NBA 2K13

Muud jutud (sh arvutimängud)
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Soho »

Chris Smoove-i face ka nähtud siis :D Lõpuks.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas marxx762 »

Sooviks abi, ehk keegi teab lehekülge, kus saaks kontrollida läbi neti, kas NBA jookseb mu arvutil, tean et sellised test süsteemid on olemas, aga pole veel leidnud.
Kasutaja avatar
Mihkel111
Kasutaja
Postitusi: 878
Liitunud: 23 Jaan 2008, 00:08

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Mihkel111 »

marxx762 kirjutas:Sooviks abi, ehk keegi teab lehekülge, kus saaks kontrollida läbi neti, kas NBA jookseb mu arvutil, tean et sellised test süsteemid on olemas, aga pole veel leidnud.
http://www.systemrequirementslab.com/cyri" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
GO-CAVS
Kasutaja
Postitusi: 149
Liitunud: 03 Veebr 2012, 23:20

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas GO-CAVS »

vahetati 45 sekundit enne veerandaja lõppu väljakule , taban kolmeseid 2/2 selle ajaga , siis vastaste pikk viskab korvi 4 sekundit enne veerandaja lõppu , võtan siis time-outi , treener ütleb - õnnitlen , teenisid endale koha pingile! mida **** ma valesti tegin?tabasin kolmeseid 2/2 , ühtegi mõõdaviset/pallikaotust ei teinud , minu vastu korve ei visatud.. wtf nagu?
ss
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Kalev »

GO-CAVS kirjutas:vahetati 45 sekundit enne veerandaja lõppu väljakule , taban kolmeseid 2/2 selle ajaga , siis vastaste pikk viskab korvi 4 sekundit enne veerandaja lõppu , võtan siis time-outi , treener ütleb - õnnitlen , teenisid endale koha pingile! mida **** ma valesti tegin?tabasin kolmeseid 2/2 , ühtegi mõõdaviset/pallikaotust ei teinud , minu vastu korve ei visatud.. wtf nagu?
Pead paremini mängima.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Soho »

GO-CAVS kirjutas:vahetati 45 sekundit enne veerandaja lõppu väljakule , taban kolmeseid 2/2 selle ajaga , siis vastaste pikk viskab korvi 4 sekundit enne veerandaja lõppu , võtan siis time-outi , treener ütleb - õnnitlen , teenisid endale koha pingile! mida **** ma valesti tegin?tabasin kolmeseid 2/2 , ühtegi mõõdaviset/pallikaotust ei teinud , minu vastu korve ei visatud.. wtf nagu?
Ju treenerile ei meeldinud see, et sa time out-i võtsid .. endal ka nii juhtunud ;D
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Egert »

Kas keegi saaks 2K13 originaal mängu folderist kuskile üles panna faili "png1451.iff". Lasin kogemata Luis Scolale 2K12 cyberface peale :D Ei leia netist kuskilt seda faili.
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Jukapuka »

aga palun: http://www.upload.ee/files/2858873/png1451.iff.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Peaks olema originaal fail, sest kuigi ma olen osasi cyberface uuendanud, ei oleks nagu meeles, et Scola ka nende seas oleks olnud.
Pilt
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Egert »

Jukapuka kirjutas:aga palun: http://www.upload.ee/files/2858873/png1451.iff.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Peaks olema originaal fail, sest kuigi ma olen osasi cyberface uuendanud, ei oleks nagu meeles, et Scola ka nende seas oleks olnud.
Suured tänud!
kris550
Kasutaja
Postitusi: 111
Liitunud: 20 Apr 2010, 12:06

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas kris550 »

Teab keegi kuidas ja kas üldse piraga onlines mängida saab ?
michaelEP
Kasutaja
Postitusi: 1585
Liitunud: 06 Sept 2011, 10:28

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas michaelEP »

Hei!

Kas kuidagi on võimalik muuta erinevate tiimide "slidereid". Mure järgmine, mingil põhjusel on minu mängus Oklahoma ülemõistuse kõvaks tehtud. Finaali 2-s esimeses mängus on nad viskeid tabanud 80% ja 82% (mängin kõige raskema tasemega, 7min veerandajad). Võrdluseks: ida finaalis tegin Miamile ära 4-0, keskmiselt jäid mängu tulemused mina 100 - Miami 80-85

Oklahoma vastu on asi aga hullumeelne, esimeses 2s mängus on nad mulle pannud 115 ja 120 punni (ise olen jäänud omadega ikka 100p juurde), Durant tegi esimeses mängus ühe möödaviske ja pani 54p, teises 2 möödaviset ja 48p. Lisaks veel juurde lauad, mis esimeses 2s mängus on jäänud ca +15 oklahomale (s.h ca 10 ründelauda)

Oskab keegi aidata? Tahaks neil natukese kraane kinni keerata
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas tonii »

Mind ajab kõige rohkem vihale lauavõitlus. Vastsed lihtsalt nopid ründelauast palle ja panevad need korvi tagasi. Samal ajal mu pikad lihtsalt vaatavad pealt.
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Soho »

tonii kirjutas:Mind ajab kõige rohkem vihale lauavõitlus. Vastsed lihtsalt nopid ründelauast palle ja panevad need korvi tagasi. Samal ajal mu pikad lihtsalt vaatavad pealt.
Cramolaste needus :D .. isegi foorumi rahval samad probleemid
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas Egert »

tonii kirjutas:Mind ajab kõige rohkem vihale lauavõitlus. Vastsed lihtsalt nopid ründelauast palle ja panevad need korvi tagasi. Samal ajal mu pikad lihtsalt vaatavad pealt.
Kõige haigem on faking onlines, kui mängin näiteks Heatiga Lakersi vastu, siis mul on box-out juba tehtud, aga siis tuleb kuskilt Howard, kes võtab palli ära lihtsalt :D Jama on ka see, et see on iga koosseisuga samamoodi ehk siis kui Lakers mängib lühikese koosseisuga, siis võtavad ikka samahästi lauda teiste eest kui pikk koosseis.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: NBA 2K13

Postitus Postitas marxx762 »

kas omavahel mängimiseks peab olema ostetud cd-key vms? koduvõrgus tahaks mängida.
Vasta