Tartu Rock

Üleüldine korvpallijutt
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas spartaklane »

nub4you kirjutas:Pakun Rytas-Rock finaali.
Ära seda küll paku ,millest sa järeldad seda ,arvan ,et finaalis ikka Rock ja Rytas,sest Rock on omas kodus alati võimas olnud ja praegu pole veel Kalev/Cramo sellises hoos ,et Rocki võita.
maik
Kasutaja
Postitusi: 563
Liitunud: 21 Apr 2009, 16:36

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas maik »

spartaklane kirjutas:
nub4you kirjutas:Pakun Rytas-Rock finaali.
Ära seda küll paku ,millest sa järeldad seda ,arvan ,et finaalis ikka Rock ja Rytas,sest Rock on omas kodus alati võimas olnud ja praegu pole veel Kalev/Cramo sellises hoos ,et Rocki võita.
Ise ka aru said mis kirjutasid w?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas marxx762 »

spartaklane kirjutas:
nub4you kirjutas:Pakun Rytas-Rock finaali.
Ära seda küll paku ,millest sa järeldad seda ,arvan ,et finaalis ikka Rock ja Rytas,sest Rock on omas kodus alati võimas olnud ja praegu pole veel Kalev/Cramo sellises hoos ,et Rocki võita.
naljakas järeldus:D Rock on võitnud vist hooajaeelsetest mängudest võitnud äkki 2-3-4 ? ja kindlasti rohkem tappa saand kui võitnud, vastupidiselt kalevile kes on kaotanud vaid ühe mängu. Ja sa väidad et kalevil pole hoogu et rocki võita, kas siis rocki tase on tõesti niivõrd palju kõrgem, et enamjaolt kaotusi saand rock võtab kalevi ära, kes on märksa paremini esinenud?

Kahtlane,
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Kalevpoiss »

spartaklane kirjutas:
nub4you kirjutas:Pakun Rytas-Rock finaali.
Ära seda küll paku ,millest sa järeldad seda ,arvan ,et finaalis ikka Rock ja Rytas,sest Rock on omas kodus alati võimas olnud ja praegu pole veel Kalev/Cramo sellises hoos ,et Rocki võita.
Rock on kodus Cramo vastu võimas??? ei mäleta nagu eelmisest hooajast eriti, et oleks olnud (va. üks kord kui 80% Cramo meestest vigastatud olid).
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Oskar8 »

No praegu ma julgeks väita ,et Rockil pole mingit lootust Kalevi vastu... Rocki hooaja eelsed mängud on läinud üle kivide ja kändude, Cramol aga pigem hästi ja mänguaeg on jagunenud kõikide vahel võrdselt.

Olen nõus väga suure summa vahele panema, et reedel võidab Kalev.
spartaklane
Kasutaja
Postitusi: 1707
Liitunud: 11 Veebr 2007, 20:32

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas spartaklane »

Oskar8 kirjutas:No praegu ma julgeks väita ,et Rockil pole mingit lootust Kalevi vastu... Rocki hooaja eelsed mängud on läinud üle kivide ja kändude, Cramol aga pigem hästi ja mänguaeg on jagunenud kõikide vahel võrdselt.

Olen nõus väga suure summa vahele panema, et reedel võidab Kalev.
Mina küll poleks seda summat nõus välja panema tingimusel,et Kalev/Cramo võidaks.
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Oskar8 kirjutas:No praegu ma julgeks väita ,et Rockil pole mingit lootust Kalevi vastu... Rocki hooaja eelsed mängud on läinud üle kivide ja kändude, Cramol aga pigem hästi ja mänguaeg on jagunenud kõikide vahel võrdselt.

Olen nõus väga suure summa vahele panema, et reedel võidab Kalev.

Kas sa oled mõnda Rocki mängu sel hooajal üldse vaatamas käinud või väidad seda ainult statistika põhjal? :D
Need kontrollkohtumised ei anna täielikku ülevaadet meeskonna tegelikust tugevusest - katsetatakse lihtsalt. Eks hooaja käigus selgub, kes on tugevam.
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Millest te siis järeldate , et Rock on Cramost tugevam?
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Asjaajaja »

--KingLeBron-- kirjutas:Millest te siis järeldate , et Rock on Cramost tugevam?
Ära paranoiatse siin, keegi ei ole arvanudki, et Rock Cramost tugevam on, küll aga teevad siin Cramo teadurid südikaid väljaütlemisi selles osas, et Cramo on Rockist tugevam.
Kasutaja avatar
Juss00
Uus kasutaja
Postitusi: 19
Liitunud: 19 Sept 2010, 15:02
Asukoht: Eesti

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Juss00 »

Ma arvan, et siin foorumis ongi normaalne kui inimesed arvavad, et Cramo on rockist tugevam! Või olen ma eksinud?
Elagu BC Kalev/Cramo!
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas theundertaker »

loomulikult, sest see on ju Kalevi foorum:) imelik kui oleks vastupidi:) Mina olen Kalevi fänn ja jään selleks:)
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Zog »

Juss00 kirjutas:Ma arvan, et siin foorumis ongi normaalne kui inimesed arvavad, et Cramo on rockist tugevam! Või olen ma eksinud?
Normaalne on see, kui inimesed arvavad et Cramo on Rockist sümpaatsem, ägedam ja üleüldse õigem klubi. Aga tugevam-nõrgem võrdlused peaks ikkagi faktidel põhinema... praegu ei ole minu meelest neid fakte lihtsalt võtta kusagilt, mille alusel neid kahte klubi võrrelda. Ok, võiks ju aluseks võtta Rakvere turniiri, aga siis ei olnud Rockis ei Tsintsadzet ega Taltsi.

Ma saan küll aru nendest Kalevi poolehoidjatest, kes praegu väga optimistlikud on, kuna tõepoolest... on ju klubil uus treener, ning vist üldse esimest korda on juba mõnusasti enne hooaja algust meeskond koos... aga samas... Soomes saadud kaotus näitas, et pilvedesse tõusmiseks on veel vara. Seesama klubi oli ju vaid mõned päevad tagasi Tarvaga kui võrdne võrdsega mänginud, ning ühe mängu Tarvale isegi kaotanud.
Kasutaja avatar
Bawse
Kasutaja
Postitusi: 503
Liitunud: 09 Sept 2010, 16:56

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Bawse »

Rock pidi siis väga halbu kombinatsoone katsetama, et nad Leedu keskmiku käest sellise kaotuse said :D
aga 24. on mäng, eks siis näeb mis paistab ja.
"Kaotamist ei olegi vaja osata, võita on vaja osata." - tonii
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas Oskar8 »

ma pole rääkinud et Kalev tugevam kui Rock või mida iganes te siit välja pressite...

Ma ütlesin, et ma olen täiesti kindel ,et reedel võidab mängi Kalev ja kui keegi on nõus panustama siis võib teada anda :)
Kasutaja avatar
zero0
Kasutaja
Postitusi: 2237
Liitunud: 06 Mär 2008, 16:53

Re: Tartu Rock

Postitus Postitas zero0 »

Oskar8 kirjutas:ma pole rääkinud et Kalev tugevam kui Rock või mida iganes te siit välja pressite...
Oskar8 kirjutas:No praegu ma julgeks väita ,et Rockil pole mingit lootust Kalevi vastu...
See lause väljendab täpselt seda, et Cramuu on Sinu arvates mäekõrguselt üle.
Vasta