Uudised/Intervjuud.

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

PM: Meistermeeskond Rock ägab raha kokku kraapides
07.06.2008 08:14


Korvpalli Eesti meistriks kroonitud Tartu Rocki juhi Riho Illaku sõnul on riigis valitsevas majanduse madalseisus raske tõsiseltvõetavat eelarvet koostada.

Viimastel aastatel Tartu korvpalli raha paigutanud ärimeestel pole ilmselt põhjust oma tegu kahetseda. Illaku sõnul on enamik suurtoetajaid kinnitanud ka senise tegevuse jätkamist, ent korraliku meeskonna komplekteerimiseks vajatakse esialgu kogutust märksa kopsakamat summat.

«Praegu seisus on 17–20 miljoni krooni kogumine peaaegu võimatu,» lausus Illak. «Samas teeme kõik endast oleneva, et meeskond saaks vähemalt senisel tasemel jätkata – meeskond on oma töö teinud, nüüd tuleb oodata, milliseid summasid on toetajad nõus meile pakkuma.»

Illak märkis, et 17 miljonit oleks meeskonna taseme hoidmisel miinimumiks, 20 miljoniga saaks moodustada korraliku meeskonna. Samas kiikas ta ka suure konkurendi Kalev/Cramo suunas ning lisas, et pealinlaste optimism paneb imestama.

POSTIMEES
Praegu allkiri puudub.
Tartust
Kasutaja
Postitusi: 722
Liitunud: 31 Mai 2008, 13:31
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Tartust »

raudsik kirjutas:PM: Meistermeeskond Rock ägab raha kokku kraapides
07.06.2008 08:14


Korvpalli Eesti meistriks kroonitud Tartu Rocki juhi Riho Illaku sõnul on riigis valitsevas majanduse madalseisus raske tõsiseltvõetavat eelarvet koostada.

Viimastel aastatel Tartu korvpalli raha paigutanud ärimeestel pole ilmselt põhjust oma tegu kahetseda. Illaku sõnul on enamik suurtoetajaid kinnitanud ka senise tegevuse jätkamist, ent korraliku meeskonna komplekteerimiseks vajatakse esialgu kogutust märksa kopsakamat summat.

«Praegu seisus on 17–20 miljoni krooni kogumine peaaegu võimatu,» lausus Illak. «Samas teeme kõik endast oleneva, et meeskond saaks vähemalt senisel tasemel jätkata – meeskond on oma töö teinud, nüüd tuleb oodata, milliseid summasid on toetajad nõus meile pakkuma.»

Illak märkis, et 17 miljonit oleks meeskonna taseme hoidmisel miinimumiks, 20 miljoniga saaks moodustada korraliku meeskonna. Samas kiikas ta ka suure konkurendi Kalev/Cramo suunas ning lisas, et pealinlaste optimism paneb imestama.

POSTIMEES
Samasuure eelarve, kui oli eelmine hooaeg saab kindlalt kokku, kuid suuremaga läheb vist jah jamaks :(. Aga eks me vaata, uue hooajani veel tükk aega.
(Y)
Mario

Postitus Postitas Mario »

Tartu Fausto võib tegevuse lõpetada

"Ei tea, mis klubist saab," rääkis Fausto lõppenud hooajal pronksmedalini juhendanud peatreener Jüri Neissaar eile, avaldades kahtlust, kas klubi üldse jätkab tegevust.

"Minuga keegi klubist midagi tulevikust rääkinud ei ole, mängijatega samuti," lisas treener, kirjutab SLÕhtuleht.

Reklaam

Meistriliiga tegevjuhi Rauno Pehka sõnul on samuti ebaselge, mis Faustost saab: "Kõik ülejäänud klubid on andnud ühel või teisel moel märku, et on meistriliigas huvilised."

Fausto mänedžeri Rauno Kiiski sõnul on läbirääkimised klubi rahastajatega pooleli ning jätkuvad järgmisel nädalal.

Tema sõnul on meeskonnas kõik tulevikuvariandid võimalikud, sealhulgas ka tegevuse lõpetamine.
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Postitus Postitas volume »

Fausto on Korvpalli liidule veel võlgu ka.
Kasutaja avatar
TDK
Kasutaja
Postitusi: 1796
Liitunud: 30 Okt 2007, 19:50
Asukoht: Keila

Postitus Postitas TDK »

Faustol võiks õnnestuda mõne teise tiimiga ühineda, tekiks natukene tugevam tiim Rocki ja Kalevi ja kindlasti ka Pirita kõrvale :)
Zog

Postitus Postitas Zog »

Mjah, samas... mis sellest Faustost ikka alles jääks... Ärmi ju taheti Rock'i, ning vaevalt et ta minemata jätaks, ning vaadates eelmist hooaega siis temast sõltus nende mäng ikka vääga palju, nii et... ning üldse, mis leedukatest saab? Mina väga palju sellest meeskonnast küll ei hooli igatahes, peaasi ainult et Neissaar kes minu meelest üks parimaid eesti treenereid on rakendust leiaks, ja noh küll Tagamets ja Pugonen endale klubi leiavad...
Kasutaja avatar
Demarr
Kasutaja
Postitusi: 1019
Liitunud: 24 Nov 2006, 12:46

Postitus Postitas Demarr »

Zog kirjutas:ning üldse, mis leedukatest saab?
Minu andmeil pidi Osvaldas Macernis sõlmima lepingu Ukraina Superliiga satsi Sumykhimpromiga. Aga mine sa tea, 100% kindel ei saa kunagi olla.
We train like champions, we win like champions and if we lose, we lose like champions
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

see oleks hea kui fausto teeks mingi tartu noorte tiimi või midagi... võiksid yhineda rockiga....

