Kossubörs

Muud jutud (sh arvutimängud)
korvpallur89
Kasutaja
Postitusi: 331
Liitunud: 18 Nov 2010, 14:16

Re: Kossubörs

Postitus Postitas korvpallur89 »

C-Veski
PF-Paade
SF-Erm
SG-Archibald
PG-Tamm

treener-Sõber
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Re: Kossubörs

Postitus Postitas brendokas »

C- Brown
PF- Kajupank
SF- Erm
SG- Veideman
PG- S.Sokk

treener: Visnapuu
Kasutaja avatar
converse
Kasutaja
Postitusi: 368
Liitunud: 30 Sept 2008, 16:34

Re: Kossubörs

Postitus Postitas converse »

Makke+Osby+Doronin+Raap+Kriisa+Kuusmaa
Parvetaja
Uus kasutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 04 Okt 2010, 21:41

Re: Kossubörs

Postitus Postitas Parvetaja »

C- Dunigan
PF- Kajupank
SF- Pilk
SG- Tamsalu
PG- Tamm
Treener- Kuusmaa
Pilt
#15
Kasutaja
Postitusi: 143
Liitunud: 20 Jaan 2008, 21:12

Re: Kossubörs

Postitus Postitas #15 »

#15 kirjutas:Mul ka üks väike küsimus, et kui ma olen omale viis meest ära valinud , kas siis seal kuidagi võimalus valitud mehi kellegi muu vastu ka vahetada samal positsioonil ?
Oskab keegi aidata?
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Kossubörs

Postitus Postitas maik »

#15 kirjutas:
#15 kirjutas:Mul ka üks väike küsimus, et kui ma olen omale viis meest ära valinud , kas siis seal kuidagi võimalus valitud mehi kellegi muu vastu ka vahetada samal positsioonil ?
Oskab keegi aidata?
Pm kui sa vajutad uuesti selle positsiooni mehe peale keda sa vahetada tahad, siis avaneb see aken kus meeste nimed! Edasi seal üleval on punasega kirjas mitu punkti sul kasutada on ( see vist sõltub sinu mehe hinnast kes sul praegu on ja järele jäänud punktitest ). Vahetad mehe lihtsalt ära vastavast sellele, et sa punktidesse mahuksid (65 punkti oli vist see maksimum alguses ).

Seda, et kas meeste hinnad muutuvad nüüd igapäev või alles 14-ndast veebruarist kui mäng pihta hakkab? ( Et pärast eilset mängupäeva meeste hinnad juba muutusid, saaks kallimalt maha müüa ja parema vastu vahetada :D )
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Kossubörs

Postitus Postitas maik »

Tundub, et meeste hinnad ongi muutunu! Mul Heigo Erm näitab: Ostuhind: 8,7 ja Hetkehind: 13,3 ning Rait-Riivo Laane Ostuhind : 5,0 ja Hetkehind 7,3 !!! Päris kindel pole aga ehk on mul õigus...
Kasutaja avatar
MinaRainz
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Sept 2010, 21:55
Asukoht: Pärnu/Tartu

Re: Kossubörs

Postitus Postitas MinaRainz »

mul ka raap on teinud tõusu...ostsin 18 eest nyyd väärtus 22!
There are really only two plays: Romeo and Juliet, and put the darn ball in the basket.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Kossubörs

Postitus Postitas maik »

Proovisin mehi vahetada aga uued hinnad(müügihind) hakkavad mõjuma vist alates 14 veebruar...igaljuhul ml ei lase praegu kallimalt müüa!
Kasutaja avatar
MinaRainz
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Sept 2010, 21:55
Asukoht: Pärnu/Tartu

Re: Kossubörs

Postitus Postitas MinaRainz »

okei.
There are really only two plays: Romeo and Juliet, and put the darn ball in the basket.
Kasutaja avatar
Iggy
Kasutaja
Postitusi: 40
Liitunud: 06 Veebr 2011, 18:23

Re: Kossubörs

Postitus Postitas Iggy »

C - Dunigan
SF - Eichfuss
PF - Osby
SG - Riis
PG - Tamm

Co. - Kuusmaa

Reimo Tamme hind praegu 0,3 võrra tõusnud ;)
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: Kossubörs

Postitus Postitas scorpion »

maik kirjutas:Proovisin mehi vahetada aga uued hinnad(müügihind) hakkavad mõjuma vist alates 14 veebruar...igaljuhul ml ei lase praegu kallimalt müüa!
Kossubörsis ei käigi müümine, vaid ainult ostmine! :wink: (vähemalt vanasti oli see nii)
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Kossubörs

Postitus Postitas maik »

scorpion kirjutas:
maik kirjutas:Proovisin mehi vahetada aga uued hinnad(müügihind) hakkavad mõjuma vist alates 14 veebruar...igaljuhul ml ei lase praegu kallimalt müüa!
Kossubörsis ei käigi müümine, vaid ainult ostmine! :wink: (vähemalt vanasti oli see nii)
A milleks see hetkehind sinna tuleb siis? Tahad meest välja vahetada, siis ikka selle hetkehinnaga ju ... ?
Kasutaja avatar
scorpion
Kasutaja
Postitusi: 241
Liitunud: 21 Sept 2010, 16:41

Re: Kossubörs

Postitus Postitas scorpion »

maik kirjutas:
scorpion kirjutas:
maik kirjutas:Proovisin mehi vahetada aga uued hinnad(müügihind) hakkavad mõjuma vist alates 14 veebruar...igaljuhul ml ei lase praegu kallimalt müüa!
Kossubörsis ei käigi müümine, vaid ainult ostmine! :wink: (vähemalt vanasti oli see nii)
A milleks see hetkehind sinna tuleb siis? Tahad meest välja vahetada, siis ikka selle hetkehinnaga ju ... ?
See hetkehind peaks näitama lihtsalt kui kallilt teised seda meest hetkel osta saavad (ja sina, kui sul seda meest poleks). Ja kui loobud mingist mehest, siis edaspidi sa ei saa selle hinnaga, mis varem ostsid (juhul kui mees on kallinenud), vaid selle hetkehinnaga! :)
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Kossubörs

Postitus Postitas tonii »

Kuuba-Kitsing-Erm-Raap-Niklus. arvestades mänge, siis sai Võru ja Pärnu liidrid haaratud.Kitsing on ainuke selline, kes võib vabalt barankasi lajatada.
Vasta