Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Kõik Eesti-Läti korvpalliliigaga seonduv
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas BCKLV »

vanafänn kirjutas:Kas Ron Arnar Pehka on kõrgel tasemel täitsa ära lõpetanud? Vaatasin, et Rae Kossus see hooaeg aga tas endas peaks ainest küll olema kõrgliiga jaoks. Või kas on läinud rohkem tavatöö peale ära? Kahju igastahes, täitsa mängumehena mäletan teda.
Nagu tellitult tuli eile viskekontserti uudis Ron Pehkast. http://www.basket.ee/et/meeste-esilliga ... 2022002084" onclick="window.open(this.href);return false;
Huvitaks ennastki, mis juhtus, et järjekordne korvpallur kaduma läks? Ei mäleta, et vigastust oleks olnud, päevatööd teeb vist Rae Huvikoolis, kus treenerite nimekirjas.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas East »

Lips ongi kenasti Itaalia kogemuse lõpetanud ning naasis Viimsisse.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Uhhuu »

Ingus Jakovics siirdus Valmierast Limoges`i. See on sel hooajal juba kolmas üleminek Eesti-Läti liigast mõnda Euroopa tippliigasse. Lisaks Mikk Jurkatammele siirdus hijuti Serie A-sse ka Liepajas mänginud Verner Kohs (kes sai avamängus Cremona eest kirja 9 mänguminutiga 3p+1rs). Jakovics oli neist kolmest kõige tagasihoidlikumat hooaega tegemas (11,3p+2,4lp+3,6rs on Valmiera-suguse meeskonna eest mängides üsna kesised näitajad), aga maine loeb.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas East »

Mängumehed vihjasid, et Brandon Childress võib olla TalTechiga liitumas. Minu jaoks mõneti arusaamatu käik: nõus, et Jurkatamme ja Timmu Soku lahkumine harvendas valikut, aga sellegipoolest ei näi TalTechi olukord tagaliinis niivõrd nutune.

Kui Childressi tulek teoks saab, siis tähendab see ilmselt suure tõenäosusega seda, et keskmängija toomise plaanid ei realiseeru ka sel aastal.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Maxi »

Ju siis Varrak näeb eelkõige vajadust mängujuhi positsioon kvaliteetselt mehitada. Samas äkki Childress oli nii odavalt ripakil lihtsalt, sest peale play-offides saadud vigastust pole mees vist üldse platsil käinud.
vaim564
Kasutaja
Postitusi: 4444
Liitunud: 08 Nov 2009, 18:53

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas vaim564 »

EstLat liiga jaoks ei ole tsenter nüüd see kõige valusam probleem ja lisaks pead sa teda kasutada samuti oskama. Tsentri toomine, kes mänguplaani ei sobitu ja palli saab vaid ründelauast (a la Varbanov kunagi Cramos), suurt ei päästa ja kvaliteetne tsenter on päris suur ressurss.
Uhhuu
Kasutaja
Postitusi: 4689
Liitunud: 23 Aug 2015, 10:49

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Uhhuu »

Minu meelest on TTÜ-l vajadus nii mängujuhi kui tsentri järele. Neil on hetkel koosseisus vaid kaks mängujuhti – Sokk ja Lepp. Pehka ja Ilves pole ka parima tahtmise juures mängujuhid ja Lepp pole Eesti-Läti liiga jaoks (veel) piisavalt heal tasemel. Mis tsentrisse puutub, siis Eesti-Läti ühisliigas pole medali võitmine ilma keskmängijata realistlik. Seda näitas ilmekalt mäng Ventspilsi vastu, kus TTÜ lihtsalt toore korvialuse jõuga käpuli pandi. Eestikatel võib ilma keskmängijata parimal juhul isegi medali kätte saada, aga see eeldab seda, et enamikes play-off mängudes juhtub olema kaare tagant väga hea viskepäev. Ise selle peale ei panustaks.
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas theundertaker »

Ross siis lahkus väiksest kalevist!
RK
Kasutaja
Postitusi: 1685
Liitunud: 29 Nov 2008, 12:46
Asukoht: eesti

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas RK »

