Ookeani tagune liiga (NBA)

Üleüldine korvpallijutt
ken

Postitus Postitas ken »

Mina siis SaSi fänn.Duncan lemmik mees kh,aga suht meeldib ka dallas ja lebron
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

sinna läheb veel aega, aga mis pakute, kuidas Oden NBA's esinema hakkab, kui terveks saab? Portland suhteliselt nõrk tiim, aga suur üllatus on LaMarcuse arenguhype ja mulle meeldib ta rohkem , kui Oden.
Kahju Durantist, sest Seattle'il väga kehv algus ja ei paista tugeva tiimina, muidu Durant väga sümpaatne.
Väga võimas on Denver, suur roll kindlasti K-Marti tagasi tulekul.
BC Kalev/Cramo
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Pärast Duranti paari head mängu alguses, on ta üsna kahvatu viimasel ajal ja viskab väga kehva protsendiga.
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Alan kirjutas:Paljud teist muidu ka mänge jälgivad lives? Ma tavaliselt nädalas paar mängu vaatan, mis kellaaja ja tiimide poolest sobivad.
ma vaatan reedeti,laupäeviti ja pyhapäeviti. kui põnevad mängus siis nädala sees ka... pyhapäeviti on mängud heal ajal... esimesed lauasa kell kaheksa eesti ajajärgi :D
Kasutaja avatar
brendokas
Kasutaja
Postitusi: 516
Liitunud: 11 Nov 2007, 16:24
Asukoht: Valga

Postitus Postitas brendokas »

Endale meeldib Suns.
simon

Postitus Postitas simon »

oskab praegu keegi aidata? http://myp2p.eu/competition.php?competi ... basketball sellelt lehelt leidsin ainult chi-tor ja utah - det mängude lingid,aga kust ma võiks saada teisi mänge näha?
SMF
Kasutaja
Postitusi: 66
Liitunud: 25 Nov 2006, 16:26
Asukoht: Keila

Postitus Postitas SMF »

ei oska vastata sellele aga ma ei tia uuri teistest kossu foorumitest
korvpall on võrratu
FANnrOne
Kasutaja
Postitusi: 379
Liitunud: 13 Jaan 2007, 21:41

Postitus Postitas FANnrOne »

On yks tore koht, kus kõiki mänge vaadata saab, aga... :)
BC Kalev/Cramo
jyrgen
Kasutaja
Postitusi: 3686
Liitunud: 29 Mai 2007, 20:56
Asukoht: Anfield

Postitus Postitas jyrgen »

aga ytle välja :)
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

seda ei tohi jagada sest sealt kohast vaatavad niigi liiga palju inimesi ja nii võib jamama hakkata :D
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Üldiselt, kel vähegi viitsimist ja tahtmist, need saavad kõik vajaliku teada myp2p.eu foorumist. Väike vihje, et seal on ka lingid wmp kaudu vaatamiseks iga õhtu, niiet te ei pea mingit lisaprogrammi endale otsima. Korra asja käppa saad on kõik väga lihtne!

Eilsetest mängudest nägin ära kolm. Utah - Detroit, kus Boozerilt hullumeelne mäng. 17/20 väljakult. Toronto ja Chicago mängu ma väga tõsiselt ei viitsinud jälgida, pole just lemmiktiimidega tegu. Aga Nets - Lakers mäng oli super. Tore jälle näha lemmikmeeskonda järje peale saamas, .500 nüüd võiduprotsent.
Aa, meelde tuli, Cavsi ja Pacersi mängu vaatasin kah :P LeBronilt teine järjestikune trippel-D, 4. sel hooajal. Kindel MVP siiani minu silmis.
SMF
Kasutaja
Postitusi: 66
Liitunud: 25 Nov 2006, 16:26
Asukoht: Keila

Postitus Postitas SMF »

Hea et ikka Keila inimesi ka foorumis liigub aga jah sealt suht hea vaaadata nyyd
korvpall on võrratu
Kasutaja avatar
Alan
Kasutaja
Postitusi: 608
Liitunud: 13 Nov 2007, 23:09

Postitus Postitas Alan »

Kes matsu jagavad, need peaks mõnusalt naerda saama.

Lugu siis järgmine, et käib kampaania "Antoine Walker to All-Star Game" ja sellega seoses on igasuguseid pilte välja ilmunud.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Ahjaa, üks pilt veel, mis mind isiklikult naerma ajas.

Pilt
Viimati muutis Alan, 27 Nov 2007, 12:49, muudetud 1 kord kokku.
Vaseliini Mati
Kasutaja
Postitusi: 301
Liitunud: 01 Okt 2007, 17:45

Postitus Postitas Vaseliini Mati »

täna siis Boston Celtics vs. Cleveland Cavaliers kella 2st :cool:
Oskar8
Kasutaja
Postitusi: 2935
Liitunud: 13 Juul 2007, 22:20

Postitus Postitas Oskar8 »

Alan kirjutas:Paljud teist muidu ka mänge jälgivad lives? Ma tavaliselt nädalas paar mängu vaatan, mis kellaaja ja tiimide poolest sobivad.
reede ja laupäev nii palju kui võimalik pyhapäev varasemaid ja nädala sees põnevamaid
Vasta