Hooaja üldarutelu

Klubist, mängijatest ja treeneritest.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Asjaajaja kirjutas:Mina ei näe Kalev/Cramo eestlaste seas isegi mitte Eesti meistriliigas lammutajaid. Nad on lihtsalt nii loiud ja ületoidetud. Aastate pikkune turvaline positsioon ja palk on tekitanud olukorra, kus nad *lihtsalt* ei võta vaevuks enam pingutada.

Raap ja Veideman on igatahes üle Kalev/Cramo tagamängijatest. Ärme parem 3000-kroonise "palgaga" Matthew Hallist räägi.
Pärnu Raadik on suuteline (olgugi, et Eesti liigas - Kalevi mehed seda paraku ei suuda) stabiilselt väga tugevaid mänge näitama korvi all.

Siinse foorumi põhjal on mul üleüldse jäänud mulje, et kõik meeskonnad peale Kalev/Cramo on ülisitad (see oli eelkõige suunatud sulle, YO). Mingil põhjusel on aastate pikkune statistika tõestanud hoopis vastupidist. Eesti meistriliigas on tõsine katsumus hakkama saada väikelinnade meeskondade vastu, kelle eelarve on 5-10x väiksem. BBL-is pole 6. parima hulka jõudmisest mõtet rääkida. VTB liiga? Kas peale 20-40 punktiste pakkide midagi muud ka tuleb?

Ma pakun, et Cramo juhtkond on sama vaimustuses ja positiivselt meelestatud Kalev/Cramo tegemistest, kui keskmine siinne fänn. Nõnda ei olegi võimalik meeskonda paremaks muuta, kui ei olda suutelised nägema isegi kõige fundamentaalsemaid vigu.
Rocki eestlastest võiks Euroliiga meeskonna kokku panna. Mõtle ka enne, kui sa räägid. Kui sa selline Cramo vihkaja oled, siis ei ole mõtet siin sõna võtta. Ma tean, et mu postitus kaob siit varsti ära, kuna teen ju jälle asjajajajale liiga.

Valdmaa jutust niipalju, et tulevik tundub eelarve suhtes helge :koss:
Kasutaja avatar
MinaRainz
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Sept 2010, 21:55
Asukoht: Pärnu/Tartu

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas MinaRainz »

Valdmaa räägib siis uuest hooajast...jutt on ilus ja loodame et saavadki Dunigani uuex hooajax ja kokku 4 võõrmängijat ja saadetakse orulad, tammed ja toomed minema, sest nende meestega kyll väljaöeldud sarjades ilma ei tehta, naqu suursponsor oma raha eest tahab saada(plaan siis toetust Cramo meestel suurendada Kalevisse-loodan et tõsi mitte mingi ila) aqa yldiselt väärt lugemine kui sellest ka suurem osa tõex saax olex järgmine aasta juba suuremad ootused ja lootused ilma teha.
http://www.ohtuleht.ee/417853" onclick="window.open(this.href);return false;
There are really only two plays: Romeo and Juliet, and put the darn ball in the basket.
Asjaajaja
Kasutaja
Postitusi: 1288
Liitunud: 11 Nov 2008, 20:10

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Asjaajaja »

Egert kirjutas:Idioot. Rocki eestlastest võiks Euroliiga meeskonna kokku panna. Mõtle ka enne, kui sa räägid. Kui sa selline Cramo vihkaja oled, siis ei ole mõtet siin sõna võtta. Ma tean, et mu postitus kaob siit varsti ära, kuna teen ju jälle asjajajajale liiga.
Mina võin ju idioot olla, aga see ei muuda fakti (so. statistikat), et sina fännad täiesti katastroofiliste tulemustega meeskonda. Ma ei vihka Kalev/Cramot, pigem tunnen kaasa, et mingeid muudatusi ei ole viimaste aastate jooksul ette võetud, hoolimata sellest, et juhtkonna jaoks on enam kui selge olukorra tõsidus. Minul oleks väga hea meel, kui Sokud, Keerlesed ja Arbetid lahkuksid ning Kalev/Cramo koostaks uue, tõsiseltvõetava meeskonna. Teatud sportlasbroilerid on end juba ammu ammendanud.

Miks sa Rocki kallal jälle kisud? Kas sul on mingi kerge fetish selle Rockiga? Rockil on ka omad head ja vead - viimasel ajal on silma paistnud rohkem vead - aga sellest hoolimata on neil tunduvalt rohkem ette näidata, kui Kalev/Cramol. Antud juhul aga käis jutt konkreetselt Cramost.