Tallinna Kalevil uus mees meeskonnas, noor leedukas Pazera, on mõned aastad tagasi Kalevis mänginud, vbl isegi edasiminek võrreldes Rossiga , nüüd siis uuesti registreeritud meeskonda https://www.estlatbl.com/et/mangijad?pid=25231" onclick="window.open(this.href);return false;

Pazera korvpallialane elulugu ka siin
https://www.proballers.com/basketball/p ... das-pazera" onclick="window.open(this.href);return false;
NoName
Kasutaja
Postitusi: 752
Liitunud: 12 Aug 2010, 15:43

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas NoName »

Kirves küll lõpus väristas, aga üldiselt on temast täitsa mängumees saanud. Need kolmeseüritused ei näe ka üldse lootusetud välja. Võib-olla ongi hiline tärkaja nagu pre-doping Andrus Veerpalu.
Maxi
Kasutaja
Postitusi: 687
Liitunud: 23 Mai 2013, 23:27

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas Maxi »

Päris huvitav mängulõpp, viimasel rünnakul telepildist vähemalt tundus et Murphy vasak käsi käis vastu Kirvese paremat kätt, aga ju siis kas ei olnud või jäid kohtunikud kuidagi halva nurga alla. Selliseid mänge võib täiesti vaadata isegi
knaest
Kasutaja
Postitusi: 134
Liitunud: 21 Juun 2012, 11:02

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas knaest »

NoName kirjutas:Kirves küll lõpus väristas, aga üldiselt on temast täitsa mängumees saanud. Need kolmeseüritused ei näe ka üldse lootusetud välja. Võib-olla ongi hiline tärkaja nagu pre-doping Andrus Veerpalu.
Pre-doping Veerpalu oli ka olemas? enne kui Alaveri juurde sattus?
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4210
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas marxx762 »

Päris kohutav või siis ikka täiesti kohutav.
Ma mõistan, et on olnud keeruline periood ja et osad mehed on maadelnud covidiga ning võistkonnas endas on toimunud muutused. Aga miski ei klapi selles kõiges, mingid asjad või valikud on minu jaoks vähemalt küsitava väärtusega. Või siis arusaamatud, sest igasugune loogika puudub. Loogika puudumise all pean ma silmas seda, et üks on see mida räägitakse avalikult ja milline on reaalne vaatepilt.

Ma mängul väga palju ei peatukski, aga Jackson on ikka korralik puupea, sry aga nii on. Selles mehes pole kübekestki mängijatarkust. Need otsused, söödud ning viskevalikud mida ta võtab - väga õudne. Kaitses võiks ja saaks ikka pingutada. Lauda blokkida, võidelda ja anda endast maksimumi, ma ei näinud seda kusagil täna ning tegelikult pole seda kohanud juba väga pikka aega. Tahtmist ning soovi pingutada pole. Veebruar on käes ning kogu mäng lappab hullemini kui hooaja alguses. See on kõnekas.

Olgem ausad see võistkond (seni kuni olid veel Berry ja Lewis) mängis tõusude ja mõõnadega. See oli läbiv iseloomujoon. Pärast CSKA võitu, mil saadi paar väga halba kaotust hakati järsku rääkima et sats vajab muutust, mis päädis esmal Berry lahkumisega ning talle järgnes Lewis kui sai vigastada. Järsku kuu ajalise perioodiga võeti nii radikaalne otsus vastu. Selliseid kiireid valikuid tehakse tippklubides, aga mitte meie konnatiigis.

Hakati rääkima kuidas VTB playoffi pääsemise soovi täitmiseks on vaja teha võistkond ümber ja asju muuta. Okei, ikka tuleb ette selliseid muutusi. Mis aga ei haaku absoluutselt selle jutuga - sa tood võistkonda mehe, kes pole pea "sada" kuud mänginud ja teise kes tuleb vigastusest välja. Aga tulemusi on justkui vaja hakata tegema üsna kohe ja praegu... Millest sellised valikud? (Kui mul auto on katki ja ei sõida ning kohe nüüd on vaja uut, siis ma ei võta omale sellist, mis on kusagil aasta otsa seisnud ja vajab ka veidi putitamist...)

