaevalt temaga mingeid probleeme oli...
KalevRuus
Kasutaja
Postitusi: 2929
Liitunud: 19 Nov 2009, 21:12

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevRuus »

http://www.ohtuleht.ee/580232/finaalsee ... sternaidis

Ei tahaks uskuda jah, et nii tõsise suhtumisega mängijal mingeid platsiväliseid jamasid oli.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Egert kirjutas:
michaelEP kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/bas ... d=71466793

Üks parimaid korvpalli-alaseid intervjuid, mida ma näinud olen

Varrak annab üsna üheselt mõista, et Moldoveanu ja Abbott olid eelmine aasta need, kes keemiat lõhkusid.
Pakun, et need olid Millage ja Abbott. Moldoveanut kohe kindlasti ei usu.
Millaget ma pakuksin ka esimesena, VTB-s feilis ta täiega. Teise kohta raske öelda Abbott, Gibson ...?
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas michaelEP »

Millage veidi ebatõenäoline. Kuna Varrak ütles, et need negatiivsed isiksuseomadused tulid välja siis, kui meeskonnal olid rasked hetked (ilmselt pidas silmas perioodi detsember-jaanuar). Millage liitus ju veidi hiljem, kui mälu ei peta?

Mis veel Varraku intervjuust välja tuleb on see, millest ka palju räägitud, et leegionärid muudavad meeskonna sisese konkurentsi kõvemaks. Eriti meeldis kuulata, kuidas Kitsing ja Keedus trennides kõvasti Freimanisele keha andsid või kuidas Dorbek Machadot hakkib. Eks ikka tahetakse ju tõestada, et ei olda kehvemad kui välismaa poisid.

Millegipärast ei usu, et Rocki trennis Timo Taltsile kõvasti keha annab või Kriisa Sokule tugevasti peale käib.
japs
Kasutaja
Postitusi: 973
Liitunud: 03 Okt 2011, 10:41

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas japs »

Egert kirjutas:
michaelEP kirjutas:http://sport.delfi.ee/news/korvpall/bas ... d=71466793

Üks parimaid korvpalli-alaseid intervjuid, mida ma näinud olen

Varrak annab üsna üheselt mõista, et Moldoveanu ja Abbott olid eelmine aasta need, kes keemiat lõhkusid.
Pakun, et need olid Millage ja Abbott. Moldoveanut kohe kindlasti ei usu.
See oleks ka minu pakkumine
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1706
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas spartaklane »

http://www.ohtuleht.ee/677773/ohtulehe- ... ntervjuust" onclick="window.open(this.href);return false;
Igal juhul väga ebaproffessionaalne käitumine Machado poolt ,keeldudes intervjuust.On selge ,et täna oli kehva päev ja seda tuleb lihtsalt tunnistada ka meediale ,mitte lihtsalt pea norus minema kõndida ,sest selge on see ,et kaotada tuleb ju ka osata ja seda ise ka tunnistada,või mida arvate teie kallid fännid.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

No mina saadaks ka kuupeale. Mida nad tüütavad!
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas vaim564 »

Machado käitumine oli väga õige, kui ei taha rääkida, siis ei räägi. Näitab, et mees oli tõsiselt mängus sees.
nojah
Kasutaja
Postitusi: 1896
Liitunud: 20 Jaan 2009, 20:46

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas nojah »

Peatreeneril kui kogu kupatuse eest vastutajal peaks olema kohustus peale igat mängu intervjuu anda. Kuigi vahel võib ka temast aru saada. Aga reamängija kindlasti ei ole kohustatud kommenteerima iga kohtumist. Ehk ei mäleta, et Machado peale oleks ajakirjanikud tormi jooksnud, kui ta on võimsate esitustega võite koju toonud ja mänge päästnud. Miks peaks just nüüd just temalt aru pärima?
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

vaim564 kirjutas:Machado käitumine oli väga õige, kui ei taha rääkida, siis ei räägi. Näitab, et mees oli tõsiselt mängus sees.
äkki liigagi sees? või püksis?
selline krasnodari mäng, jenesseiga kodus ei anna võrreldagi...

aga pole hullu, uuel hooajal newyork knicks-s koos realey-rossiga suuri tegusi tegemas. nba hoia eest, siit me tuleme - welcome to estonia! scott&branis, kml 2. ja 4 . koht!