Viimaseks, Egert, kas sa tõesti arvad, et sinu agressiivsed postitused nii Eesti korvpalli kui ka siinsete postitajate suhtes peaksid risustama seda foorumit? Ma olen päris kindel (mulle on moderaatorid mitu korda kirjutanud), et siin foorumis on reeglid, mida iga kasutaja on kohustatud järgima. Sina rikud alatihti neid reegleid ja ole õnnelik, et "karistuseks" on vaid postituste kustutamine. Arvestades sinu suhtumist, ma imestan, et sind veel (ajutiselt) eemaldatud ei ole.
MinaRainz kirjutas:Valdmaa räägib siis uuest hooajast...jutt on ilus ja loodame et saavadki Dunigani uuex hooajax ja kokku 4 võõrmängijat ja saadetakse orulad, tammed ja toomed minema, sest nende meestega kyll väljaöeldud sarjades ilma ei tehta, naqu suursponsor oma raha eest tahab saada(plaan siis toetust Cramo meestel suurendada Kalevisse-loodan et tõsi mitte mingi ila) aqa yldiselt väärt lugemine kui sellest ka suurem osa tõex saax olex järgmine aasta juba suuremad ootused ja lootused ilma teha.
http://www.ohtuleht.ee/417853" onclick="window.open(this.href);return false;
Jutt on ilus ja peabki olema. :) Kui selles artiklis väljaloetav ambitsioon ka tegelikkuses realiseerub, siis on tulemas põnev hooaeg.
Kasutaja avatar
Egert
Kasutaja
Postitusi: 7240
Liitunud: 31 Dets 2008, 03:57
Asukoht: Tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Egert »

Asjaajaja kirjutas:Viimaseks, Egert, kas sa tõesti arvad, et sinu agressiivsed postitused nii Eesti korvpalli kui ka siinsete postitajate suhtes peaksid risustama seda foorumit? Ma olen päris kindel (mulle on moderaatorid mitu korda kirjutanud), et siin foorumis on reeglid, mida iga kasutaja on kohustatud järgima. Sina rikud alatihti neid reegleid ja ole õnnelik, et "karistuseks" on vaid postituste kustutamine. Arvestades sinu suhtumist, ma imestan, et sind veel (ajutiselt) eemaldatud ei ole.
Ole rahulik. Selle foorumi moded hoiavad sind.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas YO »

Asjaajaja kirjutas:Mina ei näe Kalev/Cramo eestlaste seas isegi mitte Eesti meistriliigas lammutajaid. Nad on lihtsalt nii loiud ja ületoidetud. Aastate pikkune turvaline positsioon ja palk on tekitanud olukorra, kus nad *lihtsalt* ei võta vaevuks enam pingutada.

Raap ja Veideman on igatahes üle Kalev/Cramo tagamängijatest. Ärme parem 3000-kroonise "palgaga" Matthew Hallist räägi.
Pärnu Raadik on suuteline (olgugi, et Eesti liigas - Kalevi mehed seda paraku ei suuda) stabiilselt väga tugevaid mänge näitama korvi all.

Siinse foorumi põhjal on mul üleüldse jäänud mulje, et kõik meeskonnad peale Kalev/Cramo on ülisitad (see oli eelkõige suunatud sulle, YO). Mingil põhjusel on aastate pikkune statistika tõestanud hoopis vastupidist. Eesti meistriliigas on tõsine katsumus hakkama saada väikelinnade meeskondade vastu, kelle eelarve on 5-10x väiksem. BBL-is pole 6. parima hulka jõudmisest mõtet rääkida. VTB liiga? Kas peale 20-40 punktiste pakkide midagi muud ka tuleb?

Ma pakun, et Cramo juhtkond on sama vaimustuses ja positiivselt meelestatud Kalev/Cramo tegemistest, kui keskmine siinne fänn. Nõnda ei olegi võimalik meeskonda paremaks muuta, kui ei olda suutelised nägema isegi kõige fundamentaalsemaid vigu.
Vale!
Rock on S _ TT
Kalev on ÜLISI _ T
Ja kõik ÜLEJÄÄNUD - no nende iseloomustamiseks ei jagu mul lihtsalt sõnu ega fantaaasiat... kehka tund, vb parim sõna nende jaoks.