Jacksonit Lewisega pole võimalik mitte mingil määralgi võrrelda, ta võis olla Poolas tegija, aga endiselt mulle tundub, et tegu on täieliku säästu valikuga, kes saabus siia TLÜ number 55 bussiga.

Ehk siis, mulle hakkab üha enam tunduma, et tegelikult on miskit suuremat mäda. Avalikusele aetakse mingit udu ja hämatakse, kuig taustal on mingi suurem jama. Ma saan aru, et ebameeldivatest teemadest ongi halb rääkida, aga ausus maksab ka midagi. Kui ongi miskit halvasti läinud või tekkisid probleemid, siis ärge udutage. Lööge selg sirgu ja avage tausta, see töötaks märksa parema reklaamina, kui see mis praegu toimub. Lihtsalt seda Pärnu mängu vaadates, oksemaik kurgus, tekkis mul küll küsimus, et mina kes ma olen selle klubi poolt olnud pea 17 aastat - miks peaks keegi tundma, et talle see klubi tohutult korda läheb?

Täna kui on Korvpall24 ka meediamaastikult kadumas ning korvpalli kajastamine väheneb tuntavalt peaks võtma klubi kätte ja ise hakkama oma asju kajastama. Tulevad uued mehed - kasvõi viis küsimust - vastust. Ma täna ei teagi või pole vähemalt kusagilt lugenud, miks need uued mehed valiti? Mida neid oodatakse? Kas nad on siis garanteeritud lepinguga või katseajaga? Ma ei ütle et kontoris ei tehta tööd ja ei pingutata, aga nagu ma olen varasemalt maininud, siis kusagilt jookseb piir ning 10 inimese tööd ei saa ära teha 4 inimesega. Valikute küsimus, mida sa lõpuks saada tahad ja veelkord, see on keeruline, eriti kui on rahaliselt kitsas, aga kahjuks tasuta asju maailmas väga palju pole.

Viimane lõik kõrvale jättes... Ma pakun, et varase ja "kindlate" valikute tõttu hooaja hakul, millega maksti veidi mängijate kvaliteedile peale, tekkisid rahalised raskused. Tekkisid pinged ja hõõrumised, mille tulemusena vabaneti Berryst, kes oli kindlalt üks kallimaid välismaalasi satsis, lisaks juhuse tahtel tekkis võimalus Lewisest vabaneda.
Avalikult presenteeriti vajadusest mängu ja satsi ümber ehitada ning tühjaks jäänud positsioonid täideti vigastusest ja mängupraktikata olevate mängumeestega, kes olid valmis tulema siia märksa soodsama hinnalipikuga.
HypeBeast
Kasutaja
Postitusi: 675
Liitunud: 12 Okt 2017, 21:16

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas HypeBeast »

marxx762 kirjutas:Päris kohutav või siis ikka täiesti kohutav.
Ma mõistan, et on olnud keeruline periood ja et osad mehed on maadelnud covidiga ning võistkonnas endas on toimunud muutused. Aga miski ei klapi selles kõiges, mingid asjad või valikud on minu jaoks vähemalt küsitava väärtusega. Või siis arusaamatud, sest igasugune loogika puudub. Loogika puudumise all pean ma silmas seda, et üks on see mida räägitakse avalikult ja milline on reaalne vaatepilt.

Ma mängul väga palju ei peatukski, aga Jackson on ikka korralik puupea, sry aga nii on. Selles mehes pole kübekestki mängijatarkust. Need otsused, söödud ning viskevalikud mida ta võtab - väga õudne. Kaitses võiks ja saaks ikka pingutada. Lauda blokkida, võidelda ja anda endast maksimumi, ma ei näinud seda kusagil täna ning tegelikult pole seda kohanud juba väga pikka aega. Tahtmist ning soovi pingutada pole. Veebruar on käes ning kogu mäng lappab hullemini kui hooaja alguses. See on kõnekas.

