Milliseid mängijaid tahaksite Teie näha Kalevi ridades?

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

Britta kirjutas:Tallinna BC Kalev/Cramo andis rendile aga kaks tema hingekirja kuuluvat mängijat. Sergo Atuashvili mängib hooaja lõpuni TTÜ KK eest ning Kristo Saage pallib esiliigas Tamsalu Los Toros/Sportland ridades.

vot, mis huvitav värk siis..ja James Allen läks Tarvasest ära Soome..
Kas uudised kindlad?Nüüd tean,et on
Viimati muutis brendokas, 28 Veebr 2008, 18:54, muudetud 1 kord kokku.
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

TDK kirjutas:Oleks ülihea kui Kalevi tuumik - Kangur,Kriisa,Arbet,Keerles,Kedžo, Reed jääksid alles + siis Mürka + 2 leegionäri ( üks viskaja ) + mõni uus Eesti mees, ja siis oleks väga (Y)
arbet peaks enne mängima hakkama
gametime
Kasutaja
Postitusi: 465
Liitunud: 12 Mai 2007, 20:53

Postitus Postitas gametime »

yattara kirjutas:Tuleb tunnistada, et selliseid mängijaid nagu Kristjan Kangur on jalaga segada. Ma ei taha teda küll halvustada, aga kui peaks, siis oleks ikka päris palju miinuseid välja tuua.
Mina arvan jällegi, et Kangur on väga talendikas mängija, milliseid igalpool ja igal ajal ei leidu. Iseasi on muidugi see kuidas suudetakse oma potensiaali realiseerida ja selles suhtes on Kanguril küll veel arenguruumi kõvasti.

Sergole on ikka väga vajalik mängida, usun, et TTÜ on talle väga sobiv paik.
Viimati muutis gametime, 28 Veebr 2008, 19:15, muudetud 1 kord kokku.
Britta
Kasutaja
Postitusi: 302
Liitunud: 18 Nov 2006, 23:55
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Britta »

mina jagan gametime'i arvamust. Kristjan alustas mängimist hilja, sinna läheb ka tema see väike miinus korvpallis. aga ta teeb tööd ja minu meelest viimase kahe aasta areng on nähtav..
Yattara

Postitus Postitas Yattara »

gametime kirjutas:
yattara kirjutas:Tuleb tunnistada, et selliseid mängijaid nagu Kristjan Kangur on jalaga segada. Ma ei taha teda küll halvustada, aga kui peaks, siis oleks ikka päris palju miinuseid välja tuua.
Mina arvan jällegi, et Kangur on väga talendikas mängija, milliseid igalpool ja igal ajal ei leidu. Iseasi on muidugi see kuidas suudetakse oma potensiaali realiseerida ja selles suhtes on Kanguril küll veel arenguruumi kõvasti.

Sergole on ikka väga vajalik mängida, usun, et TTÜ on talle väga sobiv paik.
Küsimus - mille poolest on Kangur parem mingist suvalisest hea füüsisega neegermängijast, keda igas NCAA või D-League'i meeskonnas leidub? Äkki oskad vastata, sest mina ei oska.

Sellega ma olen nõus, et tal on veel ruumi areneda, aga tema vanust arvestades ei saa mingit väga suurt edasihüpet küll enam oodata.

ps. Ma ei püüa Kangurit halvustada, ma lihtsalt proovin asja reaalsest seisukohast võtta.
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4282
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas marxx762 »

Yattara kirjutas:
gametime kirjutas:
yattara kirjutas:Tuleb tunnistada, et selliseid mängijaid nagu Kristjan Kangur on jalaga segada. Ma ei taha teda küll halvustada, aga kui peaks, siis oleks ikka päris palju miinuseid välja tuua.
Mina arvan jällegi, et Kangur on väga talendikas mängija, milliseid igalpool ja igal ajal ei leidu. Iseasi on muidugi see kuidas suudetakse oma potensiaali realiseerida ja selles suhtes on Kanguril küll veel arenguruumi kõvasti.

Sergole on ikka väga vajalik mängida, usun, et TTÜ on talle väga sobiv paik.
Küsimus - mille poolest on Kangur parem mingist suvalisest hea füüsisega neegermängijast, keda igas NCAA või D-League'i meeskonnas leidub? Äkki oskad vastata, sest mina ei oska.