Taga ja Pugo võiksid rahumeeli Tarvasesse minna, Ärm ka tegelt :D
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Anna andeks aga mis kuradi noortetiim? A-klassi poisid, kes 60'ga mänge saavad ning "meistriliiga kogemusi" ammutavad?
sina

Postitus Postitas sina »

Zog kirjutas:Mjah, samas... mis sellest Faustost ikka alles jääks... Ärmi ju taheti Rock'i, ning vaevalt et ta minemata jätaks, ning vaadates eelmist hooaega siis temast sõltus nende mäng ikka vääga palju, nii et... ning üldse, mis leedukatest saab? Mina väga palju sellest meeskonnast küll ei hooli igatahes, peaasi ainult et Neissaar kes minu meelest üks parimaid eesti treenereid on rakendust leiaks, ja noh küll Tagamets ja Pugonen endale klubi leiavad...
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

Zog kirjutas:Mjah, samas... mis sellest Faustost ikka alles jääks... Ärmi ju taheti Rock'i, ning vaevalt et ta minemata jätaks, ning vaadates eelmist hooaega siis temast sõltus nende mäng ikka vääga palju, nii et... ning üldse, mis leedukatest saab? Mina väga palju sellest meeskonnast küll ei hooli igatahes, peaasi ainult et Neissaar kes minu meelest üks parimaid eesti treenereid on rakendust leiaks, ja noh küll Tagamets ja Pugonen endale klubi leiavad...
Neissaar ka minu treener,:DVahepeal trennides täis:D
Tartu Rock!
Kasutaja avatar
raudsik
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 12 Dets 2006, 22:24

Postitus Postitas raudsik »

Läti naiskond pääses Pekingi OM-ile
14.06.2008 22:07


Läti korvpall on jõudnud oma ajaloos järjekordse tähiseni. Nimelt võitlesid nad kätte võimaluse osaleda Pekingi olümpiamängude korvpalliturniiril.

Sellise saavutusega sai hakkama Läti naiskond, kes otsustavas OM-valikmängus alistas kindlalt 84:26 Angoola.

Lisaks Lätile on Euroopast koha OM-il taganud Venemaa, Hispaania ja Tšehhi.
Praegu allkiri puudub.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

ok 84:26, see räägib tõesti kui pingeline sinna jõuda oli :lol:
Viimati muutis jyrgen, 14 Juun 2008, 23:37, muudetud 1 kord kokku.
Patrik
Kasutaja
Postitusi: 294
Liitunud: 02 Nov 2007, 11:36
Asukoht: Viimsi

Postitus Postitas Patrik »

Hendrik. kirjutas:
Zog kirjutas:Mjah, samas... mis sellest Faustost ikka alles jääks... Ärmi ju taheti Rock'i, ning vaevalt et ta minemata jätaks, ning vaadates eelmist hooaega siis temast sõltus nende mäng ikka vääga palju, nii et... ning üldse, mis leedukatest saab? Mina väga palju sellest meeskonnast küll ei hooli igatahes, peaasi ainult et Neissaar kes minu meelest üks parimaid eesti treenereid on rakendust leiaks, ja noh küll Tagamets ja Pugonen endale klubi leiavad...
Neissaar ka minu treener,:DVahepeal trennides täis:D
Seda, et ta täis on on pidevalt näha. Kui finaalseerias kommenteerimas oli, siis oli ka päris loojas juba seal puki otsas ning keel oli ka pehme :D
Hendrik.
Kasutaja
Postitusi: 380
Liitunud: 05 Juun 2008, 23:37
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Hendrik. »

Patrik kirjutas:
Hendrik. kirjutas:
Zog kirjutas:Mjah, samas... mis sellest Faustost ikka alles jääks... Ärmi ju taheti Rock'i, ning vaevalt et ta minemata jätaks, ning vaadates eelmist hooaega siis temast sõltus nende mäng ikka vääga palju, nii et... ning üldse, mis leedukatest saab? Mina väga palju sellest meeskonnast küll ei hooli igatahes, peaasi ainult et Neissaar kes minu meelest üks parimaid eesti treenereid on rakendust leiaks, ja noh küll Tagamets ja Pugonen endale klubi leiavad...
Neissaar ka minu treener,:DVahepeal trennides täis:D
Seda, et ta täis on on pidevalt näha. Kui finaalseerias kommenteerimas oli, siis oli ka päris loojas juba seal puki otsas ning keel oli ka pehme :D
Jeap:D
Tartu Rock!
Vasta