Olgem ausad see võistkond (seni kuni olid veel Berry ja Lewis) mängis tõusude ja mõõnadega. See oli läbiv iseloomujoon. Pärast CSKA võitu, mil saadi paar väga halba kaotust hakati järsku rääkima et sats vajab muutust, mis päädis esmal Berry lahkumisega ning talle järgnes Lewis kui sai vigastada. Järsku kuu ajalise perioodiga võeti nii radikaalne otsus vastu. Selliseid kiireid valikuid tehakse tippklubides, aga mitte meie konnatiigis.

Hakati rääkima kuidas VTB playoffi pääsemise soovi täitmiseks on vaja teha võistkond ümber ja asju muuta. Okei, ikka tuleb ette selliseid muutusi. Mis aga ei haaku absoluutselt selle jutuga - sa tood võistkonda mehe, kes pole pea "sada" kuud mänginud ja teise kes tuleb vigastusest välja. Aga tulemusi on justkui vaja hakata tegema üsna kohe ja praegu... Millest sellised valikud? (Kui mul auto on katki ja ei sõida ning kohe nüüd on vaja uut, siis ma ei võta omale sellist, mis on kusagil aasta otsa seisnud ja vajab ka veidi putitamist...)

Jacksonit Lewisega pole võimalik mitte mingil määralgi võrrelda, ta võis olla Poolas tegija, aga endiselt mulle tundub, et tegu on täieliku säästu valikuga, kes saabus siia TLÜ number 55 bussiga.

Ehk siis, mulle hakkab üha enam tunduma, et tegelikult on miskit suuremat mäda. Avalikusele aetakse mingit udu ja hämatakse, kuig taustal on mingi suurem jama. Ma saan aru, et ebameeldivatest teemadest ongi halb rääkida, aga ausus maksab ka midagi. Kui ongi miskit halvasti läinud või tekkisid probleemid, siis ärge udutage. Lööge selg sirgu ja avage tausta, see töötaks märksa parema reklaamina, kui see mis praegu toimub. Lihtsalt seda Pärnu mängu vaadates, oksemaik kurgus, tekkis mul küll küsimus, et mina kes ma olen selle klubi poolt olnud pea 17 aastat - miks peaks keegi tundma, et talle see klubi tohutult korda läheb?

Täna kui on Korvpall24 ka meediamaastikult kadumas ning korvpalli kajastamine väheneb tuntavalt peaks võtma klubi kätte ja ise hakkama oma asju kajastama. Tulevad uued mehed - kasvõi viis küsimust - vastust. Ma täna ei teagi või pole vähemalt kusagilt lugenud, miks need uued mehed valiti? Mida neid oodatakse? Kas nad on siis garanteeritud lepinguga või katseajaga? Ma ei ütle et kontoris ei tehta tööd ja ei pingutata, aga nagu ma olen varasemalt maininud, siis kusagilt jookseb piir ning 10 inimese tööd ei saa ära teha 4 inimesega. Valikute küsimus, mida sa lõpuks saada tahad ja veelkord, see on keeruline, eriti kui on rahaliselt kitsas, aga kahjuks tasuta asju maailmas väga palju pole.

Viimane lõik kõrvale jättes... Ma pakun, et varase ja "kindlate" valikute tõttu hooaja hakul, millega maksti veidi mängijate kvaliteedile peale, tekkisid rahalised raskused. Tekkisid pinged ja hõõrumised, mille tulemusena vabaneti Berryst, kes oli kindlalt üks kallimaid välismaalasi satsis, lisaks juhuse tahtel tekkis võimalus Lewisest vabaneda.
Avalikult presenteeriti vajadusest mängu ja satsi ümber ehitada ning tühjaks jäänud positsioonid täideti vigastusest ja mängupraktikata olevate mängumeestega, kes olid valmis tulema siia märksa soodsama hinnalipikuga.
Halb päev? Igatahes veidi lappes kommentaar, täpselt pole aru saada, millest selline väljapurse.

Kui Berryst loobumise osas võib veidi vaielda, kas see oli õige otsus, siis Lewisest loobumine toimus ju üsna olude sunnil. Oleks me Lewise vigastusest taastumist ootama jäänud, oleks VTB play-offi unistus veel kaugemal kui praegu. Ning kokkuvõttes pole ju kasvõi karikafinaali peale mõeldes midagi eriti taga igatseda?