paistab, et vtb esitreeneritel ikka õige s**t nädalavahetus, cska mudas - cramo lagas?
Kasutaja avatar
pebeetu
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 10 Jaan 2008, 20:39

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas pebeetu »

barons kirjutas:
vaim564 kirjutas:Machado käitumine oli väga õige, kui ei taha rääkida, siis ei räägi. Näitab, et mees oli tõsiselt mängus sees.
äkki liigagi sees? või püksis?
selline krasnodari mäng, jenesseiga kodus ei anna võrreldagi...

aga pole hullu, uuel hooajal newyork knicks-s koos realey-rossiga suuri tegusi tegemas. nba hoia eest, siit me tuleme - welcome to estonia! scott&branis, kml 2. ja 4 . koht!

paistab, et vtb esitreeneritel ikka õige s**t nädalavahetus, cska mudas - cramo lagas?
Kas Sa ise ka sellest jamast miskit aru saad,mida siia kirja panid?Said liiga palju voolu või tilgutasid paar õllet üleliia?
barons
Kasutaja
Postitusi: 890
Liitunud: 02 Nov 2009, 18:30

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas barons »

pebeetu kirjutas:
barons kirjutas:
vaim564 kirjutas:Machado käitumine oli väga õige, kui ei taha rääkida, siis ei räägi. Näitab, et mees oli tõsiselt mängus sees.
äkki liigagi sees? või püksis?
selline krasnodari mäng, jenesseiga kodus ei anna võrreldagi...

aga pole hullu, uuel hooajal newyork knicks-s koos realey-rossiga suuri tegusi tegemas. nba hoia eest, siit me tuleme - welcome to estonia! scott&branis, kml 2. ja 4 . koht!

paistab, et vtb esitreeneritel ikka õige s**t nädalavahetus, cska mudas - cramo lagas?
Kas Sa ise ka sellest jamast miskit aru saad,mida siia kirja panid?Said liiga palju voolu või tilgutasid paar õllet üleliia?
jah, võtan omaks nii esimese lause, kui knicksi teema.

mäletan vtb mängujärgset varraku pressikat peale cska mängu, kus alar lausus sellised sõnad, tänan cska meeskonda ja treenerit, et nad ei teinud hinnaalandust ja mängisid keskendunult ja täiega kalevi vastu...miks oleks pidanud cska kalevi vastu keskenduma ja täiega mängima, selge oli ju, et nad võidaks ka 5-10 mintise pingutuse järel. aga nad on profid ja teevad seda, mida pealik neilt nõuab, mis sest et saavad palka 10 ja 10 kordi rohkem kui vastaste parim mees.

küsisin eile endalt, et kas kalev mängis eile keskendunult ja oli täiega mänguks valmis? selge on see, et ükskord pidi see niikuinii juhtuma, et rock kalevit võidab! kindlasti tuleb aeg, võibolla juba see aasta, kui meistriks tuleb rock ja seda mitu aastat järjest, see ongi spordi mõte. aga kas eile võitis mängu rock või kaotas kalev ja et kas mängijad läks täiega mängima, austades sellega omi fänne, treenerit kui klubi - selle omanikke( ehk palgamaksjaid) ning vastaseid? eks vastust teavad nad ise, kui on spordimehed ja teevad järeldusi!? küsimus ei ole kaotuses vaid kuidas see saadi? see laat mis seal eile toimus, meenutas natsa seda aega, kui kuusmaa cramost kinga sai, ka siis mängiti tartus rockiga, enne seda kurikuulsat tarvase mängu ning eilne mängupilt oli suht õõvastavalt sarnane, kui tookord ehk siis kuusmaa oli platsi äärel näost punane, sõimas kõiki, nii mängijaid kui kohtunikke ja eile oli ka varraku käitumisest sarnasusi näha? kaotada võituslikult on üks asi, kui kaotada nii, nagu eile läks? minumeelest on nüüd trumbid juba rocki käes...eesti fotomehed saaksid aasta näo, kui machadole see aasta hõbemedal kaela pannakse...kui see mängu immiteerimine edasi jätkub, on ju suht selge, tänases cramos ja selle headuses või kesisuses on machado teha nii 50%!
Vasta