P.S! Tänane Valdma jutt on igaaastane joru.Ma küll ei viitsi neid vanu artikleid ülesse otsida, kuid iga aasta on ala sama jutt olnud: " küll järgmine a. hakkab tulema, eesmärgid on ülikõürged jne jne".
Artikkel oli ilmselt puberteetikutest fännide rahustamiseks.
Kalevpoiss
Kasutaja
Postitusi: 2269
Liitunud: 23 Sept 2009, 16:00

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kalevpoiss »

Asjaajaja kirjutas: Mina võin ju idioot olla, aga see ei muuda fakti (so. statistikat), et sina fännad täiesti katastroofiliste tulemustega meeskonda.
Saan ma nüüd asjast õigesti aru:
Tartu Rock - eelarve 12 miljonit - BBL-s 22st mängust 14 võitu.
Kalev/Cramo - eelarve 8 miljonit - BBL-s 22st mängust 12 võitu.

Rockil ülikõva tulemus ja Cramol täielik katastroof :yahoo:
theundertaker
Kasutaja
Postitusi: 2575
Liitunud: 07 Sept 2010, 20:59

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas theundertaker »

2 mängu hind on siis nagu 4 milli:) 1 mäng 2 milli.
Kris
Kasutaja
Postitusi: 1954
Liitunud: 24 Aug 2010, 14:34

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas Kris »

Asjaajaja kirjutas:Siinse foorumi põhjal on mul üleüldse jäänud mulje, et kõik meeskonnad peale Kalev/Cramo on ülisitad. Mingil põhjusel on aastate pikkune statistika tõestanud hoopis vastupidist. Eesti meistriliigas on tõsine katsumus hakkama saada väikelinnade meeskondade vastu, kelle eelarve on 5-10x väiksem.
Pole sinu väidetega üldse nõus. Kalev on selgelt olnud koos Rockiga KML liidrid. Tõsi, raskusi on olnud Rakverega ja BBL mäng kaotati TTÜle, kuid on näidatud et on nendest meeskondadest kõrgema klassiga. Paarist kaotusest ei tasu kohe paanikat tekitada. Nõrgemate üle pole suuri võite saavutatud palju, aga on kindlad võidud olnud.
KalevForever
Kasutaja
Postitusi: 1145
Liitunud: 19 Juul 2007, 12:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas KalevForever »

Asjaajaja kirjutas:
Egert kirjutas:Idioot. Rocki eestlastest võiks Euroliiga meeskonna kokku panna. Mõtle ka enne, kui sa räägid. Kui sa selline Cramo vihkaja oled, siis ei ole mõtet siin sõna võtta. Ma tean, et mu postitus kaob siit varsti ära, kuna teen ju jälle asjajajajale liiga.
Mina võin ju idioot olla, aga see ei muuda fakti (so. statistikat), et sina fännad täiesti katastroofiliste tulemustega meeskonda. Ma ei vihka Kalev/Cramot, pigem tunnen kaasa, et mingeid muudatusi ei ole viimaste aastate jooksul ette võetud, hoolimata sellest, et juhtkonna jaoks on enam kui selge olukorra tõsidus. Minul oleks väga hea meel, kui Sokud, Keerlesed ja Arbetid lahkuksid ning Kalev/Cramo koostaks uue, tõsiseltvõetava meeskonna. Teatud sportlasbroilerid on end juba ammu ammendanud.

Miks sa Rocki kallal jälle kisud? Kas sul on mingi kerge fetish selle Rockiga? Rockil on ka omad head ja vead - viimasel ajal on silma paistnud rohkem vead - aga sellest hoolimata on neil tunduvalt rohkem ette näidata, kui Kalev/Cramol. Antud juhul aga käis jutt konkreetselt Cramost.