Mis puutub uutesse täiendustesse, siis meeste tausta vaadates ei tundu tegu olevat eriti odavate meestega (vähemalt mitte Lewise ja Berryga võrreldes), nii et väga ei näe seda raha säästmise loogikat, mida sina välja pakud. Ning ehk annad siiski veidi aega atra seada? Jackson on siin tänaseks veetnud kolm nädalat, Cousins ühe nädala.

Eelviimane lõik: nendele küsimustele, millele sa vastust otsid, on ju meeskonna leheküljel uusi täiendusi tutvustavates uudistes juba vastus antud.
East
Kasutaja
Postitusi: 1032
Liitunud: 01 Nov 2018, 07:58

Re: Eesti-Läti Ühisliiga/KML 2021/2022

Postitus Postitas East »

marxx762 kirjutas:Päris kohutav või siis ikka täiesti kohutav.
Ma mõistan, et on olnud keeruline periood ja et osad mehed on maadelnud covidiga ning võistkonnas endas on toimunud muutused. Aga miski ei klapi selles kõiges, mingid asjad või valikud on minu jaoks vähemalt küsitava väärtusega. Või siis arusaamatud, sest igasugune loogika puudub. Loogika puudumise all pean ma silmas seda, et üks on see mida räägitakse avalikult ja milline on reaalne vaatepilt.

Ma mängul väga palju ei peatukski, aga Jackson on ikka korralik puupea, sry aga nii on. Selles mehes pole kübekestki mängijatarkust. Need otsused, söödud ning viskevalikud mida ta võtab - väga õudne. Kaitses võiks ja saaks ikka pingutada. Lauda blokkida, võidelda ja anda endast maksimumi, ma ei näinud seda kusagil täna ning tegelikult pole seda kohanud juba väga pikka aega. Tahtmist ning soovi pingutada pole. Veebruar on käes ning kogu mäng lappab hullemini kui hooaja alguses. See on kõnekas.

Olgem ausad see võistkond (seni kuni olid veel Berry ja Lewis) mängis tõusude ja mõõnadega. See oli läbiv iseloomujoon. Pärast CSKA võitu, mil saadi paar väga halba kaotust hakati järsku rääkima et sats vajab muutust, mis päädis esmal Berry lahkumisega ning talle järgnes Lewis kui sai vigastada. Järsku kuu ajalise perioodiga võeti nii radikaalne otsus vastu. Selliseid kiireid valikuid tehakse tippklubides, aga mitte meie konnatiigis.

Hakati rääkima kuidas VTB playoffi pääsemise soovi täitmiseks on vaja teha võistkond ümber ja asju muuta. Okei, ikka tuleb ette selliseid muutusi. Mis aga ei haaku absoluutselt selle jutuga - sa tood võistkonda mehe, kes pole pea "sada" kuud mänginud ja teise kes tuleb vigastusest välja. Aga tulemusi on justkui vaja hakata tegema üsna kohe ja praegu... Millest sellised valikud? (Kui mul auto on katki ja ei sõida ning kohe nüüd on vaja uut, siis ma ei võta omale sellist, mis on kusagil aasta otsa seisnud ja vajab ka veidi putitamist...)

Jacksonit Lewisega pole võimalik mitte mingil määralgi võrrelda, ta võis olla Poolas tegija, aga endiselt mulle tundub, et tegu on täieliku säästu valikuga, kes saabus siia TLÜ number 55 bussiga.

Ehk siis, mulle hakkab üha enam tunduma, et tegelikult on miskit suuremat mäda. Avalikusele aetakse mingit udu ja hämatakse, kuig taustal on mingi suurem jama. Ma saan aru, et ebameeldivatest teemadest ongi halb rääkida, aga ausus maksab ka midagi. Kui ongi miskit halvasti läinud või tekkisid probleemid, siis ärge udutage. Lööge selg sirgu ja avage tausta, see töötaks märksa parema reklaamina, kui see mis praegu toimub. Lihtsalt seda Pärnu mängu vaadates, oksemaik kurgus, tekkis mul küll küsimus, et mina kes ma olen selle klubi poolt olnud pea 17 aastat - miks peaks keegi tundma, et talle see klubi tohutult korda läheb?

