Eesti koondis.

Kõik Eesti koondisega seonduv
Kasutaja avatar
Soho
Kasutaja
Postitusi: 2814
Liitunud: 11 Apr 2008, 20:55

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Soho »

ei tea midagi meie omad said täna mänguvaba päeva ja peaks jalad kergemad olema :P
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Alan »

Lätlaste õnn, et Techno Viking omal hüppeliigest väänas ja teisel poolajal meeskonda enam aidata ei saanud. Kes teab, ehk oleks lõpp veel huvitavaks kiskunud.
RK
Kasutaja
Postitusi: 1773
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas RK »

Alan kirjutas:Lätlaste õnn, et Techno Viking omal hüppeliigest väänas ja teisel poolajal meeskonda enam aidata ei saanud. Kes teab, ehk oleks lõpp veel huvitavaks kiskunud.
muideks see viking/habemik JONATHAN SKJOLDEBRAND mängib LEB Goldis ehk hispaania kõrgliigas (Melilla) nii ,et pole paha mees
Kasutaja avatar
Rix
Kasutaja
Postitusi: 3609
Liitunud: 26 Nov 2008, 16:52

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Rix »

Alan kirjutas:Lätlaste õnn, et Techno Viking omal hüppeliigest väänas ja teisel poolajal meeskonda enam aidata ei saanud. Kes teab, ehk oleks lõpp veel huvitavaks kiskunud.
Kohal ei käinud, kuid stati järgi tundub, et lätakad mängisid rootslased eelkõige korvi all üle (rootslased viskasid koguni 30 korda kolmest, tabades vaid 4!), samuti tabati ka ise hästi kolmeseid. Eriti võimas on muidugi ülekaal lauas. Lätlaste koondis on selline läti klubide all-star, kuksis on vaid vist väljast, kuid vaadates meeste vanuseid, teeb see kadedaks. Kõik noored mehed, va Berzins ja Grafs. Tänane mäng näitab paljutki, eriti, kuidas meie pm vastaste noorte survega hakkama saavad. Võit võiduks, peaasi, et ei lasta endale kindlalt pähe teha, kus võimalusi ei tekigi. Igatahes, korvi alust vaadates kisub ikka nutuseks küll, korraliku tsentrita ikkagi ei ole miskit teha, mäng kipub liialt joone taha. Cusworth eestlaseks!
Lätlased tegid õigesti, et mõned trouble-makerid koondisest välja jätsid, nt Lätis puhates hakkas silma, kuidas vana hea Skele seal lällas ja vahet pidamata suitsu kimus.
P.S kas see teema ikka peab vaba teemade loetelus olema? Tegu ju ikka korvpalliga...
“I know it when I see it” - Potter Stewart
Kasutaja avatar
fudzix
Kasutaja
Postitusi: 130
Liitunud: 25 Juun 2010, 21:56
Asukoht: Riga, Latvia
Kontakt:

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas fudzix »

With one Kangur enough victory over Latvia;)
Pilt
Kasutaja avatar
hans
Kasutaja
Postitusi: 319
Liitunud: 28 Mär 2009, 15:25

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas hans »

palju muidu pilet on täna?

edit: 75/25 on, aga seal postril on all kirjas toetajad, üks nendest on etv, no krt kannaks üle ka äkki siis, kui juba toetate :P
Kaska
Kasutaja
Postitusi: 334
Liitunud: 29 Dets 2009, 16:56

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kaska »

hans kirjutas:palju muidu pilet on täna?

edit: 75/25 on, aga seal postril on all kirjas toetajad, üks nendest on etv, no krt kannaks üle ka äkki siis, kui juba toetate :P
kaamerad on kohal küll, aga ju pole raha, et üle kanda treeningmängu, millest on kahju, sest mind kui fänni, huvitavad sellised mängud ka :D GO ESTONIA :D WEE
Kasutaja avatar
kasutaja123
Kasutaja
Postitusi: 1067
Liitunud: 04 Apr 2009, 13:35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas kasutaja123 »

VSB näitab ju, mida te virisete :D
Sten
Kasutaja
Postitusi: 820
Liitunud: 20 Nov 2008, 20:09

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Sten »

Kõigil pole VSB-d. Viasat hoiab oma kanaleid kinni hingehinnaga. Keegi võiks striimida, kellel vajalikud vahendid olemas, aga pole suuremat lootust vist.
Pilt
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kalevpoiss »

No kui Elioni digi on siis pole probleemi. Ma ise võtsin ka suveks spordi välja ja nüüd lülitasin tänaseks ainult tagasi. Hind peaks olema mingi 3-4 eeku.
Kasutaja avatar
Fixer
Kasutaja
Postitusi: 390
Liitunud: 28 Mär 2010, 12:14

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Fixer »

Eesti korvpallikoondist tabas enne tänast kontrollkohtumist Läti vastu haigusetont - nimelt ei saa kaasa teha koguni viis meest.

Kõhuviiruse tõttu ei mängi Janar Talts, Gregor Arbet, Siim-Sander Vene ja Kaido Saks.

Lisaks on eemal Tanel Sokk, kellel on varvas haige.
Real Madrid C.F.
Manchester United FC
Kasutaja avatar
volume
Kasutaja
Postitusi: 363
Liitunud: 18 Nov 2006, 19:36

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas volume »

Kalevpoiss kirjutas:No kui Elioni digi on siis pole probleemi. Ma ise võtsin ka suveks spordi välja ja nüüd lülitasin tänaseks ainult tagasi. Hind peaks olema mingi 3-4 eeku.
Et kui ma praegu tellin selle siis läheb aint 5 kr umbes v? Üleval küll et kuu hind 99 EEK.
Kasutaja avatar
Jukapuka
Kasutaja
Postitusi: 215
Liitunud: 13 Sept 2009, 19:00
Asukoht: Jõgeva

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Jukapuka »

volume kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:No kui Elioni digi on siis pole probleemi. Ma ise võtsin ka suveks spordi välja ja nüüd lülitasin tänaseks ainult tagasi. Hind peaks olema mingi 3-4 eeku.
Et kui ma praegu tellin selle siis läheb aint 5 kr umbes v? Üleval küll et kuu hind 99 EEK.
Lõpeta kohe täna pärast mängu leping ära ja vsjo.
Pilt
Kasutaja avatar
Zog
Kasutaja
Postitusi: 1244
Liitunud: 26 Juul 2008, 23:39

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Zog »

fudzix kirjutas:With one Kangur enough victory over Latvia;)
Mulle ei meeldi norida, aga see nüüd küll lause ei olnud :roll:
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Eesti koondis.

Postitus Postitas Kalevpoiss »

volume kirjutas:
Kalevpoiss kirjutas:No kui Elioni digi on siis pole probleemi. Ma ise võtsin ka suveks spordi välja ja nüüd lülitasin tänaseks ainult tagasi. Hind peaks olema mingi 3-4 eeku.
Et kui ma praegu tellin selle siis läheb aint 5 kr umbes v? Üleval küll et kuu hind 99 EEK.
Tellid teemapaketi ja peale mängu loobud paketist. Maksad ainult ühe päeva eest. Eeldusel, et sul Elioni digi tv ikka on.
Vasta