Viimaseks, Egert, kas sa tõesti arvad, et sinu agressiivsed postitused nii Eesti korvpalli kui ka siinsete postitajate suhtes peaksid risustama seda foorumit? Ma olen päris kindel (mulle on moderaatorid mitu korda kirjutanud), et siin foorumis on reeglid, mida iga kasutaja on kohustatud järgima. Sina rikud alatihti neid reegleid ja ole õnnelik, et "karistuseks" on vaid postituste kustutamine. Arvestades sinu suhtumist, ma imestan, et sind veel (ajutiselt) eemaldatud ei ole.
MinaRainz kirjutas:Valdmaa räägib siis uuest hooajast...jutt on ilus ja loodame et saavadki Dunigani uuex hooajax ja kokku 4 võõrmängijat ja saadetakse orulad, tammed ja toomed minema, sest nende meestega kyll väljaöeldud sarjades ilma ei tehta, naqu suursponsor oma raha eest tahab saada(plaan siis toetust Cramo meestel suurendada Kalevisse-loodan et tõsi mitte mingi ila) aqa yldiselt väärt lugemine kui sellest ka suurem osa tõex saax olex järgmine aasta juba suuremad ootused ja lootused ilma teha.
http://www.ohtuleht.ee/417853" onclick="window.open(this.href);return false;
Jutt on ilus ja peabki olema. :) Kui selles artiklis väljaloetav ambitsioon ka tegelikkuses realiseerub, siis on tulemas põnev hooaeg.
Kui muud su iba mitte komenteerida, siis mind huvitab ,et mida halba see Keerles teinud on.Meeskonna kindel liider ja parim punktitooja suhteliselt stabiilselt.Kanguri ja Taltsi kõrval kindasti Eesti parimate ääremängijate seas,aga sinu jaoks Cramo suurimaid nisanäppe.Äkki põhjendad?
Kasutaja avatar
MinaRainz
Kasutaja
Postitusi: 188
Liitunud: 24 Sept 2010, 21:55
Asukoht: Pärnu/Tartu

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas MinaRainz »

YO kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Mina ei näe Kalev/Cramo eestlaste seas isegi mitte Eesti meistriliigas lammutajaid. Nad on lihtsalt nii loiud ja ületoidetud. Aastate pikkune turvaline positsioon ja palk on tekitanud olukorra, kus nad *lihtsalt* ei võta vaevuks enam pingutada.

Raap ja Veideman on igatahes üle Kalev/Cramo tagamängijatest. Ärme parem 3000-kroonise "palgaga" Matthew Hallist räägi.
Pärnu Raadik on suuteline (olgugi, et Eesti liigas - Kalevi mehed seda paraku ei suuda) stabiilselt väga tugevaid mänge näitama korvi all.

Siinse foorumi põhjal on mul üleüldse jäänud mulje, et kõik meeskonnad peale Kalev/Cramo on ülisitad (see oli eelkõige suunatud sulle, YO). Mingil põhjusel on aastate pikkune statistika tõestanud hoopis vastupidist. Eesti meistriliigas on tõsine katsumus hakkama saada väikelinnade meeskondade vastu, kelle eelarve on 5-10x väiksem. BBL-is pole 6. parima hulka jõudmisest mõtet rääkida. VTB liiga? Kas peale 20-40 punktiste pakkide midagi muud ka tuleb?

Ma pakun, et Cramo juhtkond on sama vaimustuses ja positiivselt meelestatud Kalev/Cramo tegemistest, kui keskmine siinne fänn. Nõnda ei olegi võimalik meeskonda paremaks muuta, kui ei olda suutelised nägema isegi kõige fundamentaalsemaid vigu.
Vale!
Rock on S _ TT
Kalev on ÜLISI _ T
Ja kõik ÜLEJÄÄNUD - no nende iseloomustamiseks ei jagu mul lihtsalt sõnu ega fantaaasiat... kehka tund, vb parim sõna nende jaoks.

P.S! Tänane Valdma jutt on igaaastane joru.Ma küll ei viitsi neid vanu artikleid ülesse otsida, kuid iga aasta on ala sama jutt olnud: " küll järgmine a. hakkab tulema, eesmärgid on ülikõürged jne jne".
Artikkel oli ilmselt puberteetikutest fännide rahustamiseks.


tore kui ma sinuarvates puberteetikust fänn olen.see et loodad parimat oma lemmikvõistkonnale teeb sind ka 21 aastaselt pubekaks siis pole mul midagi ütelda.lase tublisti edasi oma võimsate paikapanemistega :smash: :clap:
There are really only two plays: Romeo and Juliet, and put the darn ball in the basket.
YO
Kasutaja
Postitusi: 408
Liitunud: 23 Jaan 2009, 21:23

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas YO »

MinaRainz kirjutas:
YO kirjutas:
Asjaajaja kirjutas:Mina ei näe Kalev/Cramo eestlaste seas isegi mitte Eesti meistriliigas lammutajaid. Nad on lihtsalt nii loiud ja ületoidetud. Aastate pikkune turvaline positsioon ja palk on tekitanud olukorra, kus nad *lihtsalt* ei võta vaevuks enam pingutada.