Täna kui on Korvpall24 ka meediamaastikult kadumas ning korvpalli kajastamine väheneb tuntavalt peaks võtma klubi kätte ja ise hakkama oma asju kajastama. Tulevad uued mehed - kasvõi viis küsimust - vastust. Ma täna ei teagi või pole vähemalt kusagilt lugenud, miks need uued mehed valiti? Mida neid oodatakse? Kas nad on siis garanteeritud lepinguga või katseajaga? Ma ei ütle et kontoris ei tehta tööd ja ei pingutata, aga nagu ma olen varasemalt maininud, siis kusagilt jookseb piir ning 10 inimese tööd ei saa ära teha 4 inimesega. Valikute küsimus, mida sa lõpuks saada tahad ja veelkord, see on keeruline, eriti kui on rahaliselt kitsas, aga kahjuks tasuta asju maailmas väga palju pole.

Viimane lõik kõrvale jättes... Ma pakun, et varase ja "kindlate" valikute tõttu hooaja hakul, millega maksti veidi mängijate kvaliteedile peale, tekkisid rahalised raskused. Tekkisid pinged ja hõõrumised, mille tulemusena vabaneti Berryst, kes oli kindlalt üks kallimaid välismaalasi satsis, lisaks juhuse tahtel tekkis võimalus Lewisest vabaneda.
Avalikult presenteeriti vajadusest mängu ja satsi ümber ehitada ning tühjaks jäänud positsioonid täideti vigastusest ja mängupraktikata olevate mängumeestega, kes olid valmis tulema siia märksa soodsama hinnalipikuga.
Ma ei tea, minu meelest mõtled sa asju natuke liiga keeruliseks.

Kõigepealt Berry ja Lewise väljavahetamisest - ma ei ütleks, et see käis nüüd kiiresti ja üleöö. Või et kahe mängija väljavahetamist saaks üleüldse lugeda nii radikaalseks otsuseks, kui:
1) üks neist oli meeskonna kalleim mängija, kes esines alla ootuste (ning tema lahkumise puhul pole vähemoluline asjaolu, et ka mees ise sai rahalises mõttes ahvatleva pakkumise)
2) teine lahkujatest oli pikema vigastusega väljas, kusjuures Lewisel oli ju juba hooaja algusest saadik erinevaid (vigastus)probleeme
3) johtuvalt kehvadest tulemustest kasvas ka väline surve muutustele - sest kui tulemused on halvad, siis peab ju mingeid uusi lahendusi otsima

Mis puudutab asendusi, siis see peaks ju kõigile selge olema, et Kalev ei saagi noppida turult neid pallureid, keda ideaalis tahaks, vaid peab üritama leida mängijaid, kel on talenti, kuid kel on ka erinevaid hädasid ja miinuseid. Vahepeal õnnestub (näiteks Moultrie, Simmons), vahepeal ei õnnestu. Sinu näite puhul, siis ega Kalev polegi kunagi uhiuut autot ostnud, vaid on üritanud ikka ja jälle müügiplatsilt leida sellist autot, mis vajab putitamist, aga võib õigete töövõtete korral päris head sõitu pakkuda. Nii Jackson kui Cousins on minu meelest täpselt sellise Kalevi masti CV-ga - leiab õnnestumisi, aga on ka küsitavaid kohti. See, kuidas nad lõpuks mängujoonisesse sobituvad, on omaette teema, aga ma ei käsitleks neid küll Kalevi jaoks mingite eriliste säästuvariantidena.

Pigem ütleks, et komplekteerimist alustati suvel valest otsast. Mängujuhi ja keskmängija positsioonid jäid nõrgaks ning meeskond oli üleüldiselt tasakaalust väljas. Kuid ega seda hooaja keskel väga kerge muuta ei ole, kui rahakott on limiteeritud ning mängijate lepingud sellised, et ainult klubi poolt on neid raske katkestada. Seega ainus variant ongi vahetada neid pusletükke, mida annab vahetada, ning loota, et äkki toob see mingit värskust või uut tõuget.
Vasta