Sellega ma olen nõus, et tal on veel ruumi areneda, aga tema vanust arvestades ei saa mingit väga suurt edasihüpet küll enam oodata.

ps. Ma ei püüa Kangurit halvustada, ma lihtsalt proovin asja reaalsest seisukohast võtta.
äkki tood kanguri miinused välja ?
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

nagu Süber ikka pajatas,et oleks Arbetil Tiit Soku mõtlemine,oleks ta ammuilma Euroliigas tegija.sama jutt käib ka kanguri kohta.Egas muidu nad "NBA mehed" pole.
pelmeen

Postitus Postitas pelmeen »

kui jänni jääd,helista Heino Endenile:D,loeb sulle uue piibli silmapilkselt ette !
Yattara

Postitus Postitas Yattara »

marxx762 kirjutas:
Yattara kirjutas:
gametime kirjutas: Mina arvan jällegi, et Kangur on väga talendikas mängija, milliseid igalpool ja igal ajal ei leidu. Iseasi on muidugi see kuidas suudetakse oma potensiaali realiseerida ja selles suhtes on Kanguril küll veel arenguruumi kõvasti.

Sergole on ikka väga vajalik mängida, usun, et TTÜ on talle väga sobiv paik.
Küsimus - mille poolest on Kangur parem mingist suvalisest hea füüsisega neegermängijast, keda igas NCAA või D-League'i meeskonnas leidub? Äkki oskad vastata, sest mina ei oska.

Sellega ma olen nõus, et tal on veel ruumi areneda, aga tema vanust arvestades ei saa mingit väga suurt edasihüpet küll enam oodata.

ps. Ma ei püüa Kangurit halvustada, ma lihtsalt proovin asja reaalsest seisukohast võtta.
äkki tood kanguri miinused välja ?
Ega ta peale hea füüsisega seotud omaduste ju midagi väga hästi ei oskagi: visketehnika on liiga konarlik, üldine stabiilsus puudub, liigutused on kuidagi liiga jäigad, mängutarkusest jääb puudu, ei oska hästi põrgatada
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

Yattara kirjutas:
marxx762 kirjutas:
Yattara kirjutas: Küsimus - mille poolest on Kangur parem mingist suvalisest hea füüsisega neegermängijast, keda igas NCAA või D-League'i meeskonnas leidub? Äkki oskad vastata, sest mina ei oska.

Sellega ma olen nõus, et tal on veel ruumi areneda, aga tema vanust arvestades ei saa mingit väga suurt edasihüpet küll enam oodata.

ps. Ma ei püüa Kangurit halvustada, ma lihtsalt proovin asja reaalsest seisukohast võtta.
äkki tood kanguri miinused välja ?
Ega ta peale hea füüsisega seotud omaduste ju midagi väga hästi ei oskagi: visketehnika on liiga konarlik, üldine stabiilsus puudub, liigutused on kuidagi liiga jäigad, mängutarkusest jääb puudu, ei oska hästi põrgatada
minu meelest 2 viimast küll ei ole õiged väited....

aga jah tal puudub kahjuks stabiilsus, hooaja alguses tal oli see ju täiesti olemas, tegi iga mäng hea mängu, aga nyyd vist kaotanud selle
#18
Kasutaja
Postitusi: 184
Liitunud: 16 Nov 2006, 21:07

Postitus Postitas #18 »

viimasel ajal on stabiilselt kehvake kahjuks
ebakindel on
Viimati muutis #18, 29 Veebr 2008, 14:51, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

Viske tehnika on tal just seehoaeg suht heaks läind ja olgu põrgatus pole kõige parem, aga mängutarkust on tal ikka küll igast asendist.
kelo

Postitus Postitas kelo »

#7 kirjutas:Viske tehnika on tal just seehoaeg suht heaks läind ja olgu põrgatus pole kõige parem, aga mängutarkust on tal ikka küll igast asendist.
kabemängu tarkust?
Kasutaja avatar
#7
Kasutaja
Postitusi: 1898
Liitunud: 12 Mär 2007, 13:49

Postitus Postitas #7 »

kelo kirjutas:
#7 kirjutas:Viske tehnika on tal just seehoaeg suht heaks läind ja olgu põrgatus pole kõige parem, aga mängutarkust on tal ikka küll igast asendist.
kabemängu tarkust?
nojah mis iganes, kui sa selline kabemeister oled siis mine ja mängi kabet, mitte ära arenda fooorumis mingit omateemat.
Viimati muutis #7, 29 Veebr 2008, 15:46, muudetud 1 kord kokku.
Kalev
Kasutaja
Postitusi: 698
Liitunud: 13 Nov 2006, 17:47
Asukoht: Tallinn, Nõmme

Postitus Postitas Kalev »

#7 kirjutas:
kelo kirjutas:
#7 kirjutas:Viske tehnika on tal just seehoaeg suht heaks läind ja olgu põrgatus pole kõige parem, aga mängutarkust on tal ikka küll igast asendist.
kabemängu tarkust?
nojah mis iganes, kui sa selline kabemeister oled siis mine ja mängi kabet, mitte ära arenda fooorumis mingit omateemat.
Ega väga palju mööda pole pandudki, Kanguri mängutarkus pole veel just kõige parem, aga ta on veel ka üpriski noor, siin kohal tuleb lihtsalt mängida ja uusi olukordi kogeda ning saab ka sealt kohalt heaks
Vasta