Raap ja Veideman on igatahes üle Kalev/Cramo tagamängijatest. Ärme parem 3000-kroonise "palgaga" Matthew Hallist räägi.
Pärnu Raadik on suuteline (olgugi, et Eesti liigas - Kalevi mehed seda paraku ei suuda) stabiilselt väga tugevaid mänge näitama korvi all.

Siinse foorumi põhjal on mul üleüldse jäänud mulje, et kõik meeskonnad peale Kalev/Cramo on ülisitad (see oli eelkõige suunatud sulle, YO). Mingil põhjusel on aastate pikkune statistika tõestanud hoopis vastupidist. Eesti meistriliigas on tõsine katsumus hakkama saada väikelinnade meeskondade vastu, kelle eelarve on 5-10x väiksem. BBL-is pole 6. parima hulka jõudmisest mõtet rääkida. VTB liiga? Kas peale 20-40 punktiste pakkide midagi muud ka tuleb?

Ma pakun, et Cramo juhtkond on sama vaimustuses ja positiivselt meelestatud Kalev/Cramo tegemistest, kui keskmine siinne fänn. Nõnda ei olegi võimalik meeskonda paremaks muuta, kui ei olda suutelised nägema isegi kõige fundamentaalsemaid vigu.
Vale!
Rock on S _ TT
Kalev on ÜLISI _ T
Ja kõik ÜLEJÄÄNUD - no nende iseloomustamiseks ei jagu mul lihtsalt sõnu ega fantaaasiat... kehka tund, vb parim sõna nende jaoks.

P.S! Tänane Valdma jutt on igaaastane joru.Ma küll ei viitsi neid vanu artikleid ülesse otsida, kuid iga aasta on ala sama jutt olnud: " küll järgmine a. hakkab tulema, eesmärgid on ülikõürged jne jne".
Artikkel oli ilmselt puberteetikutest fännide rahustamiseks.


tore kui ma sinuarvates puberteetikust fänn olen.see et loodad parimat oma lemmikvõistkonnale teeb sind ka 21 aastaselt pubekaks siis pole mul midagi ütelda.lase tublisti edasi oma võimsate paikapanemistega :smash: :clap:
Oma ütluse all pean silmad: Artikkel on kergeusklike fännide rahustamiseks
Kasutaja avatar
--KingLeBron--
Kasutaja
Postitusi: 1271
Liitunud: 14 Veebr 2010, 21:19
Asukoht: Eesti

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas --KingLeBron-- »

Tra kus see Valdmaa Arbetil potentsiaali näeb?See mees on iga aastaga aina s*temaks läinud ju!!
Balti liiga Final Fouri jõudmine olnuks jõukohane. Üldpilt on läinud paremaks, mitu meest arenenud, võistkonnal suur potentsiaal, aga me ei mängi oma kaarte välja," ütleb Valdmaa , kui meeskonnal on potensiaali , aga seda ei mängitud välja siis peaks nagu peatreener kinga saama...
Miami Heat NBA meistriks!

Tallinna BC Kalev/Cramo Fänn!

Chelsea fan!

Pilt
Kasutaja avatar
marxx762
Kasutaja
Postitusi: 4276
Liitunud: 21 Juun 2007, 09:56
Asukoht: tallinn

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas marxx762 »

Mida sa lahmid, tee väike analuus ja mõtle reaalselt.
Arbeti kohta niipalju:
Vaata:
2010/11
BBL:
10,2ppg 2,9rb 1,5as (27min; 2pts-53,7%/3pts-38,9%/vv-65,4%)
KML:
8.96PPG 2.35rb 1,58as (21,3min; 2pts-59%/3pts-39,4%/vv-72,8%)

2009/10
BBL:
7,0ppg 3,6rb 1,8as (30,24min 2pts-42,1%/3pts-23,1%/vv-76,2%)
KML:
9,36ppg 3.71rb 1,5as (27,42min 2pts-49,8%/3pts-39,6%/vv-83,8%)

2008/09
BBL:
7.8ppg 2.3rb 1.0as (24,32min 2pts-53,6%/3pts-25,3/vv-74,5%)
KML:
8,68ppg 2,68rb 0,95as (25,71min 2pts-58,9%/3pts-28,2%/vv-68,7%)

