Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
mesikäpp
Kasutaja
Postitusi: 53
Liitunud: 21 Nov 2007, 15:53

Postitus Postitas mesikäpp »

talts sai 5 viga täis mängida alla minuti veidi
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ja nyyd mis seis on ? :)
mesikäpp
Kasutaja
Postitusi: 53
Liitunud: 21 Nov 2007, 15:53

Postitus Postitas mesikäpp »

78-75
mäng läbi
Viimati muutis mesikäpp, 19 Veebr 2008, 20:40, muudetud 1 kord kokku.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

kõva rock võitis siis :)
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Lõpp oli suht närviline, aga tundus suhteliselt kindel võit ikkagi.
Eerik
Kasutaja
Postitusi: 144
Liitunud: 16 Jaan 2008, 16:56

Postitus Postitas Eerik »

kõik mängisid rockil hea mängu.
tsinnil läksid vabavisked s*tasti, aga lõpus vähemalt suutis ära visata.
talts on ikka hull vend 6 koppa.
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

Talts pani jah haigelt koppa:D See meeldis kõige rohkem kui ta kolmese taga pani kopa ja siis läks kiirrünnakusse:D
Lootus sureb viimasena!
jama

Postitus Postitas jama »

Üks õige Kalev/Cramo diehard ei ole mitte kunagi Rocki fänn. Õppige natuke korvpallikultuuri. Mis te arvate et Saloniki Arise fännid on Saloniki PAOK poolt, kui nad välisklubiga mängivad? Vastupidi, nad lähevad välisklubi poolt röökima, et PAOK peksa saaks. Samasugune lugu Belgradi Partizan ja Crvena Zvezda fännidega. Või Lakersi ja Clippersi omadega.
Minu jaoks on iga Kalev/Cramo fänn, kes on ükskõik millises mängus Tartu poolt, reetur.

C'mon Demarr, sina oled ainus, kes siin alaealiste Kangurijumaldajate seas korvpallikultuuri süviti jagab, tunnista et mul on õigus:)
Kasutaja avatar
Alex
Kasutaja
Postitusi: 4611
Liitunud: 26 Nov 2007, 02:26
Asukoht: Mustamäe

Postitus Postitas Alex »

Barons 67-58 Zagreb.Skelelt 25p.
YNWA
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ma julgen väita, et ma olen kalevi diehard fänn :) BBLis ja KMLis ma olen selle poolt, et rock saaks nii peksa et vähe pole, aga kui me ei mängi yhte eurosarja, siis ma ei saa aru, miks nende vastu peaks olema
Raudsepp
Kasutaja
Postitusi: 190
Liitunud: 21 Nov 2006, 22:25
Asukoht: Keila

Postitus Postitas Raudsepp »

jama kirjutas:Üks õige Kalev/Cramo diehard ei ole mitte kunagi Rocki fänn. Õppige natuke korvpallikultuuri. Mis te arvate et Saloniki Arise fännid on Saloniki PAOK poolt, kui nad välisklubiga mängivad? Vastupidi, nad lähevad välisklubi poolt röökima, et PAOK peksa saaks. Samasugune lugu Belgradi Partizan ja Crvena Zvezda fännidega. Või Lakersi ja Clippersi omadega.
Minu jaoks on iga Kalev/Cramo fänn, kes on ükskõik millises mängus Tartu poolt, reetur.

C'mon Demarr, sina oled ainus, kes siin alaealiste Kangurijumaldajate seas korvpallikultuuri süviti jagab, tunnista et mul on õigus:)
Okei tõesti võib-olla kaudselt oleks Kalevile kasulikum ,et Rockil sitasti läheb ,et kaotavad eneseusu jne. ja vb suudame sponsoreid endale meelitada rohkem kui me edukamad oleme. aga ma olen ka Eesti koondise ja Eesti korvpalli fänn ja minu arust on see nii koondisele kui eesti korvpallile kasulikum kui Rock kaugele jõuab saavad Doronin,Talts,Leppik,Tein ja kes veel seal koondise mängijad omale kogemusi kõrgemalt tasemelt ja ei hakka suvel kätt väristama. Noh Teinil kogemusi küll muidugi on.
Kui selleks ,et olla tõesti üks diehard Kalevi fänn peab lootma kõigi teiste eesti klubide ebaedule siis anna andeks.
Lootus sureb viimasena!
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

CMON... KUI KLUBID ROCK JA KALEV SAAVAD HÄSTI LÄBI JA TREENERID TEEVAD KOOSTÖÖD siis mis seal imeliku on, et me oma rivaalile, kuid ka partnerile pöialt hoiame.
Viimati muutis Oskar8, 19 Veebr 2008, 21:48, muudetud 1 kord kokku.
villu123
Kasutaja
Postitusi: 648
Liitunud: 05 Mai 2007, 00:29
Asukoht: Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas villu123 »

Eesti on nii väike riik kus on ainult KAKS kõva korvpallitiimi ja rahvas peab hoidma pöialt mõlemale kui tahame Koondise mänge võita, see viha ei õigusta ennast no mitte kuidagi.
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

No olen Kalevi fänn ja kui Rockiga müravad siis olen Kalevi poolt! Aga kui Rock mängib mitte Eesti klubiga siis olen Rocki poolt! Eestlane olen. On kellegil midagi öelda v et olen Kalevi fänn ja fännan ka Rocki???
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 697
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

jama kirjutas:Üks õige Kalev/Cramo diehard ei ole mitte kunagi Rocki fänn. Õppige natuke korvpallikultuuri. Mis te arvate et Saloniki Arise fännid on Saloniki PAOK poolt, kui nad välisklubiga mängivad? Vastupidi, nad lähevad välisklubi poolt röökima, et PAOK peksa saaks. Samasugune lugu Belgradi Partizan ja Crvena Zvezda fännidega. Või Lakersi ja Clippersi omadega.
Minu jaoks on iga Kalev/Cramo fänn, kes on ükskõik millises mängus Tartu poolt, reetur.

C'mon Demarr, sina oled ainus, kes siin alaealiste Kangurijumaldajate seas korvpallikultuuri süviti jagab, tunnista et mul on õigus:)
Ma arvan, et kui sa võrdled Kalevit ja Rocki Clippersi ja Lakersiga, paned sa ikka väga hullu, pool Eestit on juba sama suur kui see üksainus linn. Korvpallikultuurid on erinevad, ja sina neist küll midagi ei jaga.
Vasta