2007/08
BBL:
3,9ppg 2,7rb 0,4as (20,5min 2pts-51,5%/3pts-22,0%/vv-65,2%)
KML:
8,89ppg 3,37rb 1,11as (25,71min 2pts-56,4%/3pts-32,1%/vv-70,4%)
Järeldused tee ise...
Asi ei ole arbeti sitas mängus, ega ka dorbeku tamme või soku, asi on ikka selles et meil ei ole stabiilseid mehi, kes pidevalt teeks 10 ppg, va dunigan. Tulemused oleks teine kui meil oleks nende sokkude arbetite ja tammede toomede asemel mehed usast, kel on emapiimaga antud nii suured munad kaasa, et ta ei karda ette võtta ja teha, ning vedada rasketel hetkedel meeskond võidule, eestlane on lihtsalt tavaline talupoeg, kes on vagur ja vaikne... see on meie loomus.
Kasutaja avatar
tonii
Kasutaja
Postitusi: 741
Liitunud: 18 Jaan 2011, 19:57

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas tonii »

marxx762 kirjutas:Mida sa lahmid, tee väike analuus ja mõtle reaalselt.
Arbeti kohta niipalju:
Vaata:
2010/11
BBL:
10,2ppg 2,9rb 1,5as (27min; 2pts-53,7%/3pts-38,9%/vv-65,4%)
KML:
8.96PPG 2.35rb 1,58as (21,3min; 2pts-59%/3pts-39,4%/vv-72,8%)

2009/10
BBL:
7,0ppg 3,6rb 1,8as (30,24min 2pts-42,1%/3pts-23,1%/vv-76,2%)
KML:
9,36ppg 3.71rb 1,5as (27,42min 2pts-49,8%/3pts-39,6%/vv-83,8%)

2008/09
BBL:
7.8ppg 2.3rb 1.0as (24,32min 2pts-53,6%/3pts-25,3/vv-74,5%)
KML:
8,68ppg 2,68rb 0,95as (25,71min 2pts-58,9%/3pts-28,2%/vv-68,7%)

2007/08
BBL:
3,9ppg 2,7rb 0,4as (20,5min 2pts-51,5%/3pts-22,0%/vv-65,2%)
KML:
8,89ppg 3,37rb 1,11as (25,71min 2pts-56,4%/3pts-32,1%/vv-70,4%)
Järeldused tee ise...
Asi ei ole arbeti sitas mängus, ega ka dorbeku tamme või soku, asi on ikka selles et meil ei ole stabiilseid mehi, kes pidevalt teeks 10 ppg, va dunigan. Tulemused oleks teine kui meil oleks nende sokkude arbetite ja tammede toomede asemel mehed usast, kel on emapiimaga antud nii suured munad kaasa, et ta ei karda ette võtta ja teha, ning vedada rasketel hetkedel meeskond võidule, eestlane on lihtsalt tavaline talupoeg, kes on vagur ja vaikne... see on meie loomus.
Arbet on meid BBL-s ikka kõvsati aidanud see hooaeg. Neid KML-i statse ei saaa väga pingsalt jälgida, sest ma arvan et mehe eesmärgiks ei ole ennast Võru jms. vastu tõestada.
Kasutaja avatar
BCKLV
Kasutaja
Postitusi: 709
Liitunud: 30 Juul 2007, 22:54
Asukoht: Cramo City

Re: Hooaja üldarutelu

Postitus Postitas BCKLV »

Paraku tuleb radikaal YO'ga seekord nõustuda, korra aastas tehakse kohustuslik intervjuu Valdmaaga ning jutt on suht sarnases, üle võlli keeratud "kohe-oleme-edukad", stiilis. Ma arvan, et eesmärk pole foorumipubekate maha rahustamine, vaid tavainimeste tänavalt saali meelitamine eestikate lõpuks ning seeläbi ka kohalike sponsorite säilitamine. Kärulaenutuse laienemine lääne suunal on muidugi huvitav, kuid raske uskuda, et rahavood nendest harukontoritest just siia hakkavad maanduma. Üldse praeguses majandusolukorras hooaja 2008/09 kordamine on täielik avantürism, mis lõpeks halvimal juhul klubi lõpetamisega. Kangur tagasi tuua ja talle sama palka maksta, mis Itaalias!?! Tule taevas appi... "Enamikul mängijatest on väga palju ressurssi, et saada oluliselt paremaks," sellist jama on juba raske kommenteerida.
Positiivne märk on, et lõpuks ometi on linnaga hakatud läbi rääkima ning seda esialgu Kalevi Spordihalli osas. Reaalsus on, et järgmine aasta renoveeritud Kalevi halli siiski veel ei näe, nii kiiresti need asjad lihtsalt ei käi.
Vasta